Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Взаємодія обдарованої особистості в освітньому просторі

555Викладачі та співробітники кафедри авіаційної психології ФЛСК взяли участь у ІХ Традиційному осінньому науково-практичному семінарі лабораторії психології обдарованості «Ціннісна взаємодія обдарованої особистості в освітньому просторі», який проходив 24 жовтня 2019 р. в Інституті психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

Голодомор. Уроки історії

55524 жовтня 2019 року в рамках проведення політологічного гуртка кафедри соціології та політології «Політія» студенти-соціологи І курсу разом з керівниками доцентом, кандидатом політичних наук Лясотою Л.І. та старшою викладачкою кафедри Грищенко Н.І. відвідали Національний музей Голодомору-геноциду.

Моя досконала недосконалість

55521 жовтня 2019 року студенти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій спеціальності «Психологія» разом із відповідальною по роботі зі студентами факультету Л. Хоменко-Семеновою та головою Студентської ради факультету А. Андрусенко відвідали лекцію освітнього центру Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» за тематикою «Моя досконала недосконалість».

Актуальні проблеми кореєзнавства

55518 жовтня 2019 року в Київському лінгвістичному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасного кореєзнавства у контексті глобального світового розвитку».

Знайомство з екстремальним психологом

55524 жовтня 2019 року до студентів першого курсу спеціальності «Психологія» кафедри авіаційної психології ФЛСК завітала психолог Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій Давиденко Івана. Психолог розповіла про особливості роботи в надзвичайних ситуаціях.

Профорієнтація у Барському коледжі

55521 жовтня 2019 року доцент кафедри української мови та культури В. Вихор провів для студентів Барського коледжу транспорту та будівництва Національного транспортного університету, що на Вінниччині профорієнтаційні заходи, у ході яких проінформувала старшокурсників про особливості навчання студентів у Національному авіаційному університеті.

Політична філософії Платона: історично та актуально

55522 жовтня 2019 року на базі навчальної лабораторії кафедри філософії відбулося засідання дискусійного кіноклубу «Історія класичної філософії: видатні мислителі» (модератори – доценти М.А. Абисова, Т.Г. Шоріна). Зустріч була присвячена творчій спадщині одного з найвидатніших представників класичної античної філософії – Платона.

Збагачуємо знання

55522 жовтня 2019 року студенти спеціальності «Психологія» ФЛСК у рамках вивчення дисциплін «Загальна психологія», «Анатомія та еволюція нервової системи», «Основи біології та генетики людини» відвідали виставку BODY WORLDS — «Всесвіт тіла», засновану Гунтером фон Гагенсом.

English Speaking Club

55510 жовтня 2019 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Шевченко Наталія Олексіївна провела засідання гуртка English Speaking Club, у якому взяли участь студенти факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії 119, 141, 142,143, 220 груп.

Магістр ділиться досвідом з абітурієнтами!

555З початком нового навчального року на кафедрі англійської філології та перекладу поновлюється проведення профорієнтаційних заходів. В межах переддипломної практики профорієнтаційну роботу з учнями 11-А класу спеціалізованої школи №214 провела магістрант-практикант Білоусова Ольга.

Підвищення ефективності на роботі

55518 жовтня 2019 року у межах студентського наукового гуртка «PsyLab» навчально-наукової лабораторії психофізіології моніторингу професійної придатності льотного складу цивільної авіації кафедри авіаційної психології та дисципліни «Психологія праці» відбувся тренінг на тему: «Підвищення ефективності на роботі».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве