Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Готові до протидії ризикам

001  4 грудня 2020 року студенти-соціологи 2 курсу разом із кураторкою – кандидаткою соціологічних наук, доценткою кафедри соціології та політології Аллою Яковенко взяли участь у проведенні години корпоративної культури,   присвяченої Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Графіки ДЕК ФЛСК з проведення атестації здобувачів вищої освіти денної та заочної форми навчання ОС «Магістр»

uvaga-2Графіки

Вітаємо з ювілеєм!

безымянный 1

11 грудня 2020 року відзначає свій ювілей завідувач кафедри іноземних мов за фахом Акмалдінова Олександра Миколаївна.

Акмалдінова О. М. працює в НАУ з 1962 року після закінчення з відзнакою Київського педагогічного інституту іноземних мов. Олександра Миколаївна пройшла всі щаблі педагогічної діяльності: від асистента, старшого викладача, доцента до завідувача кафедри, професора.

Збори трудового колективу факультету

55527 жовтня 2020 року на платформі Google Meet відбулися загальні Збори трудового колективу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Основне питання порядку денного – доповідь декана С.М. Ягодзінського «Про діяльність факультету в 2019-2020 н.р. та перспективи розвитку».

Акредитація 011: програма візиту та відкрита зустріч

im578x383-najazvo29-31 жовтня 2020 року дистанційно відбуватиметься акредитація освітньо-професійної програми «Інноваційні педагогічні технології у закладах вищої технічної освіти» другого (магістерського) рівня.

Програма зустрічі

Міжнародний тиждень Erasmus+ ФЛСК

55513-20 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій спільно з Інститутом новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету було організовано низку освітніх заходів та проведено масштабний флешмоб до дня святкування Програми Еразмус+ у 2020 році.

Exit-poll: розвиток і методика проведення

55520 жовтня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Литовченко Ірина Василівна разом зі студентами-соціологами долучилися до відкритої лекції українського соціолога, доктора філософських наук, генерального директора Київського міжнародного інституту соціології Володимира Паніотто «Exit-poll: розвиток і методика проведення».

Засідання старостату ФЛСК

55519 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн засідання старостату, на якому урочисто привітали командирів 1-го курсу ОС Бакалавр та ОС Магістр.

Дбаємо про майбутнє!

5558 жовтня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій С.С. Попадюк відвідав Київську спеціалізовану ЗОШ № 291 у рамках профорієнтаційної роботи.

Честь! Слава! Держава!

55513 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся міжвузівський круглий стіл, приурочений Дню Захисника України, який щорічно відзначається 14 жовтня, у день Покрови Божої матері, покровительниці українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Спортивний жовтень НАУ

555Незважаючи на труднощі, які пов’язані з карантинним обмеженням та епідеміологічну ситуацію в країні, спортивне життя у НАУ не зупиняється. За останні тижні студенти НАУ взяли участь у змаганнях з п’яти видів спорту. Так, збірна НАУ у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих увійшла у четвірку кращих команд.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве