Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Новорічна пошта «Від Діда Мороза»

124 грудня 2012 року по-новорічному прикрашений хол гуртожитку № 5 Гуманітарного інституту зустрічав провісників Нового Року – Діда Мороза та Снігуроньку. Цього дня в гуртожитку працювала особлива пошта – пошта «Від Діда Мороза». Усі студенти-мешканці гуртожитку мали змогу передати свої побажання і привітання викладачам інституту. Дід Мороз і Снігуронька обіцяли не лише доставити листи за вказаними адресами, а й зробити усе можливе, щоб зазначені у них побажання збулися у Новому 2013 році! Користуючись нагодою студентська рада Гуманітарного інституту вітає студентів і викладачів нашого університету з наступаючими святами та бажає сил, здоров’я і наснаги для реалізації усіх мрій.

Налагоджуємо наукові зв’язки

DSCN037524 грудня 2012 року на базі лабораторії комп’ютерних технологій кафедри філософії Гуманітарного інституту відбувся міжуніверситетський теоретичний семінар. У його роботі взяли участь науково-педагогічні співробітники кафедри філософії НАУ, кафедри філософії та соціології Національного медичного університету ім.  О.О. Богомольця і представники Центру досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України. Основними питанням наукового заходу стало філософське осмислення актуальних проблем цивілізаційного розвитку людства. З доповідями виступили доктори філософських наук, професори   І. Васильєва,  В. Онопрієнко та Л. Дротянко. Сподіваємось, такі заходи укріплюватимуть наукові зв’язки та сприятимуть поглибленню інтеграції університетської науки і освіти.

Різдвяні мрії

SAM_025424 грудня 2012 року, напередодні Різдва, в Гуманітарному інституті підведені підсумки  традиційного конкурсу «Різдвяні мрії». У цьому році конкурс проходив у два етапи: збір різдвяних побажань та презентація новорічних поздоровлень. Яскраві листівки,стіннівки ,колажі піднімали всім настрій в гарячий період модульних контрольних. У конкурсі брали участь студенти 22 груп першого та другого курсів усіх напрямів підготовки ГМІ. «Хай буде все омріяне - здійсненим, а втілене хай буде до снаги!» – слова-побажання переможців.

Насолоджуємося оперним мистецтвом

DSCN000723 грудня 2012 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту Галина Білоконь та Тетяна Кулікова, у рамках виховних заходів, організували похід до Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. Напередодні різдвяних свят студенти та викладачі вирішили обрати оперу видатного російського композитора  Миколи Римського-Корсакова «Ніч перед Різдвом» за однойменною повістю Миколи Гоголя з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки». Глядачі насолодилися майстерним виконанням оперних партій, оригінальними декораціями, костюмами виконавців та урочистою атмосферою класичного театрального мистецтва. Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики ГМІ надає великого значення естетичному вихованню молоді та планує надалі організовувати походи до найкращих театрів Києва. Запрошуємо приєднатися до нас!

Урок англійської в природничому музеї

img_227823 грудня 2012 року старший викладач кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Наталя Березнікова провела зі студентами незвичне практичне заняття з англійської мови – у Національному науково-природничому музей Національної академії наук України. Екскурсанти оглянули експозицію в музеях геології, палеонтології, зоології, ботаніки. Студенти із зацікавленням розглянули тематичні панорами в кожному з музеїв, уважно роздивились колекцію зоологічного музею, де зібрано кілька тисяч представників тваринного світу, та найбільшу зацікавленість викликала багата колекція геологічного музею, оскільки екскурсанти навчаються в інституті екологічної безпеки  та вивчають геологію та ґрунтознавство. Тож студенти не тільки весело згаяли час, а й значно розширили свої знання з профільних дисциплін. Виявилося, що вивчати складну наукову термінологію значно простіше що називається у «польових умовах».

Вітаємо з ювілеєм!

DSC07710Бендіх Наталію Володимирівну, інженера кафедри соціології та соціальних технологій щиро вітаємо всім трудовим колективом з Ювілеєм! Наталія Володимирівна працює у НАУ з 1994 р., а загальний стаж роботи складає 32 роки. Вона може стати прикладом для наслідування молодим спеціалістам, адже працює творчо, вчасно та якісно виконує свою роботу. Крім того, Наталія Володимирівна користується заслуженим авторитетом та повагою колективу кафедри, інституту та університету. Від щирого серця бажаємо всіх земних благ, міцного здоров’я та душевної гармонії.

Екскурсія до Верховної Ради України

dfVbQVRwTq0Студентська рада Гуманітарного інституту не дає часу для нудьги своїм студентам. Хоч і сесія на порозі, але часу для самовдосконалення знайшов кожен. Цього разу студрада організувала екскурсію до Верховної Ради України, яка відбувалася у період з 18 по 21 грудня 2012 року. Саме в Верховній Раді твориться історія нашої батьківщини, нашого народу, нашої Незалежної України. Студенти дізналися про історію українського парламентаризму та процедуру законотворчого процесу, побачили картину «Державотворення» із зображенням видатних діячів українського державотворення: Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Михайла Грушевського, В'ячеслава Чорновола, Леоніда Кравчука та інших. Студенти відвідали конференц-залу, кулуари та сесійну залу Верховної Ради України.

Дотримуємось міжнародних стандартів

520 грудня 2012 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбувся екзамен на виявлення рівня знань студентів з англійської мови за міжнародними стандартами. Подібні заходи мають на меті виявити відповідність знань студентів, аспірантів, викладачів сучасним стандартам живої англійської мови. Адже, складання іспиту на знання англійської є першою умовою отримання дозволу на роботу чи стажування у провідних державах світу. Вивчайте мову, адже, вона відкриває широкі можливості для самореалізації.

Візит вашингтонського професора

DSC0770718 грудня 2012 року на кафедрі соціології та соціальних технологій відбулася наукова дискусія за участю професора вашингтонського державного університету Марини Толмачьової. Гостя запропонувала тему: «Арабська весна», а науковці, аспіранти і студенти кафедри взяли активну участь в її обговоренні. У ході дискусії піднімалися найгостріші питання сучасної світової політики та місця України у системі міжнародних відносин. Крім того, аналізувалися тенденції політичних процесів арабського світу та їх вплив на Україну.

Вогонь миру і надії

SAM_012119 грудня 2012 року о 5-ій годині ранку заступник директора Гуманітарного інституту по роботі зі студентами Жанна Іванова зустрічала «Вифлеємський Вогонь Миру». Це світло тепла, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи людей напередодні Різдва. Цього разу до України Вогонь Миру прибув через Австрію та Польщу. А до нашого інституту він був привезений зі Львова представником київської скаутської організації «СПОК». Гуманітарний інститут ласкаво запрошує усіх бажаючих отримати частинку миру і тепла.  Чекаємо на Вас! (ауд. 8.805)

Концерт стипендіатів фонду «Україна»

iHAQBzuUChs
Напередодні дня святого Миколая студенти Гуманітарного інституту відвідали музичний концерт стипендіатів фонду «Україна», засновником якого є другий Президент незалежної України Л.Д. Кучми. Захід відбувався у Національній філармонії України та був присвячений 9-ій річниці фонду.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве