Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Новітні технології на службу освіті

youtube-s-one-click-video-enhancer-started-with-a-crazy-idea-8bb4ae8a43У І семестрі 2012-2013 н.р. співробітники кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту під керівництвом викладача кафедри Ірини Бондаренко у рамках навчально-методичної роботи підготували наочну презентацію контрольного нормативу з фізичного виховання для студентів І курсу методичного об`єднання «Фітнес». Наочна презентація викладена у мережі YouTube для самостійної підготовки студентів з фітнесу. З часу розміщення, нею скористалися близько 800 студентів. Переконані, що такий підхід до викладання дисциплін циклу фізичного виховання і спорту є не лише інноваційним, але й максимально ефективним для опанування студентами складних вправ і рухів.

ІІ етап Міжнародного конкурсу пройдено!

emblema27 грудня 2012 року стали відомі результати другого етапу XIII Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика, що відбувся 15 грудня цього року в Інституті післядипломної освіти ім. Бориса Грінченка. Від НАУ в заході взяли участь двоє конкурсанток, кожна з яких зайняла друге призове місце, і здобули перемогу в другому, міському етапі відбору. Одна з них – студентка І курсу ГМІ напряму підготовки «Переклад» Савченко Анастасія. До участі її підготувала доцент кафедри української мови та культури Приходько О.Ю. Ще одне призове місце зайняла студентка другого курсу ІІДС напряму «Управління інформаційними системами» Зіновьєва Інна. Її підготовку забезпечила старший викладач Щур Н.О. Попереду конкурсанток чекає фінальний етап конкурсу. Він відбудеться у березні 2013 року. Бажаємо успіху!

Viam supervadet vadens

news26 грудня 2012 року на кафедрі філософії Гуманітарного інституту відбувся останній у цьому році методологічний семінар аспірантів. На ньому було підбито підсумки діяльності за рік та заплановано роботу на наступний. Для аспірантів кафедри цей рік видався успішним, адже на кафедрі захистилося 9 осіб, серед яких троє є викладачами кафедри, зокрема, Ченбай Н.А., Прудиус Р.Г. та Іщук С.М. На семінарі виступила аспірант Клешня Г.М., якій було затверджено тему кандидатської дисертації «Соціальний проект, як феномен культури постмодерну» (науковий керівник професор Дротянко Л.Г.). Побажаємо успіхів аспірантці на цьому нелегкому шляху. «Дорогу здолає той, хто йде!»

Підтримуємо англомовний проект

1325 грудня 2012 року на кафедрі іноземних мов за фахом Гуманітарного інституту відбулося заняття для викладачів, які працюють у рамках англомовного проекту. Як відомо, цей проект є інновацією нашого університету. Зважаючи на те, що більшість студентів, які навчаються на англомовному проекті неодноразово бували за кордоном і знають мову від її носіїв, підтримка високого рівня англійської викладачами – є первинною умовою ефективності такої форми навчання.

Короновані словом

DSC00828Напередодні зимових свят луцьке видавництво «Твердиня» та Міжнародний конкурс творів «Коронація слова» зробили подарунок всім поціновувачам українського слова. В Національному музеї літератури України відбулася презентація «коронованих» творів, що вийшли у видавництві в 2012 році. Викладачі кафедри української мови та культури Гуманітарного інституту не могли пропустити цієї визначної події, адже серед титулованих учасників проекту – їх колега В’ячеслав Васильченко, доцент кафедри журналістики. Завідувач кафедри І. В. Бурлакова, викладачі кафедри та студенти Гуманітарного інституту радо привітали автора з прекрасною книгою і заслуженою відзнакою. А студенти із задоволенням скористалися нагодою взяти автографи талановитих учасників проекту. Чудову атмосферу свята підтримала музика бандури, читання віршів лауреатами конкурсу та емоційне привітання Тетяни Лопуш – керівниці проекту «Коронація слова».

Безпечних Вам свят!

petarda25 грудня 2012 року старший наставник Гуманітарного інституту Рябокінь Лілія провела для студентів гуртожитку №5 просвітницьку лекцію на тему: «Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами під час Новорічних канікул». Щоб свята пройшли безпечно, рекомендуємо дотримуватись таких простих правил.

Змагання з плавання

DSC0188321 грудня 2012 року відбулася відкрита першість НТУУ «КПІ» з плавання. Під керівництвом доцент кафедри спортивної підготовки Гуманітарного інституту Наталії Орленко перше місце на дистанції 100 м вільним стилем виборола студентка ІАН 311 Порхун Ірина; на дистанції 50 м вільним стилем перемогла студентка ІЕБ 309 Потапенко Марія,а ІІ місце на цій же дистанції посіла Порхун Ірина. Вітаємо переможців та тренера з досягненням високих показників у спорті!

Ялинка милосердя

621 грудня студенти 1 курсу напряму «Соціальна робота» відвідали спеціалізований обласний дитячий будинок м. Боярка Київської області. Студенти власними зусиллями зібрали одяг та іграшки для діток, які позбавлені можливості отримувати новорічні подарунки від рідних батьків. Як результат відвідин дитячого будинку, 25 грудня, студентська рада ГМІ провела у холі 8 корпусу соціальну акцію «Поділися щастям», під час якої студенти збирали одяг, іграшки та різні необхідні речі, щоб подарувати дітям дитячого будинку часточку свого новорічного щастя. Сподіваємось, у наступному році добро ы турбота охопить більшу кількість людських сердець.

Нагородження туристської секції

map_ukraine22 грудня 2012 р. у приміщенні Київського університету туризму, економіки  та права відбулася презентація спортивних туристських клубів та секцій м. Києва. Були заслухані звіти про спортивну туристську діяльність за 2012 р. У програмі було представлено більше 15 спортивних туристських клубів  і секцій, які працюють на базі навчальних закладів або за місцем проживання молоді. Київська міська Федерації спортивного туризму нагородила спортивну туристську секцію, яка ефективно функціонує на кафедрі фізичного виховання, за активну спортивно-виховну роботу серед учнівської та студентської молоді та досягнення у розвитку спортивного туризму.

Конкурс навчальної літератури: наші переможці!

                            b02        b11        b12

Традиційно наприкінці року в нашому університеті проходить Конкурс на кращі підручники, навчальні посібники, монографії, словники, фахові науково-популярні видання, електронні видання та англомовні видання з вищезазначених номінацій. І так само традиційно наші провідні викладачі перемагають у різних номінаціях.

У номінації «Підручники»
І місце присуджено роботі
«Математичне моделювання
в психологічних та соціологічних дослідженнях»
(автори: Євтух М.Б., Кулик М.С., Лузік Е.В., Ільїна Т.В.)

У номінації «Англомовні видання навчальних посібників»
викладачі Гуманітарного інституту домінували.
І місце здобув посібник
«Professional English. Aircraft Systems»
(автори: Акмалдінова О.М., Будко Л.В., Кравчук О.Ю.)
ІІ місце присуджено роботі
«Diversity Makes One…: A Reader in American Studies»
(автори: Головня А.В., Шурма С.Г.)

Вітаємо наших переможців! Ви – наша гордість!

Новорічна пошта «Від Діда Мороза»

124 грудня 2012 року по-новорічному прикрашений хол гуртожитку № 5 Гуманітарного інституту зустрічав провісників Нового Року – Діда Мороза та Снігуроньку. Цього дня в гуртожитку працювала особлива пошта – пошта «Від Діда Мороза». Усі студенти-мешканці гуртожитку мали змогу передати свої побажання і привітання викладачам інституту. Дід Мороз і Снігуронька обіцяли не лише доставити листи за вказаними адресами, а й зробити усе можливе, щоб зазначені у них побажання збулися у Новому 2013 році! Користуючись нагодою студентська рада Гуманітарного інституту вітає студентів і викладачів нашого університету з наступаючими святами та бажає сил, здоров’я і наснаги для реалізації усіх мрій.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве