Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Щедрий Вівторок в НАУ!

555Щедрий Вівторок – Всеукраїнський день добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday. Цього дня мільйони людей у понад 154 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добрі справи.

Проблеми термінології: сучасний стан

5553 грудня 2019 року відбувся ІV Всеукраїнський круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний стан», організований кафедрою української мови та культури. Співорганізаторами круглого столу виступили відділ граматики та наукової термінології Інституту української мови НАН України, кафедра англійської філології і перекладу та кафедра іноземної філології НАУ.

Ukraine WOW

5553 грудня 2019 року студенти-соціологи 111 групи разом зі старшою викладачкою кафедри соціології та політології Грищенко Нелею Іванівною в рамках виховної роботи кафедри відвідали Інтерактивну виставку Ukraine WOW, яка експонується у виставковому просторі "Будівля багажного відділення з рампою» на Київському центральному залізничному вокзалі.

Information and communication technologies

55529 листопада 2019 року викладачі факультету взяли участь у конференції “International Workshop on Cyber Hygiene and Conflict Management in Global Information Network” http://cyberconf.fccpi.nau.edu.ua/.

Розширення міжнародних зв’язків

555Кафедра авіаційної психології ФЛСК має значний досвід роботи з міжнародними організаціями, зокрема навчальними закладами Америки, Польщі, Литви, Португалії, Болгарії, Азербайджану, Туреччини. Нещодавно цей перелік розширився університетами Словаччини та Австрії.             

Майстер-клас від експерта МВС України

5555 грудня 2019 року на факультеті відбувся майстер-клас на тему «Експертно-криміналістична оцінка документів». Спікером виступив Василь Пелюшок, доктор філософії в галузі права, підполковник, заступник завідувача відділу початкової експертизи та технічної експертизи документів Київського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

ВІЛ: спіймай мене, якщо зможеш

5553 грудня 2019 року студенти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій разом із заступником декана А. Кокарєвою та відповідальною факультету по роботі зі студентами Л. Хоменко-Семеновою відвідали лекцію Освітнього центру Фонду Олени Пінчук, приурочену до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

Знайомство з діяльністю органів державної влади

555Виїзні практичні заняття є важливим інструментом закріплення студентами здобутих знань на лекційних заняттях. На завершення модулю на тему «Механізм держави» 29 листопада студенти-політологи 113 групи разом з викладачем Семенець-Орловою Інною Андріївною завітали на екскурсію до Конституційного суду України (КСУ).

АРТ-кафе "Thursday"

55528 листопада 2019 року на базі арт-кафе "Thursday", яке є відкритою платформою для реалізації творчого потенціалу студентської молоді, відбувся майстер-клас з ораторської майстерності.

Уроки професійної орієнтації

55528 та 29 листопада 2019 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Балацька Наталія Іванівна відвідала середні школи № 1, 2, 3 та ліцей міста Кагарлика Київської області з метою розповісти учням-випускникам шкіл про Національний авіаційний університет, його славну історію, широкий вибір професій та переваги навчання в цьому закладі.

Діалоги про час у книгарні «Є»

55528 листопада 2019 року студенти 311 групи стали учасниками науково-популярної дискусії про час у філософії у книгарні «Є». Спікерами інтелектуального заходу виступили фізик Олег Фея та філософ Тарас Лютий.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве