Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Укріплюємо наукові зв’язки

svyaz26-27 квітня 2012 року викладачі кафедри історії і культурології були учасниками Всеукраїнської наукової конференції «Соціальні комунікації: стан, проблеми, тенденції», яка відбулася у Київському національному університеті культури і мистецтв. Конференцію відвідали представники провідних вишів України, зокрема, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України, Київського університету ім. Б. Грінченка, Львівського Національного університету ім. І. Франка, Національного технічного університету України «КПІ», Київського національного університету ім. Т. Шевченка, а також наукові співробітники Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського.

Інформація з перших вуст!

0000023212-IMG_488927 квітня 2012 року у рамках дисципліни «Практика перекладу англійської авіаційної термінології» відбулася дружня зустріч викладачів та студентів Гуманітарного інституту із керівником польотів АДВ аеропорту Жуляни В. Карповим. Студенти мали можливість не лише отримати пояснення незрозумілих термінів, але й довідатися про особливості роботи аеропорту, взаємозв’язок різних служб. Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері, а гостю особливо запам’яталися кмітливі та допитливі питання студентів. Чекаємо на нові зустрічі!

Інтернет-конференція в ГМІ

1426 квітня 2012 року студенти напряму «Документознавство та інформаційна діяльність» були учасниками Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Сучасні наукові парадигми мови, літератури, юридичної лінгвістики та документознавства», яка проходила в Луганському державному університеті внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка. Метою проведення цього заходу було сприяння науковому спілкуванню обдарованої молоді з різних країн. Учасниками конференції стали представники Національного авіаційного університету (Україна), Московської юридичної академії ім. О.Є. Кутафіна (Російська Федерація), Каспійського державного університету технологій та інженерінга ім. Ш. Єсенова (Казахстан). Інноваційною стала форма організації роботи конференції, яка проходила за посередництва Інтернет-технологій і програми Skype.

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади

13


Студенти Гуманітарного інституту Зоряна Свердлик, Марія Семенюк та Катерина Ігнатьєва були учасниками ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з документознавства. Результати їх участі дозволяють стверджувати, що наш університет – один з найкращих на теренах нашої держави.

Вітаємо лауреатів, а також кафедру історії і культурології зі значним здобутком!

Наші студенти - учасники наукової конференції в Національній академії служби безпеки України

scan_dip_st
25 квітня 2012 року 18 студентів спеціальності «Переклад» брали участь у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Комунікативні стратегії інформаційного суспільства», яка відбулася у Національній академії служби безпеки України. Чудове володіння мовою, невпинний процес саморозвитку, вміння застосовувати комунікативні стратегії та тактики на практиці, майстерно володіти як словом, так і новітніми технологіями – це неповний перелік того, що продемонстрували наші доповідачі. Приємно, що результати їх науково-дослідницьких пошуків були опубліковані у збірнику наукових праць.

Бажаємо молодим науковцям осягнення нових вершин!

Тренінг з аеробіки: олімпійська майстерність

0000023097-SAM_102224 квітня 2012 року кафедра спортивної підготовки нашого інституту організувала Тренінг-практикум з аеробіки, присвячений Міжнародному Олімпійському дню. Майстер-клас проводила майстер спорту міжнародного класу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Наталія Турчина. Гостем заходу була двократна олімпійська чемпіонка з гандболу, володар Кубку Європейських чемпіонів Людмила Бобрусь. Сподіваємось, спорт як основа здоров’я, настрою та краси є Вашими постійними супутниками у житті.

Американські та британські студії!

ГМІ новый размер25-27 квітня 2012 року на базі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики відбувається V Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми філології, американські та британські студії». Співорганізатори конференції - Львівський національний університет ім. Івана Франка та відділ преси, освіти та культури посольства США в Україні. Цього року в конференції беруть участь учені-філологи зі США (Університет Центральної Флориди), Німеччини (Університет міста Магдебурга), Росії (Національний дослідний інститут Вищої школи економіки, м. Москва), Голландії (Організація постійної освіти, м. Амстердам), Швейцарії (відділ зв’язків з громадськістю ООН) та багатьох міст України. З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор Артур Гудманян. Засідання конференції відбуватимуться в таких секціях: «Прикладна лінгвістика», «Американські та британські студії», «Проблеми сучасної інтерпретації творів зарубіжної літератури». Планується проведення майстер-класу Керол Геддевей, провідного фахівця Державного Відділу США.

Технології впливу: системи захисту

vliyanie-multfilmov-na-soznanie-detey23 квітня 2012 на базі лабораторії психології професійної діяльності був проведений психологічний тренінг «Технології впливу». Тренінг включав теоретичну та практичні частини, метою яких було відпрацьовування навичок формування механізмів запобігання маніпулятивним технологіям. У заході взяли участь: груповий психоаналітичний психотерапевт за стандартами Німецької асоціації групової психотерапії та групової динаміки (DAGG), член Європейської федерації психоаналітичної психотерапії (EFPP) О. Бутник; завідувач лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти Л. Рябокінь, кандидат педагогічних наук В. Рахманов, які репрезентували студентам сучасні системи захисту маніпулятивним технологіям та провели майстер-клас з відповідної проблематики.

День психолога: майстер-клас!

1271155834kacheli_krilat23 квітня 2012 року з нагоди Всеукраїнського Дня психолога кафедра авіаційної психології організувала Фестиваль майстер-класів, у якому брали участь студенти 1-5 курсів напряму «Психологія». За програмою фестивалю відбулося п’ять майстер-класів. Викладачі кафедри Петренко О.В., Погорільська Н.І., Злагодух В.В., Пономаренко Я.І., Власова-Чмерук О.М., Сапельник О.В. запропонували увазі студентів авторські програми за різними напрямками практичної психології. Студенти отримали можливість відвідати найбільш цікаві для себе майстерні, розширюючи горизонти своїх практичних знань. Нові ідеї та задуми щодо подальшої практики проведення таких фестивалів очікують свого втілення!

Олімпійський день: свято здоров'я і краси!

121 квітня 2012 року студенти і викладачі нашого інституту стали активними учасниками Всеукраїнської спортивної акції «Олімпійський день – 2012», яка була організована Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також Київської міської державної адміністрації.

Захід урочисто відкрили Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, перший заступник голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенко і багаторазовий Олімпійський чемпіон Сергій Бубка.

Доторкнемося до традицій!

0000022862-DSC0949118 квітня 2012 року кафедра українознавства провела екскурсію до «Мамаєвої слободи». Студенти ознайомилися з культурною спадщиною України другої половини ХІХ - поч. ХХ ст., відкрили для себе архітектуру, музику, образотворче і декоративно-прикладне мистецтво тієї доби. Присутні також взяли участь у роботі «майстер-класу» з розписування писанок. Загалом, екскурсія стала відповіддю на виклики часу: чи стане українська культура надбанням сучасної молоді? Чи зможе вона зберегти свою ідентичність і протистояти масовій вестернізації?

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве