Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Реалізація права молоді на державну службу

55510 грудня 2018 року на кафедрі історії та документознавства відбулася зустріч викладачів та студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» з начальником відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Державної авіаційної служби України Зелінським Ігорем Леонідовичем.

До зустрічі в НАУ

55514 грудня 2018 року студенткою кафедри соціальних технологій Вікторією Пташник було проведено профорієнтаційний захід в Бучанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Учням школи було запропоновано відео та інформаційні матеріали про студентське життя в НАУ.

Снайпер столиці

55511 грудня 2018 року у м. Києві були проведені змагання з кульової стрільби серед ЗВО нашої столиці. У зазначеному патріотичному заході, за символічною назвою «Снайпер столиці», взяли участь 18 команд.

Новорічні свята: звичаї і традиції

55513 грудня 2018 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов за фахом Тетяна Анатолівна Давиденко організувала і провела зі студентами 212 групи ФЕБА засідання English Speaking Club приурочене циклу зимових свят, їх звичаїв і традицій.

Масова культура і масова свідомість

555Традиційно остання пара перед модульною контрольною роботою присвячена повторенню та узагальненню матеріалу, який було пройдено за семестр.

Космічна психологія

55518 грудня 2018 року завідувач кафедри авіаційної психології Помиткіна Л.В. та доценти кафедри авіаційної психології Сечейко О.В., Горський О.М. провели заняття для учасників команди «Common Sense» Stem –школи Inventor.

Рівняймося на кращих

55521 грудня 2018 року викладачі кафедри історії та документознавства: завідувач кафедри професор Тюрменко Ірина Іванівна, доценти Божук Людмила Володимирівна, Курченко Тетяна Євгенівна та студенти 1 і 5 курсів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відвідали Національний банк України.

Старшокласники обирають професію

5557 грудня 2018 року доцент кафедри української мови та культури А. Сібрук і викладач Х. Стецик зустрілися з учнями Теплівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинського району Полтавської області. Метою зустрічі було інформування майбутніх абітурієнтів з особливостями навчання в Національному авіаційному університеті.

Професійна освіта за дуальною системою Німеччини!

55514 грудня 2018 року випускники спеціальності «Філологія» Катерина Супрунець та Аліна Шемшук поділилися зі студентами-філологами досвідом навчання та працевлаштування в Німеччині. Зустріч з випускницями організували доценти кафедри англійської філології і перекладу Плетенецька Ю.М. та Шахновська І.І.

Готуємось до захисту дипломних робіт

55521 грудня 2018 року на кафедрі історії та документознавства відбулось засідання наукового гуртка «Методологічний семінар для магістрантів».

Набуваємо досвід

555Доцентом кафедри соціальних технологій Петренко Т.В. організовано і проведено майстер-клас у рамках дисципліни «Соціальна робота з сім'ями». Студенти спеціальності «Соціальна робота» продовжували знайомитися з методом арт-терапії. Третьокурсники вчилися допомагати клієнтам усвідомити свій внутрішній стан шляхом створення візуальних образів, метафор, символів.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве