Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

АНОНС: найкраща академічна група

3a35a0b1f2З метою підвищення якості успішності, суспільної активності та єдності серед студентів нашого інституту, стимулювання наукової діяльності й укріплення засад корпоративної культури запрошуємо вас до участі в конкурсі «Найкраща академічна група Гуманітарного інституту».

Перший етап конкурсу відбуватиметься з 30 січня по 8 лютого 2012 р. За детальною інформацією звертайтесь до відділу по роботі зі студентами (кімн. 8.805, тел. 408-21-48)

Вітаємо з іменною стипендією!

TOP_3473

Студентці 4 курсу
спеціальності «Психологія»

ФОРОСТЯНІЙ Ірині Петрівні

призначено іменну стипендію
Верховної Ради України.

І це – не випадково, адже Ірина активно проявляє себе в науковій діяльності, постійно бере участь у роботі Всеукраїнських і Міжнародних наукових конференцій, займає активну громадянську позицію, за що отримала лист-подяку за участь у благодійній акції «Подаруй дитині книгу».

Вітаємо Ірину зі значним здобутком і бажаємо їй подолання нових наукових та освітніх вершин!

Сучасне українознавство: здобутки і перспективи

productimage-picture-petrakov_rospis-167Шановні колеги! Кафедра українознавства запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Сучасне українознавство: здобутки і перспективи», яка відбудеться у м. Києві 22 березня 2012 року на базі Гуманітарного інституту НАУ. Заплановано роботу таких секцій:
1) українська культура у вимірах сучасних гуманітарних наук;
2) актуальні питання лексикології та граматики української мови; 3) проблеми інтерпретації художнього тексту.

Інформаційний лист можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ".

Міжнародне визнання якості освіти

image001У кінці минулого навчального року ми повідомляли про те, що наша студентка-філолог Олександра Івашкова перемогла на Міжнародному конкурсі молодих перекладачів (у номінації «Англійська мова. Переклад художнього твору (поезія)»), що проходив у Росії з 10 березня по 10 квітня 2011 року. І ось нарешті, Олександра отримала диплом. Ще раз вітаємо її з високим здобутком!

Користуючись нагодою, побажаємо всім студентам Гуманітарного інституту досягти вершин професійного олімпу.

Ваші успіхи – наша гордість і нагорода за працю!

V Міжнародна науково-практична конференція

748133_3Кафедра англійської філології і перекладу запрошує Вас узяти участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 6-7 квітня 2012 р. До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вишів, науковці, аспіранти, магістранти. Наукова тематика конференції охоплює такі напрями: 1) фаховий переклад – актуальні проблеми і перспективи; 2) термінологія та переклад; 3) соціокультурні і прагматичні аспекти перекладу; 4) лексичні, граматичні і стилістичні аспекти перекладу; 5) перекладацька традиція і перекладознавство; 6) підготовка перекладачів на сучасному етапі.
Інформаційний лист та бланк заявки можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ".

VII Міжнародна науково-практична конференція

75847Шановні колеги! 28-29 березня 2012 р. на базі кафедри авіаційної психології відбудеться VIІ Міжнародна науково-практична конференція "Екстремальна та авіаційна психологія у контексті технологічних досягнень інформаційної доби".
До участі запрошуються психологи, фахівці з експлуатації авіаційної техніки та управління повітряним рухом, інженери-розробники сучасних технічних комплексів, ергономісти, фізіологи, фахівці з інформаційних технологій, лінгвісти, екологи, філософи, соціологи. Інформаційний лист можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ". Чекаємо на вас!

Гуманітарний інститут презентує проект «Панорама НАУ»!

1297203655_panoramas-kiev-7

Наш інститут пропонує інноваційний проект під назвою "Панорама НАУ". Сутність проекту зводиться до створення об'ємних панорам нашого рідного університету. Це ще раз підкреслить красу нашого навчального закладу і допоможе наших майбутнім абітурієнтам ще до візиту в НАУ відчути себе як удома. Запрошуємо зацікавлених студентів, викладачів, співробітників до співпраці. Разом - ми одна сім'я!

Панорама біля входу в 1 корпус (двір)

Панорама біля ЦКМ НАУ (площа)

Засідання НМРР інституту

news24 січня відбулося засідання науково-методично-редакційної ради інституту, на якому були присутні члени НМРР, відповідальні кафедр за наукову роботу та науково-дослідну роботу зі студентами.

На порядку денному були такі питання: 1) про підготовку до міжнародної конференції студентів та молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» (4-5 квітня 2012 р.) та до V Всесвітнього конгресу «Безпека авіації та космічні технології» (25-27 вересня 2012 року); 2) про підготовку інформаційних листів наукових конференцій, запланованих кафедрами інституту на ІІ семестр 2011-2012 н.р.; 3) про виконання плану рукописів навчальної літератури на 2011-2012 н.р.; 4) про організацію І етапу Всеукраїнської олімпіади.

Конкурс снігових фігур

18848025 січня 2012 році на базі нашого інституту пройшов загально університетський конкурс снігових фігур, присвячений Дню Тетяни. І хоча погода внесла деякі корективи (надворі було –180С), а сніг попри всі намагання не набував потрібних форм, все ж учасники конкурсу весело провели час. А тому можна стверджувати, що день студентів в інституті відбувся! Адміністрація Гуманітарного інституту щиро вітає усіх студентів університету і висловлює подяку учасникам конкурсу.

До 130-річчя Івана Огієнка

046025 січня в читальній залі НТБ НАУ відбулося урочисте засідання кафедри українознавства, присвячене річниці з дня народження І.Огієнка. З вітальним словом виступила заступник директора НТБ Олена Шкурко. Найбільш змістовну доповідь про життєвий і творчий шлях нашого відомого земляка зробила завідувач читальної зали з українознавства Оксана Лазаренко. Окрім цікавих виступів викладачів відбулася виставка «Незгасний світоч України», яку підготували працівники бібліотеки.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве