Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Онлайн засідання Вченої ради ФЛСК

55515 квітня 2020 відбулося чергове засідання Вченої ради Факультету лінгвістки та соціальних комунікацій. Через відсутність питань, які передбачають проведення таємного голосування, засідання було проведено в режимі відеоконференції.

Соціальний проєкт ФЛСК – у громадському бюджеті Києва!

554Соціальний проєкт «ANTI-лайка» Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій успішно пройшов експертизу Громадського бюджету міста Києва!

20 років – одна команда!

55511 квітня 2020 року кафедра педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій святкує 20-річчя від дня заснування! Хоча 20 років – вік дуже короткий відносно людської цивілізації і навіть існування нашого славетного університету, проте кафедрі є чим пишатися.

Полікультурний калейдоскоп

55515 квітня 2020 кафедрою іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у рамках тижня кафедри «Полікультурний калейдоскоп» було проведено в дистанційному форматі низку творчих проектів та завдань, орієнтованих на формування та розширення міжкультурної толерантності в освітньому просторі.

Роль іноземних мов у становленні особистості

55514 квітня 2020 року кафедрою іноземної філології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» у дистанційному форматі проведено ІІІ Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості».

Громадянська освіта: стратегія та практика реалізації

55513 квітня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Інна Семенець-Орлова взяла участь у Всеукраїнському круглому столі “Громадянська освіта: державна стратегія та практика реалізації” (он-лайн засідання).

Про інноваційність як особистісну якість

55514 квітня 2020 року було проведено он-лайн годину корпоративної культури зі студентами-політологами 113 групи на тему "Як розвинути soft skill - інноваційність?". Куратор 113 групи І.Семенець-Орлова порадила студентам, як можна корисно провести час під час карантину, працюючи над вдосконаленням власних особистісних якостей.

Опанування космічного простору: Україна і світ

55514 квітня 2020 року у режимі відеоконференції у НАУ відбулася науково-практична конференція «Опанування космічного простору: Україна і світ» в межах третього Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Організатор – кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Політ-2020: засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі»

5559 квітня 2020 року на кафедрі історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ відбулося засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі» як складової частини ХХ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ – 2020.

Все йде за планом!

55513 квітня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн засідання старостату. Студенти мали можливість поділитися проблемами, які у них виникають у цей складний період, та поставити запитання, які турбують.

Засідання кафедри іноземної філології в режимі онлайн

5558 квітня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри іноземної філології в онлайн-режимі.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве