Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Напрям «Гуманітарні науки» конференції «Політ»

polit20124 квітня 2012 року Гуманітарний інститут приймав гостей ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор А.Г. Гудманян, який привітав учасників конференції та зазначив, що наука є основою і джерелом суспільного прогресу.

Відкрита лекція завідувача кафедри українознавства

IMG_38554 березня відбулася відкрита лекція завідувача кафедри українознавства, доктора філологічних наук І.В. Бурлакової на тему: «Феномен українського бароко». У ході лекції використовувалися мультимедійні засоби: колонки, проектор, комп’ютер. Лекція мала форму диспуту, бесіди. Лекцію відвідали викладачі кафедри українознавства, а також гості. Підводячи підсумок, можна констатувати, що лекція пройшла на високому методичному і науковому рівні і є прикладом успішної реалізації інноваційних методик в освітньому процесі.

Зустрічаємо весну!

P331015731 березня 2012 року викладачі та студенти Гуманітарного інституту брали участь в акції «Зробимо місто чистим» на території захисної смуги проспекту Відрадного, 95. Силами 40 студентів паркова зона перетворилася на місце прогулянок і відпочинку. Приємно було відчувати підтримку керівництва університету, яке потурбувалося про гарячий чай для студентів та разом з ними долучилися до благоустрою і озеленення Солом’янського району.

Виставка «musik + X»

IMG_431330 березня 2012 року студенти та викладачі ГМІ на запрошення Ґете-Інституту відвідали унікальну інтерактивну мультимедійну виставку «musik + X», яка пропонувала послухати, подивитися, відчути та пізнати. Виставка організована блоками: поп, інді-рок, хіп-хоп та техно. Основними елементами виставки є проекційні екрани й мультимедійні пристрої, які створюють гармонію музики, звуку і зображення. Все це дозволило відвідувачам поринути у музичний світ Німеччини, доторкнутися до частинки європейської культури.

Вітаємо випускників!

6_big
28-29 березня на кафедрі історії та культурології відбувся захист дипломних робіт ОКР «Спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». Кваліфікація «Документознавець, інженер науково-технічної інформації» була присуджена 22 студентам.

 

ГМІ – гість проекту Ґете-Інституту!

images28 березня 2012 року колектив нашого інституту був запрошений на концерт групи «Zeitzeugen» (Берлін), на якому були представлені кращі зразки німецької поп-культури з 50-х років і до сьогодні. Захід відбувся у Палаці дітей та юнацтва м. Києва за підтримки Ґете-Інституту. Спеціальним гостем програми був український гурт «Тартак».

Спортивні змагання

0000022231-DSC00206Кафедра спортивної підготовки нашого інституту у період з 19 по 26 березня проводила змагання з баскетболу та футзалу за програмою Універсіади НАУ 2011 – 2012 н.р. У них брали участь понад 150 студентів І –V курсів нашого університету. В результаті запеклої боротьби з баскетболу перше місце посіла команда ІЕМ, друге – ІАН, третє – ІКТ. З футзалу кращою виявилася команда ІАСУ . Вітаємо переможців та бажаємо усім гарного фізичного здоров’я.

Наші студенти – учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції

DSCN553728 березня 2012 р. у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася VIII Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Документознавство та інформаційна діяльність в контексті інформаційного суспільства та електронного урядування». До участі в ній були запрошені члени студентського наукового гуртка «Актуальні питання документознавства» кафедри історії та культурології ГМІ. Доповіді студентів А. Горбань, Я. Микити, К. Попович, О. Сидоренко, Я. Сидько і А. Шевчик відзначено серед кращих і рекомендовано до друку в збірнику матеріалів конференції, а студентів нагороджено грамотами. Науковому керівникові гуртка – доценту кафедри історії та культурології ГМІ С. Литвинській оголошено подяку за високий рівень підготовки студентів.

Фахівці з екстремальної та авіаційної психології провели науково-практичну конференцію в Гуманітарному інституті

pilot_pensia28-29 березня 2012 року кафедра авіаційної психології Гуманітарного інституту спільно з Інститутом психології ім. Г.С.Костюка НАПН України організувала та провела VIІ науково-практичну конференцію «Екстремальна та авіаційна психологія у контексті технологічних досягнень інформаційної доби». У роботі конференції брали участь близько 120 учасників з України та Росії. На пленарному засіданні виступили: директор Інституту психології ім. Г.С.Костюка НАПН України академік С.Д.Максименка; заслужений льотчик-випробувач СРСР, Герой Радянського Союзу, інструктор-методист Центру підготовки льотного складу ДП «Антонов» Ю.В.Курлін; член президії Асоціації авіаційно-космічної, морської, та екстремальної медицини Росії, кандидат психологічних наук Т.В.Філіпьєва; заслужений діяч науки і техніки України, доктор психологічних наук, професор Г.В. Ложкін; старший науковий співробітник Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, кандидат воєнних наук, льотчик-снайпер, генерал-майор запасу М.П.Руденко.

«Свобода і соборність як чинники національної ідеї України»: матеріали конференції

tyv_4157Викладачі та студенти Гуманітарного інституту стали учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції «Свобода і соборність як чинники національної ідеї України», яка проходила 22-23 березня 2012 р. у стінах Київського національного університету імені Т. Шевченка. Серед присутніх були Міністр освіти і науки, молоді та спорту Д.В. Табачник, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр охорони здоров'я України Р.В. Богатирьова, Перший Президент України Л.М. Кравчук, Президент Академії педагогічних наук України В.Г. Кремень, Генеральний директор Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського О.С. Онищенко та інші відомі науковці, політики, державні діячі. Пленарне засідання відкрив ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В. Губерський.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве