Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Рада наставників і Студентського самоврядування

SAM_1280_215 травня 2012 року відбулося урочисте засідання Ради наставників і Студентського самоврядування щодо підсумків навчального року, присвяченого 20-річчю Незалежності України. На Раду були запрошені командири, наставники, відповідальні за наукову й культурно-організаційну роботу, профорги 1-4 курсів нашого інституту.

З вітальним словом до присутніх звернулась в.о. заступника директора по роботі зі студентами Ж. Іванова, яка наголосила на актуальності питання моніторингу розвитку корпоративної культури в університеті. В.о. заступника директора з навчальної роботи Л. Бондар зупинилась на організаційних і навчальних питаннях учбового процесу. В свою чергу в.о. заступника директора з науково-методичної роботи С. Ягодзінський, вітаючи із завершенням навчального року, побажав усім гарного літнього відпочинку. На завершення заходу кращим академічним групам були оголошені подяки, вручені грамоти за успіхи у навчанні, активну участь у культурному та громадському житті Гуманітарного інституту.

Відвідуємо кінотеатр разом

news14 травня 2012 р. студенти 402 групи разом з куратором старшим викладачем кафедри англійської філології і перекладу Т. Семигінівською відвідали кінотеатр «Баттерфляй» і переглянули фільм «Щасливчик». По завершенню, усі погодилися з тим, що спільний перегляд фільмів сприяє розвитку естетичного смаку, згуртовує колектив, розвиває дискусійне мислення та поглиблює дружні стосунки.

137 кілометрів – пішки!

0000023662-DSCN1988У період з 28 квітня по 15 травня 2012 р. під керівництвом доцента кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту В. Білецької відбувся студентський спортивний туристичний похід першої категорії складності в районі Закарпаття за маршрутом: Київ – Воловець – пер. Середнє Верецький – г. Високий Горб – г. Пікуй (1408 м) – с. Пашківці – ур. Прелуки – водоспад Воєводин – г. Полонина Руна (1479 м) – озеро Комсомольське – с. Лумшори – Полонина Гнила – р. Люта – с. Чорноголова – хребет Яворник – с. Великий Березний –с. Невицьке – Ужгород. Під час походу студенти подолали пішки 137 км, піднялися на найвищу вершину Вододільного хребта – г. Пікуй (1408 м), відвідали Воєводин водоспад, піднялися на г. Полонина Руна (1479 м), ознайомилися з історією Невицького замку (с. Невицьке) та Ужгородського замку (м. Ужгород).

Екскурсія до Музею у селищі Пирогів

0000023639-313 травня 2012 року викладач кафедри українознавства Т. Чухліб організувала екскурсію до Музею національної архітектури й побуту Пирогово для І курсу студентів факультету комп’ютерних систем. Учасники заходу мали змогу просто неба відчути архітектурно-ландшафтні особливості культури історико-етнографічних районів України XVI-XX ст.

Студентська молодь – майбутнє України

0000023594-IMG_521825 квітня 2012 року у КНУКіМ відбувся круглий стіл на тему: «Молодь як ресурс модернізаційної стратегії держави». Цей захід на партнерських засадах підготували та провели студенти й викладачі Київського національного університету культури і мистецтв та Національного авіаційного університету. З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися ініціатори зустрічі кандидат педагогічних наук, професор, заступник директора Інституту журналістики і міжнародних відносин КНУКіМ Таїсія Юріївна Бєлофастова та  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціології Гуманітарного інституту Олена Андріївна Хомерікі, які побажали усім плідної роботи та цікавих дискусій.

Методичне забезпечення навчального процесу

newsВикладачами кафедри соціології та соціальних технологій розроблені й видані нові методичні рекомендації для студентів спеціальності 6.130102 «Соціальна робота»: 1) Соціальна робота з сім`ями: методичні рекомендації до самостійної роботи / уклад. Н.Г. Ісхакова. – К. : НАУ, 2012. – 52 с.; 2) Теорія соціальної роботи в авіаційній галузі: методичні рекомендації до практичних занять / уклад. :  О.П. Полисаєв, В.М. Шевченко. – К. : НАУ, 2012. – 60 с. Вітаємо наших колег!

Дорогі колеги, студенти, співробітники!

9 Травня – День Перемоги нашого народу в кровопролитній і жорстокій війні.
Вона стала гірким уроком для всього людства. Ветерани подарували нам мир, щастя і чисте небо,
мільйони солдат власним життям заплатили за нашу свободу та гідність,
сотні тисяч жінок і дітей загинули від ворожих куль.


Шануйте їх подвиг, вклоніться живим, схиліть голову перед пам’яттю загиблих.
Це – наш священний обов’язок, неоплачений борг!
Зі святом Вас, з Днем Перемоги!

З повагою, Артур Гудманян

Кураторська комісія

x_a7a3e4d326 квітня 2012 року на кафедрі авіаційної психології відбулося засідання кураторської комісії, присвячене контролю успішності студентів 1-2 курсів напряму підготовки «Психологія». На заході були присутні завідувач кафедри О. Петренко, куратори та представники відповідних груп. Особливу увагу керівництво кафедри звернуло на аналіз причин значної кількості пропусків навчальних занять та шляхи ліквідації заборгованостей.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве