Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми викладання іноземних мов у немовному вищому навчальному закладі»

language.learning16 березня 2012 року кафедра іноземної філології провела V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Проблеми викладання іноземних мов у немовному вищому навчальному закладі».  У роботі конференції брали участь 125 науковців, викладачів університетів, аспірантів з усіх регіонів України. Свої доповіді представили учасники з Полтави, Львова, Житомира, Києва, Харкова, Чернігова, Севастополя, Запоріжжя. Рекомендації, сформульовані за результатами наукових і педагогічних дискусій, будуть враховані при підготовці дидактичних матеріалів, коригуванні навчальних планів, сприятимуть досягненню європейських стандартів при вивченні іноземних мов.

Конкурс проектів у Гуманітарному інституті!

100_0364Два роки поспіль наш інститут реалізує проектну форму роботи зі студентами, до якої залучаються провідні викладачі кафедр, відомі вчені та суспільні діячі. У лютому 2012 р. в НАУ був оголошений конкурс студентських проектів, який передбачає створення гідних умов для творчої самореалізації, формування активної громадської позиції, реалізації соціальної направленості державної політики у сфері вищої освіти. Студентами ГМІ на чолі з координаторами-викладачами було запропоновано 15 проектів.

День відкритих дверей Гуманітарного інституту!

10221160m
Шановні абітурієнти та їх батьки!

17 березня 2012 року Гуманітарний інститут
запрошує Вас на День відкритих дверей,
який розпочнеться об 11.00 у 8 корпусі, ауд. 104.

Ви матимете можливість поспілкуватися
з адміністрацією інституту та отримати відповіді
на питання щодо умов вступу, напрямів підготовки,
вартості контрактної форми навчання,
студентського життя тощо.

Чекаємо на зустріч з Вами!

Чергове засідання англомовного клубу

IMG_301215 березня 2012 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту відбулося щомісячне засідання студентського англомовного клубу. Цього разу воно було присвячене проблемам сучасного кінематографу і відбулося у кінотеатрі «Блокбастер». Після перегляду фільму «Дівчина з татуюванням дракона» студенти під керівництвом старшого викладача кафедри Тетяни Кулікової провели цікаву та змістовну дискусію на тему: «Голівудська екранізація літературних творів: за і проти».

Внутрішній аудит

135557Шановні колеги! 13 березня 2012 року відбувся внутрішній аудит Системи менеджменту якості дирекції Гуманітарного інституту. Проаналізувавши результати освітньої, науково-методичної діяльності та роботи зі студентами, а також систему документообігу, аудитори дійшли висновку про повну відповідність надання освітніх послуг стандарту якості ISO 9001:2009. Щиро дякую співробітникам дирекції та кафедр, а також науково-педагогічному складу за дотримання високих міжнародних стандартів освіти і підтримку позитивного іміджу нашого інституту.

Директор Гуманітарного інституту, Артур Гудманян

Лунає слово Кобзаря!

1 6 новый размер13 березня в залі українознавства Науково-технічної бібліотеки Національного авіаційного університету відбулися шевченківські читання «Свята пора Кобзаря», приурочені до 198-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Захід був організований  кафедрою українознавства Гуманітарного інституту на чолі з Тетяною Чухліб та співробітниками бібліотеки на чолі з Оксаною Лазаренко. У заході брали участь студенти ФМЛ, ФКС, ФЕП, ІАСУ та ЮІ. Вони декламували поетичні твори Великого Кобзаря. Компетентне журі визначило переможців. Перше місце здобула Тетяна Табакар (ФМЛ), друге розділили Марія Багнюкова (ІАСУ) та Ірина Шайденко (ФМЛ), а третє дісталося Анні Коваль (ФМЛ). Переможці отримали грамоти від кафедри українознавства. Всім учасникам були вручені символічні подарунки від НТБ НАУ.

Відкрита корпоративна зустріч

Podsneschnik12 березня 2012 року студенти-психологи нашого інституту провели відкриту корпоративну зустріч, присвячену місцю жінки в сучасному суспільстві.  На зустріч були запрошені представники різних соціальних верств і національних груп, які здійснили порівняльний аналіз  відношення до прекрасної половини людства в  західній та східній культурах. Особливий інтерес учасники «круглого столу» виявили до історії Міжнародного дня жінок,  спробувавши дати відповідь на питання щодо ідеологічної, політичної, культурної та економічної складової цієї дати. Разом з тим усі погодилися з тим, що в ХХІ столітті жінка відіграє важливу роль у соціально-політичному та економічному житті соціуму, визначає його ключові характеристики та формує напрями розвитку.

День відкритих дверей

nau8У рамках «Дня відкритих дверей НАУ» 3 березня 2012 року відбулася зустріч адміністрації Гуманітарного інституту з абітурієнтами та їх батьками. В холі Центру культури та мистецтв НАУ студенти ГМІ щиро вітали всіх охочих отримати інформацію про наш інститут та пропонували рекламно-інформаційні буклети. Після зустрічі з ректоратом та приймальною комісією університету абітурієнти перейшли до 104 аудиторії 8-го корпусу.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гуманітарного інституту Гудманян Артур Грантович, який розгорнуто представив інформацію про діяльність інституту, напрями підготовки, ліцензовані обсяги набору студентів, перспективи працевлаштування. Після вступного слова Артур Грантович відповів на численні запитання абітурієнтів. По тому студенти старших курсів розповіли про умови проживання в гуртожитку та студентське дозвілля. Завершилась зустріч цікавим і корисним спілкуванням. Сподіваємось, наші абітурієнти зроблять правильний вибір, адже НАУ – це освіта майбутнього.

Кубок ГАМТ

1300109333_image005_1024x768У середині березня в стінах нашого інституту відбувся вже традиційний «Кубок ГАМТ», який щорічно проходить напередодні свята «Березневі паростки». У теплій дружній, але конкурсній атмосфері команди студентів 1-го курсу Гуманітарного інституту, Факультету комп’ютерних наук та Факультету комп’ютерних систем демонстрували свої найкращі номери. Усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, переможний настрій та прагнення стати кращими. Цього року журі віддало перемогу команді Гуманітарного інституту, але по очах конкурсантів було помітно, що оплески глядачів для них найвища нагорода.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве