Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Наукові здобутки кафедри філософії

scopusУ науковому виданні «E3S Web of Conferences», що індексується базою Scopus, вийшли друком 5 статей, авторами яких є співробітники кафедри філософії ФЛСК.

Тренінг з дистанційного навчання

555Протягом 12-16 березня 2020 року, у відповідь на рішення, прийняті адміністрацією університету в частині забезпечення освітнього процесу під час карантину, на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася серія тренінгів щодо впровадження дистанційних форм і засобів надання освітніх послуг.

Набір до аспірантури розпочато

55513 березня 2020 року на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК пройшов вступний іспит з англійської мови для вступників на PhD програми Національного авіаційного університету. Іспит складали 10 абітурієнтів, що вступають до аспірантури зі спеціальностей «Право», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп`ютерні науки», «Маркетинг» та «Енергетичне машинобудування».

Вчена рада факультету (11.03.2020)

55511 березня 2020 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На початку засідання декан факультету С.М. Ягодзінський привітав колектив кафедри педагогіки та психології професійної світи з присвоєнням категорії «Б» збірнику «Вісник НАУ. Серія: Педагогіка. Психологія» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643).

Науковий гурток в онлайн-режимі

555Кафедра української мови та культури працює зі студентами дистанційно. Через сервер Google Classroom організовано навчальний процес з дисциплін кафедри. Окрім курсів з навчальних дисциплін, на сервері організовано також роботу наукових гуртків.

Міжнародне науково-педагогічне стажування

555З 28 січня по 28 лютого 2020 року доцент кафедри філософії Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Орденов Сергій Сергійович проходив міжнародне стажування у Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Польща) за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота».

Чемпіонат України з перетягування канату

5558 березня 2020 року відбувся Чемпіонат України з перетягування канату в приміщенні. У змаганнях брали участь чоловічі та жіночі збірні команди з усіх регіонів України. Під час змагань збірні команди НАУ продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, фізичні та психологічні якості. Запекла боротьба на доріжках панувала до останніх хвилин зустрічі.

День мовного і культурного єднання

55510 березня 2020 року в рамках відзначення Шевченківських днів доцент кафедри англійської філології і перекладу Галій Людмила Георгіївна провела для студентів 203-ФЛ групи просвітницько-розважальний захід “Travel around the World”.

Дискусія: як сприймати осучаснені образи Шевченка?

55511 березня 2020 року в рамках «Шевченківської сесії в НАУ-2020» на базі навчальної лабораторії українознавчих студій кафедри української мови та культури відбулася публічна дискусія «Виставка «Історичний стрибок Шевченка»: як сприймати?».

«Перекладачі» для перекладачів

555Оскільки роки студентського життя мають запам’ятатися не лише навчанням а й веселим часом із друзями, студенти групи 203-ФЛ вирішили разом із своїм наставником відсвяткувати свято весни. Тож 6 березня 2020 року пішли до кінотеатру, проте не просто так, а на фільм «Перекладачі».

Флешмоб: знаний Шевченко

55510 березня 2020 року викладачі кафедри української мови та культури разом із працівниками лабораторії українознавчих студій провели інтерактивний флешмоб в академічних групах НАУ. Шевченко для свідомості українців не просто поет.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве