Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Будуємо мости співпраці!

55513 березня 2019 року викладачі кафедри соціальних технологій відвідали м. Кременчук, де відбулася зустріч зі студентами Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка та Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату І-ІІІ ступенів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка.

Знайомство з турецькою мовою і культурою

55520 березня 2019 року проходив прийом в резиденції посла Турецької республіки в Україні п. Ягмура А. Гюльдере. На прийом було запрошено викладачів кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики – Шостак Оксану Григорівну і Тарнавську Тетяну Вердіївну.

Курси турецької мови: запрошуємо

555На кафедрі іноземних мов та прикладної лінгвістики розпочали роботу курси турецької мови на базі інституту Юнуса Емре ( Yunus Emre Enstitüsü). Інститут Юнуса Емре – міжнародна некомерційна організація , метою якої є популяризації турецької мови і культури.

Зустріч з натхненням

55518 березня 2019 року на кафедрі іноземної філології відбулася зустріч студентів-філологів і викладачів кафедри з кандидатом філологічних наук, доцентом, завідувачем кафедри іноземних мов і перекладу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марією Ткачівською.

Шлях до освіти – шлях до успіху

55518-19 березня 2019 року доцент кафедри іноземної філології Желуденко Марина Олександрівна відвідала з профорієнтаційною метою Мелітопольську ЗОШ № 1, де провела зустріч з майбутніми абітурієнтами, учнями 9-го та 10-го класів.

Мода як вид візуального мистецтва

5520 березня 2019 року старші викладачі кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. та Шаповал І.Г. разом зі студентами 211 групи спеціальності «Соціологія» провели виїзне засідання студентського гуртка «Основи візуальної аналітики та соціології візуального символізму» за темою «Мода як вид візуального мистецтва».

Програма Erasmus + UA в Україні

55516 березня 2019 року група студентів, які вивчають в НАУ шведську мову, на чолі з доцентом кафедри іноземної філології В.І. Кульчицьким, стали учасниками виставки Еразмус+ та зустрілися з представниками Еразмус в Україні.

Семінар видавництва Hueber в Україні

55519 березня 2019 року доцент кафедри іноземної філології Марина Олександрівна Желуденко та старший викладач кафедри Тетяна Андріївна Гармаш взяли участь у методичному семінарі, співорганізаторами якого є офіційні представники видавництва Hueber в Україні та Гете-інститут. Семінар був присвячений оволодінню стратегіями підготовки до іспиту.

Складання сертифікаційного іспиту з англійської мови

55521 березня 2019 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбувся іспит з англійської мови професійного спрямування на отримання сертифікату для викладання фахових дисциплін в групах англомовного проекту НАУ.

ІІ Міжнародний симпозіум «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація»

55512 березня 2019 року розпочав роботу ІІ Міжнародний симпозіум «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація». Симпозіум об’єднує наукові та науково-популярні заходи з метою формування суспільного дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах глобалізації мультикультурного світу.

Від теорії на парах до практики Psy & Coach Expo

55516 березня 2019 року студенти 3-го та 4-го курсів, що навчаються за спеціальністю 053 «Психологія», у супроводі завідувача кафедри авіаційної психології Помиткіної Л.В., доцента Вашеки Т.В. та старшого викладача Власова-Чмерук О.М., відвідали масштабне трейдинг-шоу психологічних, тренінгових, освітніх, коучингових і консультативних послуг Psy & Coach Expo.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве