Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Науково-практичний студентський круглий стіл «Issues that matter»

фото 1оНа кафедрі соціології та політології в рамках ІV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» відбувся науково-практичний студентський круглий стіл «Issues that matter».

У роботі круглого столу взяли участь завідувачка кафедри, представники професорсько-викладацького складу та студенти Національного авіаційного університету.

Другий день роботи ІІІ Міжнародної конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»

21У рамках ІІІ Міжнародної конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання» 21-22 квітня 2021 року працювало три секції. Зокрема, 22 квітня відбулися засідання секції 2 «Комунікації в системі установ соціальної пам’яті» та секції 3 «Актуальні проблеми викладання дисциплін з інформаційної, бібліотечної та архівної справи».

Секційне засідання ІІІ Міжнародної наукової конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»

image 6483441 121 квітня 2021 року в рамках ІІІ Міжнародної наукової конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», що проходила в Національному авіаційному університеті м. Київ на базі кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, відбулось секційне засідання «Архівні, бібліотечні та музейні установи в соціокультурному просторі України».

ІІІ Міжнародна наукова конференція «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»

IMG 072721-22 квітня 2021 року на базі кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «Історико-культурна праця: збереження доступ використання». Співорганізаторами конференції виступили Центральний державний електронний архів України, Новий державний архів Литви, Каунаський державний регіональний архів. У роботі конференції взяло участь 86 представників з України, Литовської Республіки, Чеської Республіки.

Національна ідентичність у мові та культурі: робота секцій

0-02-05-fc2ca740d55bf2d37b97a147c8e551eb8e3e17a933056c21cfa9adbcf73a91ae 4777bdb122 квітня 2021 року продовжила свою роботу XIV Міжнародна науково-практична конференція «Національна ідентичність у мові та культурі», організована кафедрою іноземних мов та прикладної лінгвістики факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ.
Відразу три секції «Проблема національної ідентичності в контексті полілогу культур», «Тематика тілесного в подоланні культурних бар’єрів/лінгвістична інтерпретація тематики тілесного» та «Взаємодія національних мов сучасної Європи» розпочали свої засідання онлайн.

Мовна підготовка фахівців авіаційної галузі

821 квітня 2021 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося засідання секції №32 «Мовна підготовка фахівців авіаційної галузі» у межах XV Міжнародної науково-технічної конференції «Авіа-2021». Керівник секції – професор О. В. Ковтун (кафедра іноземної філології), секретар – доцент Т. Г. Семигінівська (кафедра англійської філології і перекладу).

Національна ідентичність у мові та культурі

изображение viber 2021-04-21 20-08-0021 квітня 2021 року розпочала свою роботу ХIV Міжнародна науково-практична конференція «Національна ідентичність у мові та культурі», організована кафедрою іноземних мов та прикладної лінгвістики факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ.
Варто відмітити, що з кожним роком розширюється коло учасників конференції. Цього разу в ній взяли участь науковці з дванадцяти країн світу. Серед них Азербайджан, Башкортостан, Білорусь, Грузія, Литва, Киргизстан, Росія, Словаччина, США, Україна, Туреччина, Франція.

ХІV Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

фото109-10 квітня 2021 року кафедра англійської філології та перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій приймала учасників ХІV Міжнародної науково-практичної конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», яка в цьому році була проведена онлайн. Конференція стала помітним акцентом у сузір’ї різноманітних наукових подій, що проводяться факультетом лінгвістики та соціальних комунікацій в рамках ІV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».

Наукова діяльність аспірантів ФЛСК

phd122 квітня 2021 року відбулася зустріч аспірантів кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій з відповідальним за наукові проєкти Erazmus+ кандидатом педаггогічних наук, доцентом Кокарєво. А. М.

Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту

120 квітня кафедрою авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій було організовано та проведено секцію №33 «Психологія безпечної експлуатації авіаційного транспорту» у межах ХV Міжнародної науково-технічної конференції «АВІА-2021». Модератором секційного засідання виступила завідувач кафедри, доктор психологічних наук, професор, Помиткіна Л.В., а секретарем – завідувач лабораторії, викладач, аспірант кафедри Гордієнко К.О.

Розвиток педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти

зображення viber 2021-04-19 12-04-1319 квітня 2021 року в онлайн-режимі відбувся пілотний захід – семінар-самопрезентація «Розвиток педагогічної майстерності викладача закладу вищої освіти». Організатором заходу виступила кафедра педагогіки та психології професійної освіти. У семінарі-самопрезентації взяли участь бакалаври та викладачі Комунального закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве