Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Boss' Day

19496-otkrytki-den-shefaСучасне життя сповнене психічного та інформаційного перенавантаження. Стреси, шалений темп, зростаючі професійні вимоги, потреба в перекваліфікації і безперервній освіті, страх перед безробіттям нерідко стають причинами розгубленості людини, призводять до втрати нею сенсу існування, зводять життя до деякої сукупності функцій. Тяжко вирватися з такого замкненого кола. Сучасна людина, попри всі принади цивілізації, технічний і технологічний прориви, як і раніше потребує турботи, теплого слова, підтримки, щирої поради. Ознакою нашого часу є те, що першою, після найближчих членів родини, для нас є постать нашого керівника, шефа, директора, завідувача, координатора, супервайзера.

Вчена рада Гуманітарного інституту

news

12 жовтня 2011 р. відбулося засідання Вченої ради Гуманітарного інституту. Основним питанням порядку денного була доповідь про принципи і правила формування цілей з якості, підготовлену відповідальною за впровадження Системи менеджменту якості в ГМІ доцентом кафедри українознавства С.В. Харченко. Доповідач – кандидат філологічних наук, доцент С.В. Литвинська – проаналізувала нормативні акти СМЯ, Політику з якості Національного авіаційного університету та подала рекомендації щодо правил визначення цілей з якості для підрозділів інституту. Серед різного була заслухана інформація директора інституту А.Г. Гудманяна про підготовку до V Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті. Безпека в авіації та космічні технології», який відбудеться 25-27 вересня 2012 р.

День психічного здоров'я

psychology004Світова організація охорони здоров’я та Світова федерація психічного здоров’я при підтримці ООН кожного року 10 жовтня відмічають День психічного здоров’я. Основним гаслом цієї дати є: «Немає здоров’я без психічного здоров’я». Справді, в наш час кожен 7-мий житель Європи страждає від різного роду психічних розладів і хвороб. Алкоголізм, шизофренія, депресії, наркотична залежність, розумова відсталість, хвороба Альцгеймера, інформаційне перевантаження супроводжують сучасне суспільство, ставши його дамоклевим мечем. І ніхто не зможе вберегтися від цих недугів, якщо не турбуватиметься про власне психічне здоров’я. Приємна музика, щирі друзі, гарна книга, тиха бесіда з цікавими вам людьми, сентиментальний фільм, відверте захоплення улюбленою справою, усмішка коханої людини зведуть нанівець небезпеки руйнування особистості, оточать її надійним захисним бар’єром, стануть передумовою тривалого і щасливого життя. З нагоди Дня психічного здоров’я вітаємо наших колег з кафедри авіаційної психології і кафедри педагогіки та психології професійної освіти з їх професійним святом.

Наші аудиторії!

imagesГуманітарний інститут пропонує Вам оглянути наші аудиторії, використовуючи сучасні технології. Сьогодні ми представляємо лабораторію навчання комп'ютерного перекладу кафедри англійської філології і перекладу (ауд. 8.1405). Колекція панорам буде розширюватися. Слідкуйте за новинами.

Колектив Гуманітарного інституту вітає своїх колег з Юридичного інституту!

img_1938Кожного року 8 жовтня в нашій державі відзначається професійне свято – «День юриста», яке було встановлено Указом Президента України в 1997 році. Діяльність юриста важко переоцінити, адже він стоїть на варті наших прав і свобод, визначає гуманістичні пріоритети державного управління, формує правила спів-буття людей. Однак юридична справа важлива не лише з точки зору покладених на неї вагомих суспільних функцій. Рівень правосвідомості юриста, його соціальна легітимність, інтенція  на справедливість, захист, чесніть, законність є важливими атрибутами демократичного суспільства, індикатором існування громадянської позиції населення нашої держави. Бажаємо, щоб ваша кропітка й, часом, небезпечна праця увінчалася щонайшвидшим утіленням у наше буденне життя норм і стандартів ідеальної держави, про яку мріяли Платон та Арістотель, Ж.-Ж. Руссо й Г. Гегель, К. Маркс і К. Поппер.

World Smile Day

600px-Smiley.svgУ далекому 1963 році маловідомий художник Харві Белл отримав замовлення на виготовлення логотипу для компанії «State Mutual Life Assurance Company of America». Не довго думаючи, митець запропонував зображення посмішки, яке миттєво набуло широкого розповсюдження. А з 1999 року з ініціативи того ж Х. Белла 7 жовтня відмічається як Світовий День Посмішки.

Шановні колеги, співробітники, аспіранти та студенти, посміхайтеся! Адже, як стверджують лікарі, щира і світла посмішка подовжує життя. Від себе додамо – і робить його кращим!

Міжнародна відзнака за серію науково-бібліографічних книг

1У вересні цього року Російська академія наук нагородила нашого колегу доктора філософських наук, професора, професора кафедри філософії Гуманітарного інституту, завідувача відділу методології і соціології науки Центру дослідження науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України В.І. ОНОПРІЄНКА срібною медаллю ім. академіка О.Л. Яншина за серію науково-бібліографічних книг про діяльність видатних учених минулого і сучасності.

Вітаємо Валентина Івановича з цією високою відзнакою. Дякуємо Вам за Вашу невтомну наукову працю, яка укріплює авторитет нашої держави та веде молоде покоління до нових звершень.

Мозаїка осені

P9300085З 30 вересня по 4 жовтня у Гуманітарному інституті відбулася виставка-конкурс квіткових композицій «Мозаїка осені». В ній приймали участь студенти з 25-ти груп нашого інституту. Нарешті, всі відчули подих справжньої осені. Вздовж коридору 8-го поверху простягнулась ціла алея квіткових композицій. Кожна група намагалась зробити свою композицію кращою від інших. Але всі роботи були настільки яскравими та неповторними, що важко було відразу сказати, хто гідний перемоги у конкурсі. Всі студенти та викладачі могли віддати свій голос за ті композиції, які їм припали до душі. Ось так і визначилися переможці.

Увага! Оголошення для студентів І-V курсів

newsШановні студенти І-V курсів! Зверніть увагу на наступні оголошення про графік проходження щорічного медичного обстеження та про трудову практику для студентів ІІ курсу.

Первинна профспілкова організація студентів та аспірантів Гуманітарного інституту допоможе зробити твої студентські роки незабутніми!

d4ef678e9cebe2da602abc38257c3d4eСидіти в гуртожитку, вимірювати капцями коридори та нудьгувати не для тебе? Тоді хапай свій творчий потенціал, юнацький запал і гайда до нас – у Первинну профспілкову організацію студентів та аспірантів Національного авіаційного університету Гуманітарного інституту. Тут місце саме тобі – запальному, ініціативному та готовому здобути неймовірний досвід лідера!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве