Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Міжнародний конкурс з вивчення Голодомору 1932-1933

555Доцент кафедри історії та документознавства Бем Наталія Вікторівна взяла участь у роботі експертної комісії з оцінки робіт учнів, студентів, аспірантів, вчителів та викладачі закладів освіти, поданих на ІІІ Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко.

Нова політична генерація України

55З 16 по 18 листопада 2018 року старша викладачка кафедри соціології та політології НН ГМІ Неля Грищенко брала участь у новій освітній програмі «Нова політична генерація України». Організатором освітньої програми виступила неурядова організація NPG, метою створення якої є поширення знання про дійсні політичні процеси та явища.

Голодомор, як засіб упокорення

555З 1 вересня 2018 року в Україні розпочалася інформаційна кампанія, яка триватиме 85 днів поспіль і завершиться 24 листопада – в день вшанування жертв Голодомору 1932-1933 рр. Вона має на меті поширення інформації про трагедію українського народу та визнання  світовою спільнотою Голодомору актом геноциду.

Щаслива родина – успішна Україна!

55520 листопада 2018 року психолог Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Анна Уманець разом зі студентами спеціальності «Практична психологія» стали учасниками тренінгу «Сімейне виховання та роль батьківських послань у житті дитини», тренером якого виступила практичний психолог Галина Морміль.

Пам’ятаємо трагічні сторінки історії

55522 листопада 2018 року старший викладач кафедри української мови та культури Чухліб Т. М. разом зі студентами переглянули документальний фільм «33. Спогади очевидців».

Освіта за кордоном

55516 листопада 2018 року викладачі кафедри філософії, доценти Сідоркіна О.М., Сухова Н.М., Скиба О.П. відвідали освітню виставку у місті Києві. На виставці працювали експозиції «Освіта за кордоном» і «Освіта та кар’єра – 2018», які представляли більше 70 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі навчальні заклади, серед яких і наш НАУ.

Нові можливості – у НАУ

55512 листопада 2018 року доцент кафедри української мови та культури Добровольська Людмила Анатоліївна відвідала Бершадський професійний ліцей, що на Вінниччині.

Зустріч з майбутніми випускниками

55519 листопада 2018 року викладач кафедри української мови та культури Х. Стецик зустрілася з учнями 11 класу Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Юрія Головатого, щоб розповісти їм про особливості навчання в Національному авіаційному університеті.

Реалізуємо спільні проекти

555Співпрацю між кафедрами авіаційної психології та аеронавігаційних систем можна назвати комплексною та вже традиційною. Спільні проекти включають наукові, навчальні та діагностичні питання. В рамках психологічного супроводу спеціалістів з управління повітряним рухом щорічно відбувається психологічний професійний відбір студентів-авіадиспетчерів І курсу.

Тиждень філософії: виховний захід у гуртожитку № 5

55519 листопада 2018 року викладачі кафедри філософії, доценти Кошетар У.П, Сідоркіна О.М., Скиба О.П., Пода Т.А. в рамках «Тижня філософії» провели виховний захід у гуртожитку № 5 на тему «Мій стиль життя – філософія».

Філософський кіноклуб у гуртожитку: «Соляріс»

55522 листопада 2018 року в межах заходів Тижня філософії доценти кафедри філософії Сухова Н.М., Кошетар У.П. та Ченбай Н.А. провели засідання філософського кіноклубу в світлиці гуртожитку № 6. Темою обговорення став фільм «Соляріс» в інтерпретації режисерів С. Спілберга та А. Тарковського, за книгою Ст. Лема.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве