Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Роздуми українських мислителів про сенс життя

P228049028 лютого 2012 року в ауд 8.803 Гуманітарного інституту о 15.20 у рамках проекту «Політ думок у коловороті часу» відбулося засідання дискусійного клубу на тему: «Роздуми українських мислителів про сенс життя».

З вітальним словом до учасників заходу звернулася професор кафедри філософії науки та культурології Центр гуманітарної освіти НАН України, співголова Товариства російської філософії Т. Суходуб. Спираючись на спадщину Лесі Українки, Григорія Сковороди і Сергія Кримського, Тетяна Дмитрівна поділилася з присутніми роздумами про сенс життя, цінності та щастя людського існування.

Екскурсія до Музею книги і друкарства України

000813-000500SКнига – джерело розуму і мудрості, натхнення і краси, яке супроводжує нас усе життя, це сонячний промінь, який прийшов на землю, щоб освятити її слово й знаннями. Сьогодні неможливо уявити своє життя без книги. Де б ми не були, щоб не робили, книга – наш вірний супутник. Але постає питання: звідки ж прийшла до нас ця перлина розуму?  Кожен із нас повинен відкрити для себе історію книги, звернутися до її витоків.

2 березня 2012 року студенти  групи ДК-221 Гуманітарного інституту вирушили на екскурсію до Києво-Печерської лаври, аби дізнатися, коли і як з’явилась книга. На території величної святині усіх православних поколінь розташовано  Музей книги і друкарства України.

Практика дубляжу в польових умовах

kinopoisk.ru-Sherlock-Holmes_3A-A-Game-of-Shadows-1628857--o--У рамках вільного часу студенти та викладачі кафедри англійської філології і перекладу 23.02.2012 р. відвідали кінотеатр «Батерфляй», де переглянули художній фільм «Шерлок Холмс. Гра Тіней».

 

 

Засідання проблемної групи

perevizniki_zerna_pe5 березня 2012 р. кафедра історії і культурології організувала засідання проблемної групи «Актуальні питання документознавства». У рамках заходу було проведено конкурс під назвою «Кмітливі документознавці», у якому взяли участь студенти ІІ–V курсів університету.  Вони продемонстрували ґрунтовні знання з документознавчих дисциплін, уміння швидко орієнтуватися у документообігу. Учасники конкурсу відповідали на проблемні питання, розв’язували кросворди й ребуси, змагалися у швидкості й аргументованості відповідей. Сподіваємось, подібні заходи сприятимуть пришвидшенню інформатизації освітнього процесу, адже автоматизовані системи документообігу відіграють у ньому ключову роль.

Високосний рік: погляд очима гуманітаріїв

15ac93f035На початку весни 1 березня 2012 року студентська рада Гуманітарного інституту провела «круглий стіл» на тему: «Високосний рік: традиції, прикмети, факти». На заході були присутніми близько 50 студентів нашого університету, а також викладачі кафедри історії та культурології, авіаційної психології, філософії, педагогіки і психології професійної освіти. Підготовлені доповіді та дискусійні питання свідчили про значний інтерес до проблеми особливого відношення людей до високосного року. Саме тому виступи поєднували в собі астрономічні, історичні, культурні факти і перестороги, які існують у народі.

Сподіваємось, існуючі забобони не завадять нам бути щасливими і успішними в цьому році!

Візит до Національного музею літератури

MuzeyLiteraturyUkrayny328 лютого 2012 р. викладачі кафедри українознавства та студенти НАУ відвідали Національний музей літератури України, в якому вони мали зустріч з поетами О. Ляруринською, Н. Лівицькою-Холодною, доктором філологічних наук, академіком Ю. Ковалівим та письменником Б. Бойчуком. Зустріч пройшла в атмосфері творчості, в дусі кращих поетичних традицій України.

Сподіваємось спілкування  з провідними письменниками нашої держави стане гарним стимулом для творчих починань наших студентів і відкриє їм таїну краси слова.

Підсумки І етапу Олімпіади

olimpiadaУ період з 1 по 24 лютого 2012 року в Гуманітарному інституті відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

за напрямами:
    - документознавство та інформаційна діяльність;
    - соціологія;
    - психологія;

а також за навчальними дисциплінами:
    - англійська мова;
    - педагогіка;
    - українська мова.

 

Зустріч з поетом

9524 лютого 2012 р. студенти нашого інституту в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови та за ініціативи професора кафедри соціології та соціальних технологій Л.Тупчієнка і ст.викладача кафедри українознавства Т.Чухліб організували вечір-зустріч з українським поетом П.Перебийносом. Непересічний талант П.Перебийноса, його глибинне розуміння життя, об'єктивної дійсності надало йому статусу не лише громадянина України, а й громадянина світу. Гості вечора з великим задоволенням слухали розповідь П.Перебийноса про його дитячі мрії: бачив себе і художником, і льотчиком, але став... поетом. Цікавою була оповідь і про перші поетичні спроби. Життєве кредо поета - бути собою, залишатися відданим собі як у житті, так і в поезії. Адже для поета поезія - це художня біографія. В кінці вечора Петро Мойсейович лірично і душевно читав власні твори. Сподіваємось, зустріч з відомим поетом залишила яскравий і теплий слід у душах наших студентів.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве