Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Перемога у міжнародному конкурсі молодих науковців

55528-31 січня 2020 року у Бібліотека Александрина (м. Александрія, Єгипет) відбувся XІ Міжнародний теоретико-методологічний семінар та фінальне підведення підсумків VІIІ Міжнародного конкурсу молодих науковців «Архетипіка і публічне управління: традиція, її суб’єкти та джерела у постмодерному суспільстві».

Захист дипломів – відповідальне випробування

5554-5 лютого 2020 року на кафедрі історії та документознавства студенти ФЛСК захищали дипломні роботи на присвоєння кваліфікації «Професіонал в галузі інформації та інформаційний аналітик, документознавець» ОС «Магістр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна, архівна справа».

Поповнення у складі фахівців англомовної освіти НАУ

5556 лютого 2020 року на кафедрі іноземних мов за фахом ФЛСК група викладачів Аерокосмічного факультету; Факультетів транспорту, менеджменту і логістики; архітектури, будівництва та дизайну успішно склала кваліфікаційний іспит з англійської мови професійного спрямування. Усім рекомендовано видати сертифікат, що надає право викладати свої дисципліни англійською мовою.

Доторкнутися до величі стародавніх цивілізацій!

555Викладачі кафедри англійської філології і перекладу Марина Рудіна, Марина Пилипчук, Ірина Дольник та Анна Щербина на зимових канікулах відвідали столицю величної Греції Афіни. Світ зобов’язаний їй багато чим. Вона вважається колискою цивілізації, батьківщиною демократії й філософії, багатьох наук, мистецтва та літератури.

Міжнародна співпраця у дії

5551 лютого 2020 року доцент кафедри соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Петренко Т.В. взяла участь у І Міжнародному фестивалі психологічних трансформаційних ігор, метафори та самопізнання, який проходив у Литві (м. Вільнюс).

Опановуємо цілі сталого розвитку

55530 січня 2020 року студенти 113 групи Яна Люта та Віра Кравець стала учасницею зустрічі-нетворкінгу членських організацій НМРУ (Національна молодіжна рада України) з партнерами ініціативи по імплементації Цілей сталого розвитку-2030.

Тренінг з педагогічної майстерності

55530 січня 2020 року викладачі кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій (завідувач кафедри – проф. Ковтун О.В.) разом з колегами з кафедри авіаційної англійської мови факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій взяли участь у тренінгу з педагогічної майстерності (завідувач кафедри – проф. Пазюра Н.В.).

Крути: проблеми державотворення

55530 січня 2020 року професор кафедри соціології та політології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Чупрій Леонід Васильович брав участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Крути: проблеми державотворення від доби Української революції (1917 – 1921 рр.) до сьогодення».

Legal Systems of English-Speaking Countries

5553 лютого 2020 року викладач кафедри іноземної філології Журавель Т.В. провела засідання студентського гуртка “Legal Systems of English-Speaking Countries” для студентів 2 курсу Юридичного факультету.

Крути – символ героїзму і відданості

55529 січня 2020 року, у день вшанування пам'яті Героїв Крут, викладачі кафедри української мови та культури разом із працівниками лабораторії українознавчих студій провели захід пам'яті. Упродовж дня у академічних групах викладачі проводили експрес-повідомлення про героїчну подію, розкриваючи причини та наслідки трагедії.

Політ – 2020. Гуманітарні науки

logopolit18онШановні студенти, молоді вчені, колеги. Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій оголошує початок прийому заявок на участь в XХ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве