Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Шановні колеги і співробітники, дорогі студенти!

8701-006-40-1086Дозвольте привітати Вас з Днем усіх закоханих – Днем святого Валентина. За традицією, яка сягає часів Давнього Риму, в цей день закохані дарують одне одному чарівні подарунки, квіти, цукерки, прагнуть незвично освідчитися в коханні.

Бажаю Вам у цей день найгостріших почуттів, відкритості слів, сміливості прагнень. Пам’ятайте, що кохання вимагає напруженої духовної роботи над собою. Воно звеличує, робить нас чистими в помислах, добрими, щасливими, відкриває перед нами новий світ, у якому двоє стають Альфа і Омегою Всесвіту. Бережіть кохання, адже воно як кришталь прозоре, блискавичне, барвисте, але, нажаль, таке крихке і незворотне!

З повагою, Артур Гудманян

День Святого Валентина: анонс подій

1325888463_valentines-day_7

Наближається День Святого Валентина! Пропонуємо Вам взяти участь у низці заходів, які гарантують гарний передвесняний настрій у останні зимові морозні дні.

Кваліфікаційний іспит спеціальності "Переклад"

5436129 лютого 2012 року студенти п’ятого курсу спеціальності «Переклад» склали кваліфікаційний іспит. Члени державної екзаменаційної комісії на чолі з завідувачем кафедри англійської філології і перекладу А.Г. Гудманяном привітали п’ятикурсників з їхнім останнім екзаменаційним випробуванням.

У цьому році кафедра випускає 20 студентів ОКР «Магістр» та 21 студента ОКР «Спеціаліст». Під час складання кваліфікаційного іспиту студенти продемонстрували як теоретичні знання з перекладознавчих дисциплін і методики викладання іноземної мови, так і практичні уміння та навички перекладу фахових текстів, зокрема авіаційної тематики.

Зустріч команди волонтерів

volonter8 лютого 2012 р. відбулася зустріч адміністрації інституту та психологів лабораторії психології професійної діяльності зі студентами, які виявили бажання працювати волонтерами під час чемпіонату Євро-2012. Головним завданням у підготовці волонтерів є формування комунікативної компетентності щодо підтримки іноземних вболівальників у столиці України. Кожен волонтер має унікальний шанс стати частиною турніру і насолодитися незабутніми емоціями в епіцентрі подій. Але разом з тим до волонтерів ставляться високі вимоги. Потенційний волонтер повинен вільно володіти розмовною англійською, мати високу особистісно-професійну підготовку, орієнтуватися в міській інфраструктурі, а головне – бути психологічно здатними до подібного виду роботи.

Випускники другої вищої освіти

h_KRVFaQt7lGsHWnDvpyCz29BrfYAhb8mk_Щороку зростає кількість студентів, які отримають другу вищу освіту на кафедрі англійської філології і перекладу зі спеціальності «Переклад». 8 лютого 2012 р. студенти Інституту післядипломного навчання склали Державний іспит. Протягом п’яти семестрів студенти, що мають вищу освіту з різних спеціальностей, опановували другу кваліфікацію – у галузі філології. Випускники переконані, що диплом перекладача надасть їм перевагу на ринку праці та відкриє нові можливості професійного зростання.

Переддипломна практика

1309355352_221827217_1----У період з 31 жовтня 2011 р. по 4 лютого 2012 р. проходила переддипломна практика студентів 5 курсу спеціальності «Переклад». Магістри спробували себе на педагогічній ниві, працювали викладачами дисципліни "Практичний курс англійської мови" на 1, 2 і 3 курсах. Спеціалісти  вдосконалювали свою майстерність, працюючи перекладачами у різноманітних компаніях та установах. 6 лютого відбулися підсумкові конференції, де студенти-випускники успішно відзвітували про свою роботу.

Запрошуємо на літературно-музичний вечір

2744715 лютого до Дня усіх закоханих кафедра українознавства організовує літературно-музичний вечір «Так ніхто не кохав». Разом із учасниками заходу письменники, філософи, художники, літератори помандрують країною любові, поблукають її вулицями, прослідкують поетичне оспівування щастя кохання у поезії як українських, так і зарубіжних авторів, а також послухають ліричні пісні про найромантичніші почуття на Землі.

Ми щиро будемо раді бачити Вас 15 лютого о 15:20 в залі українознавства НТБ університету.

Пам’ятка при обморожені!

c09e24baae6c830eab4e8aa68579310e_artНадворі – останній зимовий місяць, який недарма носить назву «лютий». Справді, люті морози охопили міста, селища, дороги, обледеніли стріхи будинків, тротуари, автомобілі. У цей час кожен має потурбуватися про свою безпеку, адже холод вже забрав життя більше 100 українців.

З турботою про Вас, пропонуємо ознайомитися з простими правилами, які збережуть Ваше здоров’я та можуть врятувати життя того, хто потребуватиме термінової допомоги.

Всеукраїнська науково-практична конференція

kinashКафедра іноземної філології запрошує узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Проблеми викладання іноземних мов у немовному вищому навчальному закладі ”, яка відбудеться 16 березня 2012 р.
До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вишів, науковці, аспіранти, магістранти. Наукова тематика конференції охоплює різноманітні аспекти методики викладання іноземних мов у немовних вищих навчальних закладах та загальні проблеми лінгвістики.

Інформаційний лист конференції - у розділі "Наукові заходи".

До уваги секретарів секцій XII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"!

polit2012Шановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі комплект матеріалів (завантажити..) щодо підготовки до проведення МНПК "Політ. Сучасні проблеми науки", до якого входять: 1) реєстраційна картка; 2) зразок оформлення програми секції; 3) функції секретаря; 4) процедура відзначення кращих доповідачів;
5) зразок протоколу і звіту засідання секції; 6) календар подій.

Засідання секретарів секцій відбудеться 09.02.2012 р. о 15.20 в ауд. 8.801. З усіма питаннями звертайтеся, будь ласка, до науково-методичного відділу (ауд. 8.801, тел. 406-75-00).

Ubi concordia ibi victoria

І етап Всеукраїнської олімпіади

MC9004173325B15DШановні студенти! Кафедри нашого інституту запрошують Вас взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за дисциплінами:
       психологія;
       соціологія;
       документознавство та інформаційна діяльність;
       англійська мова;
       українська мова;
       педагогіка.

Дата, місце проведення і час у звідній таблиці. Чекаємо на Вас!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве