Безпека в сучасних закладах освіти

55515 березня 2019 року психолог Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Анна Уманець разом зі студентами спеціальності «Практична психологія» взяли участь у ІІ практичній конференції «Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист».

Психолог разом зі студентами отримати цікаву та практичну інформацію щодо наступних аспектів:

• законодавче підґрунтя щодо створення емоційно безпечного середовища для всіх учасників освітнього процесу;
  • перша психологічна допомога під час виникнення надзвичайних ситуацій у закладах освіти та найпростіші техніки стабілізації психічних станів у стресовій ситуації;
  • психологічні ризики викладача під час роботи з дітьми та студентами, їхніми батьками, адміністрацією навчального закладу та колегами;
  • особливості навчання дітей і підлітків основ особистої безпеки, аналіз загроз для дітей і вчителів у школі, превентивні заходи, зв'язок булінгу з інцидентами масових розстрілів у школах.

Після закінчення заходу всі учасники конференції отримали сертифікати.