Навчальні дисципліни, які викладає кафедра:

Кафедра філософії забезпечує викладання комплексу філософських дисциплін у всіх інститутах НАУ:

• «Філософія» викладається на 1-ому курсі ФЕП, 2-ому курсі ГМІ, ІАН, ІАП, ІЕБ, ІІДС, ІМВ, МЕФ, ФЛА, ФМЛ, ЮІ, на 2-ому та 3-ому курсах ІКІТ;
  • «Релігієзнавство» викладається на 1-ому курсі ГМІ, ФЕП, 2-ому та 3-ому курсах  ІМВ, 4-ому курсі ГМІ;
  • Студентам 1-го курсу ГМІ, ІМВ та 2-го курсу ІМВ, ФМЛ викладається філософська дисципліна «Логіка» ;
  • «Етика та естетика» вивчаються студентами 1-ого курсу ГМІ та 2-ого курсу ІМВ;
  • Для студентів Гуманітарного інституту спеціальностей «Документознавство та інформаційна діяльність» (6.020105), «Філологія» (6.020303) викладається дисципліна «Історія релігії», для спеціальності «Психологія» (6.030102) 2-го курсу – «Філософія психології».

Для магістрів спеціальності «Програмна інженерія» (8.050103) читається спецкурс «Філософські проблеми наукового пізнання»; для магістрів спеціальності «Прикладна фізика» (8.040204) МЕФ викладається спецкурс «Філософські проблеми природознавства».

Окрім того кафедра філософії забезпечує викладання комплексу філософських дисциплін в межах «англомовного проекту» на 2-ому курсі ІАН, ІАП, ІЕБ, ІІДС, ІКІТ, МЕФ, ФЛА, ФМЛ, 3-ому курсі ІКІТ.

Також кафедра філософії забезпечує викладання комплексу філософських дисциплін для студентів ІЗДН.

Провідні фахівці кафедри читають курс лекцій з філософії для аспірантів НАУ та приймають вступні і кандидатські екзамени з філософії.