Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Готуємось до свят

DSC_0032В останній день осені 30 листопада 2012 року в Гуманітарному інституті відбулася зустріч студентського активу із заступником директора Ж. Івановою. На поряду денному стояло питання підготовки до завершення І семестру 2012-2013 н.р. та розробка сценаріїв заходів, присвячених 10-річчю ГМІ. Також старости груп відзвітували про проведену в листопаді роботу та запропонували варіанти відзначення новорічних свят.

Запрошуємо до участі у конференції

n755Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та Кафедра іноземної філології Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Подолання мовних та комунікативних бар’єрів: методика викладання гуманітарних дисциплін студентам немовних спеціальностей”, яка відбудеться 7-8 червня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та кафедра іноземної філології НАУ.

Завантажити Інформаційний лист конференції

Знавці української мови та літератури

DSC0078129 листопада 2012 року Конкурсна комісія Гуманітарного інституту за спеціальністю «Українська мова та література (в тому числі методика їх викладання)» визначила переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Студенти III та IV курсів НАУ запропонували свої дослідження на суд Комісії. Подані на розгляд роботи були присвячені актуальним питанням сучасного літературного процесу та комунікативного простору. Конкурсна комісія у складі завідувача кафедри української мови та культури І.В.Бурлакової і доцентів кафедри Т.О.Кулініч, Л.С.Савельєвої і В.В.Телеуці дала високу оцінку всім учасникам та найсильнішими визнала дві роботи. ІІ тур конкурсу відбудеться навесні у м. Камянць-Подільський, де нас представлятимуть Валерія Вергелес та Аліна Горбань. Бажаємо їм перемог!

Культура країн, мови яких ми вивчаємо

DSC06685У рамках святкування 10-річчя Гуманітарного інституту та підготовки до святкування 80-річного ювілею НАУ кафедрою іноземної філології Гуманітарного інституту 29 листопада 2012 року було проведено культурно-масовий захід «Культура країн, мови яких ми вивчаємо». У ньому брали участь студенти різних напрямів підготовки нашого університету. Були представлені особливості культури Великобританії, США, Іспанії, Німеччини, Франції. Учасники мали можливість насолодитися виразним декламуванням віршів Г.Лорки, І.Гете, В.Шекспіра, Г.Гейне, Р.Бернса, піснями з музичним супроводом на саксофоні, гітарі, флейті, комедійною постановкою за мотивами історій Марка Твена, запальним танцем пасадобль та хоровим співом.

Тиждень міжнародної освіти

1315989773_i20100419145102-123_ekpr29 листопада 2012 року в рамках Тижня міжнародної освіти, ініційованого відділом преси, науки та культури Посольства США в Україні на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася лекція Фулбрайтівського професора університету штату Вашингтон Марини Толмачової. На лекцію були запрошені викладачі кафедри та студенти напряму «Дизайн архітектурного середовища», які з захопленням слухали розповідь Марини Олександрівни про культуру, мистецтво та архітектуру мусульманських країн. Особливий інтерес у слухачів викликали спогади та особисті враження про перебування на Близькому Сході та Південній Азії. Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики ставить за мету надавати студентам якомога більше можливостей спілкуватися з носіями мови. Сподіваємося, зустрічі з відомими ученими стануть традиційними.

Через історію до гордості за власну Alma Mater

___80-__jpeg26 листопада 2012 року на кафедрі іноземних мов за фахом було проведено «круглий стіл», присвячений 80-річчю НАУ. Студенти ГМІВ, ІЕМ, АКІ, ФКН та ФКС отримали можливість виступити з доповідями про славетну історію університету, осмислити долю його ректорів, взяти участь в обговоренні сучасного стану й перспектив розвитку нашої Alma Mater. Сподіваємось, героїчне минуле нашого славетного університету допоможе студентам сформувати гордість за їх маленьку батьківщину – Національний авіаційний університет.

До 80-річчя НАУ

IMG_233426 листопада 2012 р. кафедра історії та документознавства провела круглий стіл, присвячений 80-ти річчю НАУ (ведучі – професор В. Гребенніков, доцент О. Захарчук). Захід був розрахований на студентів перших курсів різних напрямів підготовки НАУ та мав на меті ознайомити їх з багатою історією нашого університету. Завідувач кафедри професор І. Тюрменко привітала участників круглого столу та відзначила важливість проведення подібних заходів. В. Гребенніков ознайомив присутніх з історію виникнення світової авіації та Національного авіаційного університету.

Засідання Вченої ради ГМІ

PB200013
20 листопада 2012 року відбулося друге у цьому начальному році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Основним питанням порядку денного був звіт кафедри соціології та соціальних технологій за 2009-2012 роки. Серед іншого розглядалися робочі питання щодо освітньої, виховної і наукової роботи.

Пам’ятними місцями Києва

IMG_2761

26 листопада 2012 р. студенти групи ДК-421 Гуманітарного інституту відвідали Меморіал пам’яті воїнам Радянської армії, які загинули у листопаді 1943 року, визволяючи Україну і її столицю м. Київ від німецько-фашистської окупації. Цей меморіальний комплекс знаходиться у Дарницькому районі столиці, де під час війни функціонував  Дарницький концтабір, в якому фашистами було закатовано близько 70-ти тисяч військовополонених і місцевих жителів. Цей табір смерті у Дарниці був одним із найбільших у Києві. Він існував 737 днів – з 21 вересня 1941 року до 28 вересня 1943-го.

Перші наукові кроки

H67WNptPFR426 листопада 2012 року студенти-соціологи 116 та 117 груп Гуманітарного інституту стали учасниками круглого столу «Школи соціального працівника». Його організувала та провела кафедра соціології та соціальних технологій з метою залучення першокурсників до наукових розвідок і пошуку істини. Вчорашні школярі, а нині – студенти, вони вперше відчули смак наукової роботи, ейфорію від отримання нових результатів і можливості їх застосування. Сподіваємося, цей запал проведе їх крізь усі складнощі студентства та стане першою сходинкою до наукового олімпу.

Переймаємо кращі закордонні традиції

art_7433_5_1

22 листопада 2012 року у Сполучених Штатах Америки святкують свято «День подяки». Вітають із цим святом і на українській землі. Так, викладачі кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту завітали у цей день до офісу програми ім. Фулбрайта, щоб привітати своїх закордонних колег із їх національним святом і взяти участь у щорічних традиційних заходах.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве