Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Гуманітарний інститут збирає найсильніших

IMG_174120 лютого 2013 року кафедра фізичного виховання Гуманітарного інституту організувала та провела у ІІ залі спортивного комплексу НАУ змагання із загально-фізичної підготовки на Кубок Першокурсника. У змаганнях взяли участь 86 студентів 11 інститутів нашого університету. До програми змагань входили: згинання-розгинання рук в упорі лежачи, нахил тулуба з положення лежачи та стрибок у довжину з місця. Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками. Бажаємо подальших успіхів у спортивному житті Університету !

Профорієнтаційна робота в м. Іванків

Z66z9Zfr8EQ2rB_rbyb3RfGdAY_9GiAr20 лютого 2013 року наш університет у рамках співпраці з Київським обласним центром брав участь в «Ярмарку професій» для старшокласників, на який відвідали близько 150 старшокласників Іванківського та Поліського районів. Разом з Інститутом доуніверситетської підготовки НАУ представляв також Гуманітарний інститут в особі викладачів кафедри англійської філології і перекладу. На профорієнтаційному заході старшокласники ознайомилися з інформаційно-рекламними матеріалами навчальних підрозділів університету та з правилами прийому до НАУ у 2013 році. Учні переглянули презентацію та фільм про НАУ, отримали вичерпні відповіді на свої запитання та запрошення на День відкритих дверей.

Розширюємо обрії міжнародного співробітництва

IMAG093521 лютого 2013 року в Гуманітарному інституті відбувся семінар-вебінар, присвячений програмі обміну Fulbright Graduate Student Program та Fulbright Faculty Development Program, в якому взяли участь студенти спеціальності «Соціальна робота». Роботою семінару керувала професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктор психологічних наук  Людмила Просандєєва, яка розповіла присутнім історію  програми імені  Фулбрайта, відзначила її місце в системі міжнародної освіти. Важливим є те, що випускники цієї програми отримують фінансову та організаційну підтримку для проведення конференцій, семінарів, «круглих столів» та інших заходів, які вони організовують, для участі в наукових заходах по всьому світу. Розширення Програми імені Фулбрайта в Україні є важливим кроком на шляху інтеграції України та Національного авіаційного  університету в міжнародне співтовариство.

Згуртованість і соціальний розвиток групи

IMAG031921 лютого 2013 року завідувач лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту Лілія Прудка для студентів нашого університету провела психологічний тренінг на тему: «Розвиток групової згуртованості». Проблема групової згуртованості є однією з найважливіших у розгляді особливостей формування малої групи особливо на етапі адаптації до нових умов. Йдеться про утворення і розвиток у групі таких зв'язків, які дають змогу зовнішньо задану структуру перетворити на психологічну спільність людей, складний психологічний організм, що живе за своїми власними законами і активізує процеси адаптації на особистісному рівні.

Кафедра історії та документознавства провела перший етап Всеукраїнської олімпіади

P1010699
20 лютого 2013 року кафедрою історії та документознавства було проведено І тур Всеукраїнської олімпіади з документознавства та інформаційної діяльності. Студенти виявили свої знання з фахових дисциплін: «Архівознавство», «Діловодство», «Документознавство», «Електронний документообіг».

 

Здоровий спосіб життя – це prosto..

21300580_12542569_brosayu_kurit20 лютого 2013 року в Гуманітарному інституті відбулося засідання дискусійного клубу «Все prosto» під керівництвом Вікторії Фурман – психолога кафедри педагогіки та психології професійної освіти та за підтримки вихователя 5 гуртожитку Л. Хоменко-Семенової. На засіданні була піднята проблема паління та його наслідків. Студенти висловлювали свої думки щодо цього та шляхи вирішення непростого для нашої держави завдання – зменшення питомої ваги курців серед населення, особливого молоді. Керівниками проекту були запропоновані до перегляду тематичні відеоролики та рольові ігри. Члени клубу дійшли висновку «Наш вибір – здоровий спосіб життя!» Маємо надію, що після зустрічі кількість курців серед студентів нашого університету зменшиться.

Керівник СІАЗ – гість Гуманітарного інституту

P101066314 лютого 2013 року в Гуманітарному інституті відбулася зустріч студентів і викладачів кафедри історії та документознавства з відомим вченим, заступником генерального директора Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, керівником Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади (СІАЗ), доктором історичних наук Валерієм Микитовичем Горовим. Знаного вченого представила завідувач кафедри професор Ірина Тюрменко. На зустрічі студенти-документознавці й викладачі кафедри були ознайомлені з діяльністю інформаційно-аналітичної служби, процесами підготовки аналітичних документів, специфікою професії аналітика. Цікавими були відповіді професора В.М. Горового на запитання, що виникали в ході спілкування. Сподіваємось, що ця зустріч допоможе майбутнім фахівцям оволодіти відповідними знаннями, зрозуміти сучасну методологію та методику роботи з інформаційними джерелами.

Змагання з настільного тенісу

DSC08356
У лютому 2013 року кафедра спортивної підготовки Гуманітарного інституту проводила змагання з настільного тенісу серед збірних команд інститутів нашого університету.

Головний суддя змагань – старший викладач Тетяна Совгіря.

 

Студентська наука – пріоритет нашого інституту

DSC050851У Гуманітарному інституті значна увага приділяється розвитку студентського самоврядування. Однією з умом його реалізації є якісна науково-методична підготовка молодих фахівців. Саме тому кафедри інституту плідно працюють з талановитими студентами, які вже завтра можуть стати науковою гордістю нашого університету, представляючи його на різноманітних конкурсах, олімпіадах, конференціях, симпозіумах тощо. Минулого тижня в Гуманітарному інституті відбулася низка заходів науково-методичного і методологічного характеру.

Етика перекладача

IMG_661418 лютого 2013 року викладач кафедри англійської філології і перекладу Гуманітарного інституту А. Раті провела круглий стіл на тему «Етика перекладача». У круглому столі взяли участь магістранти Ю. Ткаченко, Д. Сидорук та першокурсники 103 групи. У формі рольової гри, а саме написанні сценарію фільмів та їх перекладу, відповідей на ситуативні запитання та перегляду фільму про внутрішній світ перекладача учасники з’ясовували, що таке мораль перекладача, як вона проявляється у професійній роботі, та як формується на суб’єктних, цілісних, змістових, організаційно-технічних та рівнево-результативних засадах. Сподіваємось, що проведений захід, присвячений проблемі моралі, додасть першокурсникам впевненості та наснаги у опануванні обраної професії.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве