Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

VІ соціологічні читання «Персоналії в соціології»

55513 листопада 2018 року на кафедрі соціології та політології під керівництвом професора О. Хомерікі та доцента І. Литовченко  відбулися VІ соціологічні читання «Персоналії в соціології», що проводяться в НАУ шостий рік поспіль і вже стали доброю традицією кафедри.

Стартував І етап мовного конкурсу

5559 листопада 2018 року серед студентів НАУ, у рамках святкування Дня української писемності та мови, було проведено перший етап XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організовували захід викладачі кафедри української мови та культури доцент Тетяна Дячук та старший викладач Надія Сенчило.

Підсумки тижня писемності та мови

55512 листопада 2018 року було підбито підсумки святкування Днів української писемності та мови, що організовувала кафедра української мови та культури. Захід відбувся у приміщенні НТБ НАУ. Зі словами подяки звернулися до присутніх директор НН ГМІ С. Ягодзінський та завідувач кафедри української мови та культури І. Бурлакова.

Форум фахівців англійської мови

55510 листопада 2018 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Ткаченко Світлана Іванівна, Акопян Тетяна Валентинівна та Анпілогова Тетяна Володимирівна відвідали Форум фахівців англійської мови 2nd Forum for ELT Professionals: Partners in Learning , Partners in Teaching , який був організований та спонсорований компанією Dinternal.

Вивчаємо можливості Еразмус+

5558 листопада 2018 рoку студенти ІІІ курсу спеціальності “Філологія” взяли участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+, що відбувався в університеті імені Бориса Грінченка.

Участь філологів у форумі з питань іншомовної освіти

5559 листопада 2018 року доцент кафедри іноземної філології Заслужена Алла Андріївна та викладач кафедри Давиденко Алла Олександрівна стали учасниками форуму з питань мовної підготовки фахівців у вищій освіті ”Higher Education. 2nd Forum for ELT Professionals. Partners in Learning. Partners in Teaching”.

Профорієнтація: зроби ближче майбутнє

55510 листопада 2018 року в Українському домі відбулася перша Профорієнтаційна конференція «Моя майбутня професія». В роботі конференції разом з іншими співробітниками університету взяв участь кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри соціальних технологій Блінов Олег Анатолійович.

Зустріч із психологом ДСНС у м. Києві

55512 листопада 2018 року в рамках Навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності кафедри авіаційної психології за сприяння старшого викладача Власової-Чмерук О.М. та доцента Злагодух В.В. пройшов майстер-клас психолога Державної служби надзвичайних ситуацій у м. Києві Давиденко Іванни Валеріївни.

У чому сила мого роду?

5558 листопада 2018 року викладачі кафедри української мови та культури О. Даниліна та Т. Чухліб підготували і провели майстерклас на тему: «У чому сила мого роду?». Подія відбулася у рамках святкування кафедрою Дня української писемності та мови.

Освіта та кар’єра – 2018: на порозі професійного вибору

55515-17 листопада 2018 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася Тридцять четверта міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День Студента 2018».

Реалії професії перекладача

5559 листопада 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулась зустріч студентів І-ІІ курсів з перекладачем-фрілансером Олійник Ольгою Леонідівною, яка є випускницею НАУ.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве