Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

На передньому краї авіаційних технологій

CIMG325627-29 листопада 2012 р. у м. Брауншвейґ (ФРН) на базі Брауншвейґського технічного університету та Інституту управління польотами Німецького аерокосмічного центру (DLR)  відбулася наукова конференція “SESAR Innovation Days”, організована дослідницьким консорціумом з управління повітряним рухом у єдиному європейському небі (Single European Sky ATM Research). У роботі конференції прийняв участь завідувач кафедри авіаційної психології Гуманітарного інституту Петренко О.В. Знайомства з зарубіжними колегами, цікавими дослідницькими матеріалами, новими ідеями та науковими проектами якнайкраще сприятимуть подальшій науковій роботі кафедри відповідно до сучасних наукових пріоритетів європейського співтовариства у галузі авіації та людського фактору.

«Зимовий Кубок» з міні футболу

DSC08125З 28 листопада 2012 року кафедра спортивної підготовки Гуманітарного інституту розпочала «Зимовий Кубок» з міні-футболу серед ВНЗ в м. Києві. У змаганнях братимуть участь 9 команд. У першій зустрічі збірна команда нашого університету, яку тренує старший викладач кафедри І. Дейнеко, у запеклій боротьбі перемогла команду КПІ з рахунком 3:2. Наступні суперники команди НАУ: НПУ, Уніспорт та команда МВС. Вітаємо нашу збірну команду з першою перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Життя з ВІЛ: факти, історії, стереотипи

DSC_044629 листопада 2012 року кафедра соціології та соціальних технологій Гуманітарного інституту провела круглий стіл на тему «Життя з ВІЛ: факти, історії, стереотипи» Цей захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відзначається в усьому світі 1 грудня. Круглий стіл організував кандидат психологічних наук, доцент Блінов Олег Анатолійович. Участь прийняли директор Київського міського правобережного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді Пілявська Людмила Олександрівна, психолог центру Малько Світлана Вікторівна та фахівець соціальної роботи Деревянко Дарина Григорівна, головний спеціаліст Київського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Крисов Леонід Петрович, Методист тренінгової студії «За здоров’я молоді» Цисар Ірина,  координатор ВІЛ-сервісних програм Київського міське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ\СНІД» Булах Лада Валентинівна.

Готуємось до свят

DSC_0032В останній день осені 30 листопада 2012 року в Гуманітарному інституті відбулася зустріч студентського активу із заступником директора Ж. Івановою. На поряду денному стояло питання підготовки до завершення І семестру 2012-2013 н.р. та розробка сценаріїв заходів, присвячених 10-річчю ГМІ. Також старости груп відзвітували про проведену в листопаді роботу та запропонували варіанти відзначення новорічних свят.

Запрошуємо до участі у конференції

n755Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та Кафедра іноземної філології Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Подолання мовних та комунікативних бар’єрів: методика викладання гуманітарних дисциплін студентам немовних спеціальностей”, яка відбудеться 7-8 червня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та кафедра іноземної філології НАУ.

Завантажити Інформаційний лист конференції

Знавці української мови та літератури

DSC0078129 листопада 2012 року Конкурсна комісія Гуманітарного інституту за спеціальністю «Українська мова та література (в тому числі методика їх викладання)» визначила переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Студенти III та IV курсів НАУ запропонували свої дослідження на суд Комісії. Подані на розгляд роботи були присвячені актуальним питанням сучасного літературного процесу та комунікативного простору. Конкурсна комісія у складі завідувача кафедри української мови та культури І.В.Бурлакової і доцентів кафедри Т.О.Кулініч, Л.С.Савельєвої і В.В.Телеуці дала високу оцінку всім учасникам та найсильнішими визнала дві роботи. ІІ тур конкурсу відбудеться навесні у м. Камянць-Подільський, де нас представлятимуть Валерія Вергелес та Аліна Горбань. Бажаємо їм перемог!

Культура країн, мови яких ми вивчаємо

DSC06685У рамках святкування 10-річчя Гуманітарного інституту та підготовки до святкування 80-річного ювілею НАУ кафедрою іноземної філології Гуманітарного інституту 29 листопада 2012 року було проведено культурно-масовий захід «Культура країн, мови яких ми вивчаємо». У ньому брали участь студенти різних напрямів підготовки нашого університету. Були представлені особливості культури Великобританії, США, Іспанії, Німеччини, Франції. Учасники мали можливість насолодитися виразним декламуванням віршів Г.Лорки, І.Гете, В.Шекспіра, Г.Гейне, Р.Бернса, піснями з музичним супроводом на саксофоні, гітарі, флейті, комедійною постановкою за мотивами історій Марка Твена, запальним танцем пасадобль та хоровим співом.

Тиждень міжнародної освіти

1315989773_i20100419145102-123_ekpr29 листопада 2012 року в рамках Тижня міжнародної освіти, ініційованого відділом преси, науки та культури Посольства США в Україні на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася лекція Фулбрайтівського професора університету штату Вашингтон Марини Толмачової. На лекцію були запрошені викладачі кафедри та студенти напряму «Дизайн архітектурного середовища», які з захопленням слухали розповідь Марини Олександрівни про культуру, мистецтво та архітектуру мусульманських країн. Особливий інтерес у слухачів викликали спогади та особисті враження про перебування на Близькому Сході та Південній Азії. Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики ставить за мету надавати студентам якомога більше можливостей спілкуватися з носіями мови. Сподіваємося, зустрічі з відомими ученими стануть традиційними.

Через історію до гордості за власну Alma Mater

___80-__jpeg26 листопада 2012 року на кафедрі іноземних мов за фахом було проведено «круглий стіл», присвячений 80-річчю НАУ. Студенти ГМІВ, ІЕМ, АКІ, ФКН та ФКС отримали можливість виступити з доповідями про славетну історію університету, осмислити долю його ректорів, взяти участь в обговоренні сучасного стану й перспектив розвитку нашої Alma Mater. Сподіваємось, героїчне минуле нашого славетного університету допоможе студентам сформувати гордість за їх маленьку батьківщину – Національний авіаційний університет.

До 80-річчя НАУ

IMG_233426 листопада 2012 р. кафедра історії та документознавства провела круглий стіл, присвячений 80-ти річчю НАУ (ведучі – професор В. Гребенніков, доцент О. Захарчук). Захід був розрахований на студентів перших курсів різних напрямів підготовки НАУ та мав на меті ознайомити їх з багатою історією нашого університету. Завідувач кафедри професор І. Тюрменко привітала участників круглого столу та відзначила важливість проведення подібних заходів. В. Гребенніков ознайомив присутніх з історію виникнення світової авіації та Національного авіаційного університету.

Засідання Вченої ради ГМІ

PB200013
20 листопада 2012 року відбулося друге у цьому начальному році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Основним питанням порядку денного був звіт кафедри соціології та соціальних технологій за 2009-2012 роки. Серед іншого розглядалися робочі питання щодо освітньої, виховної і наукової роботи.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве