Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Освітній захід: Ukrainian language matter!!!

unnamed

Упродовж лютого 2021 року доктором педагогічних наук, доцентом кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Мельник Наталією Іванівною було організовано та проведено освітній захід присвячений Дню української мови (21 лютого) та 145-річчю відомої української письменниці, поетесі та громадській діячці Лесі Петрівні Косач (Лесі Українки) (25 лютого).

Науковий гурток “Social work interaction”

stud-119 березня 2021 р. відбулося п'яте засідання наукового гуртка “Social work interaction” під керівництвом доцента кафедри іноземної філології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Заслуженої А.А.

Про «пастки» свободи у неоліберальному соціумі: філософський кіноклуб

980315 березня 2021 року за сприянням Навчально-наукової лабораторії інноваційних методів викладання філософських дисциплін в онлайн-режимі на платформі Classroom (Meet) відбулося засідання філософського кіноклубу.

Модераторами виступили доцент Орденов Сергій Сергійович та завідувач Навчально-наукової лабораторії інноваційних методів викладання філософських дисциплін кафедри філософії ФЛСК Клешня Ганна Миколаївна.

Вчена рада факультету

strFLSKlogB18 березня 2021 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Засідання пройшло із дотриманням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Запрошуємо до участі у IV Міжнародному симпозіумі!

Рисунок1Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі в ІV Міжнародному симпозіумі «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Симпозіум відбудеться у період з 16 березня по 18 травня 2021 року та об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування суспільного дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах глобалізованого світу. У роботі Симпозіуму передбачено проведення семи міжнародних, десяти всеукраїнських конференцій, семінарів, круглих столів, серії науково-популярних заходів для молодих учених та здобувачів вищої освіти.

Вітаємо Ладогубець Наталію Віталіївну з обранням деканом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій!

Конференція трудового колективу 09.03.219 березня 2021 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відбулася Конференція трудового колективу. Учасниками конференції стали 122 члена із 129 представників, делегованих на захід, тому Конференцію було визнано правочинною.

Філософський кіноклуб: реконструкція античного політичного ідеалу в ученні Арістотеля

Рисунок3 1

4 березня 2021 року в онлайн-режимі на платформі Classroom (Meet) відбулося засідання філософського кіноклубу «Від соціальних утопій до наукової альтернативи сталого розвитку». Модератори – доценти Іван Скиба та Оксана Скиба. Тема засідання: «Витоки європейського утопізму в соціальних ідеалах Античності». У поточу зустріч за приклад античних джерел ідей утопізму бралося учення Арістотеля про ідеальну державу.

Міжнародна наукова конференція WIAD21

 

1

27-28 лютого 2021 року завідувач кафедри історії та документознавства Ірина ТЮРМЕНКО, доцент кафедри історії та документознавства Леся ХАЛЕЦЬКА та доцент кафедри англійської філології і перекладу Ірина СТРУК взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції WIAD21, яка пройшла на базі університетету Миколая Коперника в Торуні (Республіка Польща).

Конференція трудового колективу ФЛСК

7575

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве