Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Стартував інноваційний проект «StartFly»

555Шановні колеги та студенти! У нашому інституті стартував інноваційний проект «StartFly» – Центр підтримки студентських ініціатив. Метою створення Центру є сприяння самореалізації студентів, розвиткові їх творчого потенціалу; реалізації проектів молоді; патріотичне виховання студентів; підвищення рівня їх мобільності; креативна співпраця викладачів і студентів.

Плідна співпраця з авіаторами Одещини!

555З 1 по 5 жовтня 2018 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Доценко Л.В та Каряка І.В. проводили курси підвищення кваліфікації для фахівців з наземного обслуговування за програмою базової підготовки з методики викладання «Інструктор (викладач) авіаційного навчального закладу» на базі ТОВ «КОМПАНІЯ СКАЙ СЕРВІС» (м. Одеса).

Зірка YouTube у НАУ

55511 жовтня 2018 року викладачі кафедри іноземної філології Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. запросили відомого YouTube-блогера Джастіна Хаммонда (Justin Hammond) на лекцію зі студентами різних спеціальностей НАУ.

Кубок першокурсника

5559-10 жовтня 2018 року у спортивному комплексі НАУ відбувся Кубок Першокурсника з фут залу, присвячений 85-річчю університету. У змаганнях взяли участь 10 збірних команд різних інститутів і факультетів НАУ. Студенти продемонстрували свою майстерність та волю до перемоги. Володарем Кубку стала збірна команда НН ІАЕТ, яка у фінальній частині перемогла збірні команди НН АКІ та НН ІЕБ.

Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт ХХІ»

55511 жовтня 2018 року студенти 5 курсу ІЕБ разом зі страшим викладачем кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики відвідали салон, що було відкрито напередодні Дня Захисника України одночасно і в єдиному форматі з XV Міжнародною спеціалізованою виставкою «Зброя та безпека − 2018» «Авіасвіт ХХІ. Зброя та безпека. Технології захисту».

Міжнародна діяльність кафедри соціології і політології

555З 2 по 5 жовтня 2018 року у конгрес-центрі Словацької академії наук «Академія» в Старій Лесній (Словаччина) відбулася міжнародна наукова конференція «Збройний антикомуністичний опір у Центральній та Східній Європі (1944–1953 рр.): політичні, військові, правові та етичні аспекти».

Візит до Посольства Швеції

555Група студентів НАУ, які вивчають шведську мову, на чолі з доцентом кафедри іноземної філології НН ГМІ Кульчицьким В.І., були запрошені на прийом у Посольство Швеції в Україні. Під час зустрічі з Послом Швеції студенти дізналися багато фактів про Швецію та її зв’язки з Україною, а також про співпрацю між провідними університетами наших країн у сфері прикладних наукових досліджень.

Про майбутнє дбаємо – НАУ обираємо!

5559 жовтня 2018 року викладач кафедри іноземної філології С.С. Попадюк у рамках профорієнтаційної роботи відвідав Київську спеціалізовану ЗОШ №291. Викладач провів бесіду з учнями 11-А класу, під час якої надав старшокласникам детальну інформацію щодо умов вступу до Національного авіаційного університету.

Диспут-обговорення майбутніх професій

5559 жовтня 2018 року студентка-практикант Бзенко Олександра Юріївна разом з методистом практики, викладачем кафедри іноземної філології Мірошник Світланою Олексіївною провели профорієнтаційну роботу у школі №163 ім. М. Кирпоноса.

Вітаємо шанованого доктора Петера Модда!

55511 жовтня 2018 року на кафедрі іноземної філології відбулася зустріч студентів НАУ, які вивчають шведську мову під керівництвом доцента кафедри Кульчицького Віктора Івановича, з професором університету УМЕО (Швеція) доктором Петером Моддом.

Профорієнтація у студентів коледжу НАУ

55510 жовтня 2018 року доцент кафедри філософії Кошетар Уляна Петрівна з профорієнтаційною метою відвідала студентів Коледжу інженерії та управління. Цей навчальний заклад є відокремленим структурним підрозділом Національного авіаційного університету, який забезпечує підготовку фахівців для соціально-економічної, юридичної та поліграфічної галузей України.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве