Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Всеукраїнська школа молодого науковця

изображение viber 2021-09-21 17-08-29-65315-18 вересня 2021 року відбулася Всеукраїнська школа молодого науковця «Від фундаментальних досліджень до прикладних застосувань в освітній та управлінській діяльності», учасником якої стала наукова молодь закладів вищої освіти України.

Зустріч зі стейкхолдерами

photo 2021-10-01 12-14-0930 вересня 2021 року в аудиторії на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти відбулася зустріч здобувачів вищої освіти зі стейкхолдерами та роботодавцями – керівниками та інструкторами відповідних авіаційних служб України та Азербайджану. В зустрічі взяли участь завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Лузік Е.В. та керівництво Навчально-наукового інституту неперервної освіти – заступник директору Шинкарчук М.В. і директор навчально-консультативного центру підвищення кваліфікації Зосименко О.І.

Студентський гурток про значення прикрас у житті людини

429 вересня 2021 року доцент кафедри української мови та культури Сібрук Анастасія Володимирівна провела засідання наукового гуртка на тему: «Історія традиційних українських прикрас». Народні прикраси як невід’ємна частина декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва – це важливий компонент вбрання, який супроводжує людину впродовж усього життя, тому становить джерело цінної інформації про побут, етичні норми та естетичні вподобання. Прикраси – одні з найархаїчніших елементів, що належали людству. В процесі свого розвитку вони набули глибокого змісту і значення.

Тиждень англійської мови у розпалі

130 вересня 2021 року доценти кафедри англійської філології і перекладу Семигінівська Т.Г. та Головня А.В. провели конкурс усного перекладу. Захід відбувся у рамках Тижня англійської мови, який щорічно організовується кафедрою. Для перекладу на українську учасникам були запропоновані оригінальні відеоматеріали англійською мовою.

Всеукраїнський день бібліотек

biblioteka1-300x300Бібліотека – це той храм, де завжди
народжується і зберігається духовність.
В.Сухомлинський

Книга – одне з найбільших чудес, створених людиною. З тих пір, як люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє. Довіряючи всі свої знання і досвід книгам, люди навчилися зберігати їх. Скарбницями книг називають бібліотеки.

Екскурсія до Музею НАУ

IMG-d40f230975f1304a90d914de6a96ab28-V30 вересня 2021 року доцент Гурська Олена Олександрівна та старший викладач Денисенко Наталія Григорівна кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету та студенти 137:1,110 груп ФККПІ відвідали музей НАУ.

Як студенти поклали на обидві лопатки газетну статтю

529 вересня 2021 року на кафедрі англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій в режимі відеоконференції підбили підсумки конкурсу на кращий письмовий переклад науково-технічного тексту українською мовою серед студентів III-V курсів, приурочений Міжнародному дню перекладача.

Під крилом НАУ

изображение viber 2021-09-29 16-29-01-42829 вересня доценти кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Харицька С. В. та Колісниченко А. В. разом зі студентами ФЕБІТ відвідали ангар НАУ. Протягом екскурсії студенти дізналися не лише основні аспекти будови та робочих функцій різних частин літаків, але й безліч цікавих фактів про польоти та історію авіації.

Участь в проєкті «Inclusive Travels in Ukraine: доступність музеїв України»

7Студенти-соціологи 4 курсу разом зі старшою викладачкою кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. в якості волонтерів взяли участі у другому етапі дослідження проєкту «Inclusive Travels in Ukraine: доступність музеїв України», який проходить за підтримки Українського культурного фонду та під патронатом радниці-уповноваженої Президента України з питань безбар'єрності Тетяни Ломакіної в межах затвердженої Кабінетом міністрів України Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською.

80 років пам'яті

голокостКафедра соціології та політології разом з Українським центром вивчення історії Голокосту, Посольством Федеративної Республіки Німеччини в Україні та Київською міською радою в рамках проекту до вшанування пам’яті 80-ої річниці трагедії Бабиного Яру «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва» запрошує всіх бажаючих на офіційну церемонію по встановлення каменю спотикання Георгію Карловичу Бріфу (біографія за посиланням http://kyivstones.org/), яка відбудеться 8 жовтня о 14.30 за адресою проспект Перемоги, 37.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве