Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Перші наукові проби

5551 листопада 2019 року старший викладач кафедри української мови та культури Т.Чухліб разом зі студентками Факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій Бондарчук Тетяною та Кравець Олесею були учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції у Національній академії статистики, обліку та аудиту.

Екскурсія до історико-архітектурного музею

55525 жовтня 2019 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Акопян Тетяна Валентинівна та Анпілогова Тетяна Володимирівна зі студентами 101 групи Факультету транспорту, менеджменту і логістики та 216 групи Факультету економіки та бізнес адміністрування відвідали Київську фортецю «Косий капонір».

Зустріч з роботодавцями

55523 жовтня 2019 року кафедрою англійської філології і перекладу ФЛСК з метою налагодження співпраці з роботодавцями було проведено зустріч для студентів-майбутніх перекладачів з представниками Empire English School.

https://englishempire.com.ua/

Презентація англомовного начального посібника з філософії

55521 жовтня 2019 року на кафедрі філософії Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася презентація англомовного навчального посібника, розробленого викладачами кафедри «PHILOSOPHY. Manual: навч. посібник/ М. Аbysova, L. Каdnikova, Т. Shorina.– К. : NAU, 2019. – 200 p.».

Творчий доробок викладача на всеукраїнському рівні

555З 23 вересня по 11 жовтня 2019 року у виставковому залі Державної бібліотеки України для юнацтва (м. Київ) відбулася персональна фотовиставка викладача кафедри іноземних мов за фахом Олени Леонідівни Жеронкіної «Люди і книги».

День моєї професії

55523 жовтня 2019 року доцент кафедри соціології та політології ФЛСК Семенець-Орлова Інна Андріївна провела низку практико-орієнтованих зустрічей із фахівцями політологічної сфери для знайомства студентів І курсу за спеціальністю «Політологія» із особливостями обраної професії.

Проект англомовної освіти НАУ в дії

55521 жовтня 2019 року чергова група викладачів Національного авіаційного університету успішно склала іспит з англійської мови професійного спрямування на сертифікат, який надає право викладати свої дисципліни англійською мовою.

Українсько-польське співробітництво

55513-16 жовтня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства ФЛСК Леся Халецька та студенти-магістри Інна Ніколаєнко, Дар’я Ленник в рамках реалізації Договору про співробітництво відвідали Університет Миколая Коперніка в Торуні (Республіка Польща).

Заборонене зображення

55526 жовтня 2019 року студенти-психологи першого курсу групи ПС-130 разом із наставником та старшим викладачем кафедри авіаційної психології ФЛСК Оксаною Миколаївною Власовою-Чмерук, відвідали виставку учасної фотографії «Заборонене зображення» у мистецькій платформі PinchukArtCentre.

October Reading Challenge

55523 жовтня 2019 року на кафедрі англійської філології і перекладу за ініціативи старшого викладача Анастасії Маркелової відбувся October Reading Challenge у студентів підгрупи б 402 групи спеціальності «Філологія».

Європейські перспективи для студентів філологів

55524 жовтня 2019 року на кафедру англійської філології і перекладу ФЛСК завітала гостя – Басок Антоніна, представник Європейського коледжу. Під час ознайомчої лекції, проведеної для студентів 4-го курсу спеціальності «Філологія», вони дізналися про історію створення коледжу, його кампуси в Бельгії та Польщі, їх спеціалізації та програми, тривалість навчання.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве