Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

ПОЛІТ 2021 ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

зображення viber 2021-04-05 12-57-105 квітня 2021 року розпочала роботу ХXІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій традиційно організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій.
З вітальними словами до учасників конференції звернулися проректор з гуманітарної політики та інновацій С.Ю. Тімкіна, декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Н.В. Ладогубець, заступник декана ФЛСК з науково та міжнародної діяльності А.М. Кокарєва, голова Наукового товариства молодих учених факультету, член правління Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ А.І. Закревська.

СПІВПРАЦЯ ІЗ СТЕКХОЛДЕРАМИ: ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД ОБМІНУ АСПІРАНТАМИ

831 березня 2021 року на базі Національного авіаційного університету відбувалася зустріч зі стейкхолдерами кафедри авіаційної психології. Захід був присвячений обміну досвідом серед викладачів та аспірантів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти «Доктор філософії з психології» (PhD).

Утопії доби Ренесансу: провідні ідеї Т. Мора (філософський кіноклуб)

Screenshot 6 Мор331 березня 2021 року на платформі Meet (Classroom) відбулася зустріч учасників філософського дискусійного кіноклубу «Від соціальних утопій до наукової альтернативи сталого розвитку». Модераторами виступили доценти Абисова М.А., Шоріна Т.Г., Пода Т.А.

Театр перед мікрофоном

Screenshot 4 4Чи знаємо ми своїх студентів?.. Так, звичайно! Ми знаємо їх імена і прізвища, знаємо хто і як може відповісти на поставлене запитання, але…спробуйте усе змінити – створіть для них і для себе незвичні умови, перетворіться з учителя на партнера і ви переконаєтесь, що декого ви зовсім не знали, а вони такі талановиті, щирі, емоційні…і ми вже вкотре переконуємось у цьому!

Гурток з архівознавства розпочав свою роботу

unnamed31 березня 2021 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК НАУ в режимі онлайн розпочав свою роботу студентський гурток з архівознавства «Архіви в цифрову добу». 

ПОЛІТ-2021

зображення viber 2021-03-31 14-17-26

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі на Міжнародну науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ». Сучасні проблеми науки».

Пленарне засідання відбудеться на платформі Google Meet 5 квітня 2021 року об 11.00 за посиланням https://meet.google.com/gde-ucjd-djk.

Вже традиційно факультет організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій.

Еразмус +

25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус + на 2021-2027 рр.

 

визуальный укрhttps://erasmusplus.org.ua/novyny.html

Наукова школа

Презентация Microsoft PowerPoint 5

 

Вітаємо кафедру Педагогіки та психології професійної освіти з відкриттям наукової школи "Педагогічна майстерність викладача ЗВТО".

Очолює наукову школу Заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лузік Ельвіра Василівна.

Членами наукової школи є:

Барановська Л. В., доктор педагогічних наук, професор

Булгакова Н. Б., доктор педагогічних наук, професор

Євтух М. Б., академік, доктор педагогічних наук, професор

Зарубінська І. Б., доктор педагогічних наук, професор

Кирда А., доктор педагогічних наук, професор

Левочко М. Т., доктор педагогічних наук, професор

Ничкало Н. Г., академік, доктор педагогічних наук, професор

Рахманов В. О., доктор педагогічних наук, доцент

Семиченко В. А., доктор психологічних наук, професор

Ладогубець Н. В., кандидат педагогічних наук, доцент

Алпатова О. В., кандидат психологічних наук, доцент

Кокарєва А. М., кандидат педагогічних наук, доцент

Хоменко-Семенова Л. О., кандидат педагогічних наук, доцент

 

 

 

«Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра»

Taras1-696x440Традиційно в березні кафедра української мови та культури проводить Круглий стіл молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра». Цього року захід відбувся вже вшосте і проходив він у рамках IV Міжнародного симпозіуму «Cоціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».

Відчуй себе особливим, допомагаючи особливим!

WDSD image18 березня 2021 року напередодні відзначення світовою спільнотою Дня людини з синдромом Дауна, або сонячної людини, студенти-соціологи 1 курсу разом з старшою викладачкою кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. в рамках вивчення дисципліни «Соціальна педагогіка» провели дискусійне заняття за темою «Організація освітніх послуг: інклюзивна освіта та універсальний дизайн в навчанні».

Семінар «Дезадаптивні схеми поведінки»

IMG 20210310 114456 47010 березня 2021 року відбулася зустріч на тему «Дезадаптивні схеми поведінки» під керівництвом доцента кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики і соціальних комунікацій НАУ Заслуженої Алли Андріївни.
Студенти 116 групи (спеціальності «Соціальна робота») розглянули описи можливих схем дезадаптивної поведінки і типові способи впоратися зі схемами. Метою семінару було ознайомлення із можливими дезадаптивними схемами у поведінці і розвиток деяких умінь і навичок із розпізнавання цих схем в особистому житті як способу вирішення власних психологічних проблем.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве