Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Запрошуємо до участі в ІІІ Міжнародному симпозіумі

5544Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі в ІІІ Міжнародному симпозіумі «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Симпозіум відбудеться у період з 17 березня по 17 травня 2020 року та об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування суспільного дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах глобалізованого світу. У роботі Симпозіуму передбачено проведення семи міжнародних, п’яти всеукраїнських конференцій, семінарів, круглих столів, серії науково-популярних заходів для молодих учених і студентів.

Представник Азіатсько-тихоокеанського офісу ІКАО – гість Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій

5555 березня 2020 року до Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій завітав представник Азіатсько-тихоокеанського офісу ІКАО пан Пунья Радж Шак’я (Punya Raj Shakya), а також заступник директора департаменту державної авіаційної служби України, начальник управління аеродромів та аеропортів, державний інспектор з нагляду за безпекою авіації Голодняк Григорій Георгійович.

Публікуємось в кращих журналах світу!

5555 березня 2020 року на базі навчально-наукової лабораторії кафедри англійської філології та перекладу ФЛСК відбувся тренінг декана факультету С.М. Ягодзінського щодо пошуку та оцінки статусу наукових журналів, що входять до бази Scopus.

Наші дівчата знову перші

5554 березня 2020 року на базі НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» відбувся чемпіонат м. Києва зі спортивної аеробіки в програмі V Спартакіади серед закладів вищої освіти 2019/2020 навчального року. Збірна команда Національного авіаційного університету виборола золоті нагороди посівши І місце у програмі Аерофанк.

Тренінги для науковців

555Щороку з жовтня по квітень навчальна лабораторія сучасних технологій навчання проводить серію міні-тренінгів для співробітників кафедри англійської філології і перекладу. Тематика практичних занять щільно пов’язана з науково-методичною діяльністю викладачів та зорієнтована на підвищення загального рівня комп’ютерної грамотності.

Випуск магістрів ФЛСК 2020 року

5553 березня 2020 року в Актовій залі центрального корпусу Національного авіаційного університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам денної форми навчання Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Вітаємо випускницю програми «Подвійний диплом»!

5553 березня 2020 року студентка ФЛСК спеціальності 231 «Соціальна робота» Литовченко Світлана отримала документи про освіту за програмою «Подвійний диплом» Вищої Лінгвістичної Школи м. Ченстахова (Польща). Диплом магістра нашій студентці вручила особисто ректор польського закладу Едіта Садовська.

Знайомство з дивовижними людьми у наших стейкхолдерів!

55526 лютого 2020 року студенти 1 і 3-го курсів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та викладачі кафедри історії та документознавства Л. Божук, О. Ількова, Ю. Кондрашевська, О. Рижих, І. Шевчук на запрошення директора Центрального державного електронного архіву України Ю. Ковтанюка отримали можливість поспілкуватись з надзвичайно цікавою особистістю – В. Петущаком.

Стежками валют світу

5552 березня 2020 року студенти ІІІ, ІV курсів і магістри спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом із завідувачем кафедри історії та документознавства І. Тюрменко та доцентом І. Шевчук відвідали Музей грошей Національного банку України. Під час екскурсії студенти побачили гроші різних історичних епох і країн світу: від монет Давнього Риму і Візантії до сучасних банкнот.

Профорієнтація в м. Боярка

55528 лютого 2020 року доцентом кафедри соціальних технологій Тімкіним І.Ф. та студентом першого курсу спеціальності «Соціальної роботи» Пазиняком І.І. було проведено профорієнтаційний захід в Боярському академічному ліцеї «Лідер».

Академічна мобільність в дії

5552 березня 2020 року група студентів ФЛСК, ФККПІ та ФМВ успішно склала іспит на виявлення рівня володіння англійською мовою за міжнародними стандартами для отримання підтверджуючих документів щодо реалізації права на академічну мобільність за програмою Erasmus+.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве