Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

545454

Лекція декана для студентів І курсу факультету!

71002210 2444454385669101 2713709901258948608 oШановні першокурсники ФЛСК! Ви вже стали частиною нашої дружньої родини, але маєте ще багато питань стосовно освітнього, наукового, виховного, позанавчального студентського життя. Ви ще не остаточно ознайомлені зі структурою факультету, кафедрами, методистами, викладачами. Саме тому традиційними для нашого факультету є відкриті лекції-зустрічі адміністрації, студентського активу, творчих об’єднань зі студентами першого курсу та їхніми батьками.

Студентки НАУ отримали звання «Майстер спорту України»!

555Як і у всіх сферах людської діяльності, у спорті є своя ієрархія, класифікація, звання і відзнаки. Високі спортивні досягнення відзначаються не тільки медалями та кубками, але й відповідно до рівня цих досягнень мають відображення у Єдиній спортивній класифікації України.

Представник Національного архіву Фінляндії – гість ФЛСК

55510 вересня 2019 року почесними гостями, лекторами кафедри історії та документознавста ФЛСК були начальник напрямку з розвитку та зв'язкам з країнами пострадянського простору Національного архіву Фінляндії професор Дмитра Фролова та директор Державного архіву Київської області Соф’я Арсеніївна Каменєва.

15-річчя кафедри авіаційної психології

55510 вересня 2019 року відбулися урочистості з нагоди 15-річчя кафедри авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На святковому засідання кафедру привітали декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ягодзінський С.М., заступники декана Алпатова О.В. і Кокарєва А.М.

Олімпійський урок

555З 7 по 21 вересня наша країна святкує «День фізичної культури і спорту України». Це свято відзначають як професійні спортсмени та тренери, так і прихильники здорового способу життя різного віку.

Дню фізичної культури і спорту України присвячується

55510 вересня 2019 року у спорткомплексі НАУ на кафедрі фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК був проведений флешмоб з силових вправ, присвячений Дню фізичної культури і спорту України, у якому брали участь викладачі кафедри, співробітники спорткомплексу та студенти факультету.

Неповторний, таємничий, незабутній Київ!

555Завжди приємно розпочинати тиждень із гарного настрою! От і студенти 131 групи спеціальності «Психологія» 9 вересня 2019 року здійснили неймовірну подорож містом, яке для когось стане рідною домівкою на найближчі чотири року, для когось – місцем досягнень та самореалізації.

Здобуті теоретичні знання перевірені на практиці

555Студенти-магістранти 6 курсу кафедри англійської філології і перекладу на чолі з викладачами-методистами кафедри доц. Рудіною М. В., ст. викл. Гастинщиковою Л.О., доц. Линтвар О. М., доц. Криловою Т.В., доц. Шахновською І. І. та викл. Пилипчук М. Л. розпочали педагогічну практику.

Розширюємо мовні горизонти

555Під керівництвом доцента кафедри іноземної філології Кульчицького Віктора Івановича, Наталія Лисенчук, студентка ІІІ курсу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій спеціальності «Переклад», здобула грант на літні мовні курси у Швеції. Віктор Хенніус – один з керівників Шведського Інституту, особисто привітав студентів та долучився до запланованих заходів.

Європейський диплом студентів ФЛСК

5556 липня 2019 року у Вищій лінгвістичній школі (м. Ченстахова, Польща) відбувся захист магістерських робіт за програмою подвійного диплому. Відмінно захистила свою роботу Литовченко Світлана, випускниця Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій спеціальності «Соціальна робота».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве