Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Круглий стіл «Сім’я – це серце України»

55515 травня відзначається Міжнародний день сім’ї (International Day of Families). Це свято було проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році. Цього дня на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Meet відбувся круглий стіл «Сім’я – це серце України».

День відкритих дверей факультету!

55519 травня 2020 року з 16.00 до 17.30 Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету проводить День відкритих дверей.

Вчена рада ФЛСК в онлайн режимі

55613 травня 2020 року відбулося чергове засідання Вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Співпраця з Гете-інститутом триває

555Викладачі німецької мови кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, незважаючи на карантинні обмеження, активно співпрацюють з Гете-інститутом.

Хай мама почує…

555Викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Колісниченко Анна Віталіївна, Харицька Світлана Василівна, Пришупа Юлія Юріївна разом зі студентами факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій до Дня матері (10 травня) підготували святковий подкаст "Хай мама почує...".

Досліджуємо творчість Тараса Шевченка

55512 травня 2020 року доцентка кафедри української мови та культури Н. Сенчило провела на платформі Hangouts Meet засідання студентського наукового гуртка на тему: «Українська національна ідея у творах Тараса Шевченка». У гуртку взяли участь студенти першого курсу ФАЕТ та АКФ. З тематичними доповідями виступили Грицай Карина та Стовбун Віталій.

Основні проблеми створення управлінської документації

55514 травня 2020 року доцент кафедри історії та документознавства Інна Леонідівна Шевчук провела відкриту лекцію на платформі Google Hangouts Meet з дисципліни «Управлінське документознавство» для студентів ДК-321 спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на тему: «Основні проблеми створення електронної управлінської документації».

Let's talk about AI

55513 травня 2020 року доценти кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Конопляник Л.М. та Глушаниця Н.В. провели чергове засідання гуртка «Студентський англомовний дискусійний клуб» на тему «Інновації у науці і техніці» у режимі онлайн на платформі Google Meet.

Практику розпочато!

5554 травня 2020 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Доценко Л. В. та Каряка І. В. організували настановчу онлайн-зустріч з проведення корекційно-психотерапевтичної практики зі студентами четвертого курсу, що навчаються за освітньою програмою  "Практична психологія".

Дні науки ФЛСК-2020

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі у заходах Днів науки, які пройдуть в онлайн режимі у період з 15 по 19 травня 2020 року. У рамках Днів науки передбачено проведення таких заходів.

Рівні права для кожного

5555 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Hangouts Meet відбувся круглий стіл «Рівні права для кожного», приурочений Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве