Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Міжнародний тиждень Erasmus+ ФЛСК

55513-20 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій спільно з Інститутом новітніх технологій та лідерства Національного авіаційного університету було організовано низку освітніх заходів та проведено масштабний флешмоб до дня святкування Програми Еразмус+ у 2020 році.

Exit-poll: розвиток і методика проведення

55520 жовтня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Литовченко Ірина Василівна разом зі студентами-соціологами долучилися до відкритої лекції українського соціолога, доктора філософських наук, генерального директора Київського міжнародного інституту соціології Володимира Паніотто «Exit-poll: розвиток і методика проведення».

Засідання старостату ФЛСК

55519 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн засідання старостату, на якому урочисто привітали командирів 1-го курсу ОС Бакалавр та ОС Магістр.

Дбаємо про майбутнє!

5558 жовтня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій С.С. Попадюк відвідав Київську спеціалізовану ЗОШ № 291 у рамках профорієнтаційної роботи.

Честь! Слава! Держава!

55513 жовтня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся міжвузівський круглий стіл, приурочений Дню Захисника України, який щорічно відзначається 14 жовтня, у день Покрови Божої матері, покровительниці українського козацтва й усіх українських збройних формувань.

Спортивний жовтень НАУ

555Незважаючи на труднощі, які пов’язані з карантинним обмеженням та епідеміологічну ситуацію в країні, спортивне життя у НАУ не зупиняється. За останні тижні студенти НАУ взяли участь у змаганнях з п’яти видів спорту. Так, збірна НАУ у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки серед дорослих увійшла у четвірку кращих команд.

Психогігієна в умовах пандемії: виклики сучасності

55512 жовтня відбувся круглий стіл «Психогігієна в умовах пандемії: виклики сучасності». Організаторами заходу виступили відповідальна факультету по роботі зі студентами Л. Хоменко-Семенова та завідувач навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти О. Козира. Учасниками заходу стали викладачі та студенти ФЛСК.

Герої поміж нас

555Щорічно до Дня захисника України, кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій проводить зустрічі для студентів присвячені подіям, що відбуваються на сході нашої держави.

Школа студкураторів ФЛСК!

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій в новому навчальному році започаткував інноваційний проект під назвою «Школа студкураторів». Школа студкураторів – це проект, спрямований на допомогу в соціальній адаптації студентів-першокурсників, реалізацію запиту молоді на неформальне спілкування, швидку інтеграцію в життя університету.

Міжнародна конференція зі сталої освіти SEVIC 2020

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій став співорганізатором Першої віртуальної міжнародної конференції зі сталої освіти SEVIC 2020 (sevic.org). Організаторами виступили Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та ГО “Орієнтири сталого розвитку” (м. Івано-Франківськ).

Слово декана до першокурсників ФЛСК!

55501 жовтня 2020 року відбулася традиційна лекція декана Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій для студентів І курсу. Попри виклики сучасності, зумовлені пандемією, навіть в онлайн-форматі зустріч була сповнена атмосферою відкритості і щирості, дружнього спілкування адміністрації факультету, наставників академічних груп, викладачів і студентських кураторів з першокурсниками.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве