Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Роль іноземних мов у становленні особистості

55514 квітня 2020 року кафедрою іноземної філології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» у дистанційному форматі проведено ІІІ Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості».

Громадянська освіта: стратегія та практика реалізації

55513 квітня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Інна Семенець-Орлова взяла участь у Всеукраїнському круглому столі “Громадянська освіта: державна стратегія та практика реалізації” (он-лайн засідання).

Про інноваційність як особистісну якість

55514 квітня 2020 року було проведено он-лайн годину корпоративної культури зі студентами-політологами 113 групи на тему "Як розвинути soft skill - інноваційність?". Куратор 113 групи І.Семенець-Орлова порадила студентам, як можна корисно провести час під час карантину, працюючи над вдосконаленням власних особистісних якостей.

Опанування космічного простору: Україна і світ

55514 квітня 2020 року у режимі відеоконференції у НАУ відбулася науково-практична конференція «Опанування космічного простору: Україна і світ» в межах третього Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Організатор – кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Політ-2020: засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі»

5559 квітня 2020 року на кафедрі історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ відбулося засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі» як складової частини ХХ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ – 2020.

Все йде за планом!

55513 квітня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн засідання старостату. Студенти мали можливість поділитися проблемами, які у них виникають у цей складний період, та поставити запитання, які турбують.

Засідання кафедри іноземної філології в режимі онлайн

5558 квітня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри іноземної філології в онлайн-режимі.

Науковий гурток “Psychological development of personality”

55513 квітня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Давиденко А.О. провела засідання студентського наукового гуртка “Psychological development of personality” з групою ПС 206.

Гурток у форматі Meet!

555Науково-педагогічний склад кафедри іноземної філології активно залучений у процес цифровізації освітнього процесу та дистанційного навчання з використанням Google Classroom. І мова йде не лише про практичні заняття, домашні завдання, пояснення та вивчення нового матеріалу, але й про проведення гурткової роботи!

Лінгвокраїнознавча вікторина в режимі онлайн

55513 квітня 2020 року в рамках тижня кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій «Полікультурний калейдоскоп» викладачами кафедри Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. було проведено лінгвокраїнознавчу вікторину для студентів факультету за допомогою платформи Google Meet.

Політ 2020. Напрям «Гуманітарні науки»

555Двадцять років поспіль у Національному авіаційному університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і здобувачів вищої освіти «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій опікується напрямом «Гуманітарні науки», в рамках якої проводиться Пленарне засідання та 12 секцій.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве