Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Чемпіонат НАУ з артистичних видів спорту

55511 грудня 2019 року в Спортивному комплексі НАУ відбувся «Чемпіонат НАУ з артистичних видів спорту». В програмі чемпіонату пройшли змагання з черлідингу, аероденсу, степ-аеробіки і фанк-аеробіки.

До 100-річчя українсько-польських дипломатичних відносин

55507-12 грудня 2019 року викладачі кафедри історії та документознавства ФЛСК – доктор історичних наук, професор Ірина Тюрменко та кандидат історичних наук, доцент Ольга Юрченко взяли участь та виступили із доповідями на Міжнародній науковій конференції з нагоди 100-річчя встановлення українсько-польських дипломатичних відносин в університеті Марії Кюрі-Складовської у Любліні.

Участь у Національній правозахисній неКонференції 2019

555Четвертий рік поспіль з нагоди ухвалення Загальної декларації прав людини з 10 по 11 грудня 2019 року в м. Києві проходила Національна правозахисна неКонференція, в роботі якої взяла участь старша викладачка кафедри соціології та політології Грищенко Неля Іванівна.

Творчі надбання та професійні досягнення наших студентів

555Сьогодні на кафедрі відбулась зустріч з нашою випускницею Невідомською Євгенією. У 2019 році Євгенія отримала диплом магістра за спеціальністю «Психологія». Під час навчання Євгенія проявляла свої творчі здібності та зацікавленість методами та прийомами психології для професійної допомоги людям.

Долучаємось до традицій народу, мову якого вивчаємо...

5556 грудня, в день, що в німецькомовних країнах знаний як Nikolaustag, на кафедрі іноземної філології було проведено лінгвокраїнознавчий захід, присвячений цьому святкуванню.

Діалог про права людини

55510 грудня 2019 року на відзначення Міжнародного дня прав людини старша викладачка кафедри соціології та політології Неля Грищенко для студентів-соціологів першого курсу провела тренінговий захід присвячений Загальній декларації прав людини «Діалог про права людини».

Права людини – наш захист та орієнтир

55510 грудня 2019 року студенти 1 та 3 курсів кафедри соціології та політології долучилися до інтерактивної правопросвітницької гри у Освітньому Центрі Верховної Ради України. Захід був організований кураторами 1 курсу Інною Андріївною Семенець-Орловою та Аллою Казимирівною Яковенко у рамках відзначення Міжнародного дня прав людини.

Вітаємо з захистом дисертації!

55527 листопада 2019 року на засіданні Вченої ради Національного авіаційного університету ректор Ісаєнко Володимир Миколайович урочисто вручив диплом кандидата соціологічних наук старшому викладачеві кафедри соціології та політології Половій Наталії Олександрівні.

І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

55512 грудня 2019 на кафедрі іноземної філології ФЛСК відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2019/2020 н.р.

У НАУ готують професіоналів

55510 грудня 2019 року відбулася чергова традиційна зустріч викладачів кафедри історії та документознавства НАУ доцентів Л.В. Божук та І.Л. Шевчук зі студентами спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спеціалізації «Діловодство» Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ з метою профорієнтаційної та інформаційної роботи.

Успішна адаптація студентів – запорука успішного розвитку!

5559 грудня 2019 року на базі навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся науково - практичний семінар «Сучасні проблеми адаптації студентів в системі ЗВО. самореалізація та формування компетентності майбутніх фахівців».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве