Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Практику розпочато!

5554 травня 2020 року доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Доценко Л. В. та Каряка І. В. організували настановчу онлайн-зустріч з проведення корекційно-психотерапевтичної практики зі студентами четвертого курсу, що навчаються за освітньою програмою  "Практична психологія".

Дні науки ФЛСК-2020

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі у заходах Днів науки, які пройдуть в онлайн режимі у період з 15 по 19 травня 2020 року. У рамках Днів науки передбачено проведення таких заходів.

Рівні права для кожного

5555 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Hangouts Meet відбувся круглий стіл «Рівні права для кожного», приурочений Міжнародному дню боротьби за права людей з інвалідністю.

Наші викладачі – автори монографій видавництва Peter Lang

555Завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко та доцент кафедри Юлія Плетенецька – серед авторів двох міжнародних колективних монографій, що вийшли друком у авторитетному академічному видавництві Peter Lang.

Ніщо не вічне – вічні матері

555Традиційно в другу неділю травня ми відзначаємо День матері – одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Це день, коли ми дякуємо нашим матерям за ласку, турботу і безмежну любов, за самопожертву і цілковиту самовіддачу. Це день, коли ми маємо привід вкотре сказати найдорожчій нам людині, як її цінуємо і любимо.

Соціально-політичні науки в авіаційному університеті

55530 квітня 2020 року в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» відбувся міжвузівський круглий стіл: «Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи» в дистанційному форматі.

Ми пам’ятаємо…

5557 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася урочиста зустріч "Герої вічні", присвячена Дню пам'яті та примирення. Зустріч пройшла на платформі Google Hangouts Meet.

Міжнародна конференція під керівництвом Шведського Інституту

55527 квітня 2020 року доцент кафедри іноземної філології Кульчицький В.І. та студентка групи ФЛ-302 Лисенчук Н. взяли участь у міжнародній конференції під керівництвом Шведського Інституту щодо проблем викладання шведської мови в умовах карантину спричиненого коронавірусом.

Стрім-театр «Модерний Шевченко»

55524 квітня 2020 року доцент кафедри української мови та культури Романченко Наталя Володимирівна провела науковий гурток під назвою «Проєкт «Моє»: Стрім-театр «Модерний Шевченко».

Відкрите заняття у форматі відеозустрічі

55529 квітня 2020 року доцент кафедри іноземної філології Гармаш Тетяна Андріївна провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови та переклад» зі студентами групи ФЛ 302 (035 «Філологія»).

Відкрите заняття

55529 квітня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Давиденко Алла Олександрівна провела відкрите заняття з дисципліни Іноземна мова (за професійним спрямуванням) разом з студентами 327 групи третього курсу ФЛСК 035 «Практична психологія» за допомогою сервісу Google meet.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве