Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Передзахист кваліфікаційних робіт на кафедрі історії та документознавства

117 травня 2022 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК НАУ в режимі онлайн відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» денної форми навчання. Свої роботи представили 18 здобувачів вищої освіти. Вони підготували презентації своїх досліджень, доповіли про стан їх готовності.

ПОЛІТ-2022

політ 2218 травня 2022 року розпочала роботу ХXІІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій традиційно організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій.
З вітальними словами до учасників конференції звернулися проректор з гуманітарної політики та інновацій Світлана Тімкіна, декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Наталія Ладогубець, заступник декана ФЛСК з наукової та міжнародної діяльності Анжеліка Кокарєва, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ Роман Одарченко.

Публічна лекція в університеті Екс Марсель (Франція)

photo 2022-05-17 15-51-0516 травня 2022 року в університеті Екс Марсель (Франція) відбулася публічна лекція доктора філологічних наук, завідувача кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики  Оксани Шостак перед викладачами та аспірантами кафедри американських та британських студій на тему «Фемінізм як форма антиколоніального спротиву у літературі корінних народів Північної Америки».

Зустріч з випускницею

photo 2022-05-11 17-38-56Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ постійно тримає зв'язок зі своїми випускниками, дбає про їхнє працевлаштування та вболіває за їхні кар'єрні успіхи.
16 травня 2022 року студенти 203 групи спеціальності "Філологія" під час години корпоративної культури зустрілися з випускницею кафедри англійської філології і перекладу 2016 року Ярославою Трубенок.

ПОЛІТ-2022

політ 22 page-0001Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки».

Пленарне засідання відбудеться на платформі Google Meet 18 травня 2022 року об 11.00 за посиланням https://meet.google.com/nha-azfm-piu?authuser=0&hs=179

Вже традиційно факультет організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій.

Нові виклики взаємодії у професійній діяльності викладачів освітніх закладів в умовах війни

изображение viber 2022-05-09 13-57-35-47711.05.2022 р. на кафедри педагогіки та психології професійної освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася панельна дискусія «Нові виклики взаємодії у професійній діяльності викладачів освітніх закладів в умовах війни».

Засідання вченої ради

вчена рада12 травня 2022 року пройшло засідання вченої ради факультету лiнгвiстики та соціальних комунікацій в змішаному форматі з використанням сервісу Google Meet. Пріоритетним питанням порядку денного став звіт кафедри філософії (завідувач – ДРОТЯНКО Любов Григорівна), кафедри соціальних технологій (завідувач – КОТИКОВА Олена Михайлівна) і кафедри української мови та культури (завідувач – ЛИТВИНСЬКА Світлана Віталіївна) за два роки діяльності.

Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні

fb-310 травня 2022 року в рамках всеукраїнського науково-педагогічного підвищення кваліфікації «Освітній процес в умовах воєнного стану в Україні» доцент кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Алла Головня і старший викладач Анна Щербина відвідали лекцію на тему «Організаційні та правові новели освітньої галузі в умовах воєнного стану».

Тонкощі перекладу цікаво та ефективно пізнавати з перекладачем-практиком

ЖЖ2 110 травня доцент кафедри англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики Людмила Галій та старший викладач Анна Щербина організували для здобувачів вищої освіти 3-го та 4-го курсів на практичному занятті із дисципліни «Практика перекладу галузевої літератури» зустріч із перекладачем-практиком Оксаною Гаврилів.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве