Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Зміцнюємо корпоративну культуру

345

У кінці вересня – на початку жовтня 2012 року кафедра авіаційної психології Гуманітарного інституту організувала та провела низку заходів, метою яких було формування в студентської молоді навиків корпоративної культури та поглиблення їх морально-естетичного виховання. Зокрема, 24 вересня студенти І курсу у супроводі викладача кафедри А. Нагайко відвідали музей Великої Вітчизняної війни під відкритим небом.

«Осінь багряна садами іде…»

23434
2 жовтня в залі українознавства науково-технічної бібліотеки НАУ відбувся літературно-музичний вечір «Осінь багряна садами іде…». Захід був організований кафедрою українознавства Гуманітарного інституту на чолі з Тетяною Чухліб та працівниками НТБ НАУ на чолі з Оксаною Лазаренко.

 

Захисти дипломних робіт

DSC_00382-3 жовтня 2012 року на кафедрі історії та документознавства відбувався захист дипломних робіт студентів ІЗДН щодо присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». На захисті було представлено двадцять робіт, що відтворювали різні грані документознавства та інформаційної діяльності. Роботи відзначалися достатнім науковим рівнем, студенти довели відповідний ступень опрацювання теоретичного та практичного матеріалу. Це було відзначено головою ДЕК доктором педагогічних наук, професором кафедри книгознавства і бібліотекознавства КНУКіМ Людмилою Григорівною Петровою.

Навчання у «бойових умовах»!

12328 вересня 2012 року студенти і викладачі кафедри авіаційної психології в рамках навчального процесу відвідали Київську міську клінічну психоневрологічну лікарню № 1. Студенти на власні очі змогли побачити увесь комплекс лікування душевнохворих, ознайомитися з новітніми методиками реабілітації пацієнтів, зустрілися з лікарями. На жаль, специфіка закладу не дозволяє розкривати побачене і почуте, але одне студенти зрозуміли напевне – такий підхід до навчання є максимально продуктивним.

Безпека в авіації: від фактору до людини!

111
26-27 вересня 2012 року в Гуманітарному інституті у рамках V Всесвітнього конгресу «Авіація у ХХІ столітті» – «Безпека в авіації та космічні технології» відбувся Симпозіум «Людський фактор в авіації». Зважаючи на концептуальність та інтегральний характер терміну «людський фактор», метою симпозіуму стало осмислення широкого кола проблем безпеки авіації та ролі космічних технологій в соціальному просторі сучасної культури. Адже, авіація ХХІ століття – це не лише техніка і пілот. Сьогодні авіація є складним, самоорганізованим комплексом, кожна складова якого, за тих чи інших умов, може стати точкою біфуркації, тобто елементом нестабільності, джерелом проблемної ситуації, небезпеки. Правомірність такого тлумачення місця людського фактору в авіації підтвердили 35 поданих статей.

Переймаємо досвід зарубіжних колег

225 вересня 2012 року викладачі і студенти кафедри історії та документознавства Гуманітарного інституту мали цікаву зустріч з американським фахівцем в історичних та полікультурних галузях, колишнім директором Програми Азії Вашингтонського державного університету Мариною Толмачовою (public. wsu.edu/~tolmache). У ході зустрічі Марина Олександрівна здійснила екскурс в історію американської вищої освіти, проаналізувала її теперішній стан та перспективи розвитку в контексті перетину з українськими реаліями. Сподіваємось, такі зустрічі поглиблять розуміння нашими студентами реалій сьогодення і актуалізують їх прагнення до здобуття знань.

80 років НАУ: відлік розпочато!

80_

25 вересня 2012 року Студентська рада Гуманітарного інституту провела флешмоб біля літака, де студенти інституту, а також випадкові перехожі зібралися разом, створивши число 80. Саме таку дату відзначає у цьому році наш університет. Такою акцією Гуманітарний інститут розпочав відлік часу до Дня народження НАУ.

День партизанської слави

0000027672-P1010550Важливим фактором у вихованні підростаючої молоді є непереривність історичної пам'яті, вшанування тих, хто на своїх плечах виніс тягар війни, уможливили перемогу над фашизмом. Кафедра історії та документознавства Гуманітарного інституту наполегливо працює з студіюючою молоддю, надає імпульсу у вивченні історичної минувшини нашого краю. 22 вересня 2012 року в Україні офіційно відзначається День партизанської слави. Група 122 ДК (куратор старший викладач Олена Яценко) випустили стінгазету, що присвячена Дню партизанської слави. Відбулася своєрідна презентація стінгазети, що супроводжувалася роз'яснювальною роботою, активізувала зацікавлення добою буремних років боротьби проти агресорів.

Вчимося граючи!

0000027662-IMG_0072222 вересня 2012 року студенти І та ІІ курсу напряму «Соціальна робота» відвідали загальноміський захід «Юнь Києва запрошує», який був організований Київським міським центром соціальних служб для сім ї, дітей та молоді. Захід відбувся у центральному парку «Маріїнський». Студенти брали участь у майстер-класах, цікавих іграх і змагання, переглянули концерт дитячої творчості. Основною педагогічною метою відвідування таких заходів є ознайомлення студентів з основними принципами роботи мережі Центрів соціальних служб, з інноваційними проектами щодо надання соціальних послуг для різних категорій населення м. Києва.

Науково-методичний семінар

PA25080724 вересня 2012 р. кафедра педагогіки і психології професійної освіти провели науково-методичний семінар «Роль групової динаміки в аудиторній роботі». Координаторами заходу були психолог кафедри Олена Бутник та доцент кафедри Галина Кот. Метою семінару було визначити несвідомі процеси, що відбуваються в аудиторній роботі.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве