Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Музей під відкритим небом

2012-05-11-105Музей під відкритим небом «Мамаєва слобода» доволі популярний серед викладачів, студентів і співробітників нашого університету. Цього разу у супроводі викладача кафедри українознавства Гуманітарного інституту Т. Чухліб його відвідали студенти групи ФЕП-110. Сподіваємось, долучення до історії нашого народу стане основою формування поваги до власної країни.

Відкриття фотовиставки

SAM_134722 травня 2012 року наш інститут додав до своєї історії ще одну яскраву сторінку. На 8-му поверсі нашого корпусу відбулося відкриття фотогалереї «Калейдоскоп Гуманітарного інституту». Фотогалерея складається з оригінальних фоторобіт, що репрезентують усі академічні групи та кафедри інститут. З часом галерея буде оновлюватись фотографія випускників, фотофіксацією їх успіхів. Інститут піклується про те, щоб не забути кращі моменти студентського життя й буднів трудового колективу. Це наше життя, наша історія. Іншого нам не буде дано. Цінуємо, шануємо, бережемо одне одного, нашу спільну долю!

Початок яскравого життя!

CIMG2679_22 травня 2012 року завершено роботу ДЕК з захисту дипломних робіт за напрямом «Психологія» ОКР «Бакалавр». Це справжній підсумок чотирьох років навчання, дебют дослідника й фахівця. Найрізноманітніші за своєю тематикою дипломні дослідження, які пропонувалися увазі ДЕК протягом 7 днів її роботи, висвітлили численні проблемні ракурси психології діяльності людини у світі професій з підвищеними ризиками та навантаженнями, психології формування особистості фахівця, психологічних проблем поширення у суспільстві сучасних інформаційних технологій. Ціла низка яскравих робіт рекомендована Державною комісією під головуванням дійсного члена НАПН України, доктора психологічних наук, професора Л.Ф.Бурлачука до участі у конкурсі на кращу дипломну роботу. Пройдено важливий рубіж, попереду фахові випробування вступників на навчання за освітньо-кваліфікаційними програмами ОКР «Спеціаліст» та «Магістр». Хай це буде початком яскравого життя наших випускників-психологів у обраній професії!.

Захисти дипломних робіт: "Переклад"

IMG_493721-22 травня 2012 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбувся захист дипломних робіт випускниками ОКР «Магістр» спеціальності 8.02030304 «Переклад». У цьому році ступінь магістра отримують 20 студентів-філологів. Студенти представили результати своїх досліджень в галузі перекладознавства та методики навчання перекладу. Захист робіт проходив англійською мовою. Державна екзаменаційна комісія на чолі з кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри перекладу Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Гринченка Ю.Чалою відмітила високий рівень виконання магістерських робіт, самостійність проведених філологічних досліджень, їхню вагому теоретичну цінність та практичне значення. Кращі роботи будуть представлені на огляд-конкурс на кращий дипломний проект (роботу).

Англомовна екскурсія Києвом

_102__0071621 травня 2012 року студенти-філологи у супроводі свого куратора Н. Кравченко провели англомовну екскурсію центральною частиною Києва. Юнаки й дівчата по черзі спробували свої сили у ролі гідів, тренувалися вести групу, відповідати на запитання «туристів». Оскільки більшість учасників екскурсії іногородні, то багато хто відкрив для себе Київ, якого раніше не знав. Студенти познайомились із такими історичними й архітектурними пам’ятками, як Софія Київська, Михайлівський Золотоверхий собор, Золоті Ворота, прогулялися Хрещатиком.
Вивчайте свою рідну столицю! Любіть Україну!

Переймаємо досвід провідних учених

article18 травня 2012 року напередодні Дня науки України в нашому інституті на базі кафедри філософії відбулася зустріч викладачів та аспірантів з відомим ученим, доктором філософських наук, професором, завідувачем відділом зарубіжної філософії Інституту філософії НАН України В.В. Ляхом. Віталій Васильович розповів про тенденції розвитку і механізми приросту наукового знання в сучасному світі та роль науки в інноваційному прогресі людства. Друга частина зустрічі була присвячена аналізу структури і принципам побудови наукової статті, автореферату та тексту дисертаційного дослідження. Особливу увагу доповідач зосередив на виборі й описі методологічної бази наукових досліджень молодих учених. Сподіваємось, досвід старших колег стане нашим надійним провідником до Храму Науки.

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку № 5

dzn_116 травня 2012 року в гуртожитку нашого інституту відбувся конкурсу «Найкраща кімната». Комісія у складі в.о. заступника директора по роботі зі студентами Ж.Іванової, старшого наставника Л.Рябокінь, представника студентського профкому та студради гуртожитку оглядала умови проживання студентів, оцінювала комфорт кімнат, фіксувала житлово-побутові проблеми, які потребують оперативного вирішення. Врахувавши санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та устрій кімнат, умови для забезпечення навчання, стан збереження майна, дотримання правил внутрішнього розпорядку, комісія вирішила, що найкращими є 302 і 425 кімнати. Друге місце у конкурсі посіли 325 і 231 кімнати, третє – 241 та 428. Вітаємо переможців і сподіваємося, що тепло та затишок запанують в усіх гуртожитках нашого університету!

Рада наставників і Студентського самоврядування

SAM_1280_215 травня 2012 року відбулося урочисте засідання Ради наставників і Студентського самоврядування щодо підсумків навчального року, присвяченого 20-річчю Незалежності України. На Раду були запрошені командири, наставники, відповідальні за наукову й культурно-організаційну роботу, профорги 1-4 курсів нашого інституту.

З вітальним словом до присутніх звернулась в.о. заступника директора по роботі зі студентами Ж. Іванова, яка наголосила на актуальності питання моніторингу розвитку корпоративної культури в університеті. В.о. заступника директора з навчальної роботи Л. Бондар зупинилась на організаційних і навчальних питаннях учбового процесу. В свою чергу в.о. заступника директора з науково-методичної роботи С. Ягодзінський, вітаючи із завершенням навчального року, побажав усім гарного літнього відпочинку. На завершення заходу кращим академічним групам були оголошені подяки, вручені грамоти за успіхи у навчанні, активну участь у культурному та громадському житті Гуманітарного інституту.

Відвідуємо кінотеатр разом

news14 травня 2012 р. студенти 402 групи разом з куратором старшим викладачем кафедри англійської філології і перекладу Т. Семигінівською відвідали кінотеатр «Баттерфляй» і переглянули фільм «Щасливчик». По завершенню, усі погодилися з тим, що спільний перегляд фільмів сприяє розвитку естетичного смаку, згуртовує колектив, розвиває дискусійне мислення та поглиблює дружні стосунки.

137 кілометрів – пішки!

0000023662-DSCN1988У період з 28 квітня по 15 травня 2012 р. під керівництвом доцента кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту В. Білецької відбувся студентський спортивний туристичний похід першої категорії складності в районі Закарпаття за маршрутом: Київ – Воловець – пер. Середнє Верецький – г. Високий Горб – г. Пікуй (1408 м) – с. Пашківці – ур. Прелуки – водоспад Воєводин – г. Полонина Руна (1479 м) – озеро Комсомольське – с. Лумшори – Полонина Гнила – р. Люта – с. Чорноголова – хребет Яворник – с. Великий Березний –с. Невицьке – Ужгород. Під час походу студенти подолали пішки 137 км, піднялися на найвищу вершину Вододільного хребта – г. Пікуй (1408 м), відвідали Воєводин водоспад, піднялися на г. Полонина Руна (1479 м), ознайомилися з історією Невицького замку (с. Невицьке) та Ужгородського замку (м. Ужгород).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве