Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Засідання гуртка «Питання мови у творах Тараса Шевченка»

Знімок екрана 2022-05-04 1636015 травня відбулося засідання студентського наукового гуртка «Питання мови у творах Т. Шевченка». Участь у засіданні взяли доцент кафедри української мови та культури Стецик Х.М. і студенти Національного авіаційного університету. У важливих питаннях, які стосуються основ існування держави, чинників об’єднання народу, доцільно звертатися до творчості тих постатей, які є авторитетами, чиє слово мало значення в різні історичні періоди життя українців.

Лекція Британської лінгвістки місіс Кемерон

photo 2022-05-11 08-58-469 травня 2022 року за ініціативи доцента кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій М.В. Рудіної проведено лекцію для студентів 4 курсу спеціальності 035 «Філологія» з навчальної дисципліни «Методика викладання іноземних мов», до участі в якій долучилася в онлайн-форматі колега з Британії – Філіппа Кемерон, лінгвістка, представниця Trafford College в Англії, викладачка TESOL. Участь пані Філіппи була анонсована студентам за тиждень з метою залучення їх до зацікавленого діалогу про актуальні аспекти організації освіти в країні на різних етапах навчання, зокрема вивчення іноземних мов у школах Британії.

Засідання гуртка «Жіночі образи у творах Т. Шевченка»

IMG 71334 травня відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Я на сторожі коло їх поставлю слово», який працює на базі кафедри української мови та культури. Тема засідання – «Жіночі образи у творах Т.Шевченка».

Майстер-клас з професійним перекладачем

13 травня 2022 року старші викладачі кафедри англійської філології і перекладу Анна Щербина та Марина Пилипчук провели навчальний захід для здобувачів освіти 3-го та 4-го курсів спеціальності 035 «Філологія», на який було запрошено професійну перекладачку Марію Дідковську.

Психологічна реабілітація Посттравматичного стресового розладу

photo 2022-04-29 14-04-1829 квітня в рамках проєкту «Тиждень психології в НАУ» на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) відбувся вебінар «Психологічна реабілітація Посттравматичного стресового розладу».

Студенти НАУ знайомляться зі специфікою військового перекладу

65229 квітня 2022 р. на кафедрі англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося чергове засідання наукового гуртка «Проблеми і перспективи розвитку перекладу» (керівник – доцент Алла Сітко). Зібрання пройшло в онлайн режимі, зважаючи на реалії військового стану у нашій країні. Засідання гуртка було присвячено актуальним проблемам військового перекладу.

Професійне становлення майбутнього перекладача у розрізі співпраці з міжнародними міжурядовими організаціями

Рисунок127.04.2022 за ініціативи доцента кафедри англійської філології і перекладу Семигінівської Т. Г. на пару з дисципліни «Основи професійної діяльності перекладача» до студентів 3 курсу ФЛ завітала в онлайн-форматі співробітник Представництва НАТО в Україні Тетяна Смірнова.

«Особливості роботи з потерпілими від сексуального насилля під час війни».

photo 2022-04-28 16-14-4229 квітня в рамках проєкту «Тиждень психології в НАУ» на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій (ФЛСК) відбувся вебінар «Особливості роботи з потерпілими від сексуального насилля під час війни». Модератором заходу виступила кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти, психолог-психосоматолог, сексолог Тетяна Павленко.

Студенти аналізували лексичні особливості давніх текстів

IMG-44cd4abeeff3668388079e3e800b8d06-V28 квітня 2022 року відбулося засідання студентського наукового гуртка на тему: «Літописи епохи Київської Русі: лексичне наповнення». Спікери – доцент кафедри української мови та культури Сібрук А.В. та студенти першого курсу Національного авіаційного університету.

Інформаційна війна – зброя масового знищення!

Інформаційна війна28 квітня 2022 року в рамках проекту «Тиждень психології в НАУ» на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся вебінар «Інформаційна війна – зброя масового знищення!», модератором якого виступили відповідальна факультету по роботі зі студентами, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Леся Хоменко-Семенова та магістрантка ОПП «Практична психологія» Ольга Євменова.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве