Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Наукова співпраця

55528 листопада 2019 року професор кафедри історії та документознавства Ірина Тюрменко та доцент Людмила Божук взяли участь у ХХ Джерелознавчих читаннях «Архівознавство в контексті історичної пам’яті та цифровізації суспільства», присвячених 75-річчю кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.

Науковий конгрес з українського етнодизайну у Полтаві

55525-27 листопада 2019 р. доцент кафедри філософії Матюхіна О.А. взяла участь у засіданні V Міжнародного Конгресу «Європейський вектор розвитку українського етнодизайну», що відбувся в м. Полтава. Матюхіна О.А. була запрошена виступити на пленарному засіданні з доповіддю «Етнодизайн як концепт української моди ІІ половини ХХ ст.».

Засідання олімпійського комітету України

555Під егідою Національного Олімпійського комітету України, на базі НУФВСУ, 28 листопада 2019 року відбулась ХХ сесія Олімпійської академії України. В роботі взяли участь члени президії ОАУ, керівники регіональних відділень ОАУ, представники закордонних Олімпійських академій.

Конкурс пісенного перекладу

55518 листопада 2019 року доцент Галій Л.Г. та викладач Дольник І.М. провели на кафедрі англійської філології щорічний конкурс пісенного перекладу, приурочений до щорічного святкування Міжнародного дня студента.

Зустріч із старшокласниками

55529 листопада 2019 року доцент кафедри соціальних технологій Петренко Т.В. провела профорієнтаційний захід серед старшокласників ЗСО Святошинського району. Майбутні абітурієнти НАУ отримали вичерпну інформацію із буклетів, які підготували викладачі та розповіді доцента Петренко Т.В. про організацію навчання і дозвілля у НАУ.

Вітаємо з захистом кандидатської!

5553 грудня 2019 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.053.13 у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбувся публічний захист кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук аспірантки кафедри філософії ФЛСК Кравченко Оксани Іванівни.

Переклад з відеоносіїв

555Переклади з мультимедіа стають все більш популярними з кожним днем. Це обумовлено тим, що мультимедіа активно розвивається в наші дні. Переклад відеороликів та аудіо записів – відносно нова послуга перекладу, якщо порівнювати її з традиційним усним та письмовим перекладом.

Поспішайте творити добро!

555В Україні існує давня традиція суспільної праці, взаємодопомоги, піклування про ближнього. Осіб, які працювали у цій сфері, називали громадськими діячами, альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо, а з кінця XX століття – волонтерами.

Тренінгове заняття «Я-Волонтер!»

5554 грудня 2019 року напередодні відзначення Всесвітнього Дня волонтера старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Неля Іванівна для студентів-соціологів першого курсу провела тренінгове заняття на тему молодіжного волонтерства.

Авіація XXI століття: авіасалон Ле Бурже

55529 листопада 2019 року на кафедрі іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відбулося засідання студентського наукового гуртка «English speaking club» зі студентами другого курсу під керівництвом старшого викладача Шульги Т.В.

Методологія конкретного психологічного дослідження

55521 листопада 2019 року в межах діяльності навчально-наукової лабораторії психофізіології моніторингу професійної придатності льотного складу цивільної авіації кафедри авіаційної психології проведено науково-методологічний семінар на тему «Методологія конкретного психологічного дослідження».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве