Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Відкрите заняття у форматі відеозустрічі

55529 квітня 2020 року доцент кафедри іноземної філології Гармаш Тетяна Андріївна провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Практичний курс другої іноземної мови та переклад» зі студентами групи ФЛ 302 (035 «Філологія»).

Відкрите заняття

55529 квітня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Давиденко Алла Олександрівна провела відкрите заняття з дисципліни Іноземна мова (за професійним спрямуванням) разом з студентами 327 групи третього курсу ФЛСК 035 «Практична психологія» за допомогою сервісу Google meet.

Найвища фахова відзнака

55526 березня 2020 року Рішенням Правління Соціологічної асоціації України медаллю Соціологічної асоціації України імені Бориса Кістяківського «За видатний внесок у розвиток соціології» нагороджений професор кафедри соціології та політології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Яковенко Юрій Іванович.

Імітаційна гра з народним депутатом України

55528 квітня 2020 студентки ФЛСК 113 групи Люта Яна та Аркашова Ксенія стали учасниками освітньої імітаційної гри, що мала на меті відтворити усі процедурні особливості засідання комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України.

Профорієнтаційні заходи тривають

55529 квітня 2020 року старший викладач кафедри української мови та культури Клімчук Галина Петрівна провела онлайн-зустріч із учнями десятого класу ТОВ «Заклад загальної середньої освіти «МЕЙНСТРІМ» Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Формування успішної особистості

55529 квітня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Hangouts Meet відбувся круглий стіл «Чинники формування успішної особистості». Учасниками заходу стали заступники декана ФЛСК Олександра Алпатова та Анжеліка Кокарєва, наставники академічних груп та студенти факультету.

Профорієнтація на платформі ZOOM

55529 квітня 2020 року доцент кафедри української мови та культури Сібрук Анастасія Володимирівна та старший викладач Чухліб Тетяна Михайлівна завітали на онлайн-урок до учнів Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 м. Києва, який проходив на платформі ZOOM.

Трагедія, що зупинила час

55527 квітня 2020 року доцент кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Мельник Наталія Іванівна провела виховний захід присвячений Міжнародному дню пам'яті жертв радіаційних аварій і катастроф у дистанційному форматі з використанням Google meet.

Онлайн зустріч Товариства молодих учених

55522 квітня 2020 року на платформі Google Meet відбулися збори Товариства молодих учених факультету.

Соціальна робота як реалізація соціальної політики держави

55513 квітня 2020 року кафедрою соціальних технологій було проведено онлайн-семінар «Соціальна робота як реалізація соціальної політики держави». 

Традиції і виклики сучасності

555Шановні колеги, друзі, науковці! Редакційна колегія збірника наукових праць «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» повідомляє про вихід друком 41 номера видання. Філологічний збірник «Гуманітарна освіта в технічних вищих навчальних закладах» – видання знайоме багатьом відомим та молодим науковцям в Україні і далеко за її межами.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве