Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Відкрита лекція

LogoNASНаш інститут з відкритою лекцією відвідав Михальченко Микола Іванович, Член-кореспондент Національної академії наук України, президент Української академії політичних наук, завідуючий відділом Інституту політичних і етнонаціональних досліджень НАНУ, генеральний директор Всеукраїнської соціологічної служби. В обговорені актуальних проблем сучасної політології та соціології взяли участь викладачі та аспіранти кафедри соціології та соціальних технологій, а також студенти різних спеціальностей НАУ, які цікавляться сучасними суспільно-політичними процесами.

Експерти предметних комісій

newsВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 10.10.2011 № 1171 були створені Предметні експертні комісії для проведення Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 1-4 класів загальноосвітніх шкіл. Цього року МОНМС України запросило до роботи в Предметних комісіях у період з 14 по 18 листопада 2011 року заступника директора Гуманітарного інституту з навчальної роботи, доцента кафедри педагогіки та психології професійної освіти Бондар Людмилу Вікторівну та доцента кафедри педагогіки та психології професійної освіти Кокарєву Анжеліку Миколаївну. Вітаємо наших колег з цією честю. Сподіваємось, що Ваш досвід стане в нагоді сучасній українській школі.

Викладач. Студент. Довіра!

0000ata8Взаємодія студентів і викладачів, особливо в позааудиторний час, - важлива складова навчання та виховання. Адже, вона формує довіру, повагу, допомагає розкрити особистість усіх суб'єктів освітнього процесу, встановлює невидиму лінію зв'язку, що надовго поєднує людей. Так вважають доценти кафедри соціології і соціальних технологій Наталія Гаріївна Ісхакова і Олег Анатолійович Блінов, які значну увагу приділяють виховній роботі зі своїми студентами.

Кафедра українознавства інформує

n75510 листопада 2011 р. у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». В її роботі взяли участь викладачі кафедри українознавства (доценти Денисюк С.П., Верхулевська Л.Ф., Харченко С.В., Яременко С.А., ст. викладач Барабаш С.А.) та 30 кращих студентів нашого інституту.

24 листопада  2011 р. на 3 поверсі бібліотеки університету о 15:20 відбудеться літературно-музичний вечір "Слово рідне, України слово". Запрошуються всі небайдужі до стану і перспектив розвитку української мови.

12 грудня 2011 р. кафедра українознавства проводить другий тур Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика (4-5 пара, ауд. 8.1002).

Всеукраїнський конкурс студентських робіт

a_cefc02e6Шановні колеги і студенти! Щороку під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, в якому може брати участь талановита і здібна до науково-дослідної роботи молодь. Конкурс відбувається у два тури. Перший тур проходить у Вищих навчальних закладах, у яких навчаються учасники конкурсу.

Пропонуємо вам ознайомитись з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо Порядку проведення та умов участі у конкурсі. Ваша участь підтвердить високий науковий потенціал студентської науки в Гуманітарному інституті, а перемога – стане гарним початком вашої наукової кар’єри, допоможе при вступі до магістратури, при розподілі на роботу, буде предметом гордощів ваших викладачів і батьків. Тим більше, що шанси на перемогу доволі гарні, адже 25% усіх робіт, що приймають участь у ІІ турі конкурсу, відзначаються дипломами. Із них 20% робіт нагороджуються дипломом І ступеня, 32% – ІІ і 48% – дипломами ІІІ ступеня.

Здоров'я - основний пріоритет

5612_health1У суботу 19.11.2011 студенти Гуманітарного інституту, підтримавши ініціативу міської державної адміністрації, взяли участь в урочистій ході по вулиці Хрещатик під гаслом «За здоровий спосіб життя!». Захід було організовано Київським міським центром соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді.

Рада наставників і студентського активу

uchitelДоброю і педагогічно важливою традицією нашого інституту є проведення кожного семестру Ради наставників і студентського активу. Цього разу в зборах взяли участь наставники груп ГМІ, командири та профорги, відповідальні за наукову роботу і представники гуртожитків. На порядку денному були питання щодо організації навчального процесу, моніторингу розвитку корпоративної культури, формування наукового товариства студентів і аспірантів, медичного догляду та страхування студентів, стану правопорушень і дотримання Правил внутрішнього розпорядку в НАУ і гуртожитках, інформаційного висвітлення заходів Студентської ради та студентської профспілкової організації.

Екскурсія до Музею авіації

newsСпілкування викладачів і студентів зазвичай визначене усталеними нормами професійної етики. Це має як свої плюси, так і мінуси. Але саме неформальне спілкування дозволяє розкрити непомітні риси характеру, сприяє взаєморозумінню, налаштовує на комфортну співпрацю. Саме тому студенти спеціальності «Соціальна робота» разом зі своїми викладачами відвідали музей авіації НАУ в аеропорту Жуляни, де мали змогу поділитися досвідом, подискутувати на актуальні наукові та суспільно-політичні теми.

Студент – не глечик, який необхідно заповнити, а факел, який варто запалити!

be-happy-660x60817 листопада в усьому світі відзначають День студента. Ця дата об’єднує студентську молодь усього світу, демонструючи її силу, творчий характер і прагнення до реалізації світлих ідеалів людства. У цей день Гуманітарний інститут запросив своїх колег з ІАН та ІІДС до участі у феєричному конкурсі «Celebration every day, dancing always and today». Наші друзі з цікавістю відгукнулися на пропозицію і долучилися до цього проекту. Протягом дня вони приймали участь у конкурсах і вікторинах, що відбувалися в холі 8 корпусу, отримуючи різноманітні відзнаки та та призи.

За здоровий спосіб життя!

newsУ суботу 19.11.2011 студенти І та ІІІ курсів спеціальності «Соціальна робота» беруть участь в урочистій ході по вулиці Хрещатик «За здоровий спосіб життя», організованої Київським міським центром соціальних служб для  сім'ї , дітей та молоді.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися з 12 години.

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве