Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

До 10-річчя Гуманітарного інституту

get_img

Кафедра української мови та культури
запрошує до участі у міжвузівському
науково-практичному семінарі:
“Українська мова і культура:
здобутки і перспективи”Детальніше у
розділі "Оголошення"

Релігійність в епоху технологій?!

balance-science-religion6 лютого 2013 року
у студентській світлиці гуртожитку № 5
відбудеться зустріч викладачів кафедри філософії
зі студентами Гуманітарного інституту.

Під час зустрічі планується перегляд відеоряду
про найпоширеніші світові релігії та обговорення
питання ролі релігійної етики у сучасному суспільстві.

Прийди і вислови свою думку!!

 

I love NAU

650
У І семестрі 2012-2013 н.р. студентська рада Гуманітарного інституту
проводила конкурс фото-колажів під назвою «I love NAU»

Лідерство – основа професійного успіху

SAM_049031 січня 2013 року в рамках наукового об'єднання студентів-соціологів відбувся семінар на тему «Проблеми лідерства в студентському середовищі: соціологічний вимір». Перед молодими фахівцями виступила Заслужений діяч науки і техніки України, доктор соціологічних наук Марія Пірен. На семінарі піднімались питання життєвих орієнтирів сучасного студентства, чинників і специфіки формування лідерства в студентському середовищі, факторів активності лідера, формального і неформального лідерства в студентській групі. Обговювані проблеми викликали неабиякий інтерес серед студентів і викладачів кафедри соціології. Сподіваємось, зустрічі наших студентів з провідними вченими України продовжаться.

Від буденності до естетичної краси

DSC_131331 січня 2013 року старший наставник Гуманітарного інституту Лілія Прудка у рамках виховних заходів, організувала похід до Національного драматичного театру ім. Івана Франка. Студенти обрали виставу за мотивами твору Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта». В ході вистави студенти поринути в атмосферу любові, інтриг, ненависті, смертей, страждань та шалених пристрастей з трагічним фіналом. Маємо надію, це допоможе молодим людям зрозуміти сутність справжніх почуттів.

Шлях до самопізнання

DSC0258631 січня 2013 року на кафедрі авіаційної психології відбулося перше в цьому році засідання психологічного клубу «Інсайт». Створений за ініціативи студентів-психологів, нині – він набув популярності серед студентів різних напрямів підготовки нашого університету. Адже, заклик – «Пізнай самого себе» – від Античності й до наших днів зберігає свою актуальність. Не дивно, що студенти з таким захопленням взяли участь у творчому тренінгу з цілепокладання. Обговорення цього питання виявило значні труднощі сучасної молоді чітко сформулювати мету і визначити засоби її досягнення. Сподіваємось, подальші засідання клубу сприятимуть розвитку особистості та психологічної культури майбутніх фахівців.

Дисципліна і виховання – перш за все!

IMG_339131 січня 2013 року викладачі кафедри історії та документознавства І.Братусь, О.Климчук та З.Свердлик провели педагогічно-виховну бесіду зі студентами-документознавцями 2 та 3 курсів. Зустріч відбулася у студентській світлиці гуртожитку № 5. Головними питаннями зустрічі стало посилення студентської дисципліни та організація виховної роботи. Під час бесіди викладачі наголошували на виконанні вимог «Правил внутрішнього розпорядку Національного авіаційного університету» та «Кодексу честі студента Національного авіаційного університету». Особливу увагу було приділено правилам носіння форменого одягу та дотриманні режиму в гуртожитку.

Запрошуємо всіх охочих!

vnimanie

1 лютого 2013 року о 14:00 на кафедрі української мови та культури відбудеться зустріч викладачів зі студентами, які мають бажання брати участь у заходах кафедри з навчально-виховної роботи.

Вивчаємо таємниці Індії

IMG_349530 січня 2013 року члени Англомовного дискусійного клубу – викладачі та студенти кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики стали учасниками ІІІ Всеукраїнської конференції індологів, що проходила у Великому конференц-залі Національної академії наук України. Захід був присвячений Дню Республіки Індія і був організований за сприяння Посольства Республіки Індія в Україні. Конференція зібрала науковців, що займаються проблемами економіки, освіти, культури та мистецтв Індії, та представників індійської діаспори в Києві. Наші студенти отримали чудову нагоду познайомитися з цією прекрасною та екзотичною країною.

Демонструємо професійну майстерність

IMG_654130 січня 2013 року на кафедрі англійської філології і перекладу було вперше проведено відкрите заняття зі студентами Інституту післядипломного навчання з дисципліни «Практичний курс англійської мови». Для кращого опанування студентами лексичного та граматичного матеріалу з теми «Animals» доцент кафедри М. Зозуля не тільки підібрала відповідні завдання, але й використала сучасні мультимедійні технології та тематичні відео-фрагменти. Присутні на відкритому занятті викладачі кафедри зазначили високий методичний рівень його проведення та комунікативну спрямованість. Сподіваємося, що практика проведення відкритих занять зі студентами ІПН стане традицією кафедри та сприятиме професійному зростанню студентів.

Людина – це її душа (Сократ)

DSC0308830 січня 2013 року на кафедрі філософії Гуманітарного інституту відбувся науково-методичний семінар «Бережіть храм своєї душі». Він був організований для студентів різних напрямів підготовки нашого університету і мав на меті означити пріоритети, цінності, перспективи життя молодої людини в сучасному світі. Категорії ввічливості, милосердя, гідності, любові, поваги, виховання, духовності стали предметом дискусійного обговорення. Підсумовуючи результати виступів, студенти відзначили, що підняті проблеми насправді не є новими, а турбували людей в усі часи. Але кожен з нас мусить самостійно шукати на них відповіді, торуючи власну дорогу в майбутнє.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве