Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Дорогі студенти!

confДозвольте від щирого серця привітати вас з Днем Тетяни – покровительки студентів. У далекому січні 1755 року російська імператриця Єлизавета підписала указ про створення Московського університету, який у подальшому став освітнім, культурним і науковим центром. З того часу 25 січня відзначається як свято усіх студентів.

І ми з повним правом вважаємо це свято своїм, адже наш університет зберігає наукові і педагогічні традиції, впродовж кількох десятиліть знаходиться на вістрі технічного прогресу, задає його напрями і темп. Тож будьте гідні своєї alma mater!

Здоров’я вам, успіхів у навчанні, наукових здобутків і цікавого студентського життя.

З повагою, директор Гуманітарного інституту
Артур Гудманян

Зимова феєрія!

IMG_3525  Наш університет з-поміж інших вищих навчальних закладів славиться не лише своїми науковими та освітніми здобутками, а й естетикою території. Навесні університетські теплиці дарують тепло перших квітів, влітку НАУ вбирається тисячами троянд, восени - вкривається барвистим листяним килимом, а взимку наша територія нагадує чарівну казку. Особливо це помітно в сніжні дні, коли білі ковдри застеляють алеї і дороги, а деревам зима дарує блискучі прикраси.
  Не можна пройти повз таку красу. А тому наш інститут оголосив фото-конкурс під назвою «Зимова феєрія мого університету». На конкурс було подано близько 100 фоторобіт, кожна з яких викривала непомітну звичному оку красу. 23 січня 2012 року були підведені підсумки, які виявили беззаперечного переможця, яким стала студентка-філолог Вероніка Волонець. Її роботи ми і представляємо вашій увазі.

До 130-річчя Івана Огієнка

250px-Ohienko_Ivan25 січня 2012 року о 15.20 в залі українознавства НТБ кафедра українознавства проводитиме огляд-виставку «Давайте любити все рідне!».

Виставка присвячується 130-річчю від дня народження нашого земляка, відомого мовознавця, перекладача, культуролога Івана Івановича Огієнка.

До участі в заході запрошуються усі небайдужі до розвитку української духовності й утвердження національної самосвідомості як важливого фактору європейського вибору української держави.

До уваги абітурієнтів та їх батьків!

nau8Шановні абітурієнти!
Через кілька місяців ви будете робити непростий життєвий вибір, який визначить вашу подальшу долю. Де навчатися? На якій спеціальності? Як не помилитися у виборі? Національний авіаційний університет і Гуманітарний інститут пропонують Вам вже сьогодні знайти відповіді на ці запитання, адже наш університет - один із провідних в Україні. Завітайте до нас у Дні відкритих дверей та на власні очі переконайтеся у тому, що НАУ - це перспектива вашого майбутнього.

День відкритих дверей університету
3 березня 2012 року (11.00, Центр культури та мистецтв НАУ)

День відкритих дверей Гуманітарного інституту
17 березня 2012 року (11.00, корп. 8 - висотка НАУ, ауд. 104)

Окрім цього ми пропонуємо вам курси по підготовці до вступу у ВНЗ та до зовнішнього незалежного оцінювання з навчальних дисциплін: українська мова та література, математика, фізика, хімія, біологія, географія, англійська мова, історія України, рисунок та композиція. Більш детальна інформація - у розділі нашого сайту "АБІТУРІЄНТУ".


Конкурс навчальних видань

konr2

У кінці кожного року наш університет проводить конкурс на кращі підручники, навчальні посібники, монографії, словники, фахові науково-популярні видання та електронні підручники для ВНЗ. Приємно, що цього року навчальні видання викладачів Гуманітарного інституту були відзначені призовими місцями.

3 місце у номінації «ПІДРУЧНИКИ»
присуджено роботі «Політологія» професора кафедри соціології та
соціальних технологій Леоніда Сидоровича Тупчієнка.


2 місце
у розділі «НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ»
посіла робота авторського колективу
(Шостак О.Г., Кузнєцов В.О., Любинецька О.О., Денисенко Н.Г.)
викладачів кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики
«Англійська мова для студентів технічних спеціальностей».

Щиро вітаємо наших колег! Ваша невтомна праця слугуватиме підготовці високоякісних фахівців та укріпленню високого статусу нашого інституту.

Вітаємо з ювілеєм!

image00120 січня 2012 року дирекція Гуманітарного інституту та кафедра англійської філології і перекладу привітали завідувачку лабораторії кафедри Барабаш Олену Володимирівну з ювілеєм! Олену Володимирівну добре знають у Гуманітарному інституті як чарівну жінку, зразкового працівника, чуйну, щиру людину.

Шановна, дорога Олено Володимирівно! Ми бажаємо Вам довгих років щасливого життя, здоров’я, добробуту, любові у родинному колі, хороших людей поруч!

Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Все світле, гарне, що треба людині,
Нехай неодмінно приходить до Вас!
Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!

Підтвердження високої якості освіти

bookУ кінці минулого року нашими викладачами було отримано грифи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на навчальні посібники:
 - «Німецька мова. Граматичний тренінг»
    Автори: Желуденко М.О., Іванова Ж.Є.
     (лист МОН МС України № 1/11-11232 від 01.12.11);
 - «Англійська мова для юристів»
    Автори: Вакуленко Т.О., Болотна Т.М., Зубрицька О.В.
     (лист МОН МС України № 1/11-12607 від 29.12.11).

Вітаємо авторів рукописів з визнанням високого фахового рівня підготовленої навчальної літератури, а також кафедру іноземної філології зі значним доробком.

Атестат доцента

32018 січня 2012 року на засідання Вченої ради нашого університету Ректор М.С. Кулик вручив атестати доцента:

   завідувачу кафедри спортивної підготовки
                Турчиній Наталії Ігорівні;
   завідувачу кафедри авіаційної психології
                    Петренку Олександру Віталійовичу;
   викладачу кафедри філософії
                Сідоркіній Олені Миколаївні.

Вітаємо наших колег і бажаємо їм
плідної праці на педагогічній ниві та
нових наукових здобутків!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве