Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вчена рада Гуманітарного інституту

news
14 вересня 2011 року в ауд. 8.803 відбулося перше в новому навчальному році засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Одним із ключових питань, винесених на обговорення Вченої ради, був аналіз результатів роботи приймальної комісії.

Слово до першокурсників!

IMG_18267 вересня в Актовій залі Національного авіаційного університету відбулася лекція директора Гуманітарного інституту для студентів першого курсу. Подібні заходи вже стали традиційними в нашому університеті, але, тим не менш, кожного разу вони є хвилюючими, сповненими цікавих запитань, відкритого і щирого спілкування адміністрації, кураторів і викладачів з новими членами нашої авіаційної родини.

Майбутнє творять далекоглядні! Три роки зі СМЯ

ISO90011За наказом ректора №72/од з 1 вересня 2008 року в Національному авіаційному університеті впроваджено Систему менеджменту якості, більш відому як ISO 9001. Минули три роки і ми можемо підвести певні підсумки. Оптимізовано систему документообігу, вироблені чіткі критерії якості освітніх послуг, перероблено навчальні програми, стандартизовано методики, підвищено усвідомлення відповідальності. Безумовно, як і кожне нове явище, що впливає на трансформацію усталених відносин та форм роботи, система менеджменту якості теж зіштовхнулася з деякими труднощами впровадження на початкових етапах.

Сьогодні кожен керівник, викладач, співробітник розуміє, що СМЯ освіти - це зручний і ефективний механізм самоконтролю. Він дає змогу миттєво фіксувати проблемні місця освітнього процесу та оперативно здійснювати їх кореляцію. І, що найголовніше, система менеджменту якості - це інструмент, завдяки якому організація адаптується до конкретної економічної ситуації і еволюціонує разом із суспільством, відповідаючи його запитам, тенденціям і перспективам.

Осінь! Подих душі

3340276_11fc9dc8Ось і прийшла осінь! Минули літні канікули, море, сонце, безтурботні дні та нічні дискотеки. Сьогодні - ми за партами і комп'ютерами, з підручниками і конспектами лекцій, в офісах, марштурках, метро. І не раз, згадуючи літні пригоди, ловиш себе на думці - "ну яке ж це свято - 1 вересня?" Попереду холодні ранки, тривалі дощі, короткі дні і довгі сумні вечори. Але саме осінь дарує нам нові знайомства, відкриття і знання. Вона розкриває в нашій душі щось потаємне, душевне, "своє". Гострішими стають відчуття, теплішають почуття, зростає бажання пригорнутися до близької людини, сказати добре слово незнайомцеві.

De brevitate vitae! Вітаємо першокурсників!

P8300045


Останнього літнього дня Гуманітарний інститут Національного авіаційного університету вітає студентів першого курсу.

Урочисте зібрання стало символічним рубіконом для 226 вчорашніх школярів і абітурієнтів та ознаменувало їх входження до студентського братства, до дорослого самостійного життя. Бути студентом - означає бути відповідальним, щирим, цілеспрямованим, свідомим своєї мети і принципів.

 

 

Вітаємо з новим навчальним роком

43531212_1241699049_school
1 вересня - День Знань!

Усіх колег, аспірантів, магістрантів, студентів вітаємо з початком нового 2011-2012 навчального року. Сподіваємось, цей рік принесе вам багато цікавих зустрічей, нових знань і корисних відкриттів.

 

До нас йде осінь!

be_my_autumn_by_cat_woman_amy

 

Через кілька днів ми зустрічатимемо золоту, найромантичнішу, відриту до почуттів, зізнань і сподівань пору року. Тож давайте проведемо тепле, щире, сповнене кохання, подорожей, звабливих поглядів літо. Гуманітарний інститут дарує своїм студентам і співробітникам кращі літні мелодії.

 

День незалежності!

2

24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР
ухвалила Акт проголошення незалежності України.
З 1992 року ця дата вважається офіційним державним святом
Днем Незалежності України.


Усіх співвітчизників вітаємо з 20-ю річницею незалежності.
Бажаємо бути гідними минулого нашого народу.
Сподіваємось, що ваші дії стануть надійною опорою
світлого майбутнього нашої держави.

Підготовка до Євро-2012!

IMG_1125У наступному році Україна матиме честь примати футбольний чемпіонат "Євро-2012". Наша країна отримала шанс презентувати себе як рівноправного члена європейської родини, як держава, що поділяє ключові європейські цінності та пріоритети цивілізаційного розвитку.
Але Євро-2012 – це не лише свято, але й кропітка робота. Наразі актуальною є проблема подолання мовного бар'єру між європейською спільнотою та Україною.
Відповідаючи на запити сьогодення, кафедра англійської філології і перекладу 7 липня 2011 року організувала і провела методичний семінар з питань мовної підготовки студентів – кандидатів у волонтери на Євро-2012. На семінарі були проаналізовані шляхи і форми роботи зі студентами, які виявили бажання працювати волонтерами під час проведення Євро-2012. На обговорення кафедри були представлені рекомендації щодо змісту мовленнєвих компетенцій, необхідних для успішного проходження кандидатами відбіркової співбесіди іноземною мовою та подальшої роботи з гостями футбольного чемпіонату.

Курси для учнів 9-11 класів

TopPrikolov_Ru_X1X1296832319X805590X8947Інститут доуніверситетської підготовки НАУ оголошує набір учнів 9-11 класів на  8-ми місячні  курси по підготовці до вступу у вищі навчальні заклади та до зовнішнього незалежного оцінювання у 2011-2012 навчальному році з навчальних дисциплін: українська мова та література, історія України, математика, біологія, англійська мова, рисунок та композиція, фізика, хімія, географія. Обсяг кожної навчальної дисципліни - 150 годин.

Слухачам, які закінчили підготовчі курси Інституту доуніверситетської підготовки і вступатимуть до Національного авіаційного університету на  природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки ( позначені *), до загального рейтингу додається до 20 балів за результатами підсумкової атестації.

Випуск - 2011!

1 липня 2011 р. відбулися урочисті збори з нагоди вручення дипломів випускникам Гуманітарного інституту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр», «Спеціаліст» і «Магістр» за спеціальностями «Переклад», «Психологія», «Соціологія», «Соціальна робота», «Документознавство та інформаційна діяльність».

На зборах пролунало багато теплих слів, щирих зізнань, душевних спогадів. Молодих фахівців вітали завідувачі випускових кафедр, заступники директора з навчальної роботи та роботи зі студентами, куратори випускових груп, батьки. Від випускників зі словами подяки до викладачів, адміністрації, співробітників та батьків звернулися студенти Інна Іщенко та Олена Бандура.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве