Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Плюрилінгвальна мовна освіта

55521 травня 2020 року співробітниками навчальної лабораторії плюрилінгвальної мовної підготовки Радецькою М.В. та Гарбуз А.В. була проведена зустріч в дистанційному форматі з викладачами кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій з питань плюрилінгвальної освіти.

Психологічна безпека особистості

55512 травня 2020 року відбул он-лайн зустріч «Прикладні групові технології психологічної безпеки особистості» учасників наукового гуртка-студії «Психологічна безпека особистості», присвячена актуальному питанню психологічної самодопомоги та підтримки оточуючих людей в умовах надзвичайної ситуації – карантину.

Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів

55520 травня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Журавель Т.В. провела засідання студентського наукового гуртка «Вивчаємо іноземну мову шляхом перегляду відеоматеріалів» для студентів 2 курсу Юридичного факультету у режимі онлайн на платформі Google Hangouts Meet.

ФЛСК започатковує серію наукових монографій

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій започаткував серію наукових робіт під загальною назвою «Гуманітарний дискурс суспільства ризику». Серія об’єднає цикл наукових і науково-популярних праць, автори яких презентують результати досліджень форм, методів і практик функціонування суспільства в епоху невизначеності.

Адміністративна нарада ФЛСК

55522 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася робоча адміністративна нарада.

Вітаємо з призначенням стипендії Президента України!

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій щиро вітає студентку ІV курсу Гензель Марину Юріївну, яка навчається за спеціальністю 035 «Філологія», спеціалізацією 035.041 «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», з призначенням академічної стипендії Президента України.

НАУ носить вишиванку!

555Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки – чудове свято самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Цьогоріч День вишиванки припав на 21 травня і саме цього святкового дня на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулися заходи, приурочені Всесвітньому дню вишиванки.

Зустріч із випускниками КІТЗ НАУ

55521 травня 2020 року на платформі Google Meet відбулася зустріч викладачів кафедри історії та документознавства, студентів спеціальності 029 з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладачем Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Антоніною Павлівною Богінською та випускниками КІТЗ НАУ спеціалізації «Діловодство».

Магістри опановують «Marketing strategy for startups»

55518 травня 2020 року доцент кафедри української мови та культури Кошетар У.П. та магістранти ФККПІ взяли участь у вебінарі «Marketing strategy for startups». Він був присвячений одному з найважливіших етапів під час створення стартапу – розробці маркетингової стратегії.

День відкритих дверей факультету!

55519 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету на платформі Google Meet відбувся День відкритих дверей. У Дні відкритих дверей ФЛСК взяли абітурієнти з усіх регіонів України, а також директори шкіл-партнерів факультету, студенти коледжів.

Дні науки ФЛСК – 2020

555З 15 по 19 травня 2020 року відбувалися заходи Днів науки факультету, присвячені Дню науки в Україні. Відкриваючи Дні науки факультету, декан С.М. Ягодзінський та заступник декана з наукової та міжнародної діяльності А.М. Кокарєва вказали на незаперечний факт проникнення науки, наукової творчості, наукового стилю мислення в усі соціальні практики інформаційного суспільства.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве