Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Гуманітарний інститут презентує проект «Панорама НАУ»!

1297203655_panoramas-kiev-7

Наш інститут пропонує інноваційний проект під назвою "Панорама НАУ". Сутність проекту зводиться до створення об'ємних панорам нашого рідного університету. Це ще раз підкреслить красу нашого навчального закладу і допоможе наших майбутнім абітурієнтам ще до візиту в НАУ відчути себе як удома. Запрошуємо зацікавлених студентів, викладачів, співробітників до співпраці. Разом - ми одна сім'я!

Панорама біля входу в 1 корпус (двір)

Панорама біля ЦКМ НАУ (площа)

Засідання НМРР інституту

news24 січня відбулося засідання науково-методично-редакційної ради інституту, на якому були присутні члени НМРР, відповідальні кафедр за наукову роботу та науково-дослідну роботу зі студентами.

На порядку денному були такі питання: 1) про підготовку до міжнародної конференції студентів та молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» (4-5 квітня 2012 р.) та до V Всесвітнього конгресу «Безпека авіації та космічні технології» (25-27 вересня 2012 року); 2) про підготовку інформаційних листів наукових конференцій, запланованих кафедрами інституту на ІІ семестр 2011-2012 н.р.; 3) про виконання плану рукописів навчальної літератури на 2011-2012 н.р.; 4) про організацію І етапу Всеукраїнської олімпіади.

Конкурс снігових фігур

18848025 січня 2012 році на базі нашого інституту пройшов загально університетський конкурс снігових фігур, присвячений Дню Тетяни. І хоча погода внесла деякі корективи (надворі було –180С), а сніг попри всі намагання не набував потрібних форм, все ж учасники конкурсу весело провели час. А тому можна стверджувати, що день студентів в інституті відбувся! Адміністрація Гуманітарного інституту щиро вітає усіх студентів університету і висловлює подяку учасникам конкурсу.

До 130-річчя Івана Огієнка

046025 січня в читальній залі НТБ НАУ відбулося урочисте засідання кафедри українознавства, присвячене річниці з дня народження І.Огієнка. З вітальним словом виступила заступник директора НТБ Олена Шкурко. Найбільш змістовну доповідь про життєвий і творчий шлях нашого відомого земляка зробила завідувач читальної зали з українознавства Оксана Лазаренко. Окрім цікавих виступів викладачів відбулася виставка «Незгасний світоч України», яку підготували працівники бібліотеки.

Дорогі студенти!

confДозвольте від щирого серця привітати вас з Днем Тетяни – покровительки студентів. У далекому січні 1755 року російська імператриця Єлизавета підписала указ про створення Московського університету, який у подальшому став освітнім, культурним і науковим центром. З того часу 25 січня відзначається як свято усіх студентів.

І ми з повним правом вважаємо це свято своїм, адже наш університет зберігає наукові і педагогічні традиції, впродовж кількох десятиліть знаходиться на вістрі технічного прогресу, задає його напрями і темп. Тож будьте гідні своєї alma mater!

Здоров’я вам, успіхів у навчанні, наукових здобутків і цікавого студентського життя.

З повагою, директор Гуманітарного інституту
Артур Гудманян

Зимова феєрія!

IMG_3525  Наш університет з-поміж інших вищих навчальних закладів славиться не лише своїми науковими та освітніми здобутками, а й естетикою території. Навесні університетські теплиці дарують тепло перших квітів, влітку НАУ вбирається тисячами троянд, восени - вкривається барвистим листяним килимом, а взимку наша територія нагадує чарівну казку. Особливо це помітно в сніжні дні, коли білі ковдри застеляють алеї і дороги, а деревам зима дарує блискучі прикраси.
  Не можна пройти повз таку красу. А тому наш інститут оголосив фото-конкурс під назвою «Зимова феєрія мого університету». На конкурс було подано близько 100 фоторобіт, кожна з яких викривала непомітну звичному оку красу. 23 січня 2012 року були підведені підсумки, які виявили беззаперечного переможця, яким стала студентка-філолог Вероніка Волонець. Її роботи ми і представляємо вашій увазі.

До 130-річчя Івана Огієнка

250px-Ohienko_Ivan25 січня 2012 року о 15.20 в залі українознавства НТБ кафедра українознавства проводитиме огляд-виставку «Давайте любити все рідне!».

Виставка присвячується 130-річчю від дня народження нашого земляка, відомого мовознавця, перекладача, культуролога Івана Івановича Огієнка.

До участі в заході запрошуються усі небайдужі до розвитку української духовності й утвердження національної самосвідомості як важливого фактору європейського вибору української держави.

До уваги абітурієнтів та їх батьків!

nau8Шановні абітурієнти!
Через кілька місяців ви будете робити непростий життєвий вибір, який визначить вашу подальшу долю. Де навчатися? На якій спеціальності? Як не помилитися у виборі? Національний авіаційний університет і Гуманітарний інститут пропонують Вам вже сьогодні знайти відповіді на ці запитання, адже наш університет - один із провідних в Україні. Завітайте до нас у Дні відкритих дверей та на власні очі переконайтеся у тому, що НАУ - це перспектива вашого майбутнього.

День відкритих дверей університету
3 березня 2012 року (11.00, Центр культури та мистецтв НАУ)

День відкритих дверей Гуманітарного інституту
17 березня 2012 року (11.00, корп. 8 - висотка НАУ, ауд. 104)

Окрім цього ми пропонуємо вам курси по підготовці до вступу у ВНЗ та до зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних дисциплін: українська мова та література, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, історія України, рисунок та композиція. Більш детальна інформація - у розділі нашого сайту "АБІТУРІЄНТУ".


Конкурс навчальних видань

konr2

У кінці кожного року наш університет проводить конкурс на кращі підручники, навчальні посібники, монографії, словники, фахові науково-популярні видання та електронні підручники для ВНЗ. Приємно, що цього року навчальні видання викладачів Гуманітарного інституту були відзначені призовими місцями.

3 місце у номінації «ПІДРУЧНИКИ»
присуджено роботі «Політологія» професора кафедри соціології та
соціальних технологій Леоніда Сидоровича Тупчієнка.


2 місце
у розділі «НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ»
посіла робота авторського колективу
(Шостак О.Г., Кузнєцов В.О., Любинецька О.О., Денисенко Н.Г.)
викладачів кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики
«Англійська мова для студентів технічних спеціальностей».

Щиро вітаємо наших колег! Ваша невтомна праця слугуватиме підготовці високоякісних фахівців та укріпленню високого статусу нашого інституту.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве