Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Наш дім – гуртожиток № 5

55517 жовтня 2018 року, за підтримки адміністрації НН ГМІ, відбулася презентація проектів студентської ради гуртожитку № 5 із залученням представників Всеукраїнського туру «Nutella@Co». Проект «Наш дім – гуртожиток № 5» об’єднує всіх мешканців не лише під одним дахом, а й у спільних діях та заходах, спрямованих на популяризацію культури молоді, укріплення дружби.

До Всесвітнього дня філософії – 2018

555Шановні колеги та студенти! Кафедра філософії запрошує Вас взяти участь у заходах «Тижня філософії», присвяченому Всесвітньому дню філософії. Заходи відбуватимуться з 19 по 23 листопада 2018 року. Пропонуємо вашій увазі Програму заходів.

Герої нашого часу

555Кафедра історії та документознавства у 2014 році започаткувала благодійний проект «Герої нашого часу». Реалії сьогодення роблять цей проект актуальним і потрібним четвертий рік поспіль.

Самопізнання шляхом арт-терапія

55519 жовтня 2018 року доцентом кафедри соціальних технологій Петренко Т.В. разом з бізнес-тренером Оксаною Дрик проводилось практичне заняття зі студентами ІІІ курсу з дисципліни «Соціальна робота з сім’ями».

Твій вибір- твій життєвий успіх

55518 жовтня 2018 року завідувач навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності кафедри авіаційної психології Цибульська Вікторія Ігорівна провела заняття на тему: «Твій вибір твій життєвий успіх» в рамках наукового гуртка «PsyLab».

Психологічні інновації в освіту!

55512 жовтня 2018 року кафедрою авіаційної психології в особі Помиткіної Л.В., доктора психологічних наук, професора було проведено психологічний семінар «Врахування психофізіологічних особливостей учнів у навчально-виховному процесі» в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Кандидатський іспит з філософії: графік

кандидатский-минимум-300x20023 жовтня 2018 року на кафедрі філософії відбудеться консультація до кандидатського іспиту з філософії. Початок о 14.30 в ауд. 8.1007. Консультацію проводить завідувач кафедри філософії, доктор філософських наук, професор Дротянко Любов Григорівна.

Свято Покрови у музеї літератури

55510 жовтня 2018 року старший викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб разом зі студентами стали учасниками літературно-музичного заходу «Духовні свята українського народу», який було організовано з метою відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Толерантність на кордонах Європи

5554 жовтня 2018 року в м. Ужгород відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Толерантність на кордонах Європи: вимір для України», яка проводилася за підтримки ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (Україна) та Мюнхенського університету Людвіга-Максиміліана (Німеччина).

Дякуємо за мирне небо!

55516 жовтня 2018 року на базі Центру молодіжних ініціатив «StartFly» відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. У заході взяли участь студенти І-ІІ курсів спеціальностей «Психологія», «Практична психологія», «Соціальна робота», «Філологія» разом із наставниками груп; заступники директора НН ГМІ О. Алпатова, А. Кокарєва, Ж. Іванова; завідувачі та викладачі кафедр інституту.

Людський фактор в авіації: симпозіум № 13 Конгресу

55511-12 жовтня 2018 року відбулося засідання трьох секцій Симпозіуму № 13 «Людський фактор в авіації» VIII Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології». Симпозіум, яким опікувався НН ГМІ, зібрав понад 80 учасників з різних наукових, дослідницьких та освітніх установ України, а також наших стейкхолдерів з Італії, Польщі, Фінляндії, Туреччини.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве