Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

De brevitate vitae! Вітаємо першокурсників!

P8300045


Останнього літнього дня Гуманітарний інститут Національного авіаційного університету вітає студентів першого курсу.

Урочисте зібрання стало символічним рубіконом для 226 вчорашніх школярів і абітурієнтів та ознаменувало їх входження до студентського братства, до дорослого самостійного життя. Бути студентом - означає бути відповідальним, щирим, цілеспрямованим, свідомим своєї мети і принципів.

 

 

Вітаємо з новим навчальним роком

43531212_1241699049_school
1 вересня - День Знань!

Усіх колег, аспірантів, магістрантів, студентів вітаємо з початком нового 2011-2012 навчального року. Сподіваємось, цей рік принесе вам багато цікавих зустрічей, нових знань і корисних відкриттів.

 

До нас йде осінь!

be_my_autumn_by_cat_woman_amy

 

Через кілька днів ми зустрічатимемо золоту, найромантичнішу, відриту до почуттів, зізнань і сподівань пору року. Тож давайте проведемо тепле, щире, сповнене кохання, подорожей, звабливих поглядів літо. Гуманітарний інститут дарує своїм студентам і співробітникам кращі літні мелодії.

 

День незалежності!

2

24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР
ухвалила Акт проголошення незалежності України.
З 1992 року ця дата вважається офіційним державним святом
Днем Незалежності України.


Усіх співвітчизників вітаємо з 20-ю річницею незалежності.
Бажаємо бути гідними минулого нашого народу.
Сподіваємось, що ваші дії стануть надійною опорою
світлого майбутнього нашої держави.

Підготовка до Євро-2012!

IMG_1125У наступному році Україна матиме честь примати футбольний чемпіонат "Євро-2012". Наша країна отримала шанс презентувати себе як рівноправного члена європейської родини, як держава, що поділяє ключові європейські цінності та пріоритети цивілізаційного розвитку.
Але Євро-2012 – це не лише свято, але й кропітка робота. Наразі актуальною є проблема подолання мовного бар'єру між європейською спільнотою та Україною.
Відповідаючи на запити сьогодення, кафедра англійської філології і перекладу 7 липня 2011 року організувала і провела методичний семінар з питань мовної підготовки студентів – кандидатів у волонтери на Євро-2012. На семінарі були проаналізовані шляхи і форми роботи зі студентами, які виявили бажання працювати волонтерами під час проведення Євро-2012. На обговорення кафедри були представлені рекомендації щодо змісту мовленнєвих компетенцій, необхідних для успішного проходження кандидатами відбіркової співбесіди іноземною мовою та подальшої роботи з гостями футбольного чемпіонату.

Курси для учнів 9-11 класів

TopPrikolov_Ru_X1X1296832319X805590X8947Інститут доуніверситетської підготовки НАУ оголошує набір учнів 9-11 класів на  8-ми місячні  курси по підготовці до вступу у вищі навчальні заклади та до зовнішнього незалежного оцінювання у 2011-2012 навчальному році з навчальних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова, рисунок та композиція, фізика, хімія, географія. Обсяг кожної навчальної дисципліни - 150 годин.

Слухачам, які закінчили підготовчі курси Інституту доуніверситетської підготовки і вступатимуть до Національного авіаційного університету на  природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки ( позначені *), до загального рейтингу додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації.

Випуск - 2011!

1 липня 2011 р. відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам Гуманітарного інституту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр», «Спеціаліст» і «Магістр» за спеціальностями «Переклад», «Психологія», «Соціологія», «Соціальна робота», «Документознавство та інформаційна діяльність».

На зборах пролунало багато теплих слів, щирих зізнань, душевних спогадів. Молодих фахівців вітали завідувачі випускових кафедр, заступники директора з навчальної роботи та роботи зі студентами, куратори випускових груп, батьки. Від випускників зі словами подяки до викладачів, адміністрації, співробітників та батьків звернулися студенти Інна Іщенко та Олена Бандура.

Захист дипломних робіт

IMG_1389_1У період з 20 по 25 червня 2011 року на випускових кафедрах  Гуманітарного інституту (кафедра англійської філології і перекладу, кафедра соціології та соціальних технологій, кафедра українознавства, кафедра авіаційної психології) відбувалися захисти дипломних робіт випускниками освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" та "Спеціаліст".

Державні атестаційні комісії відзначили високий теоретичний рівень дипломних робіт та їх зразкове оформлення. Актуальність проблематики магістерських робіт і продемонстрований випускниками науковий підхід до їх вирішення, дозволили атестаційним комісіям дати деяким майбутнім фахівцям рекомендацію до вступу в аспірантуру.

Державний іспит

IMG_11447-8 червня 2011 року випускники ОКР «Бакалавр» напряму підготовки «Філологія» складали державний іспит. За підсумками іспиту голова ДЕК завідувач кафедри  англійської філології і перекладу проф. Гудманян А.Г. відзначив, що студенти продемонстрували достатньо високий рівень знань із профілюючих дисциплін: теорії перекладу, практики перекладу галузевої літератури, практики перекладу авіаційної термінології, та сформовані професійні навички майбутніх перекладачів.

 

Міжнародна науково–практична конференція «Соціальна робота в Україні: національні традиції та міжнародний досвід»

newsКафедра соціології та соціальних технологій Гуманітарного інституту організувала та провела Міжнародну науково-практичну конференцію "Соціальна робота в Україні: національні традиції та міжнародний досвід", відкриття якої відбулося 1 червня 2011 р. У роботі конференції взяли участь близько 50 учених, викладачів та аспірантів з України та Російської Федерації.

Пленарне засідання відкрив голова оргкомітету, доктор філософських наук, професор Олександр Павлович Полисаєв. У вітальному слові до учасників конференції він відмітив неабияку актуальність соціальних та соціологічних досліджень сучасного суспільства, а також виразив упевненість у тому, що матеріали конференції будуть використані при розбудові програми соціальної роботи в Україні.

Дивовижне поруч…

Мало хто знає, що поруч із НАУ розташований прекрасний музей «Мамаєва Слобода», де можна насолодитися не тільки архітектурною красою, зануритися в українські традиції, а й просто провести приємний час із друзями.

Актив Гуманітарного інституту разом із заступником директора по роботі зі студентами  Івановою Жанною Євгенівною 26 травня вирішив поглянути на таке дивовижне місце.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве