Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Справа бібліотеки живе!

IMG_24939-10 жовтня представники кафедри історії та документознавства професор Геращенко М.В. і доцент Литвинська С.В. були учасниками Міжнародної наукової конференції «Інноваційна модель наукової бібліотеки XXI ст.». Науковці розглядали проблемні питання інноваційних трансформацій бібліотечно-інформаційної діяльності, вивчали стратегії технологічної модернізації наукових бібліотек, новітні технології збереження бібліотечних фондів тощо.  У роботі конференції взяли участь  представники Російської державної бібліотеки, Бібліотеки ім. Врублевських Литовської академії наук, Національної бібліотеки Польщі, Бібліотеки з природничих наук РАН, Національної бібліотеки Білорусі. Особливий інтерес викликала  лекція професора Самнінського університету прикладних наук штату Міннесота США на тему «Барак Обама та Мітт Ромні: президентські вибори 2012 року».

Пізнай самого себе!

P04-10-12_14.4310 жовтня 2012 року студенти напряму «Психологія» відвідали всесвітньовідому виставку «Таємниці тіла». Основна її мета – показати людям, як виглядає без шкіри тіло, м’язи та внутрішні органи. Крім того, на виставці експонувалося порівняння здорового і хворого тіла. Побачене викликало у студентів амбівалентні відчуття: страх, захоплення, подив, цікавість. Утім кожен зробив висновок, що наше тіло – це наш не відновлюваний ресурс, цінність, яку неможливо повернути у разі втрати.

Звітно-виборча конференція

29 жовтня 2012 року в нашому інституті відбулася звітно-виборча конференція студентів, на якій було обрано нове керівництво студентського самоврядування. На Конференції були присутніми адміністрація інституту та представники студентських організацій інших інститутів НАУ. Зі вступним словом до учасників звернувся директор Гуманітарного інституту Артур Гудманян, який побажав усім плідної роботи і зауважив, що для претендентів на посаду голови Студентської ради – це важливий і відповідальний крок.

Школу молодого викладача відкрито

school-day-photoУ жовтні в нашому інституті відкрито «Школу молодого викладача». Досвідчені викладачі допомагатимуть своїм молодшим колегам освоїти навички навчальної та методичної роботи. Робота «Школи» розпочалася напередодні Дня працівника освіти з показової лекції доктора філологічних наук, професора кафедри української мови та культури Я. Януш. Лекцію було присвячено особливостям вживання лексики у професійному мовленні. Відомості щодо різновидів лексики, лексичних норм і типових лексичних помилок були корисними не лише для студентів, але й для всіх, хто дбає про високу культуру мовлення. Гуманітарний інститут запрошує всіх до співпраці, адже майстерність педагога вимагає постійної і напруженої праці!

Сторінками історії…

map1_b_2У вересні-грудні 2012 року відмічається історичний ювілей – 200-річчя Вітчизняної війни 1812 р. У рамках  святкування цієї історичної дати та виконання Наказу Міністерства освіти, науки молоді та спорту України від 03.04.2012 № 408 «Про затвердження Плану заходів з підготовки та відзначення у 2012 р. 200-річчя вітчизняної війни 1812 року»  з метою виховання патріотизму та національної свідомості учнівської та студентської молоді  викладачами кафедри історії та документознавства Гуманітарного інституту Юрченко О.А. та Захарчуком О.М. 9 жовтня була організована тематична лекція та виставка сучасної наукової літератури, присвячені історичному ювілею.

Трудова практика

SAM_3517

Зранку осіннього дня 2 жовтня, незважаючи на зливу, студенти 2 курсу Гуманітарного інституту зібралися біля «Містерії» для проходження трудової практики. Разом з наставниками вони попрямували до ділянок, де проходила практика. Дружньо та завзято виконували всі завдання, за що від керівників практик  отримали оцінку «відмінно».

Професійне самовдосконалення

0000027944-SAM_36003 жовтня 2012 року лабораторія психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту провела науково-просвітницький семінар на тему «Професійне самовдосконалення» для студентів ГМІ 1 та 2 курсів спеціальності «Соціальна робота». Семінар проводили завідувач лабораторії Л.М. Рябокінь та психолог О.А. Бутник.

Зміцнюємо корпоративну культуру

345

У кінці вересня – на початку жовтня 2012 року кафедра авіаційної психології Гуманітарного інституту організувала та провела низку заходів, метою яких було формування в студентської молоді навиків корпоративної культури та поглиблення їх морально-естетичного виховання. Зокрема, 24 вересня студенти І курсу у супроводі викладача кафедри А. Нагайко відвідали музей Великої Вітчизняної війни під відкритим небом.

«Осінь багряна садами іде…»

23434
2 жовтня в залі українознавства науково-технічної бібліотеки НАУ відбувся літературно-музичний вечір «Осінь багряна садами іде…». Захід був організований кафедрою українознавства Гуманітарного інституту на чолі з Тетяною Чухліб та працівниками НТБ НАУ на чолі з Оксаною Лазаренко.

 

Захисти дипломних робіт

DSC_00382-3 жовтня 2012 року на кафедрі історії та документознавства відбувався захист дипломних робіт студентів ІЗДН щодо присвоєння освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст» зі спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність». На захисті було представлено двадцять робіт, що відтворювали різні грані документознавства та інформаційної діяльності. Роботи відзначалися достатнім науковим рівнем, студенти довели відповідний ступень опрацювання теоретичного та практичного матеріалу. Це було відзначено головою ДЕК доктором педагогічних наук, професором кафедри книгознавства і бібліотекознавства КНУКіМ Людмилою Григорівною Петровою.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве