Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі

5553 квітня 2019 року в рамках ХІХ Міжнародної конференції молодих вчених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі», в якому взяли участь студенти, що навчаються за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», завідувач – проф. І.І. Тюрменко і викладачі кафедри історії та документознавства.

Культурне виховання молоді

55531 березня 2019 року старші викладачі кафедри соціології та політології Неля Грищенко та Ірина Шаповал разом зі студентами-соціологами другого курсу відвідали виставку «ЯВЛЕННЯ. Пам’ятки Братського монастиря», яка проходила в Національному художньому музеї України.

Перші наукові пошуки: лінгвокультурологія

5555У рамках роботи XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямком «Гуманітарні науки» 2 квітня 2019 року було проведено засідання секції «Лінгвокульторологія».

Максим Рильський – теоретик і практик перекладу

55529 березня 2019 року студенти 302 групи разом зі своїм куратором – доцентом Линтвар О.М. – відвідали чарівний куточок з особливою перекладацькою аурою – Київський літературно-меморіальний музей Максима Рильського.

Х Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

555Десятий рік поспіль кафедрою англійської філології і перекладу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ проводиться професійно спрямований конкурс перекладачів, у ході якого студенти з різних закладів вищої освіти України мають змогу спробувати себе у послідовному перекладі та оцінити рівень своїх знань та навиків у порівнянні зі студентами з інших університетів.

Проблеми термінології: сучасний стан

55522 березня 2019 року відбувся ІІІ Всеукраїнський круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний стан», організований кафедрою української мови та культури, цього року – в рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація».

Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

55521-22 березня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Переклад».

Трансформація мови комунікацій у мережевому суспільстві

55526 березня 2019 року в рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» кафедра філософії організувала проведення Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Трансформація мови комунікацій у мережевому суспільстві».

Змагання на кубок ректора

555З 25 березня 2019 року на спорткомплексі НАУ відбуваються змагання з чотирьох видів спорту на «Кубок Ректора НАУ». 26-27 березня проходив турнір з шахів в якому беруть участь 10 команд (загалом 37 студентів).

Тиждень соціальної роботи

555З 18 по 22 березня 2019 року на кафедрі соціальних технологій було проведено тиждень соціальної роботи в рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація».

Керування документацією: сучасні вимоги та виклики

55526 березня 2019 року у рамках ІІ Міжнародного симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація» кафедра історії та документознавства провела круглий стіл, присвячений документаційними процесами.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве