Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Соціальна робота як реалізація завдань політики держави

55525 вересня 2019 року на кафедрі соціальних технологій відбувся науково-практичний семінар «Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави». Участь у даному заході взяли студенти і викладачі кафедри.

Розвиваємо потенціал молодості!

555Минулого тижня адміністрація разом зі студентською радою, студентською радою гуртожитку № 5, профкомом, товариством молодих учених лінгвістики та соціальних комунікацій організували і провели низку заходів, спрямованих на підтримку єдності колективу, гармонійного розвитку відносин між студентами і викладачами.

Вища освіта в ХХІ столітті: проблеми та інновації

55525 вересня 2019 року в рамках ІІ Міжнародного конгресу «Люди. Влада. Політика» університету Киршехір Ахі Евран (Туреччина), який відбувається 26-28 вересня на базі авіаційного університету, викладачі кафедри Іноземних мов і прикладної лінгвістики пройшли стажування «ВИЩА ОСВІТА В ХХІ СТОЛІТТІ: ПРОБЛЕМИ ТА ІННОВАЦІЇ».

Кубок співдружності

555Футбол це – не тільки спортивна гра, це окрема субкультура, спосіб життя, улюблене заняття чоловіків у всьому світі. Студенти з різних країн грають та спілкуються на футбольних майданчиках і знаходять спільну мову бо футбол – це частина їх життя.

Розмови з психологом

555Чи знаєте Ви про що люди розмовляють із задоволенням? Ні, не про погоду…. Із задоволенням, довго, з тривогою, з радістю, з печаллю, з сумнівами та з любов'ю люди розповідають про себе. "Як так? А як же ті, з кого слова не витягнеш?" ˗ спитаєте Ви.

Студентський науковий гурток з документознавства

55525 вересня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Литвинська Світлана Віталіївна провела перше засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми документознавства».

Профорієнтація в авіаційному технікумі

555Кафедра української мови та культури продовжує профорієнтаційну роботу в навчальних закладах І і ІІ рівнів акредитації м. Києва. 24 вересня профорієнтаційну зустріч було проведено зі студентами Київського авіаційного технікуму.

Запрошуємо до університету!

55524 вересня 2019 року С. Мірошник старший викладач кафедри іноземної філології провела серед учнів Прилуцької гімназії ім. Георгія Вороного тренінг на тему «Моя майбутня професія».

Запрошення до тренувань у збірні команди НАУ

555Кафедра фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК запрошує студентів I-VI курсів до тренувань в збірних командах НАУ. Бажаючих удосконалити свої фізичні здібності, досягти самореалізації у спорті захищаючи честь нашого університету в спортивних змаганнях. Чекаємо за розкладом!

Перші нагороди цього навчального року

55521 вересня 2019 року відбулися змагання на Кубок України з перетягування канату серед студентів ЗВО. У змаганнях брали участь 10 команд з різних регіонів України. Це були перші Всеукраїнські змагання цього навчального року. Треба відзначити неабиякій успіх жіночої збірної НАУ.

Розширення співпраці з коледжами!

55523 вересня 2019 року було підписано договір про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Комунальним закладом вищої освіти Київської обласної ради «Білоцерківським гуманітарно-педагогічним коледжем».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве