Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

«Музей Однієї Вулиці»: подорож крізь віки

55523 травня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Тетяна Клиніна разом зі студентами групи ДК-121 спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали «Музей однієї вулиці» на Андріївському узвозі. Мініатюрний за розміром, проте глибокий за внутрішнім змістом, музей - одне з найпопулярніших місць у Києві.

Запрошуємо на навчання

55517 травня 2019 року доцент кафедри української мови та культури Сібрук Анастасія Володимирівна та старший викладач Сенчило Надія Олексіївна відвідали Ріпкинську ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Чернігівської області. На зустрічі були присутні 32 учні одинадцятих класів.

Конференція «ICS-2019»: шлях до комунікації

555Традиційно кафедра історії та документознавства бере участь у щорічній Міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація, суспільство», яку організовує кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Національна ідентичність у мові та культурі

55522 травня 2019 року за сприяння кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася щорічна міжнародна конференція «Національна ідентичність у мові та культурі». У конференції брали участь понад сто науковців із семи країн світу – України, Білорусі, США, Франції, Турецької Республіки, Киргистану, Російської Федерації.

Студенти вивчали походження імен

55524 травня 2019 року викладач кафедри української мови та культури Х. Стецик провела засідання гуртка «Українська мова в історичному вимірі: художньо-стильові парадигми» на тему: «Власні назви людей: семантика і функції».

Наукова комунікація – шлях до співробітництва

55517-18 травня 2019 року завідувач кафедри історії та документознавства, доктор історичних наук, професор Ірина Тюрменко та кандидат історичних наук, доцент Тетяна Курченко взяли участь у Міжнародній науковій конференції «Південь України: етнокультурний, мовний, культурний та релігійний виміри», яка відбулася в Одеському Національному морському університеті.

Знайомство з провідними навчальними закладами Києва

55517 травня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Олег Захарчук організував та провів екскурсію по центральній частині міста Києва для студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» освітньо-професійної програми «Документознавство та інформаційна діяльність».

Арт-терапевтичні зустрічі в «Інсайті»

55520 травня 2019 року відбулася чергова зустріч у просторі науково-практичного студентського гуртка «Інсайт» в межах нової об’єднаної навчально-наукової лабораторії психофізіології моніторингу професійної придатності льотного складу цивільної авіації кафедри авіаційної психології (керівник – старший викладач Власова-Чмерук Оксана Миколаївна).

Допомагаємо абітурієнтам обрати орієнтир

55514 травня 2019 року з метою проведення профорієнтаційної роботи студентка ІІ курсу 226 групи спеціалізації «Практична психологія» Лисенко Анна зустрілася з учнями одинадцятих класів загальноосвітньої школи №2 імені В. Сухомлинського міста Бровари.

Вітаємо з відзнакою!

55516 травня 2019 року з нагоди Дня науки в Міністерстві освіти і науки України відбулось урочисте вручення премій Кабінету міністрів України та відомчих нагород науковцям країни. Нагороди та відзнаки вручали віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко та міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

День вишиванки на «Тарасовій горі»

555Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність. У цей день влаштовують марші вишиванок по всій Україні. Активно долучився до святкувань і Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій. Упродовж святкувань у Національному авіаційному університеті викладачі та студенти факультету відвідали славетну Тарасову гору.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве