Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Виставка соціальної реклами

З 11-13 травня в холі 8-го корпусу працювала виставка соціальної реклами. Студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Гуманітарного інституту під керівництвом О. Блінова проявили ініціативу в організації виставки, на якій було здійснено спробу майбутніх спеціалістів висвітлити актуальні проблеми сьогодення – моральних цінностей, розлучення, віртуальної залежності, стосунків за розрахунком, здорового способу життя (куріння, алкоголю, наркоманії, здорового харчування). Організаторам приємно, що до проекту долучились студенти НАУ, які брали участь у голосуванні.

 

Студентська весна - 2011

23 квітня на фестивалі «Студентська весна-2011» виступала команда Гуманітарного інституту.

На суд глядачів і журі команда запропонувала театральну постановку «*777*7 днів.7 душ.7 почуттів». Хто ж сильніший: добро чи, все-таки, зло? Відповідь на це запитання команда гуманітаріїв шукала протягом першої частини виступу.

Конференція «Актуальні проблеми психології діяльності в особливих умовах»

news

20 квітня в Національному авіаційному університеті відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології діяльності в особливих умовах».

День народження Гуманітарного інституту!

10 квітня виповнилося 8 років Гуманітарному інституту. Студенти та викладачі ГМІ вирішили влаштувати яскраве свято. Його гарним початком стало урочисте засідання Вченої ради та відкриття на восьмому поверсі виставки студентських груп «Ось таке життя-буття».

Фаховий семінар «Іноземні мови за професійним спрямуванням»

news6 та 8 квітня 2011 р. в рамках ХI Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом відбулися засідання фахового семінару «Іноземні мови за професійним спрямуванням», в яких взяли участь з доповідями англійською мовою студенти Інституту економіки та менеджменту, Аерокосмічного Інституту, Факультету комп’ютерних наук та Факультету комп’ютерних систем.

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

1-2 квітня кафедра англійської філології та перекладу Гуманітарного інституту провела ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика». Участь у конференції взяли науковці із 10 країн: України, Російської Федерації, Білорусії, Польщі, Румунії, Хорватії, Німеччини, США, Алжиру, Оману. Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту доктор філологічних наук, професор А. Гудманян.

Науково-теоретична конференція «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві»

30-31 березня в Гуманітарному інституті Національного авіаційного університету відбулося пленарне засідання науково-теоретичної конференції «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві».

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гуманітарного інституту НАУ Артур Гудманян.

Фестиваль збирає інтелектуалів

26 та 27 лютого у Пр иймальній комісії нашого університету відбувся І «Фестиваль англомовних інтелектуальних ігор» з метою залучення учнівської молоді міст а Києва до навчання в Гуманітарному інституті та англомовних проектах НАУ. Фестиваль проводився Гуманітарним інститутом за сприяння Клубу інтелектуальних настільних ігор «Game Hall» міста Києва. 

Хотіла б я піснею стати

16 березня в читальній залі науково-технічної бібліотеки університету відбувся літературно-музичний вечір «Хотіла б я піснею стати». Він був присвячений 140-річчю з дня народження прекрасної жінки, геніальної поетеси, вірної та відданої доньки України – Лариси Петрівни Косач-Квітки, яку всі ми знаємо за псевдонімом – Леся Українка.

Науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України»

24-25 березня в читальному залі Науково-технічної бібліотеки НАУ відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України». Організували конференцію кафедра іноземних мов за фахом і кафедра педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту.

Секція «Лінгвістичні та методичні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування»

news24-25 березня 2011 р. в рамках науково-практичної конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України» на кафедрі іноземних мов за фахом  працювала секція «Лінгвістичні та методичні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування». Під час роботи конференції були проведені: пленарне засідання спільно з кафедрою педагогіки та психології професійної освіти; секційні засідання та круглий стіл.

 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве