Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Політ-2020: засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі»

5559 квітня 2020 року на кафедрі історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ відбулося засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі» як складової частини ХХ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ – 2020.

Все йде за планом!

55513 квітня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося онлайн засідання старостату. Студенти мали можливість поділитися проблемами, які у них виникають у цей складний період, та поставити запитання, які турбують.

Засідання кафедри іноземної філології в режимі онлайн

5558 квітня 2020 року відбулося чергове засідання кафедри іноземної філології в онлайн-режимі.

Науковий гурток “Psychological development of personality”

55513 квітня 2020 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Давиденко А.О. провела засідання студентського наукового гуртка “Psychological development of personality” з групою ПС 206.

Гурток у форматі Meet!

555Науково-педагогічний склад кафедри іноземної філології активно залучений у процес цифровізації освітнього процесу та дистанційного навчання з використанням Google Classroom. І мова йде не лише про практичні заняття, домашні завдання, пояснення та вивчення нового матеріалу, але й про проведення гурткової роботи!

Лінгвокраїнознавча вікторина в режимі онлайн

55513 квітня 2020 року в рамках тижня кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій «Полікультурний калейдоскоп» викладачами кафедри Журавель Т.В. та Хайдарі Н.І. було проведено лінгвокраїнознавчу вікторину для студентів факультету за допомогою платформи Google Meet.

Політ 2020. Напрям «Гуманітарні науки»

555Двадцять років поспіль у Національному авіаційному університеті проходить Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і здобувачів вищої освіти «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій опікується напрямом «Гуманітарні науки», в рамках якої проводиться Пленарне засідання та 12 секцій.

Національна ідентичність у мові та культурі

5552 квітня 2020 року кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Факультету лінгвістики і соціальних комунікацій провела у форматі Skype-конференції пленарне засідання ХІІІ міжнародної конференції «Національна ідентичність у мові та культурі», яка проводиться у рамках ІІІ міжнародного симпозіуму «Соціальний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».

ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

5553-4 квітня 2020 року за програмою наукових подій ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ мала відбутися ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

XI Міжвузівський конкурс молодих перекладачів!

555Протягом березня – початку квітня 2020 року у рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» кафедрою англійської філології і перекладу ФЛСК проводився щорічний Міжвузівський конкурс молодих перекладачів.

Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій

55526 березня 2020 року кафедра авіаційної психології ФЛСК у форматі Skype-конференції провела Пленарне засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Індивідуальність у психологічних вимірах спільнот та професій».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве