Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

3rd Forum for ELT Professionals

5558 листопада 2019 року представники кафедри іноземних мов за фахом: завідувач кафедри професор Акмалдінова Олександра Миколаївна, старші викладачі Акопян Тетяна Валентинівна, Анпілогова Тетяна Володимирівна та Шульга Тетяна Валеріївна відвідали 3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine.

Формування освітньої траєкторії сучасного студента

55524-25 жовтня 2019 року професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти доктор педагогічних наук Барановська Лілія Володимирівна взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Теоретичні та практичні аспекти формування освітнього простору інституційного рівня: світовий і вітчизняний вимір».

Готуємось до участі у ЗАВТРА.ЮА

5554 листопада 2019 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій за підтримки Товариства молодих учених факультету відбулася зустріч зі стипендіаткою програми «Завтра.UA» Гензель Мариною. В ході зустрічі було представлено презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

АРТ-кафе «Thursday»

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій на базі Центру підтримки студентських ініціатив «Startfly» започаткував АРТ-кафе «Thursday». АРТ-кафе – унікальна платформа для реалізації творчого потенціалу кожного студента!

Розвиток соціальної сфери в Україні

55529-30 жовтня 2019 року кафедрою соціальних технологій ФЛСК було проведено Всеукраїнський круглий стіл «Особливості розвитку соціальної сфери в сучасній Україні». Розвиток соціальної сфери – це справа всього суспільства.

Тиждень програми європейського союзу Еразмус+

555З 4 до 8 листопада 2019 року в Україні проходив інформаційний тиждень Еразмус+.

На злітній смузі, у Музеї НАУ

55512 листопада 2019 року студенти-політологи (група 113) разом з наставником групи Семенець-Орловою Інною Андріївною відвідали Музей НАУ. Під час екскурсії студенти ознайомилися з оновленими експозиціями Музею, які ілюструють величну історію відкриття та розбудови закладу вищої освіти авіаційного профілю.

Відвідування національного музею історії України

5557 листопада 2019 року Загуменна Надія Володимирівна, викладач кафедри іноземних мов за фахом провела екскурсію зі студентами 3 курсу ФЕБА (групи 319 та 320) на фотовиставку в Національному музеї історії України, яка була організована в рамках проведення тижнів Німеччини в Україні на тему «Освіта дорослих у переломні часи: німецько-український досвід».

Нас більшає!

55514 викладачів, задіяних в англомовному проекті, поновили сертифікати на право викладання своїх дисциплін англійського мовою.

Долаємо історичний Київ

55530 жовтня 2019 року куратор 132 групи ФЛСК, доцент кафедри філософії НАУ І. П. Скиба організував в другій половині дня екскурсію для студентів-психологів по м. Києву.

Профорієнтація в спеціалізованій школі №223

55513 листопада 2019 року провідний фахівець кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Лодченко Юлія Олександрівна відвідала спеціалізовану школу №223 І-ІІІ ступенів з метою розповісти учням-випускникам школи про Національний авіаційний університет, про широкий вибір професій в цьому закладі.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве