Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Засідання Вченої ради ГМІ

PB200013
20 листопада 2012 року відбулося друге у цьому начальному році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Основним питанням порядку денного був звіт кафедри соціології та соціальних технологій за 2009-2012 роки. Серед іншого розглядалися робочі питання щодо освітньої, виховної і наукової роботи.

Пам’ятними місцями Києва

IMG_2761

26 листопада 2012 р. студенти групи ДК-421 Гуманітарного інституту відвідали Меморіал пам’яті воїнам Радянської армії, які загинули у листопаді 1943 року, визволяючи Україну і її столицю м. Київ від німецько-фашистської окупації. Цей меморіальний комплекс знаходиться у Дарницькому районі столиці, де під час війни функціонував  Дарницький концтабір, в якому фашистами було закатовано близько 70-ти тисяч військовополонених і місцевих жителів. Цей табір смерті у Дарниці був одним із найбільших у Києві. Він існував 737 днів – з 21 вересня 1941 року до 28 вересня 1943-го.

Перші наукові кроки

H67WNptPFR426 листопада 2012 року студенти-соціологи 116 та 117 груп Гуманітарного інституту стали учасниками круглого столу «Школи соціального працівника». Його організувала та провела кафедра соціології та соціальних технологій з метою залучення першокурсників до наукових розвідок і пошуку істини. Вчорашні школярі, а нині – студенти, вони вперше відчули смак наукової роботи, ейфорію від отримання нових результатів і можливості їх застосування. Сподіваємося, цей запал проведе їх крізь усі складнощі студентства та стане першою сходинкою до наукового олімпу.

Переймаємо кращі закордонні традиції

art_7433_5_1

22 листопада 2012 року у Сполучених Штатах Америки святкують свято «День подяки». Вітають із цим святом і на українській землі. Так, викладачі кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту завітали у цей день до офісу програми ім. Фулбрайта, щоб привітати своїх закордонних колег із їх національним святом і взяти участь у щорічних традиційних заходах.

Культурно-освітній візит до Європи

DSC_0001У період з 14 по 21 листопада викладачі та студенти Гуманітарного інституту здійснили візит до Польщі з метою ознайомлення з європейською освітою та для обміну досвідом. Подорож розпочалася зі Львова, де була проведена  екскурсія по визначним місцям західної перлини України. Враховуючи те, що 14 листопада в нашій державі відзначається День соціолога, студенти Гуманітарного інституту провели соціологічне опитування в одному з ВНЗ Львова стосовно студентського самоврядування університету. На польській землі першими представників нашого університету зустріли співробітники Вищої школи адміністрування та соціального управління, яка розташована у м. Ополє. За час перебування у Польщі було проведено круглі столи, де йшлося про систему освіти у Польщі та можливості навчання і стажування наших студентів за кордоном.

У нас у гостях виконавці класичної музики

IMG_3449122 листопада 2012 року кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту запросила у гості виконавців класичної вокальної музики з вокальної студії «Кантилена» Центру культури та мистецтв «Святошин». Концерт було організовано у приміщенні читального залу науково-технічної бібліотеки НАУ. Виконавці високо оцінили чудову акустику нашого бібліотечного залу та гарне звучання інструменту для акомпанементу – фортепіано. У програмі концерту прозвучали безсмертні твори Дж. Верді, С. Рахманінова, Дж. Пуччіні, М. Лисенка, І. Кальмана, Ф. Шуберта, народні пісні в обробці видатних композиторів. Цей концерт став першим у серії концертів «Класична музика – студентству». Гуманітарний інститут планує продовжити знайомити студентів та викладачів нашого університету з кращими зразками світового музичного мистецтва.

Долучаємось до елітарної культури

121 листопада 2012 року студенти напряму «Філологія» у супроводі викладача кафедри англійської філології і перекладу Т. Семигінівської відвідали ліричну драму всесвітньо відомого композитора Дж. Пуччіні «Турандот» за постановкою італійського режисера Маріо Корраді. Неперевершений спів та гра оркестру справили незабутнє враження на студентську молодь і проклали стежину любові до мистецтва класичної опери. Вражаючі декорації, що гармонійно поєднувались з костюмами акторів та феєрією на сцені, відтворювали атмосферу стародавнього Китаю у всій його барвистості та величі.

Світочі духовності народу українського

IMG_227321 листопада учасники гуртка «Екскурсійний клуб» під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики провели екскурсію до Національного музею Тараса Шевченка. Студенти та викладачі кафедри ознайомилися з оригінальними пам'ятками, зв'язаними з життям і творчістю нашого Кобзаря: його портретами, малюнками, офортами, малярськими роботами, особистими речами та приладдям для малювання, фотокопіями творів, рідкісними фотографіями поета та його друзів.

Змагання з настільного тенісу

IMG_3338З 13 по 19 листопада 2012 року кафедри фізичного у манежі спортивного комплексу гуманітарного інституту відбулися змагання з настільного тенісу на «Кубок першокурсника» серед дівчат та юнаків. У змаганнях брали участь 80 студентів 1 курсу. Підтримати своїх друзів прийшло чимало охочих. Загалом, змагання пройшли активно та цікаво. Переможцями стали. Серед хлопців: 1 місце – ІЕБ, 2 місце – АКІ, 3 місце – ГМІ. Серед дівчат: 1 місце – ІАН, 2 місце – АКІ, 3 місце – ІАП.

Вшановуємо пам’ять видатних українців

PB200016Л.С. Малишко – видатний поет, який досяг вершин поетичної майстерності, зумів заглянути в душу українця, побачити там красу і велич та оспівати її. 15 листопада 2012 року співцеві життя, молодості та любові виповнилося 100 років. Цього дня в залі літератури з українознавства відбувся літературно-музичний вечір з нагоди цієї знаменної дати. Захід було приурочено 10-ій річниці Гуманітарного інституту, а у ньому брали участь викладачі кафедри української мови та культури Чухліб Т.М. і Щур Н.О. та студенти ІІДС, ФКС і ГМІ.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве