Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Політ – 200. Секція «Лінгвокультурологія»

55524 квітня 2020 року на базі кафедри української мови та культури відбулося засідання секції «Лінгвокультурологія». В онлайн-форматі (на сервері MEET) студенти з різних факультетів НАУ виступили з доповідями – результатами власних наукових пошуків, пов’язаних з актуальними питаннями розвитку української мови та культури на сучасному етапі.

Традиційний Політ у нетрадиційному форматі

555Цього року через загальнонаціональний карантин двадцята ювілейна Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулась в нашому університеті в онлайн форматі.

Новітні дослідження Голодомору

55521 квітня 2020 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК відбувся науково-методичний семінар у режимі онлайн. Доцент Бем Наталія Вікторівна виступила із доповіддю «Використання новітніх досліджень українських та зарубіжних науковців з проблем Голодомору в курсі «Історія української державності та культури».

Інформаційні технології як ресурс для розвитку освіти

55521 квітня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Інна Андріївна Семенець-Орлова взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих вчених «Інформаційні технології в соціокультурній сфері, освіті та економіці». Захід був приурочений Всесвітньому Дню Творчості та Інноваційної Діяльності, який відзначається світовою громадськістю 21 квітня.

Студенти-документознавці серед переможців Всеукраїнського конкурсу наукових робіт!

555Студенти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ірина Герасимчук і Софія Гуменюк посіли ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» у 2019/2020 н.р.

Обговорення лінгвістичних питань у Google Classroom

55517 квітня 2020 року старший викладач кафедри української мови та культури Добровольська Л.А. провела в Google Classroom засідання наукового гуртка на тему: «Неологізми в мові ЗМІ».

Подвійна перемога студентів нашого факультету на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

555Студентів Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Микиту Бойченко та Вероніку Синчук нагороджено дипломами І та ІІІ ступенів Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія», який проходив на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

Мова та культура в просторі новітніх технологій

55516 квітня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Мова та культура в просторі новітніх технологій: проблеми сучасної комунікації». Конференцію традиційно проводить кафедра української мови та культури з метою обговорення актуальних питань розвитку мови і культури в умовах сучасних глобалізаційних процесів.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!

555Студентка Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Анна Чалик посіла III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад». У II турі конкурсу, який відбувся у Львівському національному університеті імені Івана Франка, взяли участь 63 студенти із 32 закладів вищої освіти України.

Онлайн засідання Вченої ради ФЛСК

55515 квітня 2020 відбулося чергове засідання Вченої ради Факультету лінгвістки та соціальних комунікацій. Через відсутність питань, які передбачають проведення таємного голосування, засідання було проведено в режимі відеоконференції.

Соціальний проєкт ФЛСК – у громадському бюджеті Києва!

554Соціальний проєкт «ANTI-лайка» Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій успішно пройшов експертизу Громадського бюджету міста Києва!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве