Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

Феномен космізму: діалог філософії та науки крізь століття

55520 листопада 2018 року кафедра філософії на честь 85-річчя НАУ та на відзнаку Всесвітнього дня філософії ініціювала проведення Всеукраїнського «круглого столу» «Феномен космізму: діалог філософії та науки крізь століття».

Філософський турнір: І раунд

55521 листопада 2018 року кафедра філософії НН ГМІ у межах заходів Тижня філософії на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладання філософських дисциплін провела І раунд студентського філософського турніру.

Інноваційні технології підготовки фахівців соціальної роботи

55516 листопада 2018 року на кафедрі соціальних технологій відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Інноваційні методи та технології підготовки фахівців соціальної роботи».

Кубок України з перетягування канату

55518 листопада 2018 року в приміщенні легкоатлетичного манежу Олімпійського коледжу м. Києва відбувся Кубок України з перетягування канату. Загалом у змаганнях взяла участь 21 команда, серед яких були представники 101-ї бригади Президентського полку, Ветерани АТО.

Студент-філолог – учасник програми Erasmus+

555З 17 по 23 жовтня 2018 року студент 402 групи спеціальності «Філологія» Владислав Толосюк взяв участь в короткостроковому обміні студентів за програмою Erasmus+. Владислав відвідав мальовниче місто Палермо, що на Сицилії.

Грані сучасного освітнього простору

555В освіті зараз відбуваються системні зміни, викликані вимогами сьогодення. Одним з пріоритетних напрямів є гуманізація взаємодії всіх учасників освітнього процесу: керівництва закладів, педагогів, учнів та студентів, їх батьків.

Нащо крилатим грунт під ногами?

55520 листопада 2018 року старший викладач кафедри англійської філології і перекладу І.В. Струк організувала зустріч студентів IV курсу спеціальності «Філологія» із випускником НАУ президентом медія-холдіга в Канаді “Russian Guide Publishing House” Олегом Накаріковим.

Політологічна освіта студентів НАУ

55519 листопада 2018 року відбулося друге засідання студентського наукового гуртка «Політія» на тему: «Розподіл та повноваження гілок влади в Україні», який організували старші викладачі кафедри соціології та політології Грищенко Неля Іванівна та Шаповал Ірина Григорівна. У роботі гуртка взяли участь студенти 1-4 курсів двох інститутів ННГМІ та ННАКІ.

Міжнародний конкурс з вивчення Голодомору 1932-1933

555Доцент кафедри історії та документознавства Бем Наталія Вікторівна взяла участь у роботі експертної комісії з оцінки робіт учнів, студентів, аспірантів, вчителів та викладачі закладів освіти, поданих на ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Нова політична генерація України

55З 16 по 18 листопада 2018 року старша викладачка кафедри соціології та політології НН ГМІ Неля Грищенко брала участь у новій освітній програмі «Нова політична генерація України». Організатором освітньої програми виступила неурядова організація NPG, метою створення якої є поширення знання про дійсні політичні процеси та явища.

Голодомор, як засіб упокорення

555З 1 вересня 2018 року в Україні розпочалася інформаційна кампанія, яка триватиме 85 днів поспіль і завершиться 24 листопада – в день вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр. Вона має на меті поширення інформації про трагедію українського народу та визнання  світовою спільнотою Голодомору актом геноциду.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве