Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

1-2 квітня кафедра англійської філології та перекладу Гуманітарного інституту провела ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика». Участь у конференції взяли науковці із 10 країн: України, Російської Федерації, Білорусії, Польщі, Румунії, Хорватії, Німеччини, США, Алжиру, Оману. Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту доктор філологічних наук, професор А. Гудманян.

Науково-теоретична конференція «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві»

30-31 березня в Гуманітарному інституті Національного авіаційного університету відбулося пленарне засідання науково-теоретичної конференції «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві».

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гуманітарного інституту НАУ Артур Гудманян.

Фестиваль збирає інтелектуалів

26 та 27 лютого у Пр иймальній комісії нашого університету відбувся І «Фестиваль англомовних інтелектуальних ігор» з метою залучення учнівської молоді міст а Києва до навчання в Гуманітарному інституті та англомовних проектах НАУ. Фестиваль проводився Гуманітарним інститутом за сприяння Клубу інтелектуальних настільних ігор «Game Hall» міста Києва. 

Хотіла б я піснею стати

16 березня в читальній залі науково-технічної бібліотеки університету відбувся літературно-музичний вечір «Хотіла б я піснею стати». Він був присвячений 140-річчю з дня народження прекрасної жінки, геніальної поетеси, вірної та відданої доньки України – Лариси Петрівни Косач-Квітки, яку всі ми знаємо за псевдонімом – Леся Українка.

Науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України»

24-25 березня в читальному залі Науково-технічної бібліотеки НАУ відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України». Організували конференцію кафедра іноземних мов за фахом і кафедра педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту.

Секція «Лінгвістичні та методичні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування»

news24-25 березня 2011 р. в рамках науково-практичної конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України» на кафедрі іноземних мов за фахом  працювала секція «Лінгвістичні та методичні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування». Під час роботи конференції були проведені: пленарне засідання спільно з кафедрою педагогіки та психології професійної освіти; секційні засідання та круглий стіл.

 

Олімпіада з англійської мови

newsЗа доброю традицією у лютому стартував перший тур предметних олімпіад серед студентів вищих навчальних закладів. Кафедра іноземних мов за фахом запросила всіх бажаючих перевірити свої сили щодо володіння іноземною мовою. 18 лютого 2011 року кращі студенти Аерокосмічного інституту, Факультету комп’ютерних систем, Факультету комп’ютерних наук та Інституту економіки та менеджменту зібралися на першому турі Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов для студентів немовних вищих навчальних закладів.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве