Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Наші аудиторії!

imagesГуманітарний інститут пропонує Вам оглянути наші аудиторії, використовуючи сучасні технології. Сьогодні ми представляємо лабораторію навчання комп'ютерного перекладу кафедри англійської філології і перекладу (ауд. 8.1405). Колекція панорам буде розширюватися. Слідкуйте за новинами.

Колектив Гуманітарного інституту вітає своїх колег з Юридичного інституту!

img_1938Кожного року 8 жовтня в нашій державі відзначається професійне свято – «День юриста», яке було встановлено Указом Президента України в 1997 році. Діяльність юриста важко переоцінити, адже він стоїть на варті наших прав і свобод, визначає гуманістичні пріоритети державного управління, формує правила спів-буття людей. Однак юридична справа важлива не лише з точки зору покладених на неї вагомих суспільних функцій. Рівень правосвідомості юриста, його соціальна легітимність, інтенція  на справедливість, захист, чесніть, законність є важливими атрибутами демократичного суспільства, індикатором існування громадянської позиції населення нашої держави. Бажаємо, щоб ваша кропітка й, часом, небезпечна праця увінчалася щонайшвидшим утіленням у наше буденне життя норм і стандартів ідеальної держави, про яку мріяли Платон та Арістотель, Ж.-Ж. Руссо й Г. Гегель, К. Маркс і К. Поппер.

World Smile Day

600px-Smiley.svgУ далекому 1963 році маловідомий художник Харві Белл отримав замовлення на виготовлення логотипу для компанії «State Mutual Life Assurance Company of America». Не довго думаючи, митець запропонував зображення посмішки, яке миттєво набуло широкого розповсюдження. А з 1999 року з ініціативи того ж Х. Белла 7 жовтня відмічається як Світовий День Посмішки.

Шановні колеги, співробітники, аспіранти та студенти, посміхайтеся! Адже, як стверджують лікарі, щира і світла посмішка подовжує життя. Від себе додамо – і робить його кращим!

Міжнародна відзнака за серію науково-бібліографічних книг

1У вересні цього року Російська академія наук нагородила нашого колегу доктора філософських наук, професора, професора кафедри філософії Гуманітарного інституту, завідувача відділу методології і соціології науки Центру дослідження науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України В.І. ОНОПРІЄНКА срібною медаллю ім. академіка О.Л. Яншина за серію науково-бібліографічних книг про діяльність видатних учених минулого і сучасності.

Вітаємо Валентина Івановича з цією високою відзнакою. Дякуємо Вам за Вашу невтомну наукову працю, яка укріплює авторитет нашої держави та веде молоде покоління до нових звершень.

Мозаїка осені

P9300085З 30 вересня по 4 жовтня у Гуманітарному інституті відбулася виставка-конкурс квіткових композицій «Мозаїка осені». В ній приймали участь студенти з 25-ти груп нашого інституту. Нарешті, всі відчули подих справжньої осені. Вздовж коридору 8-го поверху простягнулась ціла алея квіткових композицій. Кожна група намагалась зробити свою композицію кращою від інших. Але всі роботи були настільки яскравими та неповторними, що важко було відразу сказати, хто гідний перемоги у конкурсі. Всі студенти та викладачі могли віддати свій голос за ті композиції, які їм припали до душі. Ось так і визначилися переможці.

Увага! Оголошення для студентів І-V курсів

newsШановні студенти І-V курсів! Зверніть увагу на наступні оголошення про графік проходження щорічного медичного обстеження та про трудову практику для студентів ІІ курсу.

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Гуманітарного інституту допоможе зробити твої студентські роки незабутніми!

d4ef678e9cebe2da602abc38257c3d4eСидіти в гуртожитку, вимірювати капцями коридори та нудьгувати не для тебе? Тоді хапай свій творчий потенціал, юнацький запал і гайда до нас – у Первинну профспілкову організацію студентів та аспірантів Національного авіаційного університету Гуманітарного інституту. Тут місце саме тобі – запальному, ініціативному та готовому здобути неймовірний досвід лідера!

Вітаємо із захистом дисертацій!

nau8

Колектив Гуманітарного інституту щиро вітає
викладачів кафедри
англійської філології і перекладу
ЄНЧЕВУ Галину Григорівну,
СІТКО Аллу Василівну
та
КОНДРАТЬЄВУ Оксану Валеріївну
з успішним захистом дисертацій на здобуття
наукового ступеня кандидата філологічних наук зі
спеціальності 10.02.16 «Перекладознавство»!

Сердечно вітаємо наукового керівника,
завідувача кафедри англійської філології і перекладу
ГУДМАНЯНА Артура Грантовича
з плідним науковим здобутком та
стрімким розвитком наукового потенціалу кафедри!

Виїзне заняття з психології діяльності пілота

DSC00359_1 жовтня 2011 р. співробітники кафедри авіаційної психології відвідали Вінницький аероклуб ТСО України (селище Сутиски Вінницької області), де відбулося виїзне методичне заняття з питань психології діяльності пілота в умовах пілотування за візуальними орієнтирами та при виконанні складних маневрів. У ході заняття викладачі кафедри отримали можливість піднятися у повітря на літаку "Вільга" з метою отримання персонального досвіду щодо психологічних особливостей візуальної орієнтації у польоті та психофізіологічної адаптації до умов польоту з елементами активного маневрування.

Висловлюємо щиру подяку керівництву та особовому складу Вінницького аероклубу за гостинність та надану практичну допомогу у підвищенні професійної компетентності викладачів кафедри!

«Весела вечеря»

news29 вересня в гуртожитку №5 Гуманітарного інституту відбувся конкурс студентських страв, спрямований на підняття настрою у важкі буденні дні. Заявку на участь подали немало команд, але подолати страх поразки та приготувати вечерю для конкурсу змогли лише три. У ролі журі були представники Студентських рад інших гуртожитків та представник відділу по роботі зі студентами Гуманітарного інституту Богданов Владислав. Учасники здивували всіх не тільки своїм унікальним підходом до приготування страв, але й оригінальністю назв: борщ «По-домашньому в тріко і тапочках», «Перці ручної ліпки скульптора Невідомого», плов «ГМІшник», – ось такі страви були у меню учасників. Найцікавішим є те, що жодна з цих страв не змогла обійти на шляху до перемоги салат з ананасами, що сподобався всім найбільше. Сподіваємось, що ця страва не стане екзотичною для студентів, а ввійде в меню кожного дня!

«Вже осені було передчуття…»

28 вересня 2011 р. напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у приміщенні читального залу Науково-технічної бібліотеки НАУ відбувся перший у цьому навчальному році літературно-музичний вечір «Вже осені було передчуття…». Він був організований співробітниками кафедри українознавства і Науково-технічної бібліотеки НАУ на чолі зі старшим викладачем Гуманітарного інституту Тетяною Чухліб, завідувачем читальної зали літератури з українознавства Оксаною Лазаренко та заступником по роботі зі студентами ГМІ Жанною Івановою. В цій роботі їм допомагали студенти факультету комп’ютерних наук, комп’ютерних систем, літальних апаратів, а також Інституту аерокосмічних систем управління.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве