Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вітаємо з перемогою!

iva6kova_2

Студентка 402 групи Гуманітарного інституту Олександра Івашкова посіла 1 місце у номінації «Англійська мова. Переклад художнього т вору (поезія)»  на Міжнародному конкурсі молодих перекладачів 2011 року, який проводився Інститутом філології та мовної комунікації Сибірського федерального університету за підтримки регіонального відділ ення Спілки перекладачів Росії.

У конкурсі брали участь студенти із 53 університетів Російської Федерації, а також 10 закордонних вищих навчальних закладів. Конкурсну комісію очолював Л. Гуревич, президент Спілки перекладачів Росії.

 

«Сяйво» Гуманітарного інституту

19 травня відбулося урочисте зібрання Ради наставників, командирів, профоргів та студентського активу Гуманітарного інституту, присвячене 20-ій річниці Незалежності нашої держави.

В наступному навчальному році планується багато заходів, присвячених цій славетній даті.

Екскурсія до Центру психології сім’ї «ЛЕЛЕКА»

P512025412 травня 2011 року під керівництвом доцента кафедри соціології та соціальної роботи Блінова Олега Анатолійовича відбулася екскурсія студентів 3 і 5 курсів спеціальності «Соціальна робота» до Центру психології сім’ї «ЛЕЛЕКА».

Перед студентами виступила засновник Центру психології сім’ї «ЛЕЛЕКА», фундатор Всеукраїнської просвітницької програми «Здорова жінка – здорова Україна», голова правління Інституту інтегративної психології Т.М. Дугельна.

Виставка соціальної реклами

З 11-13 травня в холі 8-го корпусу працювала виставка соціальної реклами. Студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Гуманітарного інституту під керівництвом О. Блінова проявили ініціативу в організації виставки, на якій було здійснено спробу майбутніх спеціалістів висвітлити актуальні проблеми сьогодення – моральних цінностей, розлучення, віртуальної залежності, стосунків за розрахунком, здорового способу життя (куріння, алкоголю, наркоманії, здорового харчування). Організаторам приємно, що до проекту долучились студенти НАУ, які брали участь у голосуванні.

 

Студентська весна - 2011

23 квітня на фестивалі «Студентська весна-2011» виступала команда Гуманітарного інституту.

На суд глядачів і журі команда запропонувала театральну постановку «*777*7 днів.7 душ.7 почуттів». Хто ж сильніший: добро чи, все-таки, зло? Відповідь на це запитання команда гуманітаріїв шукала протягом першої частини виступу.

Конференція «Актуальні проблеми психології діяльності в особливих умовах»

news

20 квітня в Національному авіаційному університеті відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології діяльності в особливих умовах».

День народження Гуманітарного інституту!

10 квітня виповнилося 8 років Гуманітарному інституту. Студенти та викладачі ГМІ вирішили влаштувати яскраве свято. Його гарним початком стало урочисте засідання Вченої ради та відкриття на восьмому поверсі виставки студентських груп «Ось таке життя-буття».

Фаховий семінар «Іноземні мови за професійним спрямуванням»

news6 та 8 квітня 2011 р. в рамках ХI Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом відбулися засідання фахового семінару «Іноземні мови за професійним спрямуванням», в яких взяли участь з доповідями англійською мовою студенти Інституту економіки та менеджменту, Аерокосмічного Інституту, Факультету комп’ютерних наук та Факультету комп’ютерних систем.

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

1-2 квітня кафедра англійської філології та перекладу Гуманітарного інституту провела ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика». Участь у конференції взяли науковці із 10 країн: України, Російської Федерації, Білорусії, Польщі, Румунії, Хорватії, Німеччини, США, Алжиру, Оману. Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту доктор філологічних наук, професор А. Гудманян.

Науково-теоретична конференція «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві»

30-31 березня в Гуманітарному інституті Національного авіаційного університету відбулося пленарне засідання науково-теоретичної конференції «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві».

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гуманітарного інституту НАУ Артур Гудманян.

Фестиваль збирає інтелектуалів

26 та 27 лютого у Пр иймальній комісії нашого університету відбувся І «Фестиваль англомовних інтелектуальних ігор» з метою залучення учнівської молоді міст а Києва до навчання в Гуманітарному інституті та англомовних проектах НАУ. Фестиваль проводився Гуманітарним інститутом за сприяння Клубу інтелектуальних настільних ігор «Game Hall» міста Києва. 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве