Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Варіативність концепту національної ідентичності

555На кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики ФЛСК підготовлена та вийшла друком монографія «Варіативність концепту національної ідентичності у сучасному мультикультурному середовищі».

Випускники-соціологи у соціальному проекті YOUkraina

555Випускники кафедри соціології та політології, а нині провідні спеціалісти міжнародної дослідницької агенції Factum Group Ukraine Богдана Хляпатура – Research Team Lead, Вадим Смолкін – Head of IT Department, Ярослав Халімон – Data Processing Мanager, Влад Рудич – BI analyst активно працюють у царині маркетингових досліджень.

Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра

55524 березня 2020 року в рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» та Шевченківської сесії в НАУ кафедра української мови та культури ФЛСК НАУ запросила всіх охочих на Круглий стіл молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра», який пройшов на платформі Google Classroom.

Вивчаємо методики Університету Градець-Кралове

55527 березня 2020 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК відбувся науково-методичний семінар у режимі онлайн за допомогою програмного забезпечення Skype.

Увага!

555Вельмишановні учасники ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування»!

Глобальний карантин: погляд із-за вікна

5555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує студентів (а також батьків, бабусь, дідусів, знайомих наших здобувачів), викладачів, партнерів до написання книги-роздуму, книги-спостереження «Глобальний карантин: погляд із-за вікна»!

Симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу»

556У режимі відео-конференції розпочав роботу ІІІ Міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Заходи Симпозіуму відбуватимуться протягом березня – травня 2020 року.

Наукові здобутки кафедри філософії

scopusУ науковому виданні «E3S Web of Conferences», що індексується базою Scopus, вийшли друком 5 статей, авторами яких є співробітники кафедри філософії ФЛСК.

Тренінг з дистанційного навчання

555Протягом 12-16 березня 2020 року, у відповідь на рішення, прийняті адміністрацією університету в частині забезпечення освітнього процесу під час карантину, на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася серія тренінгів щодо впровадження дистанційних форм і засобів надання освітніх послуг.

Набір до аспірантури розпочато

55513 березня 2020 року на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК пройшов вступний іспит з англійської мови для вступників на PhD програми Національного авіаційного університету. Іспит складали 10 абітурієнтів, що вступають до аспірантури зі спеціальностей «Право», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп`ютерні науки», «Маркетинг» та «Енергетичне машинобудування».

Вчена рада факультету (11.03.2020)

55511 березня 2020 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На початку засідання декан факультету С.М. Ягодзінський привітав колектив кафедри педагогіки та психології професійної світи з присвоєнням категорії «Б» збірнику «Вісник НАУ. Серія: Педагогіка. Психологія» (Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве