Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Запрошуємо до НАУ!

5558 листопада 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Юрченко Ольга Андріївна разом з викладачами інших навчальних підрозділів НАУ відвідала м. Вишневе в рамках профорієнтаційної програми «Ярмарка професій».

Українська вишиванка: історія та сучасність

5555 листопада 2019 року, під керівництвом старшого викладача кафедри української мови та культури Т. Чухліб, відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Українська культура в контексті європейського дискурсу».

Методики психологічної та фізичної протидії агресії

5552 та 3 листопада 2019 року в НАУ відбулась унікальна подія - Міжнародний семінар-практикум під назвою: «Методики психологічної та фізичної протидії агресії» для безпечної роботи з дітьми та дорослими людьми з особливими потребами.

Міжнародний фестиваль архітектури та будівництва

55531 жовтня 2019 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Колісниченко А.В, Харицька С.В. та Смірнова Л. В. разом зі студентами спеціальностей «Архітектура» та «Геодезія» відвідали Міжнародний фестиваль архітектури та будівництва.

Знайомство з професією

5556 листопада 2019 року викладачі кафедри історії та документознавства Людмила Божук, Жанна Паскал та Леся Халецька відвідали відокремлений структурний підрозділ НАУ – Коледж інженерії та управління з метою профорієнтаційної роботи.

Коучинг та самокоучинг у роботі викладача

55530 жовтня 2019 року в Національному педагогічному університеті імені М. Драгоманова відбулася ІІІ міжнародна науково-практична конференція «Коучинг в освіті: від реформ до еволюції».

Профорієнтація триває

55529 жовтня 2019 року студентка першого курсу 111 групи Анна Діхтяренко під керівництвом доцента кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Заслуженої Алли Андріївни провела профорієнтаційну зустріч з учнями 11-х класів спеціалізованої школи № 197 м. Києва.

Впроваджуємо інтерактивні методи навчання

555Спробувати себе у ролі командира повітряного судна, втілитися у роль авіадиспетчера чи опинитися на місці бортпровідника та усім екіпажем боротися з небезпечною ситуацією на борту, а, може, навіть врятувати всіх від катастрофи – це не сценарій для гостросюжетного блокбастеру.

Відвідини ранкового відкритого засідання парламенту

55530 жовтня 2019 був дуже цікавим та захоплюючим днем для студентів-політологів 1 курсу  (наставник групи – доцент кафедри політології та соціології Семенець-Орлова І.А.), адже вони мали змогу відвідати ранкове відкрите засідання у Верховній Раді України.

Знання іноземної мови – ключ до успіху у сучасному світі

55524 жовтня 2019 року студенти-магістранти групи ФЛ-201 Мз Гординська Ольга і Чумаченко Катерина, під керівництвом викладача кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Журавель Т.В., провели лекцію для студентів групи ФЛ-103 про важливість професії перекладача у сучасному світі.

English Speaking Club

55530 жовтня 2019 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Будко Людмила Василівна провела чергове засідання студентського наукового клубу «Speak up». Студенти І курсу 102 групи Аерокосмічного факультету спеціальності «Авіаційний транспорт», майбутні інженери з експлуатації літаків та двигунів, виступили зі змістовними презентаціями англійською мовою.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве