Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Speed dating

513 лютого 2013 року студентські ради Гуманітарного інституту та Інституту аеропортів, напередодні Дня закоханих організували незабутній вечір «швидких побачень», який відбувся у науково-технічній бібліотеці НАУ. Захід був наповнений романтикою та іскристими нотками флірту. Такий новий формат знайомств надає чудову можливість поспілкуватись із цікавими людьми, отримати приємні враження і навіть знайти свою другу половинку. 20 хлопців і 20 дівчат мали лише 3 хвилини на те, щоб знайти взаємну симпатію, і багатьом це успішно вдалося! Сподіваємось, три хвилили побачення не будуть для пар останніми.

Вивчаємо французьку на матеріалі документальних фільмів

P101144611 лютого 2013 року на кафедрі іноземної філології Гуманітарного інституту відбулося засідання дискусійного клубу «Вивчаємо іноземну мову на матеріалі художніх та документальних фільмів». Клуб регулярно збирає студентів різних напрямів підготовки нашого університету з метою вдосконалення не лише розмовної іноземної мови, але й осмислення актуальних проблем сьогодення. Цього разу предметом аналізу став документальний фільм «Le role de Mass Medias dans la vie moderne de la France» французькою мовою. Сподіваємось, така форма роботи сприятиме формуванню у студентської молоді активної громадянської позиції та закріплюватиме комунікативні навички.

До олімпійських вершин

IMG_316830 січня 2013 року у приміщенні вченої ради НУВФСУ відбулося засідання ХІV сесії Олімпійської академії (ОА) України. На засіданні розглядалися актуальні питання сучасного олімпійського руху та олімпійської освіти. У 2012 році ОА України була визнана однією з кращих національних ОА у світі, а голова ОА України професор М.М. Булатова – нагороджена відзнакою Міжнародного Олімпійського комітету «Золота Афіна». У засіданнях сесії ОА брали участь керівники Київського відділення ОА України: завідувач кафедри спортивної підготовки Гуманітарного інституту, майстер спорту міжнародного класу Турчина Н.І. та доцент кафедри спортивної підготовки Вржесневський І.І.

Засідання Вченої ради інституту

DSCN085813 лютого 2013 року відбулося чергове засіданні Вченої ради ГМІ, на початку якого директор інституту А.Г. Гудманян привітав професора кафедри філософії Є.Ф. Сластенка із знаменною датою – 50-річчям роботи в нашому університеті. На засіданні розглядалися актуальні питання діяльності інституту. Зокрема, підготовка до організації роботи секцій міжнародної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки», а також участь студентів у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади. Значну увагу члени ради приділили проблемі розробки навчально-методичних комплексів дисциплін.

Гуманітарний інститут – учасник загальнонаціонального форуму

DSC0454613 лютого 2013 року у рамках програми роботи загальнонаціонального форуму «Україна – Славетна» кафедрою історії та документознавства та кафедрою української мови та культури Гуманітарного інституту був організований семінар-диспут, присвячений проблемі патріотичного виховання студентської молоді. Під час семінару оговорювались питання історичного минулого нашої держави та його вплив на формування сучасного позитивного іміджу України. Активними учасниками семінару стали також студенти різних напрямів підготовки нашого університету, думки яких вносили корективи у теоретичні розмірковування старших колег-науковців. Утім семінар виявив бажання молоді жити в Україні та працювати задля блага її народу та майбутнього.

Знання – це сила

37 лютого 2013 року студентська рада Гуманітарного інституту за підтримки відділу по роботі зі студентами провела конкурс «Найрозумніший першокурсник Гуманітарного інституту». За звання лідера завзято та наполегливо боролися представники різних напрямів підготовки ГМІ. Незважаючи на складність завдань, кмітливість розумних першокурсників перевершила всі сподівання. Вони блискуче впоралися з поставленими завданнями. У фінал пройшли: Марія Кузнєцова (група 107, психологія), Оксана Вернидуб (група 106, психологія), та Таїсія Карпенко (група 117, соціальна робота). Останній етап був присвячений історії Національного авіаційного університету. Саме тут розпочалася справжня боротьба! Все ж із невеликим відривом перемогла Кузнєцова Марія! Студентська Рада нагородила переможця кубком Найрозумнішого. Висловлюємо подяку всім учасникам та вболівальникам і бажаємо нових перемог!

У просторі психологічного клубу «Інсайт»

9311 лютого 2013 року відбулася зустріч студентів Гуманітарного інституту в просторі психологічного клубу «Інсайт», темою якої було ефективне спілкування та встановлення першого контакту. Викладачі кафедри авіаційної психології Сапельник О.В. та Власова-Чмерук О.М. запропонували цікаві тренінгові вправи, виконуючи які студенти отримали досвід переживань при налагодженні гармонійного контакту з партнерами, а також мали змогу поглянути на себе очима інших. Усі заходи психологічного клубу «Інсайт» спрямовані на розвиток особистості кожного студента, розвиток його творчого потенціалу. Завітайте до нас та переконайтеся самі!

Переймаємо найкраще

DSCN09119 лютого 2013 року в рамках програми роботи студентського англомовного дискусійного клубу на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулася підготовка до Дня Святого Валентина. Учасники клубу виготовили стіннівки, присвячені історії, традиціям та звичаям цього нового для нашої країни, але вже одного з найулюбленіших свят. Дехто читав власні поезії про кохання, інші показали власноруч зроблені валентинки. Всі зійшлися на думці, що, попри критичні зауваження на адресу запозичених свят, День Святого Валентина – чудова можливість висловити добрі почуття своїм близьким, виявити ніжність та турботу.

Авіація англійською

plane18 лютого 2013 року на кафедрі іноземних мов за фахом відбулося засідання студентського науково-методичного клубу «English speaking club». Студенти англомовних груп Аерокосмічного інституту виступили з доповідями на загальну тему: «Особливості конструкції авіаційних газотурбінних двигунів». Особливу увагу учасники засідання приділили компонентам ГТД, їх складовим та функціям, перехідним елементам, базовим системам двигуна, технічним характеристикам та експлуатаційним режимам. Упевнені, сформовані в стінах університету навики фахової англійської мови стануть надійної основою професійного успіху на міжнародному ринку праці.

Студентська олімпіада!

tl6IDjaxB5U
У період з 18 по 21 лютого 2013 року
в Гуманітарному інституті буде проведено
І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

За напрямами підготовки з:
  1) Перекладу
  2) Документознавства та інформаційної діяльності
  3) Соціології
  4) Теоретичної та прикладної психології
  5) Соціальної роботи

За навчальними дисциплінами з:
  1) Української мови
  2) Педагогіки
  3) Політології
  4) Історії України
  5) Англійської мови

Вісник НАУ. Серія: Філософія. Культурологія

visnik_fls

Вийшов друком черговий номер Збірника наукових праць «Вісник НАУ. Серія: Філософія. Культурологія» № 2 (16) 2012. Враховуючи, що в квітні наш інститут буде відзначати День народження, поточний номер фахового видання кафедра філософії присвятила 10-річчю Гуманітарного інституту. Збірник містить результати досліджень з актуальних проблем філософії та культурології. Левова частка публікацій висвітлює напрацювання науково-педагогічних працівників з кафедральної теми: «Антропологічні та соціокультурні виміри глобалізованого світу».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве