Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

Копірайтинг та соціальні мережі

5551 грудня 2018 року студенти 5 курсу кафедри соціології та політології під керівництвом доцента Литовченко Ірини Василівни у межах вивчення курсу «Паблік рилейшнз» взяли участь у майстер-класі Оксани Сікори «Копірайтинг та соціальні мережі», що проводився в НАУ за підтримки Відділу по роботі зі студентами.

Інноваційний університет та лідерство

555З 5 по 30 листопада 2018 року доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова Інна Андріївна взяла участь у серії тренінгів, які були організовані в рамках польсько-українського проекту «Інноваційний університет та лідерство.

Чемпіонат м. Києва з шахів

55512 грудня 2018 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України проходив Чемпіонат м. Києва з шахів серед студентів. У змаганнях взяли участь 68 спортсменів вищих розрядів з 16 ЗВО м. Києва.

Дослідження рівня адаптації студентів-першокурсників

555Упродовж жовтня-грудня 2018 року співробітники Лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти НН ГМІ з метою моніторингу рівня адаптації та покращення психологічного становища студентів-першокурсників, провели психологічне дослідження визначення рівня соціально-психологічної адаптації у студентів першого курсу інституту.

Уперше універсіада НАУ з жіночого волейболу

555З 27 листопада по 10 грудня 2018 року в спорткомплексі НАУ, уперше відбулася Універсіада НАУ з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях брали участь 56 спортсменок з 10 збірних команд факультетів та інститутів.

Досвід навчання в Америці: особливості і цікавинки

555Студенти кафедри англійської філології і перекладу отримали чудову нагоду поспілкуватися з стипендіаткою американської програми FLEX, Анастасією Чиж, на запрошення доцента кафедри Линтвар О.М.

Читання в задоволення як методична стратегія

55518 грудня 2018 року доцент кафедри іноземної філології Желуденко Марина Олександрівна стала учасницею методичного семінару «Читання в задоволення на заняттях з німецької мови» видавництва Hueber, який традиційно проводиться за підтримки Гете-інституту (м. Київ).

Арт-практики

5558 та 9 грудня 2018 рокудоцент кафедри соціальних технологій Шатило Ю.П. стала учасником дводенного Міжнародного фестивалю арт-терапії «АРТ-ПРАКТИК. ДІТИ». На фестивалі давали свої майстер-класи близько п’ятдесяти майстрів: психологи, педагоги, арт-терапевти з України, Білорусії та Росії.

Психологія грошей

55510 грудня 2018 року в межах навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності за сприяння доцента кафедри Долгової Олени Миколаївни пройшов майстер-клас аспірантки кафедри Кухарчук Наталі Петрівни під назвою «Психологія грошей».

Реалізація права молоді на державну службу

55510 грудня 2018 року на кафедрі історії та документознавства відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з начальником відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Державної авіаційної служби України Зелінським Ігорем Леонідовичем.

До зустрічі в НАУ

55514 грудня 2018 року студенткою кафедри соціальних технологій Вікторією Пташник було проведено профорієнтаційний захід в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Учням школи було запропоновано відео та інформаційні матеріали про студентське життя в НАУ.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве