Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вітаємо наших ювілярів!

Untitled

Колектив і товариство студентів та аспірантів Гуманітарного інституту
щиросердечно вітають завідувача кафедри філософії,
доктора філософських наук, професора
Любов Григорівну ДРОТЯНКО та
завідувача кафедри авіаційної психології,
кандидата психологічних наук, доцента
Олександра Віталійовича ПЕТРЕНКА

з Ю В І Л Е Є М!

Трудова практика

PA050006Свого часу Олексій Туполєв говорив «Негарні літаки не літають». Дійсно, форма і зміст мають відповідати одне одному, гармонізуючи дух науки і освіти, якими славиться наш університет, та естетику нашого побуту. Уквітчана територія НАУ та прекрасні композиції не лише милують око, але й потребують ретельної щоденної турботи кожного з нас. Особливо це стосується осіннього періоду, коли природа готується до зимового сну і ніби просить нас їй у цьому допомогти. Саме тому студенти Гуманітарного інституту із задоволенням і натхненням прибирали листя, підрізали кущі і дерева, пересаджували квіти, готували теплицю до зимового сезону.

Адміністрація інституту висловлює щиру подяку викладачам і студентам, які взяли участь у щорічній Трудовій практиці. Ваша праця робить наш університет красивим. А як говорив класик, саме краса врятує світ!

Цілі з якості Гуманітарного інституту

newsОднією з вимог системи менеджменту якості є формулювання цілей, які визначають мету та фіксують результативність проведеної роботи. Важливим моментом досягнення цілей є їх усвідомлення кожним членом колективу. Зважаючи на це, пропонуємо вам ознайомитися з тезами доповіді відповідальної за впровадження СМЯ в Гуманітарному інституті С. Харченко «Про формування цілей у сфері з менеджменту якості на 2011-2012 н.р.»

Сяйво української пісні

125 жовтня в Гуманітарному інституті відбувся урочистий вечір «Сяйво української пісні». З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора по роботі зі студентами Іванова Жанна Євгеніївна, яка налаштувала студентів на позитивний настрій, згадавши скоромовку, яку всі вивчили минулої весни. «Я, ти, він, вона – разом ми одна сім’я. Разом ми одна країна з гарною назвою – Україна». Після цього Жанна Євгеніївна оголосила початок конкурсної частини засідання. Кожна група ГМІ продемонструвала велич і красу української пісні у власному виконанні, а також розповіла історію виникнення обраного музичного твору. Примітно, що всі групи уміло справилися з поставленим завданням, одна за одною виконуючи пісні та отримуючи при цьому гучні оплески. Загалом, виступи груп створили атмосферу справжнього свята, тому що кожна пісня була яскрава і неповторна. Сподіваємось, що «Сяйво української пісні» закарбується у наших серцях і ще більше об’єднає студентів Гуманітарного інституту для подальшої співпраці.

Конференція трудового колективу інституту

nau820 жовтня 2011 року відбулася Конференція трудового колективу Гуманітарного інституту. Конференцію відкрила профорг інституту Т.Є. Курченко, яка визначила наявність кворуму і оголосила порядок денний конференції. Роботу конференції було відкрито нагородженням кращих співробітників інституту почесними грамотами за сумлінну працю. Ключовим питання конференції була доповідь в.о. директора Гуманітарного інституту доктора філологічних наук, професора А.Г. Гудманяна «Про діяльність і перспективи розвитку інституту за період 2008-2011 років». У доповіді було проаналізовано стан навчальної, виховної та науково-методичної діяльності, здійснено якісний і кількісний аналіз вступної кампанії 2011 р., роз’яснено цілі з якості на 2011-2012 н.р., а також визначено перспективи становлення інституту.

Конференція студентів Гуманітарного інституту

img-_S_t_u_d_r_a_d_a-218 жовтня відбулась Конференція студентів Гуманітарного інституту. На конференцію завітали: заступник директора по роботі зі студентами – Іванова Жанна Євгеніївна, заступник директора з науково-методичної роботи – Ягодзінський Сергій Миколайович та голова Наукового товариства студентів та аспірантів НАУ – Ігор Кравчишин. Вітаючи учасників конференції, Ігор Кравчишин розповів про діяльність НТСА НАУ та наголосив, що успіх будь-якої організації залежить насамперед від її керівника. Після цього делегати були проінформовані про діяльність Студентської ради ГМІ за минулий рік (із жовтня 2010 по жовтень 2011 року). За цей період студентський актив досяг значних успіхів у проведенні різноманітних заходів не тільки на інститутському рівні, але й на рівні університету.

Boss' Day

19496-otkrytki-den-shefaСучасне життя сповнене психічного та інформаційного перенавантаження. Стреси, шалений темп, зростаючі професійні вимоги, потреба в перекваліфікації і безперервній освіті, страх перед безробіттям нерідко стають причинами розгубленості людини, призводять до втрати нею сенсу існування, зводять життя до деякої сукупності функцій. Тяжко вирватися з такого замкненого кола. Сучасна людина, попри всі принади цивілізації, технічний і технологічний прориви, як і раніше потребує турботи, теплого слова, підтримки, щирої поради. Ознакою нашого часу є те, що першою, після найближчих членів родини, для нас є постать нашого керівника, шефа, директора, завідувача, координатора, супервайзера.

Вчена рада Гуманітарного інституту

news

12 жовтня 2011 р. відбулося засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Основним питанням порядку денного була доповідь про принципи і правила формування цілей з якості, підготовлену відповідальною за впровадження Системи менеджменту якості в ГМІ доцентом кафедри українознавства С.В. Харченко. Доповідач – кандидат філологічних наук, доцент С.В. Литвинська – проаналізувала нормативні акти СМЯ, Політику з якості Національного авіаційного університету та подала рекомендації щодо правил визначення цілей з якості для підрозділів інституту. Серед різного була заслухана інформація директора інституту А.Г. Гудманяна про підготовку до V Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті. Безпека в авіації та космічні технології», який відбудеться 25-27 вересня 2012 р.

День психічного здоров'я

psychology004Світова організація охорони здоров’я та Світова федерація психічного здоров’я при підтримці ООН кожного року 10 жовтня відмічають День психічного здоров’я. Основним гаслом цієї дати є: «Немає здоров’я без психічного здоров’я». Справді, в наш час кожен 7-мий житель Європи страждає від різного роду психічних розладів і хвороб. Алкоголізм, шизофренія, депресії, наркотична залежність, розумова відсталість, хвороба Альцгеймера, інформаційне перевантаження супроводжують сучасне суспільство, ставши його дамоклевим мечем. І ніхто не зможе вберегтися від цих недугів, якщо не турбуватиметься про власне психічне здоров’я. Приємна музика, щирі друзі, гарна книга, тиха бесіда з цікавими вам людьми, сентиментальний фільм, відверте захоплення улюбленою справою, усмішка коханої людини зведуть нанівець небезпеки руйнування особистості, оточать її надійним захисним бар’єром, стануть передумовою тривалого і щасливого життя. З нагоди Дня психічного здоров’я вітаємо наших колег з кафедри авіаційної психології і кафедри педагогіки та психології професійної освіти з їх професійним святом.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве