Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Переддипломна практика

1309355352_221827217_1----У період з 31 жовтня 2011 р. по 4 лютого 2012 р. проходила переддипломна практика студентів 5 курсу спеціальності «Переклад». Магістри спробували себе на педагогічній ниві, працювали викладачами дисципліни "Практичний курс англійської мови" на 1, 2 і 3 курсах. Спеціалісти  вдосконалювали свою майстерність, працюючи перекладачами у різноманітних компаніях та установах. 6 лютого відбулися підсумкові конференції, де студенти-випускники успішно відзвітували про свою роботу.

Запрошуємо на літературно-музичний вечір

2744715 лютого до Дня усіх закоханих кафедра українознавства організовує літературно-музичний вечір «Так ніхто не кохав». Разом із учасниками заходу письменники, філософи, художники, літератори помандрують країною любові, поблукають її вулицями, прослідкують поетичне оспівування щастя кохання у поезії як українських, так і зарубіжних авторів, а також послухають ліричні пісні про найромантичніші почуття на Землі.

Ми щиро будемо раді бачити Вас 15 лютого о 15:20 в залі українознавства НТБ університету.

Пам’ятка при обморожені!

c09e24baae6c830eab4e8aa68579310e_artНадворі – останній зимовий місяць, який недарма носить назву «лютий». Справді, люті морози охопили міста, селища, дороги, обледеніли стріхи будинків, тротуари, автомобілі. У цей час кожен має потурбуватися про свою безпеку, адже холод вже забрав життя більше 100 українців.

З турботою про Вас, пропонуємо ознайомитися з простими правилами, які збережуть Ваше здоров’я та можуть врятувати життя того, хто потребуватиме термінової допомоги.

Всеукраїнська науково-практична конференція

kinashКафедра іноземної філології запрошує узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Проблеми викладання іноземних мов у немовному вищому навчальному закладі ”, яка відбудеться 16 березня 2012 р.
До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вишів, науковці, аспіранти, магістранти. Наукова тематика конференції охоплює різноманітні аспекти методики викладання іноземних мов у немовних вищих навчальних закладах та загальні проблеми лінгвістики.

Інформаційний лист конференції - у розділі "Наукові заходи".

До уваги секретарів секцій XII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"!

polit2012Шановні колеги! Пропонуємо Вашій увазі комплект матеріалів (завантажити..) щодо підготовки до проведення МНПК "Політ. Сучасні проблеми науки", до якого входять: 1) реєстраційна картка; 2) зразок оформлення програми секції; 3) функції секретаря; 4) процедура відзначення кращих доповідачів;
5) зразок протоколу і звіту засідання секції; 6) календар подій.

Засідання секретарів секцій відбудеться 09.02.2012 р. о 15.20 в ауд. 8.801. З усіма питаннями звертайтеся, будь ласка, до науково-методичного відділу (ауд. 8.801, тел. 406-75-00).

Ubi concordia ibi victoria

І етап Всеукраїнської олімпіади

MC9004173325B15DШановні студенти! Кафедри нашого інституту запрошують Вас взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за дисциплінами:
       психологія;
       соціологія;
       документознавство та інформаційна діяльність;
       англійська мова;
       українська мова;
       педагогіка.

Дата, місце проведення і час у звідній таблиці. Чекаємо на Вас!

АНОНС: найкраща академічна група

3a35a0b1f2З метою підвищення якості успішності, суспільної активності та єдності серед студентів нашого інституту, стимулювання наукової діяльності й укріплення засад корпоративної культури запрошуємо вас до участі в конкурсі «Найкраща академічна група Гуманітарного інституту».

Перший етап конкурсу відбуватиметься з 30 січня по 8 лютого 2012 р. За детальною інформацією звертайтесь до відділу по роботі зі студентами (кімн. 8.805, тел. 408-21-48)

Вітаємо з іменною стипендією!

TOP_3473

Студентці 4 курсу
спеціальності «Психологія»

ФОРОСТЯНІЙ Ірині Петрівні

призначено іменну стипендію
Верховної Ради України.

І це – не випадково, адже Ірина активно проявляє себе в науковій діяльності, постійно бере участь у роботі Всеукраїнських і Міжнародних наукових конференцій, займає активну громадянську позицію, за що отримала лист-подяку за участь у благодійній акції «Подаруй дитині книгу».

Вітаємо Ірину зі значним здобутком і бажаємо їй подолання нових наукових та освітніх вершин!

Сучасне українознавство: здобутки і перспективи

productimage-picture-petrakov_rospis-167Шановні колеги! Кафедра українознавства запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Сучасне українознавство: здобутки і перспективи», яка відбудеться у м. Києві 22 березня 2012 року на базі Гуманітарного інституту НАУ. Заплановано роботу таких секцій:
1) українська культура у вимірах сучасних гуманітарних наук;
2) актуальні питання лексикології та граматики української мови; 3) проблеми інтерпретації художнього тексту.

Інформаційний лист можна завантажити в розділі "НАУКОВІ ЗАХОДИ".

Міжнародне визнання якості освіти

image001У кінці минулого навчального року ми повідомляли про те, що наша студентка-філолог Олександра Івашкова перемогла на Міжнародному конкурсі молодих перекладачів (у номінації «Англійська мова. Переклад художнього твору (поезія)»), що проходив у Росії з 10 березня по 10 квітня 2011 року. І ось нарешті, Олександра отримала диплом. Ще раз вітаємо її з високим здобутком!

Користуючись нагодою, побажаємо всім студентам Гуманітарного інституту досягти вершин професійного олімпу.

Ваші успіхи – наша гордість і нагорода за працю!

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве