Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Правильний вибір сьогодні – запорука успішного завтра!

5554 грудня 2018 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Давиденко Тетяна Анатоліївна провела бесіду з випускниками Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Андрушівки (обл. Житомирська).

Співпраця з базами практики триває

55512, 15 та 19 листопада 2018 року студентка 427 групи спеціальності «Практична психологія» Ващенко Іванна на запрошення шкільного психолога спеціалізованої школи ім. Т. Шевченко № 112  міста Києва провела для учнів третіх класів ряд корекційно-розвивальних занять із розвитку уяви засобами казкотерапії.

Шукаємо майбутніх перекладачів

5553 грудня 2018 року старший викладач кафедри англійської філології та перекладу Гастинщикова Любов Олександрівна відвідала ЗОШ № 3 міста Ірпінь та зустрілась з учнями 11 класу, виступивши перед ними з темою "Роль перекладача в сучасному світі".

День подяки на власний штиб

555Група 101 (спеціальність «Філологія») започаткувала свій «День подяки», провівши 29 листопада 2018 року, в останній четвер місяця, через тиждень після американського Дня Подяки, круглий стіл на честь своїх перших трьох місяців навчання в НН ГМІ.

Без паніки!

5529 листопада 2018 року Центр підтримки студентських ініціатив НН ГМІ «StartFly» спільно з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» провів захід для студентів НАУ, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

Впевнено рухаємося вперед

55522 листопада 2018 відбулася Конференція трудового колективу НН ГМІ. На конференцію було делеговано 90 представників від усіх структурних підрозділів Інституту.

Нагороди Кубку України

555Дівчата збірної команди НАУ гідно представили університет та м. Київ на Кубку України зі спортивної аеробіки. Спортивний сезон 2018 року для збірної команди Національного авіаційного університету зі спортивної аеробіки «АВІАТОР» завершується бронзовими нагородами на Кубку України серед дорослих спортсменів в програмі аеро-степ та ІV місцем в програмі аеро-фанк.

Переймаємо досвід британських колег

55523 листопада 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталія Березнікова та Леся Конопляник взяли участь у семінарі професійного розвитку Oxford Day, який провів британський тренер та автор автентичних посібників Едмунд Дадлі. Захід, організований представництвом «Oxford University Press», відбувся у конференц-залі Національної академії наук України.

Мобільні додатки. Не завада, а підтримка

55521-22 листопада 2018 року викладачі Конопляник Леся Миколаївна та Сагратова Каріна Едуардівна стали учасниками тренінгу «Як інтегрувати технології, щоб покращити викладання та навчання». Тренінг проводився на базі ОС «Освіторія» спільно з EdEra та учбовою спільнотою «Вище».

Філософський турнір: ІІ раунд

55523 листопада 2018 року у завершальний день Тижня філософії на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладання філософських дисциплін відбувся ІІ раунд студентського філософського турніру.

Зустріч з проректором

55528 листопада 2018 року адміністрація та наставники академічних груп інституту зустрілися із проректором з молодіжної політики та інноваційної діяльності НАУ Вовк О.О. У теплій дружній атмосфері відбувся обмін думками та пропозиціями щодо організації й розвитку корпоративної культури та оновлення Положення про наставників академічних груп НАУ.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве