Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету
Майстер-клас «Використання трипільських орнаментів в малюнку мандали»
Війни закінчуються. Рано чи пізно психіка потребує відновлення. Арт-терапія є одним із дієвих методів пошуку ресурсу для відновлення нашого психічного стану. Фахівці арт-терапевти сьогодні активно займаються пошуком нових методів для профілактики емоційного вигорання та травматичного стресу людей.
Вебінар «Особливості психологічної допомоги під час війни»
26 квітня 2022 року в рамках проекту «Тиждень психології в НАУ» відбувся вебінар «Особливості психологічної допомоги під час війни», модератором якого виступила Наталія Проскурка, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
Ми разом – проти російської агресії: Круглий стіл «Безпілотна авіація: інтеграція у світовий простір»
26 квітня 2022 року кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій в режимі онлайн провела Круглий стіл для викладачів та здобувачів вищої освіти «Безпілотна авіація: інтеграція у світовий простір». Особлива актуальність теми в сучасних умовах російсько-української війни, ролі безпілотної авіації у збройному протистоянні призвела до підвищеної уваги та зацікавленості студентів даним заходом.
Тиждень психології в НАУ
Шановні колеги та студенти!
Запрошуємо доєднатися до Тижня психології в НАУ
25 квітня о 13.00 – Марафон по роботі з жертвами насилля
модератор: Тетяна Павленко, кандидат психологічних наук, доцент
26 квітня о 14.00 – вебінар «Особливості психологічної допомоги під час війни»
модератор: Наталія Проскурка, кандидат психологічних наук, доцент
27 квітня о 13.30 – майстер клас «Використання трипільських орнаментів у малюнку мандали»
модератор: Олена Дацун, член Української спілки психотерапевтів, старший викладач
28 квітня о 14.00 – вебінар «Інформаційна війна – зброя масового знищення!»
модератор: Леся Хоменко-Семенова, кандидат педагогічних наук, доцент
☝️Посилання на заходи:
https://meet.google.com/oho-ovpu-oei
Пам’ятаючи про чорнобильську катастрофу
26 квітня кафедра української мови та культури провела для студентів захід "Чорнобиль. Трагедія. Пам'ять. І знову за крок до трагедії…». Згадати день, який поділив життя сотні тисяч українців на “до” та “після”, доєдналися заступник декана з наукової та міжнародної діяльності ФЛСК НАУ Кокарєва А.М., заступник декана по роботі зі студентами ФЛСК НАУ Хоменко-Семенова Л.О., завідувач кафедри англійської філології та перекладу Сидоренко С.І., завідувач кафедри української мови та культури Литвинська С.В.
Випуск магістрів спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації»!
20 квітня 2022 року кафедра філософії ФЛСК ініціювала проведення урочистої онлайн зустрічі для випуску здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації». Наразі готові до видачі дипломи та додатки до них, і з цього моменту випускники вже офіційно стають кваліфікованими фахівцями.
ХІІІ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів
13-й рік поспіль кафедрою англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій проведено Міжвузівський конкурс молодих перекладачів. Цей захід особливий тим, що на ньому збираються надзвичайно талановиті молоді люди, які не бояться професійних викликів та прагнуть розвиватися у галузі перекладу.
Українська- мова року!
Старший викладач кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Каріна Сагратова разом із командою небайдужих та завзятих розробників сайтів запустили проект «Українська- мова року».
Опитування здобувачів вищої освіти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»
По завершенні непарних семестрів 2021-2022 н.р. кафедрою історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено традиційне опитування студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» усіх курсів навчання ОС «Бакалавр» і 1 курсу ОС «Магістр» щодо якості надання освітніх послуг у цих семестрах.
Європейські вчені-гуманітарії на підтримку України
20 квітня у найбільшому у Франції університеті Екс-Марсель відбувся науковий диспут «Література проти війни», метою якого було привернути увагу студентської молоді та широкого наукового загалу до війни в Україні. Ініціаторами акції виступили деканат Гуманітарного факультету Екс-Марселя та кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Національного авіаційного університету.
Вчена рада факультету
14 квітня 2022 року відбулася перша після початку ведення воєнного стану в Україні Вчена рада факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Голова Вченої ради, декан факультету Наталія ЛАДОГУБЕЦЬ подякувала всім за дотримання регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі синхронної та / або асинхронної моделі освітньої взаємодії та запропонувала розглянути та ухвалити рішення відповідно до окремих пунктів наказу ректора від 28.03.2022 № 250/02/од «Про освітній процес в Університеті в умовах правового режиму воєнного стану».
Більше статтей...
- Всеукраїнський «круглий стіл» «Соціальна відповідальність людства у контексті людина-природа» (в умовах воєнного стану)
- Міжвузівський круглий стіл молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра»
- Залучаємо до занять професіоналів-практиків
- Любов як ментальна й поетична константа творчості Тараса Шевченка
- V Міжнародний круглий стіл «РОЛЬ ІНОЗЕМНИХ МОВ У СОЦІОКУЛЬТУРНОМУ СТАНОВЛЕННІ ОСОБИСТОСТІ (в умовах війни)»