Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Політ-2021: Актуальні проблеми сучасного філософського знання

Screenshot 6 Політ1309 квітня 2021 року у межах онлайн-роботи ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела своє секційне засідання: «Актуальні проблеми сучасного філософського знання» на платформі Meet. Відкривала зустріч Голова оргкомітету секції завідувач кафедри філософії, професор Л.Г. Дротянко.

Європейський вибір вищої технічної освіти

изображение viber 2021-04-05 13-53-095 квітня 2021 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося щорічне засідання секції «Європейський вибір вищої технічної освіти», що проходило в рамках XXІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ – 2021. Сучасні проблеми науки».

Засідання секції «Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації» ІМПЛ

4 1617873152З метою пошуку обдарованої студентської молоді та активізації наукової діяльності студентів 6 квітня 2021 року на базі кафедри Іноземних мов та прикладної лінгвістики в онлайн форматі на платформі Google Meet відбулося засідання секції «Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації», яке проходило у рамках проведення XХI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

ІІІ-ій мовний клуб від StartDeutsch Schule на кафедрі іноземної філології

116 квітня 2021 року на кафедрі іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся ІІІ-ій мовний клуб за ініціативи школи німецької мови StartDeutsch Schule, директора школи Маркуса Пойзера та підтримки викладачів кафедри. Цього разу у мовному клубі взяли участь біля 20 студентів ФЛСК та викладачі кафедри.

Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі

9997 квітня 2021 року на кафедрі іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося щорічне засідання секції «Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі», що проходило в рамках XXІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ – 2021. Сучасні проблеми науки».

Політ 2021: трансформаційні процеси українського суспільства в умовах глобалізації

IMG 70045 квітня 2021 року в рамках ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції кафедри соціології та політології «Трансформаційні процеси українського суспільства в умовах глобалізації». В роботі секції взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти кафедри соціології та політології, студенти Національного авіаційного університету.

Сучасні виклики документно-інформаційної комунікації

548

06 квітня 2021 року у рамках ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі».

Лінгвокультурологія: акценти наукових пошуків молоді

Opera Снимок 2021-04-05 150346 meet.google5 квітня 2021 року на базі кафедри української мови та культури у режимі online відбулися засідання двох підсекцій секції «Лінгвокультурологія», які проходили у рамках проведення XХI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Міжнародна співпраця кафедри соціальних технологій

56У рамках міжнародної діяльності 30 березня 2021 року відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри соціальних технологій НАУ з представниками Вищої Школи Humanitas у місті Сосновець (Польща).

Розклад екзаменів

. Posted in Новини

Schedule

Шановні колеги та студенти!

До вашої уваги розклад екзаменів та консультацій

парного семестру 2020/2021 н.р.

https://drive.google.com/drive/folders/1PhrB_XQ5-fMkg2jsI0B9-lDI_jFJdYI6?usp=sharing

Академічна доброчесність – ключ до продуктивної наукової діяльності

unnamed2 квітня 2021 року на базі Національного авіаційного університету кафедрою авіаційної психології був проведений науково-методичний семінар про дотримання академічної доброчесності для аспірантів освітньо-наукового рівня вищої освіти «Доктор філософії з психології» (PhD). На захід були запрошені керівники та аспіранти кафедри авіаційної психології.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве