Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Всеукраїнський фестиваль «Фенікс-Фест»

55524 квітня 2019 року доценти кафедри авіаційної психології Подкопаєва Ю.В. та Злагодух В.В. разом зі студентами-психологами стали учасниками Всеукраїнського фестивалю психоконсультування та психотерапії «Фенікс-Фест». Захід відбувся на Факультеті психології Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова.

Круглий стіл

55518 квітня 2019 року на кафедрі соціології та політології відбувся міжвузівський круглий стіл «Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи». 

Ефективна комунікація – запорука успішності!

55523 квітня 2019 року упродовж калейдоскопу тренінгів та майстер-класів «Тижня психології в НАУ» відбувся розвивальний тренінг "Ефективна комунікація", тренером якого виступила студентка 4 курсу спеціалізації «Практична психологія» Еліна Главінська.

Авіаційна та екстремальна психологія

55523 квітня 2019 року у Всеукраїнський день психолога кафедра авіаційної психології ФЛСК організувала і провела ХІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Авіаційна та екстремальна психологія у контексті технологічних досягнень».

Створюємо власний бізнес-проект

55523 квітня 2019 року в рамках «Тижня психології в НАУ» студенти ФЛСК 326 групи спеціалізації «Практична психологія» провели тренінг «Власний бізнес-проект» для студентів НАУ. Тренерами виступили студентки групи Юлія Беззубець та Ксенія Токар.

Авіаційна галузь: виклики перед філологом/перекладачем

55523 квітня 2019 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання секції «Мовна підготовка фахівців авіаційної галузі» XIV Міжнародної науково-технічної конференції «Авіа-2019». Керівник секції – професор О. В. Ковтун (кафедра іноземної філології), секретар – доцент Т. Г. Семигінівська (кафедра англійської філології і перекладу).

Фенікс фест – 2019

55524 квітня 2019 року в рамках «Тижня психології в НАУ» студенти факультету стали учасниками Всеукраїнського фестивалю психоконсультування та психотерапії «Фенікс фест», який щорічно проводить факультет психології НПУ імені М.П. Драгоманова.

Екскурсія до будинку-музею Тараса Шевченка

55525 квітня 2019 року студенти 306 групи факультету транспорту, менеджменту і логістики разом зі старшим викладачем кафедри іноземних мов за фахом відвідали Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка ( філіал Національного музею Тараса Шевченка).

Дні Швеції в Національному авіаційному університеті

55519 квітня 2019 року в рамках Міжвузівського науково-практичного семінару «Полікультурний калейдоскоп», що впродовж тижня проводився кафедрою іноземної філології ФЛСК, відбулася презентація факультативу «Вивчаємо шведську мову: дні Швеції в НАУ».

Запрошуємо на навчання

55519 квітня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Наталія Бем відвідала Спеціалізовану школу №209 «Сузір‘я» у м. Києві. Зустріч пройшла вельми динамічно, адже майбутні абітурієнти зараз активно готуються до важливих випробувань у своєму житті, і набуті знання тут можуть відіграти ключову роль. Профорієнтаційні заходи у цій школі не новина.

Вітаємо переможців фінальних забігів на 100 метрів

55524 квітня 2019 року кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК на стадіоні спортивного комплексу НАУ провели змагання з легкої атлетики з полу фінальних та фінальних забігів на 100 метрів серед студентів І курсу. В змаганнях взяли участь студенти усіх факультетів НАУ. Очолював змагання головний суддя, доцент Фотинюк В.Г.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве