Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

І віце-містер НАУ!

11

22 лютого відбувся вже традиційний конкурс «Містер НАУ». Цього року наш інститут представляв Савєльєв Вадим (студент 2-го курсу), який своєю артистичністю та харизмою зачарував як суддівську колегію, так і глядачів. Цілком закономірно, що Вадим не залишився без нагороди і отримав звання «І віце-містер».

Вітаємо Вадима з гідним результатом!

Вітаємо зі значним науковим здобутком

a99fff86-dc63-11df-9a6d-f9c1cccff77122 лютого 2012 р. завідувач кафедри історії та культурології професор І.І. Тюрменко представила на засіданні кафедри нову книгу «Заграничные походы российской армии. 1813 – 1815 годы: Энциклопедия: В 2 т. / отв. редакторы В.М. Безотосный, А.А. Смирнов. – М.: Российская политическая энциклопедия, 2011. Т.1. – 2. Дослідження виконано при фінансовій підтримці Російського гуманітарного наукового фонду (РГНФ), проект №09-01-002а. Серед її авторів кандидат історичних наук, доцент нашого інституту Захарчук Олег Миколайович.

Захист дипломних робіт

s640x48021-22 лютого 2012 р. на кафедрі англійської філології і перекладу відбувся захист дипломних робіт студентами спеціальності «Переклад» Інституту заочного та дистанційного навчання. 14 студентів-випускників ОКР «Спеціаліст» представили результати своїх досліджень у галузі перекладознавства. Теми дипломних робіт охоплювали актуальні проблеми теорії та практики фахового та художнього перекладу. Державна комісія на чолі з її головою кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри перекладу Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Гринченка Чалою Ю.П. відзначила якісну роботу науково-педагогічного складу кафедри з керівництва студентськими дипломними роботами, високий рівень організації захисту та гарну професійну підготовку випускників, їхнє вміння самостійно вирішувати сучасні проблеми теорії та практики перекладу.

День соціальної справедливості?!

5646852364На днях в Україні вперше відзначався Всесвітній День соціальної справедливості, визначений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. З нагоди цього дня 22 лютого 2012 року кафедра соціології та соціальних технологій провела «круглий стіл» на тему «Соціальна справедливість – запорука стабільності і розвитку». До участі в обговоренні актуальних суспільно-політичних і економічних основ соціальної нерівності були запрошені викладачі кафедр Гуманітарного інституту, а також студенти і аспіранти. Під час зустрічі були обговорені такі питання: залучення громадськості до соціального управління, роль громадських організацій у боротьбі за соціальну справедливість, розширення представницької участі профспілок у роботі державних органів та опрацюванні програм соціального розвитку.

Зі святом Вас, захисники Вітчизни!

125423 лютого – День захисника Вітчизни. Саме під такою назвою відомий всім цей день. Для більшості людей він асоціюється з Чоловічим днем, коли увага зосереджена навколо всіх чоловіків, і коли можна подякувати представникам сильної половини просто за те, що вони є! Адже, саме чоловіки є захисниками домівки, сім’ї, дітей та жінок. Напередодні свята ми хочемо привітати з цим прекрасним святом чоловіків, які працюють і навчаються в нашому інституті. Бажаємо бути мужніми у будь-якій ситуації, вірними своїм близьким і рідним, справедливими й щирими. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, успіхів і творчої наснаги в нелегкій праці Захисника. Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

З повагою, Студентська рада ГМІ

Результати зимової сесії 2011-2012 н.р.

x_f62f379dУ І семестрі 2011-2012 н.р. проходили семестровий контроль 1152 студенти 1-х - 5-х курсів нашого інституту. Склали сесію вчасно та у повному обсязі на позитивні оцінки 910 студентів (79% від загальної кількості), з них 380 (33%) студентів склали сесію на «добре» та «відмінно». Водночас, 242 студенти (21%) мали за результатами семестрового контролю одну та більше академічних заборгованостей.

Засідання дискусійного клубу

znak-voprosaШановні колеги, студенти, аспіранти! 28 лютого 2012 року в ауд 8.803 о 15.20 у рамках проекту «Політ думок у коловороті часу» відбудеться засідання дискусійного клубу на тему «Роздуми українських мислителів про сенс життя».

Запрошуємо усіх бажаючих до філософських роздумів про найбільшу таїну Всесвіту – мету і зміст людського існування.

Студентський англомовний клуб

IMG_275117 лютого на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулося засідання студентського англомовного клубу, присвячене дню святого Валентина. Студенти підготували святкову стінгазету, у якій висвітлили історію цього дня, його традиції і звичаї. У теплій дружній атмосфері викладачі й студенти читали власні поетичні твори, написані англійської мовою, обговорювали колізії любовних стосунків. У кінці вечора всі обмінялися власноруч зробленими подарунками.

Що? Де? Коли?

gi5byinhouse16 лютого 2012 року на базі нашого інституту відбувся І тур інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». У ній брали участь п'ять команд, які представляли Інститут економіки і менеджменту, Аерокосмічний та Гуманітарний інститути. У ході гри учасники виявили неординарні творчі здібності, продемонстрували солідні знання, розвинену інтуїцію та кмітливість. Сподіваємось, подібні змагання стануть нашою традицією.

Міжвузівська студентська конференція

1254377956_sportШановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжвузівської науково-практичної конференції «Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів», присвяченій Всесвітньому Дню авіації і космонавтики. Конференція відбудеться 12 квітня 2012 року.

Інформаційний лист і форму заявки Ви можете завантажити в розділі "Наукові заходи".

День закоханих у ГМІ!

val4114 лютого в День закоханих у холі 8 корпусу студентська рада за підтримки адміністрації нашого інституту організовувала цікаві заходи, які налаштовували викладачів і студентів на гарний святковий настрій. На перервах лунала музика, з’являлися листівки, коридорами поширювалися привітання і поцілунки. Родзинкою заходу став «Університетський РАГС», у якому близькі пари змогли отримати свідоцтво про нерозривну дружбу та кохання. Також усі охочі брали участь у конкурсі «Сонце моє, я твій промінчик» та фотосесії під назвою «В день святого Валентина, ти і я – одна картина». Несподіваними виявились і результати конкурсу «Валентинка». Групи нашого інституту доклали максимум творчих зусиль, щоб саме їх валентинка була незвичною, неповторною, чарівною і ніжною.

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт про проведене свято, а також Валентинки-переможці.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве