Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Науковий гурток “Psychological development of personality”

55513 квітня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Давиденко А.О. провела засідання студентського наукового гуртка “Psychological development of personality” з групою ПС 206.

Гурток у форматі Meet!

555Науково-педагогічний склад кафедри іноземної філології активно залучений у процес цифровізації освітнього процесу та дистанційного навчання з використанням Google Classroom. І мова йде не лише про практичні заняття, домашні завдання, пояснення та вивчення нового матеріалу, але й про проведення гурткової роботи!

Лінгвокраїнознавча вікторина в режимі онлайн

55513 квітня 2020 року в рамках тижня кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій «Полікультурний калейдоскоп» викладачами кафедри Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. було проведено лінгвокраїнознавчу вікторину для студентів факультету за допомогою платформи Google Meet.

Політ 2020. Напрям «Гуманітарні науки»

555Двадцять років поспіль у Національному авіаційному університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і здобувачів вищої освіти «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій опікується напрямом «Гуманітарні науки», в рамках якої проводиться Пленарне засідання та 12 секцій.

Національна ідентичність у мові та культурі

5552 квітня 2020 року кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Факультету лінгвістики і соціальних комунікацій провела у форматі Skype-конференції пленарне засідання ХІІІ міжнародної конференції «Національна ідентичність у мові та культурі», яка проводиться у рамках ІІІ міжнародного симпозіуму «Соціальний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

5553-4 квітня 2020 року за програмою наукових подій ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ мала відбутися ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

XI Міжвузівський конкурс молодих перекладачів!

555Протягом березня – початку квітня 2020 року у рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» кафедрою англійської філології і перекладу ФЛСК проводився щорічний Міжвузівський конкурс молодих перекладачів.

Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій

55526 березня 2020 року кафедра авіаційної психології ФЛСК у форматі Skype-конференції провела Пленарне засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій».

Варіативність концепту національної ідентичності

555На кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики ФЛСК підготовлена та вийшла друком монографія «Варіативність концепту національної ідентичності у сучасному мультикультурному середовищі».

Випускники-соціологи у соціальному проекті YOUkraina

555Випускники кафедри соціології та політології, а нині провідні спеціалісти міжнародної дослідницької агенції Factum Group Ukraine Богдана Хляпатура – Research Team Lead, Вадим Смолкін – Head of IT Department, Ярослав Халімон – Data Processing Мanager, Влад Рудич – BI analyst активно працюють у царині маркетингових досліджень.

Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра

55524 березня 2020 року в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» та Шевченківської сесії в НАУ кафедра української мови та культури ФЛСК НАУ запросила всіх охочих на Круглий стіл молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра», який пройшов на платформі Google Classroom.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве