Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

День подяки на власний штиб

555Група 101 (спеціальність «Філологія») започаткувала свій «День подяки», провівши 29 листопада 2018 року, в останній четвер місяця, через тиждень після американського Дня Подяки, круглий стіл на честь своїх перших трьох місяців навчання в НН ГМІ.

Без паніки!

5529 листопада 2018 року Центр підтримки студентських ініціатив НН ГМІ «StartFly» спільно з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» провів захід для студентів НАУ, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

Впевнено рухаємося вперед

55522 листопада 2018 відбулася Конференція трудового колективу НН ГМІ. На конференцію було делеговано 90 представників від усіх структурних підрозділів Інституту.

Нагороди Кубку України

555Дівчата збірної команди НАУ гідно представили університет та м. Київ на Кубку України зі спортивної аеробіки. Спортивний сезон 2018 року для збірної команди Національного авіаційного університету зі спортивної аеробіки «АВІАТОР» завершується бронзовими нагородами на Кубку України серед дорослих спортсменів в програмі аеро-степ та ІV місцем в програмі аеро-фанк.

Переймаємо досвід британських колег

55523 листопада 2018 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталія Березнікова та Леся Конопляник взяли участь у семінарі професійного розвитку Oxford Day, який провів британський тренер та автор автентичних посібників Едмунд Дадлі. Захід, організований представництвом «Oxford University Press», відбувся у конференц-залі Національної академії наук України.

Мобільні додатки. Не завада, а підтримка

55521-22 листопада 2018 року викладачі Конопляник Леся Миколаївна та Сагратова Каріна Едуардівна стали учасниками тренінгу «Як інтегрувати технології, щоб покращити викладання та навчання». Тренінг проводився на базі ОС «Освіторія» спільно з EdEra та учбовою спільнотою «Вище».

Філософський турнір: ІІ раунд

55523 листопада 2018 року у завершальний день Тижня філософії на базі навчально-наукової лабораторії інноваційних технологій у викладання філософських дисциплін відбувся ІІ раунд студентського філософського турніру.

Зустріч з проректором

55528 листопада 2018 року адміністрація та наставники академічних груп інституту зустрілися із проректором з молодіжної політики та інноваційної діяльності НАУ Вовк О.О. У теплій дружній атмосфері відбувся обмін думками та пропозиціями щодо організації й розвитку корпоративної культури та оновлення Положення про наставників академічних груп НАУ.

Етика психотерапії

55524-25 листопада 2018 року на базі Навчально-наукового інституту психології Університету економіки і права «Крок» відбулася І науково-практична конференція «Етика психотерапії», учасницею якої стала старший викладач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Олена Дацун.

Поглиблюємо знання з історії своєї країни

55527 листопада 2018 року студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та НН ЮІ взяли участь у науковому семінарі з проблем Голодомору 1932-1933 рр., організованого Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодоморів (HREC in Ukraine).

Робота з цілепостановками методами ізотерапії

55529 листопада 2018 року у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М) відбулося знайомство студентів з арттерапевтичними методами в роботі психолога з цілепостановками до якого долучилися студенти спеціальності «Психологія». Вміння усвідомлено формулювати цілі – ключове вміння для того, щоб бути успішним.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве