Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

I етап Олімпіади з історії України

55513 лютого 2020 року кафедра історії та документознавства провела I етап Всеукраїнської олімпіади з історії України, в якому взяли участь студенти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, Факультету міжнародних відносин, Аерокосмічного факультету.

Чемпіонат України з більярдного спорту «Вільна піраміда»

55513 лютого 2020 року закінчилися змагання Чемпіонату України серед студентів з більярдного спорту «Вільна піраміда». Участь в них брали 34 студенти, що представляли 10 закладів вищої освіти з 4 областей України та м. Києва.

Вітаємо переможців І етапу Олімпіади з документознавства!

55513 лютого 2020 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Студенти-документознавці 2-4 курсів бакалаврату продемонстрували свій рівень знань й умінь з дисциплін «Документознавство», «Діловодство», «Архівознавство».

Верховна рада: освітній контекст

555Студентка 303 групи кафедри англійської філології і перекладу Яна Клочок відвідала ранкове відкрите засідання Верховної Ради України. Метою візиту було ознайомлення з роботою та організацією роботи в законодавчому органі влади нашої держави, отримати наочне розуміння професійної та ділової комунікації.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з перекладу

555Вже за традицією на початку лютого на кафедрі англійської філології і перекладу ФЛСК відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з перекладу (англійська мова). Цьогоріч участь у заході взяли 30 студентів. Учасниками другого етапу стали 6 студентів.

Підсумки І етапу Олімпіади з соціології

5553 лютого 2020 року на кафедрі соціології та політології був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціології, у якому взяли участь студенти-соціологи ІІІ-V курсів навчання. Програма І етапу передбачала завдання двох рівнів складності: виконання тестових завдань та розробку дизайну соціологічного дослідження.

Підсумки І етапу Олімпіади з політології

5553 лютого 2020 року на кафедрі соціології та політології був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з політології. У ньому взяли участь студенти 1-5 курсів навчання Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Програма І етапу передбачала тестові завдання різних рівнів складності.

Захист дипломних робіт магістрів-соціологів 2020 року

5555 лютого 2020 року на кафедрі соціології та політології ФЛСК відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 054 «Соціологія».

Як стати студентом НАУ?

IMG-eba7ebe031047aceffc542b4a4b9e66d-VНезабаром стартує вступна кампанія 2020 до закладів вищої освіти України. Майбутні абітурієнти цікавляться умовами навчання, перспективами, особливостями вступу у цьому році. Викладачі кафедри української мови та культури Сібрук А. В. і Чухліб Т. М. з профорієнтаційною метою відвідали ЗОШ №2 м.Сквири.

Вивчаємо думку першокурсників інноваційними методами

presenter-showing-result-small-1У період з 3 по 7 лютого 2020 року відбулися зустрічі декана факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Ягодзінського С.М. зі студентами І курсу. Використовуючи інноваційну систему опитування Mentimeter, студентам було поставлено близько 40 запитань.

Захист магістерських робіт філологами

5555-6 лютого 2020 року на кафедрі англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеню «Магістр» освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» спеціальності 035 «Філологія».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве