Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Полікультурний калейдоскоп: переклад – мова - креативність

55518 квітня 2019 року в рамках тижня кафедри іноземної філології «Полікультурний калейдоскоп» було проведено конкурс письмового перекладу серед студентів Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, які вивчають іспанську та німецьку мову як другу іноземну.

Scrum Master як сучасний менеджер

55523 квітня 2019 року в рамках «Тижня психології в НАУ» до студентів завітав колишній випускник факультету Сергій Мельниченко. Більшу частину своєї професійної кар'єри Сергій працював з дітьми та їх батьками, індивідуально і в групах.

Космічна екскурсія для авіаційних психологів

55518 квітня 2019 року студенти І курсу кафедри авіаційної психології під керівництвом доцентів кафедри, кандидатів психологічних наук, Подкопаєвої Ю.В. та Сєчейко О.В. у рамках ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Авіаційна та екстремальна психологія в контексті технологічних досягнень» відвідали музей Авіації і Космонавтики імені Сергія Павловича Корольова у м. Житомир.

Стартував «Тиждень психології в НАУ»

55523 квітня 2019 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій в рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» розпочалися заходи, присвячені святкуванню Всеукраїнського дня психолога.

Синдром дефіциту уваги та гіперактивності

55519 квітня 2019 року психолог Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Уманець А.О. разом зі студентами спеціальності «Практична психологія» відвідали відкриту лекцію доктора Беннета Левенталя, присвячену синдрому дефіциту уваги та гіперактивності.

Політ 2019: нагороди найкращим

55524 квітня 2019 року на засіданні кафедри іноземних мов за фахом відбулося нагородження студентів за кращі доповіді та активну участь у роботі секції «Фахові іноземні мови» XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» (1-5 квітня 2019 р.).

Українська мова в історичному вимірі

55517 квітня 2019 року доцент кафедри української мови та культури Дячук Т.М. провела чергове засідання студентського наукового гуртка «Українська мова в історичному вимірі: художньо-стильові парадигми» на тему: “Важлива роль авторських неологізмів в професійній лексиці та літературній мові: до проблеми неології української мови».

Допомагаємо обрати фах

55517 квітня 2019 року доцент кафедри української мови та культури Сібрук Анастасія Володимирівна та старший викладач Сенчило Надія Олексіївна проводили профорієнтаційну роботу в навчальних закладах міста Острог Рівненської області Нетішинського району.

Зустріч з майбутніми абітурієнтами

55525 квітня 2019 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Шульга Тетяна Валеріївна провела профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів гімназії №179 Голосіївського району міста Києва.

Mother Earth Day

55522 квітня 2019 року кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики провела конкурс плакатів до Всесвітнього дня навколишнього середовища серед студентів ФЕБ 1-2 курсів. Навчання і практична діяльність студентів з охорони навколишнього природного середовища – це, насамперед, можливість розв’язати життєво важливі екологічні проблеми довкілля, усвідомити нагальні проблеми охорони природи.

Філософський клуб «Софія»

55526 квітня 2019 року на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладанні філософських дисциплін викладач кафедри філософії доцент Сухова Н.М. та завідувач лабораторії Скиба І.П. провели засідання студентського наукового клубу «Софія».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве