Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вітаємо!

555Колектив факультету вітає старшого викладача кафедри англійської філології і перекладу Білоус Наталю Петрівну та її наукового керівника доктора педагогічних наук, професора Барановську Лілію Володимирівну з одержанням диплому кандидата наук!

Як тебе не любити, Києве мій?

555Напередодні дня Києва викладачі кафедри української мови та культури разом з працівниками Лабораторії українознавчих студій провели засідання Літературної вітальні на тему: «Як тебе не любити, Києве мій?». Захід розпочався піснею, що вже стала своєрідним гімном столиці.

Профорієнтаційний майтер-клас від практичних психологів

555Протягом травня 2019 року студенти спеціальності «Практична психологія» здійснили кілька профорієнтаційних зустрічей з випускниками шкіл. 22 травня 2019 року студентка другого курсу спеціальності «Практична психологія» Поліщук Інна в рамках профорієнтаційної роботи зустрілася з одинадцятикласниками загальноосвітньої школи № 234 міста Києва.

Профорієнтаційна робота онлайн в Херсоні та Запоріжжі

55528 травня 2019 року завідувач кафедри української мови та культури Бурлакова І.В., викладачі Стецик Х.М. та Доброволська Л. А. провели профорієнтаційну роботу в онлайн-режимі з учнями 10-11 класів гімназії № 107, м. Запоріжжя та спеціалізованої школи №52, м. Херсон.

Вчимося протистояти маніпулятивним впливам

55527 травня 2019 року психолог Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти Анна Уманець разом зі студентами спеціальності «Практична психологія» відвідали відкриту лекцію «Маніпуляції масовою свідомістю», що проходила в Інституті соціальної та політичної психології, в рамках проекту «Наука для всіх».

«Найкраща кімната» гуртожитку № 5

55521 травня 2019 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено традиційний конкурс «Найкраща кімната» в гуртожитку № 5. З вітальним словом до студентів та членів комісії звернувся проректор з навчальної роботи НАУ А.Г. Гудманян, який наголосив на важливості співпраці студентського самоврядування та представників всіх ланок навчально-виховного процесу.

Дні науки факультету 2019

555Цього року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій започатковано проведення Днів науки факультету. Основна мета – презентація найбільш цікавих, перспективних наукових здобутків науково-педагогічних працівників і молодих учених факультету.

Слова. В них мудрість вічна і любов жива…

55525 травня – день вшанування творців першої слов'янської абетки, Кирила і Мефодія. Викладачі кафедри української мови та культури та працівники Лабораторії українознавчих студій провели чергове засідання Літературної вітальні в Національному музеї літератури України.

Всеукраїнська студентська олімпіада з політології 2019

55515-17 травня 2019 року студентки кафедри соціології та політології Катерина Королюк та Ольга Машовець взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Політологія», що другий рік поспіль проводився на базі Національного університету «Одеська юридична академія». В олімпіаді взяли участь 68 студентів з 34 провідних університетів України.

Профорієнтаційна зустріч

55520 травня 2019 року доценти кафедри філософії Сідоркіна О.М. та Скиба О.П. провели профорієнтаційну зустріч в спеціалізованій загальноосвітній школі № 314 з поглибленим вивченням іноземної мови м. Києва з учнями 11 класів. Тематика зустрічі: «Роль соціально-гуманітарних наук у розбудові сучасного українського суспільства».

Стати студентом НАУ – престижно

55517 травня 2019 року викладачі кафедри української мови та культури Т. Чухліб і Х. Стецик відвідали Княгининівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», що на Волині. З учнями школи викладачі зустрілися, щоб ознайомити їх з особливостями здобуття вищої освіти в Національному авіаційному університеті.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве