Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Уболіваємо за наших!

ГМІ новый размер6 квітня в 4-й день «Студентської весни-2012», на сцені виступала команда нашого інституту. Перша частина виступу відбулася в стилі відомої англійської казки «Робін Гуд», де рідний університет назвали Шервудським лісом. Головною ідеєю було викрадення студентської шари, яку згодом герої Робін Гуд і Робін Гад повернули на місце. Дотепне відео «Студентська рада» (ковер на фільм «Пірати Карибського моря»), феєрична пісня дияволиці, запальний танець піраток, мініатюра «Рибалка» – все відбувалося у морському порту з маяком. Бурхливі оплески… Фінальна пісня…«Хвилина слави» ГМІ-шників! Адміністрація Гуманітарного інституту висловлює подяку команді за гідний виступ!

V Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

0000022511-IMG_45676-7 квітня 2012 року на кафедрі англійської філології та перекладу Гуманітарного інституту проходила V Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика». Конференція була організована за участю кафедри ділової іноземної мови Сибірського федерального університету (Російська Федерація). Участь у конференції взяли науковці із 13 країн: України, Білорусі, Грузії, Ірану, Іспанії, Кувейту, Лівії, Німеччини, Оману, Польщі, Російської Федерації, США, Чеської Республіки. Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор А. Гудманян.

Круглий стіл: "Оборонні бої Червоної Армії та рух опору в Україні"

0000022489-IMG_1969Відповідно до пропозиції комісії з питань воєнної історії України Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 03.11.2011 р. №1-269 про організацію та проведення регіональних, вузівських, шкільних конференцій, круглих столів та науково-практичних семінарів 5 квітня 2012 року викладачами кафедри історії та культурології ГМІ НАУ був проведений круглий стіл на тему:«Оборонні бої Червоної Армії (1941 – 1942 рр.) та рух опору в Україні (1941 – 1944 рр.)». У ньому брали участь 12 студентів І-ІІІ курсів різних спеціальностей, які під керівництвом викладачів кафедри підготували змістовні та цікаві доповіді.

Напрям «Гуманітарні науки» конференції «Політ»

polit20124 квітня 2012 року Гуманітарний інститут приймав гостей ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки». Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту, доктор філологічних наук, професор А.Г. Гудманян, який привітав учасників конференції та зазначив, що наука є основою і джерелом суспільного прогресу.

Відкрита лекція завідувача кафедри українознавства

IMG_38554 березня відбулася відкрита лекція завідувача кафедри українознавства, доктора філологічних наук І.В. Бурлакової на тему: «Феномен українського бароко». У ході лекції використовувалися мультимедійні засоби: колонки, проектор, комп’ютер. Лекція мала форму диспуту, бесіди. Лекцію відвідали викладачі кафедри українознавства, а також гості. Підводячи підсумок, можна констатувати, що лекція пройшла на високому методичному і науковому рівні і є прикладом успішної реалізації інноваційних методик в освітньому процесі.

Зустрічаємо весну!

P331015731 березня 2012 року викладачі та студенти Гуманітарного інституту брали участь в акції «Зробимо місто чистим» на території захисної смуги проспекту Відрадного, 95. Силами 40 студентів паркова зона перетворилася на місце прогулянок і відпочинку. Приємно було відчувати підтримку керівництва університету, яке потурбувалося про гарячий чай для студентів та разом з ними долучилися до благоустрою і озеленення Солом’янського району.

Виставка «musik + X»

IMG_431330 березня 2012 року студенти та викладачі ГМІ на запрошення Ґете-Інституту відвідали унікальну інтерактивну мультимедійну виставку «musik + X», яка пропонувала послухати, подивитися, відчути та пізнати. Виставка організована блоками: поп, інді-рок, хіп-хоп та техно. Основними елементами виставки є проекційні екрани й мультимедійні пристрої, які створюють гармонію музики, звуку і зображення. Все це дозволило відвідувачам поринути у музичний світ Німеччини, доторкнутися до частинки європейської культури.

Вітаємо випускників!

6_big
28-29 березня на кафедрі історії та культурології відбувся захист дипломних робіт ОКР «Спеціаліст» заочної форми навчання спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». Кваліфікація «Документознавець, інженер науково-технічної інформації» була присуджена 22 студентам.

 

ГМІ – гість проекту Ґете-Інституту!

images28 березня 2012 року колектив нашого інституту був запрошений на концерт групи «Zeitzeugen» (Берлін), на якому були представлені кращі зразки німецької поп-культури з 50-х років і до сьогодні. Захід відбувся у Палаці дітей та юнацтва м. Києва за підтримки Ґете-Інституту. Спеціальним гостем програми був український гурт «Тартак».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве