Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Кубок ректора зі стрітболу

55525 березня 2019 року змаганнями зі стрітболу розпочалось вже традиційне для НАУ спортивне свято – «Кубок Ректора НАУ. До програми зазначених змагань, крім стрітболу, входять шахи, стренфлекс, шейпінг. Заключна частина заходу відбудеться 10 квітня. (шейпінг та нагородження переможців) у приміщенні спорткомплексу НАУ, зал №1.

НАУ – крок у майбутнє

55521 березня 2019 року доцент кафедри української мови та культури Анастасія Сібрук та старший викладач Надія Сенчило провели профорієнтаційну роботу з Навчально-виховним комплексом «загальноосвітня школа-гімназія І ступеня» Мирноградської міської ради Донецької області у режимі скайп-конференції.

Наступність у навчанні: коледж – університет

55528 березня 2019 року доцент кафедри філософії Ороховська Л.А. провела профорієнтаційну зустріч з випускниками Коледжу інженерії та управління.

Тарас Шевченко і сьогодення

55527 березня 2019 року старший викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб провела засідання студентського наукового гуртка: «Я на сторожі коло іх поставлю слово...» (Тарас Шевченко і сьогодення).

Системний підхід у психології

55525 березня 2019 року в межах діяльності навчально-наукової лабораторії психогігієни та психопрофілактики в організаціях з особливими умовами діяльності кафедри авіаційної психології проведено науково-методологічний семінар на тему «Системний підхід у психології» для студентів-психологів та науково-педагогічних працівників.

Спілкування з однодумцями

55525 березня 2019 року викладачі кафедри англійської філології і перекладу старший викладач Гастинщикова Любов Олександрівна та доцент Рудіна Марина Володимирівна взяли участь у методичному семінарі для викладачів англійської мови “Oxford Day” організований представництвом видавництва Oxford University Press в Україні.

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

55522 березня 2019 року в рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» кафедра педагогіки та психології професійної освіти організувала VIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми вищої професійної освіти».

Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра

55520 березня 2019 року відбувся Круглий стіл молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра». Захід уже вчетверте організувала кафедра української мови та культури ФЛСК, цього року – в рамках Шевченківської сесії в НАУ, а також у межах ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація».

Безпека в сучасних закладах освіти

55515 березня 2019 року психолог Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Анна Уманець разом зі студентами спеціальності «Практична психологія» взяли участь у ІІ практичній конференції «Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист».

Вітаємо із захистом дисертації!

55513 березня 2019 року старший викладач кафедри англійської філології і перекладу Наталя Петрівна Білоус захистила кандидатську дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата педагогічних наук на тему «Формування професійно-комунікативної компетентності у майбутніх перекладачів авіаційної галузі» (наукова спеціальність 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

Співпраця зі Шведським інститутом

55519 березня 2019 року у рамках співпраці між НАУ та університетом міста Лунд, доцентом кафедри іноземної філології Кульчицьким В.І., була організована зустріч з доктором філологічних наук Шведського інституту Петером Модом.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве