Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Участь представників кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ в роботі круглого стола «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі».

УНДІАСД212 травня 2021 року завідувачка кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ Тюрменко І. І. та доцентка цієї ж кафедри Курченко Т.Є. взяли участь у 4 щорічному круглому столі з міжнародною участю, організованому Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства і Спілкою архівістів України.

Курси підвищення кваліфікації

80a1832-antonovз 22 квітня по 2 травня 2021 року відбулися заняття курсів підвищення кваліфікації робітників авіаційної галузі за напрямом "Синергія ролей викладача - інструктора в динамічно-синергетичному середовищі ЗВТО", керівником яких є доктор педагогічних наук, професор Лузік Е. В.

Соціально-політичні науки в авіаційному університеті

z-dnem-aviacziyi-1200x713У межах Симпозіуму кафедра соціології та політології організувала круглий стіл “Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи” в ході якого відбулося обговорення актуальних питань політичного розвитку та трансформації українського суспільства в умовах сучасних викликів, особливості викладання соціально-політичних наук у закладах вищої освіти.

Наукова школа

Презентация Microsoft PowerPoint 528 квітня 2021 року відбулося організаційне засідання першої в історії технічних закладів вищої освіти наукової школи "Педагогічна майстерність викладача вищої технічної освіти", керівником якої було призначено заслуженого працівника освіти, завідувача кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктора педагогічних наук, професора Лузік Ельвіру Василівну. 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» єднає

image 648732727 квітня 2021 року відбулася традиційна зустріч викладачів кафедри історії та документознавства, студентів-документознавців ФЛСК НАУ з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладачем Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Антоніною Павлівною Богінською і випускниками КІТЗ НАУ, які навчаються за ОПП «Діловодство». Учасників заходу об’єднало те, що вони навчаються-працюють на одній спеціальності, але за різними ОПП у різних структурних підрозділах НАУ.

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

6Безымянный22 квітня 2021 року старшим викладачем кафедри історії та документознавства Паскал Жанною Валеріївною був проведений захід на тему: «Чорнобильська катастрофа: як це було (документалістика як жива пам'ять)». До присутніх викладачів і студентів перших курсів ФЛСК та ФАБД з вступним словом звернулися відповідальна Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій по роботі зі студентами Хоменко-Семенова Леся Олексіївна і завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна.

Перемога на міжнародному конкурсі перекладу

фото1Студентки кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій здобули дві перемоги на V Міжнародному студентському конкурсі перекладу “Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу” у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Цього року у конкурсі взяли участь 117 здобувачів вищої освіти з 22 університетів України, Великобританії, Німеччини та Польщі.

Розширюємо горизонти співпраці між університетами

зображення viber 26.04.2021 19.02.12

26 квітня 2021 р. відповідно до угоди про співпрацю між закладами вищої освіти України для студентів-перекладачів ФЛСК Національного авіаційного університету відбулося навчальне заняття д. філол. н., професора кафедри інформаційних систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

Заставка 2021

23 квітня 2021 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулась IX Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти» у межах IV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація», зорганізована кафедрою педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК (відповідальна за підготовку і модерацію конференції – Барановська Лілія Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор; відповідальний за технічне забезпечення проведення онлайн-конференції – Рахманов Віталій Олегович, доктор педагогічних наук, доцент; секретарі оргкомітету – Дацун Олена Вікторівна, старший викладач; Михеєва Тамара Олександрівна, лаборант).

Вітаємо із захистом дисертації!

изображение viber 2021-09-16 10-13-27-38522 квітня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.15 відбувся успішний захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедра педагогіки та психології професійної освіти Демченко Н. І. на тему :"Розвиток професійної культури інженерів авіаційної галузі в системі післядипломної освіти", науковим керівником якої була доктор педагогічних наук, професор Лузік Е. В.

Колектив факультету лінгвістики та соціальних комунікацій щиро вітає Демченко Н. І. з високим досягненням та бажає подальших успіхів!

изображение viber 2021-09-16 10-13-31-006

изображение viber 2021-09-16 10-13-31-352

 

 

 

 

 

 

Проблеми термінології: сучасний стан

зображення viber 2021-04-24 18-39-5323 квітня 2021 року кафедра української мови та культури провела V Всеукраїнський круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний стан». Науковий захід відбувся у рамках ІV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве