Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Пишаємось нашими випускниками

55514 травня 2019 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась презентація українського перекладу сенсаційної книги Марка Гудмена «Злочини майбутнього», виданого видавництвом «Фабула».

Крок у вічність

55513 травня 2019 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася публічна лекція «Крок у вічність» до Дня пам’яті жертв політичних репресій. Захід, організований викладачами кафедри української мови та культури, мав на меті вшанувати пам’ять людей, які стали жертвами методів тоталітаризму в Україні.

Ніщо не вічне – вічні матері

55514 травня 2019 року викладачі кафедри української мови та культури разом із працівниками лабораторії українознавчих студій провели чергове засідання Літературно-мистецької вітальні «Ніщо не вічне – вічні матері». До засідання студенти – постійні члени літературно-мистецької вітальні сумлінно підготувалися. Юнаки та дівчата дібрали тематичні поезії та записали улюблені пісні про матір.

Поезія Тараса Шевченка: мовознавчі студії

55516 травня 2019 року старший викладач кафедри української мови та культури Надія Сенчило провела чергове засідання наукового гуртка «Я на сторожі коло них поставлю слово». До заходу долучилися студенти-першокурсники технічних спеціальностей. Темою для обговорення було обрано іншомовну лексику у творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Вітаємо з публікацією в журналі Web of Science

555Вийшла друком стаття доцента кафедри соціології та політології Семенець-Орлової Інни Андріївни у Східноєвропейському історичному віснику (East European Historical Bulletin), який індексується у наукометричній базі Web of Science.

День примирення

5557 травня 2019 року відбулося спільне засідання представників студентського самоврядування та адміністрації факультету, присвячене Дню пам’яті та примирення. Розповіді про Другу світову війну та історію символу квітки маку для увіковічнення пам’яті загиблих воїнів, зворушила всіх присутніх.

Профорієнтація в Новій Каховці

5552 травня 2019 року студентка ІІ курсу спеціалізації «Практична психологія» Давиденко Євгенія відвідала Новокаховську загальноосвітню школу № 1 імені О. Довженка з метою проведення профорієнтаційного заходу для учнів одинадцятих класів.

Кураторські години пам’яті

5558-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Знання, підтверджені практикою

55514 травня 2019 року на кафедрі історії та документознавства у присутності керівника практики доцента Божук Л.В. відбувся захист результатів практики референта-організатора ділової інформації студентів четвертого курсу освітнього ступеня «Бакалавр».

Травнева профорієнтація триває

5553 травня 2019 року студентка 2-го курсу спеціальності "Практична психологія" Лисиця Юлія відвідала Смілянську ЗОШ N 3 Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи.

Ми любимо НАУ!

55513 травня 2019 року доценти кафедри історії та документознавства Курченко Тетяна Євгенівна та Юрченко Ольга Андріївна відвідали ряд освітніх закладів м. Бориспіль в рамках профорієнтаційної роботи.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве