Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

ПРОЄКТ ОСВІТИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ В НАУ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ

изображение24 червня 2021 року чергова група викладачів Національного авіаційного університету успішно склала іспит з іноземної мови професійного спрямування на отримання сертифікату з правом викладання фахових навчальних дисциплін англійською мовою.

Вчена рада факультету

photo 2021-06-16 22-01-0110 червня 2021 року відбулося підсумкове засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Засідання пройшло із дотриманням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Захист архівно-бібліотечної практики здобувачами вищої освіти Спеціальності 029 "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа "

праткика 111У рамках спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з 17.05 по 13.06 2021 р. проводилась архівно-бібліотечна практика в режимі онлайн.

Конкурсні засідання структурних підрозділів факультету

конкурс 1Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома графік проведення конкурсних засідань структурних підрозділів факультету на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

конкурс

Форум “Україна 30. Освіта і наука”.

4Представники Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій стали учасниками грандіозної події для системи освіти України - Форумі “Україна 30. Освіта і наука”.

Лекція професора Дмитра Фролова з Національного архіву Фінляндії для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК

127 травня 2021 року для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» професор Дмитро Фролов – керівник напрямку з країнами пострадянського простору та керівник проєкту з оцифровування документів Національного архіву Фінляндії прочитав лекцію на тему: «Фіни у Російській імперії: долі, проєкти Національного архіву Фінляндії».

Вітаємо завідувача кафедри філософії, професора Дротянко Л.Г. з одержанням відомчої відзнаки МОН України!

изображение viber Нагрудн знак ЛГ19 травня 2021 року на Вченій раді Національного авіаційного університету доктор філософських наук, професор Л.Г. Дротянко була нагороджена найвищою відзнакою Міністерства освіти та науки України – нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення».

Наукова школа

Презентация Microsoft PowerPoint 520 травня 2021 року відбулося засідання членів наукової школи "Педагогічна майстерність викладача ЗВТО", на якому було затверджено основні наукові напрямки діяльності наукової школи:

1. Синергія ролей викладача в освітньо-інформаційному середивощі ЗВТО;

2. Рольовий підхід до формування професійної компетенції майбутніх фахівців ЗВО;

3. Інноваційні методи оцінювання навчальних досягнень майбутнього фахівця;

4. Рефлексивний підхід у формуванні особистісного розвитку та професійного становлення майбутніх фахівців НАУ;

5. Інноваційні стратегії освітнього процесу: світовий досвід та українські реалії;

6. Професійна освіта: андрагогічний підхід;

7. Освітній процес в ЗВТО: погляд студента.

Запрошуємо до співпраці та участі в наукових проєктах.

photo 2021-06-16 22-01-01

Круглий стіл «Цифрові колекції інститутів соціальної пам’яті»

image 6487327 418 травня 2021 року в контексті Днів Науки на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ відбувся круглий стіл в онлайн режимі «Цифрові колекції інститутів соціальної пам’яті». Захід було організовано кафедрою історії та документознавства для студентської молоді спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Вчена рада ФЛСК

photo 2021-05-20 11-25-3117 травня 2021 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
На початку засідання декан факультету Наталія Вiтaлiївнa ЛAДOГУБЕЦЬ вручила працівникам факультету нагороди зa багаторічну сумлінну працю, високий прoфесioнaлiзм, плідну науково-педагогічну діяльність, значний внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Професійна майстерність викладача ХХІ ст

ОСВІТА І БЕЗПЕКА19.04.2113 та 18 травня 2021 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася онлайн-зустріч зі студентами та співробітниками  Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічним коледж» й Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу.Темою зустрічі було "Пошук шляхів вирішення проблеми "Наступність в системі професійної підготовки коледж-ЗВО-ринок праці""». 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве