Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Наші викладачі – автори монографій видавництва Peter Lang

555Завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та доцент кафедри Юлія Плетенецька – серед авторів двох міжнародних колективних монографій, що вийшли друком у авторитетному академічному видавництві Peter Lang.

Ніщо не вічне – вічні матері

555Традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо День матері – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Це день, коли ми дякуємо нашим матерям за ласку, турботу і безмежну любов, за самопожертву і цілковиту самовіддачу. Це день, коли ми маємо привід вкотре сказати найдорожчій нам людині, як її цінуємо і любимо.

Соціально-політичні науки в авіаційному університеті

55530 квітня 2020 року в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» відбувся міжвузівський круглий стіл: «Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи» в дистанційному форматі.

Ми пам’ятаємо…

5557 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася урочиста зустріч "Герої вічні", присвячена Дню пам'яті та примирення. Зустріч пройшла на платформі Google Hangouts Meet.

Міжнародна конференція під керівництвом Шведського Інституту

55527 квітня 2020 року доцент кафедри іноземної філології Кульчицький В.І. та студентка групи ФЛ-302 Лисенчук Н. взяли участь у міжнародній конференції під керівництвом Шведського Інституту щодо проблем викладання шведської мови в умовах карантину спричиненого коронавірусом.

Стрім-театр «Модерний Шевченко»

55524 квітня 2020 року доцент кафедри української мови та культури Романченко Наталя Володимирівна провела науковий гурток під назвою «Проєкт «Моє»: Стрім-театр «Модерний Шевченко».

Відкрите заняття у форматі відеозустрічі

55529 квітня 2020 року доцент кафедри іноземної філології Гармаш Тетяна Андріївна провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови та переклад» зі студентами групи ФЛ 302 (035 «Філологія»).

Відкрите заняття

55529 квітня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Давиденко Алла Олександрівна провела відкрите заняття з дисципліни Іноземна мова (за професійним спрямуванням) разом з студентами 327 групи третього курсу ФЛСК 035 «Практична психологія» за допомогою сервісу Google meet.

Найвища фахова відзнака

55526 березня 2020 року Рішенням Правління Соціологічної асоціації України медаллю Соціологічної асоціації України імені Бориса Кістяківського «За видатний внесок у розвиток соціології» нагороджений професор кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Яковенко Юрій Іванович.

Імітаційна гра з народним депутатом України

55528 квітня 2020 студентки ФЛСК 113 групи Люта Яна та Аркашова Ксенія стали учасниками освітньої імітаційної гри, що мала на меті відтворити усі процедурні особливості засідання комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України.

Профорієнтаційні заходи тривають

55529 квітня 2020 року старший викладач кафедри української мови та культури Клімчук Галина Петрівна провела онлайн-зустріч із учнями десятого класу ТОВ «Заклад загальної середньої освіти «МЕЙНСТРІМ» Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве