Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Кафедра українознавства інформує

n75510 листопада 2011 р. у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі». В її роботі взяли участь викладачі кафедри українознавства (доценти Денисюк С.П., Верхулевська Л.Ф., Харченко С.В., Яременко С.А., ст. викладач Барабаш С.А.) та 30 кращих студентів нашого інституту.

24 листопада  2011 р. на 3 поверсі бібліотеки університету о 15:20 відбудеться літературно-музичний вечір "Слово рідне, України слово". Запрошуються всі небайдужі до стану і перспектив розвитку української мови.

12 грудня 2011 р. кафедра українознавства проводить другий тур Всеукраїнського конкурсу з української мови імені Петра Яцика (4-5 пара, ауд. 8.1002).

Всеукраїнський конкурс студентських робіт

a_cefc02e6Шановні колеги і студенти! Щороку під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, в якому може брати участь талановита і здібна до науково-дослідної роботи молодь. Конкурс відбувається у два тури. Перший тур проходить у Вищих навчальних закладах, у яких навчаються учасники конкурсу.

Пропонуємо вам ознайомитись з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо Порядку проведення та умов участі у конкурсі. Ваша участь підтвердить високий науковий потенціал студентської науки в Гуманітарному інституті, а перемога – стане гарним початком вашої наукової кар’єри, допоможе при вступі до магістратури, при розподілі на роботу, буде предметом гордощів ваших викладачів і батьків. Тим більше, що шанси на перемогу доволі гарні, адже 25% усіх робіт, що приймають участь у ІІ турі конкурсу, відзначаються дипломами. Із них 20% робіт нагороджуються дипломом І ступеня, 32% – ІІ і 48% – дипломами ІІІ ступеня.

Здоров'я - основний пріоритет

5612_health1У суботу 19.11.2011 студенти Гуманітарного інституту, підтримавши ініціативу міської державної адміністрації, взяли участь в урочистій ході по вулиці Хрещатик під гаслом «За здоровий спосіб життя!». Захід було організовано Київським міським центром соціальних служб для  сім'ї, дітей та молоді.

Рада наставників і студентського активу

uchitelДоброю і педагогічно важливою традицією нашого інституту є проведення кожного семестру Ради наставників і студентського активу. Цього разу в зборах взяли участь наставники груп ГМІ, командири та профорги, відповідальні за наукову роботу і представники гуртожитків. На порядку денному були питання щодо організації навчального процесу, моніторингу розвитку корпоративної культури, формування наукового товариства студентів і аспірантів, медичного догляду та страхування студентів, стану правопорушень і дотримання Правил внутрішнього розпорядку в НАУ і гуртожитках, інформаційного висвітлення заходів Студентської ради та студентської профспілкової організації.

Екскурсія до Музею авіації

newsСпілкування викладачів і студентів зазвичай визначене усталеними нормами професійної етики. Це має як свої плюси, так і мінуси. Але саме неформальне спілкування дозволяє розкрити непомітні риси характеру, сприяє взаєморозумінню, налаштовує на комфортну співпрацю. Саме тому студенти спеціальності «Соціальна робота» разом зі своїми викладачами відвідали музей авіації НАУ в аеропорту Жуляни, де мали змогу поділитися досвідом, подискутувати на актуальні наукові та суспільно-політичні теми.

Студент – не глечик, який необхідно заповнити, а факел, який варто запалити!

be-happy-660x60817 листопада в усьому світі відзначають День студента. Ця дата об’єднує студентську молодь усього світу, демонструючи її силу, творчий характер і прагнення до реалізації світлих ідеалів людства. У цей день Гуманітарний інститут запросив своїх колег з ІАН та ІІДС до участі у феєричному конкурсі «Celebration every day, dancing always and today». Наші друзі з цікавістю відгукнулися на пропозицію і долучилися до цього проекту. Протягом дня вони приймали участь у конкурсах і вікторинах, що відбувалися в холі 8 корпусу, отримуючи різноманітні відзнаки та та призи.

За здоровий спосіб життя!

newsУ суботу 19.11.2011 студенти І та ІІІ курсів спеціальності «Соціальна робота» беруть участь в урочистій ході по вулиці Хрещатик «За здоровий спосіб життя», організованої Київським міським центром соціальних служб для  сім'ї , дітей та молоді.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися з 12 години.

 

Міжнародний день студента!

stud_b17 листопада 1939 року у відповідь на акції протестів студентів і викладачів Праги, фашистські підрозділи СС і гестапо оточили гуртожитки та арештували близько 1200 осіб. 9 молодих людей були розстріляні без суду і слідства, інших кинуто до концтабору Заксенхаузен. Того ж року Адольф Гітлер видав наказ закрити всі навчальні заклади Чехословаччини до кінця війни. З 1946 року 17 листопада прийнято відзначали як Міжнародний День Студента!

Викладачі Гуманітарного інституту щиро вітають своїх молодих колег із цим святом. Бажаємо вам натхнення, творчих досягнень, здоров’я. Пам’ятайте, що студент – це не лише молода безтурботна людина, а й рушійна сила суспільного розвитку, його потенціал. Від ваших дій, бажання, ідеалів, цінностей залежить майбутнє людства.

17 листопада - Всесвітній день філософії

Philosophy-dictionary-definition1Навколо нас незвичний світ: океани, ліси, поля, міста, краса природи, зоряне небо! З перших днів життя у людини усе це викликає подив, захоплення, цікавість. Але поступово кожен усвідомлює, що належить не лише до природи, а й є членом суспільства, частинкою самоорганізованого організму. Проживаючи в суспільстві, людина вчиться мислити, говорити, розвиває пам'ять, кохає, виховується, стає особистістю. Але механізм співжиття настільки складний, що жодна наука не спроможна зробити його предметом свого дослідження, виявити непорушні закономірності, надати надійні алгоритми організації політичного, економічного, правового, ціннісного, релігійного життя. Через це кожен з нас прагне до мудрості, а тому кожен, до деякої міри, є філософом.

У цей день вітаємо наших колег з кафедри філософії. Бажаємо їм стоїчної терпимості, здорового античного скепсису, епікурейського задоволення, реалізації платонівських ідей, прийняття гегелівського духу і метафізичної любові до життя.

Дебют першокурсника!

img-_p_ye_r_sh_o_k_u_r_s_n_i_k-vm-2Підтримка студентів першого курсу, їх адаптація до родини Національного авіаційного університету – важлива складова освітнього та виховного процесів. Адже, студентське життя не вичерпується парами, оцінками, книгами. Зазвичай прагнення молодої людини до знань безпосередньо залежить від її психічного стану, від того, наскільки барвистим є її соціальний простір, а життя цікавим. Усвідомлюючи це, колектив Гуманітарного інституту організував для своїх першачків незабутню подію – «Дебют першокурсника».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве