Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Екскурсія до Центру психології сім’ї «ЛЕЛЕКА»

P512025412 травня 2011 року під керівництвом доцента кафедри соціології та соціальної роботи Блінова Олега Анатолійовича відбулася екскурсія студентів 3 і 5 курсів спеціальності «Соціальна робота» до Центру психології сім’ї «ЛЕЛЕКА».

Перед студентами виступила засновник Центру психології сім’ї «ЛЕЛЕКА», фундатор Всеукраїнської просвітницької програми «Здорова жінка – здорова Україна», голова правління Інституту інтегративної психології Т.М. Дугельна.

Виставка соціальної реклами

З 11-13 травня в холі 8-го корпусу працювала виставка соціальної реклами. Студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Гуманітарного інституту під керівництвом О. Блінова проявили ініціативу в організації виставки, на якій було здійснено спробу майбутніх спеціалістів висвітлити актуальні проблеми сьогодення – моральних цінностей, розлучення, віртуальної залежності, стосунків за розрахунком, здорового способу життя (куріння, алкоголю, наркоманії, здорового харчування). Організаторам приємно, що до проекту долучились студенти НАУ, які брали участь у голосуванні.

 

Студентська весна - 2011

23 квітня на фестивалі «Студентська весна-2011» виступала команда Гуманітарного інституту.

На суд глядачів і журі команда запропонувала театральну постановку «*777*7 днів.7 душ.7 почуттів». Хто ж сильніший: добро чи, все-таки, зло? Відповідь на це запитання команда гуманітаріїв шукала протягом першої частини виступу.

Конференція «Актуальні проблеми психології діяльності в особливих умовах»

news

20 квітня в Національному авіаційному університеті відбулася VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми психології діяльності в особливих умовах».

День народження Гуманітарного інституту!

10 квітня виповнилося 8 років Гуманітарному інституту. Студенти та викладачі ГМІ вирішили влаштувати яскраве свято. Його гарним початком стало урочисте засідання Вченої ради та відкриття на восьмому поверсі виставки студентських груп «Ось таке життя-буття».

Фаховий семінар «Іноземні мови за професійним спрямуванням»

news6 та 8 квітня 2011 р. в рамках ХI Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» на кафедрі іноземних мов за фахом відбулися засідання фахового семінару «Іноземні мови за професійним спрямуванням», в яких взяли участь з доповідями англійською мовою студенти Інституту економіки та менеджменту, Аерокосмічного Інституту, Факультету комп’ютерних наук та Факультету комп’ютерних систем.

ІV Міжнародна науково-практична конференція «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика»

1-2 квітня кафедра англійської філології та перекладу Гуманітарного інституту провела ІV Міжнародну науково-практичну конференцію «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика». Участь у конференції взяли науковці із 10 країн: України, Російської Федерації, Білорусії, Польщі, Румунії, Хорватії, Німеччини, США, Алжиру, Оману. Пленарне засідання відкрив директор Гуманітарного інституту доктор філологічних наук, професор А. Гудманян.

Науково-теоретична конференція «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві»

30-31 березня в Гуманітарному інституті Національного авіаційного університету відбулося пленарне засідання науково-теоретичної конференції «Гармонізація науки і вищої освіти в інформаційному суспільстві».

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гуманітарного інституту НАУ Артур Гудманян.

Фестиваль збирає інтелектуалів

26 та 27 лютого у Пр иймальній комісії нашого університету відбувся І «Фестиваль англомовних інтелектуальних ігор» з метою залучення учнівської молоді міст а Києва до навчання в Гуманітарному інституті та англомовних проектах НАУ. Фестиваль проводився Гуманітарним інститутом за сприяння Клубу інтелектуальних настільних ігор «Game Hall» міста Києва. 

Хотіла б я піснею стати

16 березня в читальній залі науково-технічної бібліотеки університету відбувся літературно-музичний вечір «Хотіла б я піснею стати». Він був присвячений 140-річчю з дня народження прекрасної жінки, геніальної поетеси, вірної та відданої доньки України – Лариси Петрівни Косач-Квітки, яку всі ми знаємо за псевдонімом – Леся Українка.

Науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України»

24-25 березня в читальному залі Науково-технічної бібліотеки НАУ відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України». Організували конференцію кафедра іноземних мов за фахом і кафедра педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве