Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Щастя зараз...

55514 вересня 2019 року в Києві відбулась лекція Стівена Пінкера «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі», професора психології Гарвардського університету, який вивчає психолінгвістику та візуальне мислення.

Вітаємо призерів Солом’янського легкоатлетичного пробігу

55521 вересня 2019 року збірна команда Національного авіаційного університету з легкої атлетики під керівництвом доцента кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Фотинюка В.Г. взяла участь у Солом’янському легкоатлетичному пробігу присвяченому Дню фізичної культури і спорту України на дистанції 1000 метрів серед ЗВО Солом’янського району.

Tech Assistance: Simultaneous Interpreting Workshop

555Напередодні свого професійного свята – Міжнародного дня перекладача, яке святкується 30 вересня – викладачі та студенти кафедри англійської філології і перекладу стали учасниками професійного тренінгу, присвяченому вдосконаленню навичок синхронного перекладу.

Міжнародному дню студентського спорту присвячується

55519 вересня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося свято, присвячене «Міжнародному дню студентського спорту». У програмі свята було проведено флешмоб зі «Squat jumps» (стрибки з напівприсіду), «Ігри Співдружності» серед студентів, нагородження переможців та призерів за підсумками IV Спартакіади серед ЗВО м. Києва.

Профорієнтація у Броварах

55520 вересня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Юлія Кондрашевська відвідала з профорієнтаційною роботою загально-освітню школу № 7 м. Бровари, а також ярмарку професій, яка проходила на базі Броварського міськрайонного центру зайнятості, за участі учнів випускних класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Бровари та Броварського району.

Іван Котляревський: дорога до висоти

55519 вересня 2019 року у залі гуманітарної літератури НТБ НАУ відбувся захід, приурочений до 250 річниці з дня народження Івана Котляревського – поета, письменника, драматурга, зачинателя нової української літератури й української літературної мови.

Конференція трудового колективу ФЛСК

55519 вересня 2019 року відбулась конференція трудового колективу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На конференцію було делеговано 90 представників від усіх структурних підрозділів факультету, а також від Студентської ради та товариства студентів і молодих учених.

Слово до першокурсників

55517 вересня 2019 року в актовій залі НАУ відбулася традиційна лекція декана факультету лінгвістики та соціальних комунікацій С.М. Ягодзінського для студентів І курсу. Такі зустрічі завжди сповнені атмосферою відкритості і щирості, дружнього спілкування адміністрації факультету, наставників академічних груп, викладачів та студентів.

Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці

55513-14 вересня 2019 року в м. Кам’янець-Подільський проходив ІІ Всеукраїнський форум «Молодіжні сходини в Кам’янець-Подільській фортеці», де брала участь старша викладачка кафедри соціології та політології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Грищенко Неля Іванівна.

Документознавці у Scopus

unnamedУ науковому виданні «CEUR-WS.org/Vol.2392X (COAPSN-2019)», яке індексується міжнародною базою Scopus вийшла друком стаття доцента кафедри історії та документознавства Тетяни Клиніної на тему «Legal Mechanism of Counteracting Information Aggression in Social Networks: from Theory to Practice» (CEUR-WS.org/Vol.2392X – PP. 111-121).

YES лекції президента Колумбії

555Публічна лекція Хуана Мануеля Сантоса Кальдерона, Президента Колумбії 2010-2018 рр., лауреата Нобелівської премії миру 2016 р. в рамках щорічної Ялтинської економічної стратегії, що проходила в Мистецькому арсеналі, була присвячена складному і небуденному для нашої країни питанню - знаходження компромісів, пошуку точок дотику, поступок і, зрештою, примирення.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве