Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Майстер-клас «Використання трипільських орнаментів в малюнку мандали»

photo 2022-04-26 12-34-35Війни закінчуються. Рано чи пізно психіка потребує відновлення. Арт-терапія є одним із дієвих методів пошуку ресурсу для відновлення нашого психічного стану. Фахівці арт-терапевти сьогодні активно займаються пошуком нових методів для профілактики емоційного вигорання та травматичного стресу людей.

Вебінар «Особливості психологічної допомоги під час війни»

photo 2022-04-26 14-08-5426 квітня 2022 року в рамках проекту «Тиждень психології в НАУ» відбувся вебінар «Особливості психологічної допомоги під час війни», модератором якого виступила Наталія Проскурка, кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Ми разом – проти російської агресії: Круглий стіл «Безпілотна авіація: інтеграція у світовий простір»

Новий Презентация Microsoft PowerPoint26 квітня 2022 року кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій в режимі онлайн провела Круглий стіл для викладачів та здобувачів вищої освіти «Безпілотна авіація: інтеграція у світовий простір». Особлива актуальність теми в сучасних умовах російсько-української війни, ролі безпілотної авіації у збройному протистоянні призвела до підвищеної уваги та зацікавленості студентів даним заходом.

Тиждень психології в НАУ

тпШановні колеги та студенти!
Запрошуємо доєднатися до Тижня психології в НАУ
25 квітня о 13.00 – Марафон по роботі з жертвами насилля
модератор: Тетяна Павленко, кандидат психологічних наук, доцент


26 квітня о 14.00 – вебінар «Особливості психологічної допомоги під час війни»
модератор: Наталія Проскурка, кандидат психологічних наук, доцент


27 квітня о 13.30 – майстер клас «Використання трипільських орнаментів у малюнку мандали»
модератор: Олена Дацун, член Української спілки психотерапевтів, старший викладач


28 квітня о 14.00 – вебінар «Інформаційна війна – зброя масового знищення!»
модератор: Леся Хоменко-Семенова, кандидат педагогічних наук, доцент
☝️Посилання на заходи:
https://meet.google.com/oho-ovpu-oei

Пам’ятаючи про чорнобильську катастрофу

NUBIP SITE SLIDER 26 04 2016 v1 960 380 copy26 квітня кафедра української мови та культури провела для студентів захід "Чорнобиль. Трагедія. Пам'ять. І знову за крок до трагедії…». Згадати день, який поділив життя сотні тисяч українців на “до” та “після”, доєдналися заступник декана з наукової та міжнародної діяльності ФЛСК НАУ Кокарєва А.М., заступник декана по роботі зі студентами ФЛСК НАУ Хоменко-Семенова Л.О., завідувач кафедри англійської філології та перекладу Сидоренко С.І., завідувач кафедри української мови та культури Литвинська С.В.

Випуск магістрів спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації»!

Screenshot 1 Магістри 320 квітня 2022 року кафедра філософії ФЛСК ініціювала проведення урочистої онлайн зустрічі для випуску здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 033 «Філософія» ОПП «Філософія комунікації». Наразі готові до видачі дипломи та додатки до них, і з цього моменту випускники вже офіційно стають кваліфікованими фахівцями.

ХІІІ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

конкурс 913-й рік поспіль кафедрою англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій проведено Міжвузівський конкурс молодих перекладачів. Цей захід особливий тим, що на ньому збираються надзвичайно талановиті молоді люди, які не бояться професійних викликів та прагнуть розвиватися у галузі перекладу.

Українська- мова року!

image 2Старший викладач кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Каріна Сагратова разом із командою небайдужих та завзятих розробників сайтів запустили проект «Українська- мова року».

Опитування здобувачів вищої освіти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

image 6483441По завершенні непарних семестрів 2021-2022 н.р. кафедрою історії та документознавства факультету лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено традиційне опитування студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» усіх курсів навчання ОС «Бакалавр» і 1 курсу ОС «Магістр» щодо якості надання освітніх послуг у цих семестрах.

Європейські вчені-гуманітарії на підтримку України

5df2ca9d332c5928321865 730x41020 квітня у найбільшому у Франції університеті Екс-Марсель відбувся науковий диспут «Література проти війни», метою якого було привернути увагу студентської молоді та широкого наукового загалу до війни в Україні. Ініціаторами акції виступили деканат Гуманітарного факультету Екс-Марселя та кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Національного авіаційного університету.

Вчена рада факультету

вчена рада14 квітня 2022 року відбулася перша після початку ведення воєнного стану в Україні Вчена рада факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Голова Вченої ради, декан факультету Наталія ЛАДОГУБЕЦЬ подякувала всім за дотримання регламенту організації освітнього процесу в дистанційному режимі синхронної та / або асинхронної моделі освітньої взаємодії та запропонувала розглянути та ухвалити рішення відповідно до окремих пунктів наказу ректора від 28.03.2022 № 250/02/од «Про освітній процес в Університеті в умовах правового режиму воєнного стану».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве