Вітаємо із захистом дисертації!

55513 березня 2019 року старший викладач кафедри англійської філології і перекладу Наталя Петрівна Білоус захистила кандидатську дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Формування професійно-комунікативної компетентності у майбутніх перекладачів авіаційної галузі» (наукова спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

Захист дисертації відбувся на засіданні спеціалізованої вченої ради К 23.144.02 Льотної академії Національного авіаційного університету.

Вітаємо нашу колегу та її наукового керівника – доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри педагогіки та психології професійної освіти Л.В. Барановську із відмінним результатом кропіткої праці та бажаємо подальших успіхів на ниві педагогічної науки!

захист 3

захист 5