Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

День відкритих дверей (презентація абітурієнтам)!

БезымянныйРозуміючи як не просто розібратись з усіма нюансами правил вступу, адміністрація факультету 30 липня 2020 року провела підсумковий День відкритих дверей. На заході майбутні студенти НАУ отримали відповіді на найбільш важливі питання перед початком активної стадії Вступної кампанії. Презентація додається (завантажити)

2019-2020 навчальний рік: так тримати, ФЛСК!

554Завершується 2019-2020 навчальний рік. Складний ️ за формою та цікавий за змістом. Перед нами постали нові виклики, але ми гідно подолали всі перешкоди. Навчалися, займалися науковою роботою, розширювали міжнародну співпрацю, не забували про дозвілля, наукові гуртки, кіноклуби, перемагали в конкурсах і олімпіадах ️.

Випуск бакалаврів ФЛСК 2020 року

55525 червня 2020 року відбувся онлайн-випуск бакалаврів Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. З вітальним словом до випускників і батьків звернувся ректор університету професор В.М. Ісаєнко, який побажав випускникам високих досягнень, особистого щастя та зауважив, що НАУ завжди буде чекати їх у рідних стінах.

28 червня – День Конституції України

555День Конституції України традиційно відзначається 28 червня, а в 2020 році офіційне свято припадає на неділю. Рівно 24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми й живемо досі, тож ця дата справді важлива для кожного українця.

Фізичне виховання в контексті сучасної освіти

55518 червня 2020 року представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України взяли участь у ювілейній XV Міжнародній конференції Національного авіаційного університету на тему «Фізичне виховання в контексті сучасної освіти».

Вітаємо із захистом дипломних робіт

55518 червня 2020 року здобувачі вищої освіти кафедри історії та документознавства ФЛСК захищали дипломні роботи на присвоєння кваліфікації «Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності» освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності   029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність».

Науково-дослідна практика

55522 червня 2020 року розпочалась науково-дослідна практика у студентів ІV курсу ФЛСК спеціальності 035 «Філологія». В режимі онлайн було проведене перше організаційне заняття під керівництвом доцента кафедри англійської філології і перекладу Ірини Струк.

Вчена рада ФЛСК (16.06.2020)

55516 червня 2020 року відбулося чергове засідання Вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Полікультурна освіта викладачів

555Доцент кафедри іноземної філології Желуденко М.О. пройшла курс підвищення кваліфікації «Полікультурна освіта викладачів» в Українському відкритому університеті післядипломної освіти.

ІІ тур Всеукраїнської олімпіади НАУ з англійської мови

55511 червня 2020 року викладачі кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Шостак О.Г., Глушаниця Н.В., Конопляник Л.М., Харицька С.В. взяли участь у проведенні другого туру Всеукраїнської учнівської олімпіади Національного авіаційного університету з англійської мови, організованого НН ІІОТ.

Документознавці святкують Міжнародний день архівів

5559 червня 2020 року на кафедрі історії та документознавства було проведено засідання гуртка з архівознавства «Архіви в інформаційну добу» в режимі онлайн. Учасниками гуртка стали 22 студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та викладачі кафедри доценти Божук Л.В., Курченко Т.Є. (керівники гуртка), Литвинська С.В., Кондрашевська Ю.П. та Ількова О.Г.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве