Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Prosto про важливе

10523 січня 2013 року під керівництвом психолога кафедри педагогіки та психології професійної освіти В.Фурман відбулося перше засідання дискусійного клубу «Все prosto». Темою обговорювання стало питання формування сексуальної культури особистості. Незважаючи на специфіку даної проблеми та її індивідуальний характер, студенти відкрито висловлювали свої думки щодо сучасних підходів до розуміння проблем статевих стосунків. Завершилась дискусія переглядом тематичних відеороликів та рольовою грою, в якій взяли участь усі присутні.

Турбуємось про майбутнє

P101060223 січня 2013 року викладачі кафедри історії та документознавства В.М. Варенко та В.О. Юрченко провели зустріч з випускниками спеціальності «Діловодство» Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування. На зустрічі були означені перспективи вступу до нашого університету, озвучені умови навчання і можливості професійного й творчого зростання. Зустріч викликала жваву зацікавленість у присутніх. Сподіваємося, що скоро побачимо випускників коледжу на старших курсах спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» нашого інституту.

Впроваджуємо нові спортивні дисципліни

_01123 січня 2013 року викладачами методичного об`єднання спортивних ігор кафедри фізичного виховання Гуманітарного інституту вперше у навчальний процес було впроваджено дисципліну «гігантський волейбол». Цей вид волейболу розвиває силу, спритність, швидкість, колективізм і, безперечно, надає масу позитивних емоцій. Саме тому в рамках презентації даного виду спорту було вирішено провести у форматі змагання між командами двох інститутів – Гуманітарного та Інституту екологічної безпеки. Сподіваємось, дисципліна найде своїх шанувальників серед студентів університету.

Душа і тіло єдині!

IMAG011119 січня 2013 р. старший наставник Гуманітарного інституту Лілія Рябокінь відвідав зі студентами «Мамаєву Слободу», де святкували свято Водохреще та побачити, як святкують його козаки. Здавна повелося на козацькій Вкраїні, що наші прадіди Запорозькі козаки на Ордань розстрілювали з рушниць та гармат «нечисту силу», котра чимдуж вискакувала з води, саме в ту мить, коли священик занурював у воду хреста. Нині, для нас, українців, така традиція є вкрай необхідною, адже вона загартовую тіло і душу. Також наші прадіди мали добру традицію, після служби в церкві й купання в крижаній ополонці і битися навкулачки «Лава на лаву» (стінка на стінку) за «Орданський Орден» (вирізаний у вигляді хреста крижаний хрест). Сподіваємось, прилучення і розуміння давніх традицій – основа виховання патріотичної, моральної, духовно зрілої нації.

Засідання Вченої ради інституту

P116022716 січня відбулося перше в цьому році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Основним питанням порядку денного був звіт доктора педагогічних наук Е.В. Лузік про діяльність кафедри педагогіки і психології професійної освіти за період 2009-2012 рр. Від кадрового потенціалу, через здобутки до перспектив розвитку кафедри – такою була логіка розгортання матеріалу. Зважаючи на досягнення високих результатів в освітній, науковій і виховній сферах, рішення членів Вченої ради було одноголосно схвальним.

Змагання розпочинаються!

fut5 лютого 2012 р. у спорткомплексі НАУ
розпочинаються змагання з міні-футболу
за програмою Універсіади НАУ 2012-2013 н.р.
Змагання проводить кафедра спортивної підготовки

Бажаючим увійти до складу збірних команд
свого інституту звертатися на кафедру
(спорткомплекс, кімн.1, кафедра спортивної підготовки)

Шановні колеги, дорогі студенти!

015726564_40100

Розпочався новий 2013 рік, а разом із ним і ІІ семестр 2012-2013 н.р. Попереду трудові будні, лекції, практичні заняття, курсові роботи, зустрічі з цікавими людьми, нові звершення і відкриття. Бажаю Вам натхнення, творчих знахідок і впевненості, що саме від Вас залежить майбутнє нашої країни.

З повагою,
директор інституту Артур Гудманян

Із відкритим серцем до дітей!

_DSC7240

26 грудня студенти Гуманітарного інституту відвідали спеціалізований дитячий будинок у м. Боярка. У закладі знаходиться 65 дітей віком до 4 років. Молоді фахівці вирішили зробити для дітей свято та влаштували виставу за участю маленьких акторів. Ця зустріч допомогла студентам зрозуміти всю важливість їх майбутньої професії та змусила ставитися до навчання з більшим сумлінням.

Якість навчання – наш пріоритет

SAM_0314За результатами проведеного в НАУ Конкурсу навчальних видань, 25 грудня у Гуманітарному інституті відбулася тематична виставка під назвою «Якість навчання – наш пріоритет». Мета виставки – демонстрація студентам, магістрантам і аспірантам науково-педагогічного потенціалу викладачів інституту, силами яких тільки минулого року було видано близько 10 000 сторінок навчальної і наукової літератури.  Презентуючи експонати виставки, заступник директора С. Ягодзінський зазначив, що наш університет має особливий статус. Він є одним з небагатьох університетів України, якому надано статус науково-дослідницького. Це означає, що наукова й освітня діяльність у ньому мають бути узгодженими та відповідати одне одному.

Вітаємо!

12

Колектив кафедри історії та документознавства
щиро вітає свого завідувача, доктора історичних наук,
професора Тюрменко Ірину Іванівну з ювілеєм!

Хай успіхи примножуються,
здоров’я буде міцним
і кожен день приносить радість!
Хай сонце правди осяє Ваш шлях і
оминають життєві буревії!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве