Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Шановні колеги!

Ось і завершився 2011-2012 навчальний рік. Ми з честю пройшли його, поділяючи радість перемог і труднощі буденної роботи. Кожного дня ми прагнули до досконалості, сходили на вершини педагогічної майстерності, розширювали власні наукові горизонти та простір для творчості студентів, магістрантів, аспірантів. Але кожна справа, навіть найбільш важлива, потребує сил, турботи, впевненості, бажання, що неможливо без гарного відпочинку, релаксації на морському узбережжі, подорожі в гори, без теплого літнього вечора з родиною, без подиху чистим закарпатським повітрям. Дякуючи за сумлінну і нелегку працю, бажаю Вам продуктивного, сповненого пригод і відкриттів літа. Нехай канікули заполонять Ваші відчуття новими враженнями, барвами і натхненням. Гарного Вам літнього настрою!

З повагою, Артур Гудманян

Літня школа аспірантів

uch325-30 червня 2012 року викладачі й аспіранти кафедри педагогіки і психології професійної освіти під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Е.В.Лузік були учасниками Всеукраїнського науково-методичного семінару «Літня школа аспірантів». Програма семінару передбачала роботу в секціях «Психологія», «Історія педагогіки», «Педагогіка», «Філологія» і «Економіка».

На пленарному засіданні виступили: доктор філософських наук, професор, академік НАН та НАПН України, Міністр освіти і науки у 1999-2005 рр. В.Г.Кремень, доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН О.В.Глузман, доктор психологічних наук, професор, академік НАПН, директор Центру глибинної психології Т.С.Яценко, доктор педагогічних наук, професор, академік-секретар Відділення вищої освіти НАПН М.Б.Євтух та інші провідні вчені нашої держави.

Триває робота приймальної комісії

SAM_2164

2 липня по всій території України стартувала приймальна кампанія 2012 року. Тисячі абітурієнтів, їх батьки та родичі заполонили сотні навчальних закладів нашої держави. Відомий режисер К. Станіславський стверджував, що театр починається з роздягальні. Це стосується й університету. Адже, професійна консультація викладача, допомога методиста, швидкість оператора комп’ютерного набору, комфортна територія – все це є найкращою візитівкою, красномовною демонстрацією відношення до навчання і виховання еліти майбутнього. І наш Гуманітарний інститут є частиною цього процесу. Займаючись зрощенням професійних філологів (перекладачів), психологів, документознавців, соціологів і соціальних працівників, ми допомагаємо Вам здійснити Ваші мрії. Освіта в стінах нашого інституту – це справа сотень професіоналів, небайдужих до доль тисяч студентів, до їх професійних успіхів і особистих перемог. Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас до нашої теплої родини. А наш сайт допоможе Вам переконатися в тому, що навчання в НАУ – це якість, престиж і драйв!

Передаємо спортивний досвід!

3З 2 по 6 липня 2012 р. завідувач кафедри спортивної підготовки майстер спорту міжнародної категорії Н. Турчина брала участь у Всеукраїнському семінарі з підвищення кваліфікації тренерів та організаторів спортивних змагань. Захід відбувався у м. Бердянську, де одночасно проводився Кубок Азовського моря зі спортивної аеробіки. В ньому змагалася збірна команда НАУ зі степ-аеробіки. У рамках турніру Наталія Ігорівна провела показове заняття, яке залишило в серцях учасників теплі спогади про наш інститут.

Підвищуємо науковий статус

1297971157_winrar
Відповідно до рішення атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17 травня 2012 року в аспірантурі Національного авіаційного університету відкрита наукова спеціальність 27.00.02 – «Документознавство, архівознавство». Вітаємо кафедру історії та культурології, яка є базовою з підготовки аспірантів із зазначеної спеціальності. Сподіваємось, майбутні наукові здобутки укріплюватимуть славу нашого Гуманітарного інституту як платформи формування гуманітарної еліти суспільства.

Конгрес з безпеки авіації!

1311697875_mriya

Шановні колеги! 27 червня завершується збір матеріалів до V Всесвітнього конгресу «Авіація у XXI столітті. Безпека в авіації та космічні технології», який відбудеться 25-27 вересня 2012 року. Науково-методично-редакційний відділ Гуманітарного інституту пропонує Вашій увазі комплект матеріалів з проблематики Симпозіуму «Людський фактор в авіації». Нагадуємо, участь наших викладачів безкоштовна. Матеріали (стаття, акт експертизи, заявка) слід подавати до ауд. 8.801 С.М. Ягодзінському (телефон 406-75-00).

Ми - колеги і друзі!

237215920 червня 2012 року викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту відвідали дендропарк «Олександрія» у м. Біла Церква.  Учасники екскурсії гуляли мальовничими стежками парку, слухали цікаву розповідь гіда про історію парку та видатних людей, пов'язаних з ним, дізналися багато нового й отримали безліч позитивних вражень. По завершенню екскурсії була проведена весела фотосесія та пікнік під кронами двохсотлітніх дерев. Сподіваємось, такий спосіб проведення часу сприятиме укріпленню творчої та дружньої атмосфери на кафедрі, розбавить робочі будні приємними колективними спогадами.

Так тримати!

_12__20 червня 2012 року на засіданні вченої ради Національного авіаційного університету наші колеги були відзначені за багаторічну і сумлінну працю. Грамотою Національного авіаційного університету за успіхи в організації та вдосконаленні навчально-виховного процесу в університеті, значний особистий внесок у формуванні інтелектуального, культурного та морального розвитку студентів нагороджено заступника директора нашого інституту ІВАНОВУ Жанну Євгенівну. Нагрудним знаком «Ветеран Національного авіаційного університету» нагороджено викладача кафедри іноземних мов за фахом АКОПЯН Тетяну Валентинівну. Дякуємо Вам за якість у роботі, професійну мужність та прагнення до досконалості на честь нашого інституту.

Приростаємо докторами психологічних наук!

prosandeevaКолектив кафедри соціології та
соціальних технологій вітає

ПРОСАНДЄЄВУ Людмилу Євгеніївну

із успішним захистом
докторської дисертації на тему:
«Психологічні засади розвитку
самоцінності особистості в процесі соціалізації».

Бажаємо Вам успіхів, творчого натхнення
і подальших наукових здобутків.
Ніколи не сумнівайтеся у власних силах,
сподівайтесь на краще і залишайтеся
завжди усміхненою та щасливою!

Кураторська година на свіжому повітрі

13Проведення кураторських годин може бути не лише в аудиторіях університету, але й у затишних парках та музеях під відкритим небом! Так куратор групи 211 Людмила Просандєєва провела виховну бесіду зі студентами у музеї «Мамаєва Слобода». У неформальній атмосфері легше спілкуватися на будь які теми студентського життя. Саме порада наставника та студентських друзів може надихнути, заспокоїти, застерегти від життєвих помилок. Ми знаємо, що студентські роки згадуються крізь десятиліття не аудиторними заняттями, конспектами та іспитами, а теплотою й посмішками кураторів, одногрупників, друзів. Доброзичливість – девіз наших кураторів.

Вітаємо з Днем народження!

873db9161414

Колектив Гуманітарного інституту
щиросердечно вітає директора

Артура Грантовича ГУДМАНЯНА

з Днем народження!


Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве