Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Виставка стіннівок

0000022763-IMG_3321На кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбувся конкурс стіннівок, присвячених святу Великодня. Під час конкурсу студенти реалізували свої художні здібності та закріпили знання з англійської мови, шукаючи влучні англомовні вислови для підписів презентованих ними робіт. Переглянути виставку можна на 11-у поверсі 8-го корпусу. Будемо раді почути Ваші відгуки!

Опановуємо відкрите програмне забезпечення!

linuxВходження нашої держави у світовий освітній простір неможливе без дотримання прав інтелектуальної власності. Саме тому в Гуманітарному інституті започатковано Школу вивчення альтернативного програмного забезпечення, розробленого в рамках проекту Open Source. На першому занятті, яке відбулося 13 квітня, студенти і викладачі вивчали операційну систему з відкритим кодом Ubuntu 10.04 LTS сімейства LINUX. По завершенню, учасники відзначили інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розмаїття програмних продуктів та їх безкоштовність. Приємно здивував схожий із популярною системою Windows принцип управління, що робить перехід до нової системи комфортним і безболісним.

Екскурсія до Національного музею

TITLE_IMGНапередодні Великодня студенти та викладачі кафедри українознавства нашого інституту відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва, який розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Музей володіє найбільшою в Україні збіркою творів народного художника України Марії Примаченко, яка складає понад 500 казково-фантастичних композицій, а також живописними полотнами народного художника України Катерини Білокур. Творчість цих митців по праву належать до скарбниці світового мистецтва.

Переможці програми «Завтра.UA»

_Фінішував конкурс студентських наукових робіт, організований у рамках Стипендіальної програми «Завтра.UA» всеукраїнською благодійною організацією «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». У конкурсі брали участь 1859 студентів з усіх ВУЗів України. За результатами конкурсного відбору 320 учасників стали стипендіатами. Серед них - студентка нашого інституту напряму «Філологія» Ольга Денисенко. Конкурсна робота Ольги була присвячена дослідженню у галузі прагматики та когнітивістики, принципам перекладу рекламних слоганів з позиції лінгвістики. Оля полюбляє грати на бандурі, співати, танцювати, читати, подорожувати. Нині планує вступати до магістратури, а потім мріє здобути другу освіту за кордоном. Вітаємо нашу студентку зі значним здобутком та бажаємо їй нових звершень!

День народження Гуманітарного інституту!

den-rozhdeniya-kompanii-2810 квітня 2003 року наказом ректора було створено Гуманітарний інститут, який очолив доктор філологічних наук, професор А.Г. Гудманян. За роки свого існування інститут пройшов нелегкий шлях становлення, результатом чого стало формування цілісного, високопрофесійного колективу однодумців, який з усією відповідальністю ставиться до справи підготовки молодих фахівців з філології, документознавства, соціології, психології, соціальної роботи. Не дивно, що на День народження інституту завітали як його випускники, так і колеги та партнери по науковій, освітній і виховній роботі. Гостей щиросердечно зустрічали викладачі та студенти інституту, які підготували цікаву програму святкування з вікторинами, танцювальними конкурсами, розіграшами подарунків тощо.

Birthday party GMI

thumb_y_5964e28611 квітня о 22:00. Нічний клуб «Forsage»
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ГУМАНІТАРНОГО ІНСТИТУТУ

«С Широко Закрытыми Глазами» - це емоції
на рівні підсвідомості. Те, що людина бачить,
але не органами зору, сприймає, але не розумом,
а тільки тим, що лежить набагато глибше - своїм внутрішнім Я.

Уболіваємо за наших!

ГМІ новый размер6 квітня в 4-й день «Студентської весни-2012», на сцені виступала команда нашого інституту. Перша частина виступу відбулася в стилі відомої англійської казки «Робін Гуд», де рідний університет назвали Шервудським лісом. Головною ідеєю було викрадення студентської шари, яку згодом герої Робін Гуд і Робін Гад повернули на місце. Дотепне відео «Студентська рада» (ковер на фільм «Пірати Карибського моря»), феєрична пісня дияволиці, запальний танець піраток, мініатюра «Рибалка» – все відбувалося у морському порту з маяком. Бурхливі оплески… Фінальна пісня…«Хвилина слави» ГМІ-шників! Адміністрація Гуманітарного інституту висловлює подяку команді за гідний виступ!

V Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

0000022511-IMG_45676-7 квітня 2012 року на кафедрі англійської філології та перекладу Гуманітарного інституту проходила V Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика». Конференція була організована за участю кафедри ділової іноземної мови Сибірського федерального університету (Російська Федерація). Участь у конференції взяли науковці із 13 країн: України, Білорусі, Грузії, Ірану, Іспанії, Кувейту, Лівії, Німеччини, Оману, Польщі, Російської Федерації, США, Чеської Республіки. Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор А. Гудманян.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве