Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Засідання Вченої ради інституту

DSCN085813 лютого 2013 року відбулося чергове засіданні Вченої ради ГМІ, на початку якого директор інституту А.Г. Гудманян привітав професора кафедри філософії Є.Ф. Сластенка із знаменною датою – 50-річчям роботи в нашому університеті. На засіданні розглядалися актуальні питання діяльності інституту. Зокрема, підготовка до організації роботи секцій міжнародної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки», а також участь студентів у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Значну увагу члени ради приділили проблемі розробки навчально-методичних комплексів дисциплін.

Гуманітарний інститут – учасник загальнонаціонального форуму

DSC0454613 лютого 2013 року у рамках програми роботи загальнонаціонального форуму «Україна – Славетна» кафедрою історії та документознавства та кафедрою української мови та культури Гуманітарного інституту був організований семінар-диспут, присвячений проблемі патріотичного виховання студентської молоді. Під час семінару оговорювались питання історичного минулого нашої держави та його вплив на формування сучасного позитивного іміджу України. Активними учасниками семінару стали також студенти різних напрямів підготовки нашого університету, думки яких вносили корективи у теоретичні розмірковування старших колег-науковців. Утім семінар виявив бажання молоді жити в Україні та працювати задля блага її народу та майбутнього.

Знання – це сила

37 лютого 2013 року студентська рада Гуманітарного інституту за підтримки відділу по роботі зі студентами провела конкурс «Найрозумніший першокурсник Гуманітарного інституту». За звання лідера завзято та наполегливо боролися представники різних напрямів підготовки ГМІ. Незважаючи на складність завдань, кмітливість розумних першокурсників перевершила всі сподівання. Вони блискуче впоралися з поставленими завданнями. У фінал пройшли: Марія Кузнєцова (група 107, психологія), Оксана Вернидуб (група 106, психологія), та Таїсія Карпенко (група 117, соціальна робота). Останній етап був присвячений історії Національного авіаційного університету. Саме тут розпочалася справжня боротьба! Все ж із невеликим відривом перемогла Кузнєцова Марія! Студентська Рада нагородила переможця кубком Найрозумнішого. Висловлюємо подяку всім учасникам та вболівальникам і бажаємо нових перемог!

У просторі психологічного клубу «Інсайт»

9311 лютого 2013 року відбулася зустріч студентів Гуманітарного інституту в просторі психологічного клубу «Інсайт», темою якої було ефективне спілкування та встановлення першого контакту. Викладачі кафедри авіаційної психології Сапельник О.В. та Власова-Чмерук О.М. запропонували цікаві тренінгові вправи, виконуючи які студенти отримали досвід переживань при налагодженні гармонійного контакту з партнерами, а також мали змогу поглянути на себе очима інших. Усі заходи психологічного клубу «Інсайт» спрямовані на розвиток особистості кожного студента, розвиток його творчого потенціалу. Завітайте до нас та переконайтеся самі!

Переймаємо найкраще

DSCN09119 лютого 2013 року в рамках програми роботи студентського англомовного дискусійного клубу на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася підготовка до Дня Святого Валентина. Учасники клубу виготовили стіннівки, присвячені історії, традиціям та звичаям цього нового для нашої країни, але вже одного з найулюбленіших свят. Дехто читав власні поезії про кохання, інші показали власноруч зроблені валентинки. Всі зійшлися на думці, що, попри критичні зауваження на адресу запозичених свят, День Святого Валентина – чудова можливість висловити добрі почуття своїм близьким, виявити ніжність та турботу.

Авіація англійською

plane18 лютого 2013 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання студентського науково-методичного клубу «English speaking club». Студенти англомовних груп Аерокосмічного інституту виступили з доповідями на загальну тему: «Особливості конструкції авіаційних газотурбінних двигунів». Особливу увагу учасники засідання приділили компонентам ГТД, їх складовим та функціям, перехідним елементам, базовим системам двигуна, технічним характеристикам та експлуатаційним режимам. Упевнені, сформовані в стінах університету навики фахової англійської мови стануть надійної основою професійного успіху на міжнародному ринку праці.

Студентська олімпіада!

tl6IDjaxB5U
У період з 18 по 21 лютого 2013 року
в Гуманітарному інституті буде проведено
І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

За напрямами підготовки з:
  1) Перекладу
  2) Документознавства та інформаційної діяльності
  3) Соціології
  4) Теоретичної та прикладної психології
  5) Соціальної роботи

За навчальними дисциплінами з:
  1) Української мови
  2) Педагогіки
  3) Політології
  4) Історії України
  5) Англійської мови

Вісник НАУ. Серія: Філософія. Культурологія

visnik_fls

Вийшов друком черговий номер Збірника наукових праць «Вісник НАУ. Серія: Філософія. Культурологія» № 2 (16) 2012. Враховуючи, що в квітні наш інститут буде відзначати День народження, поточний номер фахового видання кафедра філософії присвятила 10-річчю Гуманітарного інституту. Збірник містить результати досліджень з актуальних проблем філософії та культурології. Левова частка публікацій висвітлює напрацювання науково-педагогічних працівників з кафедральної теми: «Антропологічні та соціокультурні виміри глобалізованого світу».

Крок до успіху

IMG_65568 лютого 2013 року випускники Інституту післядипломного навчання склали державний іспит на кафедрі англійської філології і перекладу Гуманітарного інституту. Протягом двох з половиною років студенти опановували другу спеціальність – переклад, вивчаючи філологічні дисципліни та набуваючи навичок практичного перекладу. Державна екзаменаційна комісія відзначила якісну підготовку студентів, яка свідчить про високий рівень мотивації до одержання другої вищої освіти. Студенти, які вже мають основну спеціальність, усвідомлюють, що філологічна освіта та знання іноземних мов сьогодні – запорука нових можливостей у професійному розвитку та кар’єрному зростанні.

Тримаємо руку на пульсі

IMG_65557 лютого 2013 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулося засідання проблемної групи «Актуальні проблеми перекладу» за участі студентів 3 та 5 курсів. Керівник проблемної групи доцент кафедри А. Сітко ознайомила її учасників з сучасними тенденціями розвитку усного перекладу. Також було заслухано доповіді студентів про власні наукові дослідження у галузі перекладознавства. Результати своїх розвідок молоді науковці планують опублікувати у різних всеукраїнських і міжнародних галузевих виданнях.

Діагностуємо проблеми завчасно

57 лютого 2013 року куратори 3 і 4 курсів спеціальності «Соціологія»: завідувача кафедри соціології доцент Хомерікі О.А., старших викладачів Грищенко Н.І. та Шаповал І.Г. завітали до гуртожитку № 5 з метою з’ясування причини пропусків навчальних занять. Зустріч відбулась в кімнаті самопідготовки. Була проведена виховна бесіда. Сподіваємось на позитивний результат.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве