Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Екскурсія до Меморіалу жертв Голодомору

55521 жовтня 2018 року відбулася екскурсія студентів І курсу спеціальності «Соціологія» до Меморіалу жертв Голодомору. Захід був організований наставником групи кандидатом політичних наук, доцентом кафедри соціології та політології Наталією Гаріївною Ісхаковою.

Адаптація студентів I курсу до навчання в університеті

555З 19 по 23 жовтня 2018 року завідувач Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти М. Патруль провела низку психологічних тренінгів «Соціально-психологічна адаптація студентів до навчання у ЗВО» для студентів І курсу спеціалізацій: «Практична психологія», «Психологія» та «Психологія бізнесу».

Мовою віршів малюємо осінь

55519 жовтня 2018 року старший викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб разом зі студентами-першокурсниками провели захід «Мовою віршів малюємо осінь». Вже стало доброю традицією, з приходом теплих осінніх днів, організовувати щорічний «карнавал» осінньої поезії, де студенти читають тематичні авторські поезії, вірші сучасників і тих, хто творив свої «осінні барви» в минулому.

Займатися розвитком особистості завжди корисно і приємно!

55520 жовтня 2018 року старші викладачі кафедри іноземних мов за фахом Т.В. Акопян та Т.В. Анпілогова відвідали Всеукраїнську виставку освітніх та консультаційних послуг на НСК Олімпійський. 

Psy&Coach Expo

55520 жовтня 2018 року на НСК «Олімпійський» відбулася Всеукраїнська профільна виставка професіоналів і компаній розвитку особистості «Psy&coach expo». Цей захід відвідали завідувач лабораторії кафедри авіаційної психології Вікторія Цибульська та аспірантка кафедри авіаційної психології Наталя Кухарчук.

Наукова комунікація з перекладознавцями із Польщі

55518 жовтня 2018 року завідувач кафедри англійської філології і перекладу Сергій Сидоренко виступив з науковою доповіддю на IV Міжнародній науково-практичній конференції “Przestrzenie Przekladu” (“Простір перекладу»), яка відбулась в Інституті східнослов’янської філології Сілезького університету в Катовіце (Республіка Польща).

Вітаємо із захистом дисертацій

55518 жовтня 2018 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.15 відбувся захист двох дисертаційних робіт, представлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Наш дім – гуртожиток № 5

55517 жовтня 2018 року, за підтримки адміністрації НН ГМІ, відбулася презентація проектів студентської ради гуртожитку № 5 із залученням представників Всеукраїнського туру «Nutella@Co». Проект «Наш дім – гуртожиток № 5» об’єднує всіх мешканців не лише під одним дахом, а й у спільних діях та заходах, спрямованих на популяризацію культури молоді, укріплення дружби.

До Всесвітнього дня філософії – 2018

555Шановні колеги та студенти! Кафедра філософії запрошує Вас взяти участь у заходах «Тижня філософії», присвяченому Всесвітньому дню філософії. Заходи відбуватимуться з 19 по 23 листопада 2018 року. Пропонуємо вашій увазі Програму заходів.

Герої нашого часу

555Кафедра історії та документознавства у 2014 році започаткувала благодійний проект «Герої нашого часу». Реалії сьогодення роблять цей проект актуальним і потрібним четвертий рік поспіль.

Самопізнання шляхом арт-терапія

55519 жовтня 2018 року доцентом кафедри соціальних технологій Петренко Т.В. разом з бізнес-тренером Оксаною Дрик проводилось практичне заняття зі студентами ІІІ курсу з дисципліни «Соціальна робота з сім’ями».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве