Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Науковий гурток в онлайн-режимі

555Кафедра української мови та культури працює зі студентами дистанційно. Через сервер Google Classroom організовано навчальний процес з дисциплін кафедри. Окрім курсів з навчальних дисциплін, на сервері організовано також роботу наукових гуртків.

Міжнародне науково-педагогічне стажування

555З 28 січня по 28 лютого 2020 року доцент кафедри філософії Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Орденов Сергій Сергійович проходив міжнародне стажування у Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University (Польща) за програмою «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота».

Чемпіонат України з перетягування канату

5558 березня 2020 року відбувся Чемпіонат України з перетягування канату в приміщенні. У змаганнях брали участь чоловічі та жіночі збірні команди з усіх регіонів України. Під час змагань збірні команди НАУ продемонстрували згуртованість своїх команд, майстерність, прагнення до перемоги, фізичні та психологічні якості. Запекла боротьба на доріжках панувала до останніх хвилин зустрічі.

День мовного і культурного єднання

55510 березня 2020 року в рамках відзначення Шевченківських днів доцент кафедри англійської філології і перекладу Галій Людмила Георгіївна провела для студентів 203-ФЛ групи просвітницько-розважальний захід “Travel around the World”.

Дискусія: як сприймати осучаснені образи Шевченка?

55511 березня 2020 року в рамках «Шевченківської сесії в НАУ-2020» на базі навчальної лабораторії українознавчих студій кафедри української мови та культури відбулася публічна дискусія «Виставка «Історичний стрибок Шевченка»: як сприймати?».

«Перекладачі» для перекладачів

555Оскільки роки студентського життя мають запам’ятатися не лише навчанням а й веселим часом із друзями, студенти групи 203-ФЛ вирішили разом із своїм наставником відсвяткувати свято весни. Тож 6 березня 2020 року пішли до кінотеатру, проте не просто так, а на фільм «Перекладачі».

Флешмоб: знаний Шевченко

55510 березня 2020 року викладачі кафедри української мови та культури разом із працівниками лабораторії українознавчих студій провели інтерактивний флешмоб в академічних групах НАУ. Шевченко для свідомості українців не просто поет.

Видатні жінки у зміцненні та розвитку суспільства

5555 березня 2020 року на кафедрі соціальних технологій пройшов круглий стіл «Видатні жінки у зміцненні та розвитку суспільства». У його роботі взяли участь студенти групи СР-216 спеціальності «Соціальна робота», а також доценти кафедри І.Ф. Тімкін і О.А. Блінов.

День народження Тараса Шевченка

5559 березня в рамках «Шевченківської сесії в НАУ-2020» викладачі кафедри української мови та культури зі студентами взяли участь в урочистостях, присвячених дню народженню Тараса Шевченка, що відбулися біля пам’ятника письменникові в Києві.

Студенти відвідали лекцію Юрія Макарова

5555 березня 2020 року в Національному авіаційному університеті розпочалася «Шевченківська сесія в НАУ-2020» – цикл заходів, які традиційно щороку організовує кафедра української мови та культури з нагоди дня народження Тараса Шевченка.

9 березня - День народження Кобзаря!

ukraine-0123  1390834433  615

     ... все гине —
     Слава не поляже!

     Не поляже, а розкаже,
     Що діялось в світі,
     Чия правда, чия кривда
     І чиї ми діти.

     Наша дума, наша пісня
     Не вмре, не загине...
     От де, люде, наша слава,
     Слава України!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве