Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

Відкриваємо Грузію навчальну і наукову

55516 листопада 2018 року професор кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктор педагогічних наук Лілія Барановська виступила з доповіддю «Авіаційний заклад вищої освіти в системі вищої освіти України» на пленарному засіданні XI Міжнародної конференції «Education and Science in the XXI Century: Reality, Challenges, Perspectives», яка відбулась в Горійському державному навчальному університеті (м. Горі, Грузія).

Універсіада НАУ з багатоборства

55529 листопада 2018 року в спорткомплексі НАУ відбулися змагання з багатоборства за програмою Універсіади НАУ. Головний суддя змагань старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ – Совгіря Тетяна Миколаївна.

Наші випускники – наша гордість

55530 листопада 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулося засідання наукового гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства». На зібранні була присутня в минулому студентка кафедри англійської філології і перекладу, а наразі письмовий перекладач літератури «нон-фікшн» Ірина Мазарчук.

Презентація наукового щорічника «Україна дипломатична»

55528 листопада 2018 року в конференц-залі Національної Академії наук України відбулася презентація 19-го випуску наукового щорічника «Україна дипломатична», присвяченого історії української дипломатичної служби, особливостям дипломатичних відносин України з іншими країнами світу, сучасним геополітичним реаліям, культурній та духовній дипломатії.

Підготовка до навчання у вищій школі

55530 листопада 2018 року старший викладач кафедри української мови та культури Т. Чухліб провела профорієнтаційну бесіду з викладачами-стажистами Г. Трегубовою та Т. Жураківською, з метою інформування студентів Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування.

Не дамо СНІДу шанс!

5553 грудня 2018 доценти кафедри педагогіки та психології професійної освіти Л. Бондар та А. Кокарєва разом зі студентами І курсу спеціальності «Соціальна робота» провели захід, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня.

Правильний вибір сьогодні – запорука успішного завтра!

5554 грудня 2018 року доцент кафедри іноземних мов за фахом Давиденко Тетяна Анатоліївна провела бесіду з випускниками Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Андрушівки (обл. Житомирська).

Співпраця з базами практики триває

55512, 15 та 19 листопада 2018 року студентка 427 групи спеціальності «Практична психологія» Ващенко Іванна на запрошення шкільного психолога спеціалізованої школи ім. Т. Шевченко № 112  міста Києва провела для учнів третіх класів ряд корекційно-розвивальних занять із розвитку уяви засобами казкотерапії.

Шукаємо майбутніх перекладачів

5553 грудня 2018 року старший викладач кафедри англійської філології та перекладу Гастинщикова Любов Олександрівна відвідала ЗОШ № 3 міста Ірпінь та зустрілась з учнями 11 класу, виступивши перед ними з темою "Роль перекладача в сучасному світі".

День подяки на власний штиб

555Група 101 (спеціальність «Філологія») започаткувала свій «День подяки», провівши 29 листопада 2018 року, в останній четвер місяця, через тиждень після американського Дня Подяки, круглий стіл на честь своїх перших трьох місяців навчання в НН ГМІ.

Без паніки!

5529 листопада 2018 року Центр підтримки студентських ініціатив НН ГМІ «StartFly» спільно з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД» провів захід для студентів НАУ, приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве