Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Рада наставників і студентського активу

uchitelДоброю і педагогічно важливою традицією нашого інституту є проведення кожного семестру Ради наставників і студентського активу. Цього разу в зборах взяли участь наставники груп ГМІ, командири та профорги, відповідальні за наукову роботу і представники гуртожитків. На порядку денному були питання щодо організації навчального процесу, моніторингу розвитку корпоративної культури, формування наукового товариства студентів і аспірантів, медичного догляду та страхування студентів, стану правопорушень і дотримання Правил внутрішнього розпорядку в НАУ і гуртожитках, інформаційного висвітлення заходів Студентської ради та студентської профспілкової організації.

Екскурсія до Музею авіації

newsСпілкування викладачів і студентів зазвичай визначене усталеними нормами професійної етики. Це має як свої плюси, так і мінуси. Але саме неформальне спілкування дозволяє розкрити непомітні риси характеру, сприяє взаєморозумінню, налаштовує на комфортну співпрацю. Саме тому студенти спеціальності «Соціальна робота» разом зі своїми викладачами відвідали музей авіації НАУ в аеропорту Жуляни, де мали змогу поділитися досвідом, подискутувати на актуальні наукові та суспільно-політичні теми.

Студент – не глечик, який необхідно заповнити, а факел, який варто запалити!

be-happy-660x60817 листопада в усьому світі відзначають День студента. Ця дата об’єднує студентську молодь усього світу, демонструючи її силу, творчий характер і прагнення до реалізації світлих ідеалів людства. У цей день Гуманітарний інститут запросив своїх колег з ІАН та ІІДС до участі у феєричному конкурсі «Celebration every day, dancing always and today». Наші друзі з цікавістю відгукнулися на пропозицію і долучилися до цього проекту. Протягом дня вони приймали участь у конкурсах і вікторинах, що відбувалися в холі 8 корпусу, отримуючи різноманітні відзнаки та та призи.

За здоровий спосіб життя!

newsУ суботу 19.11.2011 студенти І та ІІІ курсів спеціальності «Соціальна робота» беруть участь в урочистій ході по вулиці Хрещатик «За здоровий спосіб життя», організованої Київським міським центром соціальних служб для  сім'ї , дітей та молоді.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися з 12 години.

 

Міжнародний день студента!

stud_b17 листопада 1939 року у відповідь на акції протестів студентів і викладачів Праги, фашистські підрозділи СС і гестапо оточили гуртожитки та арештували близько 1200 осіб. 9 молодих людей були розстріляні без суду і слідства, інших кинуто до концтабору Заксенхаузен. Того ж року Адольф Гітлер видав наказ закрити всі навчальні заклади Чехословаччини до кінця війни. З 1946 року 17 листопада прийнято відзначали як Міжнародний День Студента!

Викладачі Гуманітарного інституту щиро вітають своїх молодих колег із цим святом. Бажаємо вам натхнення, творчих досягнень, здоров’я. Пам’ятайте, що студент – це не лише молода безтурботна людина, а й рушійна сила суспільного розвитку, його потенціал. Від ваших дій, бажання, ідеалів, цінностей залежить майбутнє людства.

17 листопада - Всесвітній день філософії

Philosophy-dictionary-definition1Навколо нас незвичний світ: океани, ліси, поля, міста, краса природи, зоряне небо! З перших днів життя у людини усе це викликає подив, захоплення, цікавість. Але поступово кожен усвідомлює, що належить не лише до природи, а й є членом суспільства, частинкою самоорганізованого організму. Проживаючи в суспільстві, людина вчиться мислити, говорити, розвиває пам'ять, кохає, виховується, стає особистістю. Але механізм співжиття настільки складний, що жодна наука не спроможна зробити його предметом свого дослідження, виявити непорушні закономірності, надати надійні алгоритми організації політичного, економічного, правового, ціннісного, релігійного життя. Через це кожен з нас прагне до мудрості, а тому кожен, до деякої міри, є філософом.

У цей день вітаємо наших колег з кафедри філософії. Бажаємо їм стоїчної терпимості, здорового античного скепсису, епікурейського задоволення, реалізації платонівських ідей, прийняття гегелівського духу і метафізичної любові до життя.

Дебют першокурсника!

img-_p_ye_r_sh_o_k_u_r_s_n_i_k-vm-2Підтримка студентів першого курсу, їх адаптація до родини Національного авіаційного університету – важлива складова освітнього та виховного процесів. Адже, студентське життя не вичерпується парами, оцінками, книгами. Зазвичай прагнення молодої людини до знань безпосередньо залежить від її психічного стану, від того, наскільки барвистим є її соціальний простір, а життя цікавим. Усвідомлюючи це, колектив Гуманітарного інституту організував для своїх першачків незабутню подію – «Дебют першокурсника».

Говоріть мовою, яка змушує Вас поважати!

den_movu2010 9 листопада 1905 року у м. Лубни вийшла друком перша україномовна газета «Хлібороб». Саме тому в незалежній Україні ця дата відзначається як «День української писемності та мови». Вшановуючи це свято, Гуманітарний інститут організував і провів низку загальноуніверситетських заходів, присвячених історії, становленню, розвитку та майбутньому нашої мови.

День працівника соціальної сфери

vuplatu-dopomogУказом Президента № 374/99 від 13.04.1999 року в Україні встановлено професійне свято працівників соціальної сфери, яке щорічно відмічається у першу неділю листопада. В наш час важно переоцінити важливість цієї роботи, яка є і професією, і покликом душі, і добротою серця. Соціальний працівник кожного дня зіштовхується з проблемами, про які більшість людей не хочуть навіть чути. Допомога літнім та хворим, турбота про безталанних і самотніх, формування надії на майбутнє – ось щоденний подвиг соціального працівника.

Колектив Гуманітарного інституту щиро вітає своїх колег з кафедри соціології та соціальних технологій, які займаються підготовкою соціальних працівників. Ваші особисті якості, доброзичливість, терпимість, толерантність, слідування суспільним цінностям через ваших випускників сприяють розбудові України як соціальної держави.

Всесвітній день чоловіків

7aШановні жінки! Сьогодні ви маєте унікальну нагоду поздоровити близьких і просто знайомих вам чоловіків із Міжнародним Днем Чоловіків. У світі ця дата відзначається у першу суботу листопада. Примітно, що таке свято запропонував перший і останній Президент колишнього Радянського Союзу Михайло Горбачов.

Вітаємо наших чоловіків! Бажаємо їм мужності, честі, кохання і сміливості. Ці якості роблять вас чоловіками, і дозволяють жінці відчути себе Жінкою.

Вітаємо наших ювілярів!

Untitled

Колектив і товариство студентів та аспірантів Гуманітарного інституту
щиросердечно вітають завідувача кафедри філософії,
доктора філософських наук, професора
Любов Григорівну ДРОТЯНКО та
завідувача кафедри авіаційної психології,
кандидата психологічних наук, доцента
Олександра Віталійовича ПЕТРЕНКА

з Ю В І Л Е Є М!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве