Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Вибір професійного шляху

55514 листопада 2018 року доцент кафедри української мови та культури Анастасія Сібрук відвідала Кам’янську загальноосвітню спеціалізовану школу № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів в Черкаській області Кам’янського району та провела профорієнтаційну роботу з учнями 10 та 11 класів.

Інновації в IT-галузі

55516 листопада 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Л.Г. Теремінко провела засідання студентського наукового гуртка на тему «Інновації в IT-галузі» зі студентами Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій.

Ми тепер єдина авіаційна родина

55512 листопада 2018 року студенти першого курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом із доцентом кафедри історії та документознавства Курченко Тетяною Євгенівною відвідали музей історії НАУ.

Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації

5559 листопада 2018 року на базі кафедри української мови та культури відбувся щорічний Всеукраїнський науково-практичний семінар молодих науковців, аспірантів, студентів «Мова і культура як форми людського буття і свідомості нації».

Об’єднані традицією та мрією

5559 листопада 2018 року традиційно в День української писемності та мови кафедра української мови та культури пише зі всіма бажаючими студентами НАУ радіодиктант національної єдності. З кожним роком такий захід серед студентів НАУ набуває все більшої популярності і підтримки, зростає кількість охочих перевірити свої знання з граматики.

Музейна екскурсія як складова наукового заходу

5555 та 7 листопада 2018 року, у рамках Днів української писемності та мови, викладачі кафедри української мови та культури організували для студентів екскурсії до Народного музею ДП «Антонов» та Національного музею літератури України.

Наукові здобутки студентів-гуманітаріїв

5551 листопада 2018 року студенти Драниця Олена та Євменова Ольга, під керівництвом доцента кафедри української мови та культури А. Сібрук та старшого викладача кафедри Т. Чухліб, представляли Національний авіаційний університет у Національній академії статистики, обліку та аудиту.

Лицарські бої

5558 листопада 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу доцент кафедри Зозуля М.О. та викладач кафедри Шванова О.В. провели конкурс “Knight tournament” («Лицарські бої»). У змаганні на загальну ерудицію та володіння англійською мовою брали участь студенти філологи 1-4 курсів.

Інклюзія в культурі

5558 листопада 2018 року психолог Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Анна Уманець разом зі студентами спеціальності «Психологія» відвідали першу в Україні мистецьку виставку «Що важливо» про та за участі людей з синдромом Дауна.

Переваги навчання в НАУ

5557 листопада 2018 року відбулася чергова традиційна зустріч викладачів кафедри історії та документознавства в особі завідувача кафедри професора І.І. Тюрменко та доцента Л.В. Божук зі студентами спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спеціалізації «Діловодство» Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ з метою профорієнтаційної та інформаційної роботи.

Професія перекладача: початок кар’єри

5557 листопада 2018 року куратор групи 204 доцент кафедри англійської філології і перекладу Семигінівська Т.Г. організувала зустріч з менеджером та перекладачем перекладацької компанії «MovaSvit» Линник Юлією Анатоліївною.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве