Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вчена рада ФЛСК: 16 грудня 2019 року

55516 грудня 2019 року відбулося засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Декан факультету С. Ягодзінський відзначив кращих студентів факультету та вручив подяки, грамоти і сертифікати за успіхи в навчанні та активну участь у соціальних проектах.

Ювілейні Соціологічні читання пам’яті Наталії Паніної

55510 грудня 2019 року, в Міжнародний день прав людини, відбулися ювілейні Соціологічні читання пам’яті видатної української науковиці Наталії Паніної (1949–2006).

Конкурс на краще новорічне вбрання кафедри ФЛСК

55516 грудня 2019 року на факультеті засновано черговий проект – Конкурс на краще новорічне вбрання кафедри. До журі увійшли всі члени Вченої ради факультету, які перед засіданням ради завітали до кожного підрозділу та пересвідчились у тому, що кожна кафедра, кожен працівник факультету любить Новорічну казку, шанує новорічні традиції та красу і таємничість цього свята.

Форум прогресивних людей «ЗМІНИМАТИ»

55515 грудня студенти-політологи 113 групи разом з наставником доцентом Інною Семенець-Орловою стали учасниками проведення політичного Форуму «ЗМІНИМАТИ».

Відвідування Музею залізничного транспорту

55517 грудня 2019 року група ДК-221 спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом зі своїм наставником доцентом кафедри історії та документознавства Тетяною Клиніною відвідали музей залізничного транспорту. Музей висвітлює різні етапи розвитку залізничного транспорту в Україні: дореволюційний, радянський та сучасний.

Універсіаді НАУ з волейболу

555З 3 по 17 грудня 2019 року в спортивному комплексі НАУ проходили змагання з волейболу в рамках Універсіади Національного авіаційного університету. Головний суддя змагань, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Ракитіна Т.І.

Науковий гурток «Social work interaction» продовжує роботу

55512 грудня 2019 року доцент кафедри іноземної філології Заслужена Алла Андріївна провела чергове засідання студентського наукового гуртка «Social work interaction». На засіданні гуртка студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» долучилися до обговорення теми «Процедура ведення випадку в соціальній роботі».

Граматика у вивченні іноземної мови

5559 грудня 2019 року старший викладач кафедри іноземної філології Гармаш Тетяна Андріївна взяла участь у воркшопі Гете-інституту та видавництва Hueber «Віртуозне викладання граматики».

Науковий гурток «Social work interaction» продовжує роботу

55512 грудня 2019 року доцент кафедри іноземної філології Заслужена Алла Андріївна провела чергове засідання студентського наукового гуртка «Social work interaction». На засіданні гуртка студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» долучилися до обговорення теми «Процедура ведення випадку в соціальній роботі».

Студентська етновечірка «Андріївські вечорниці»

555Вже стало традицією у середині грудня проводити у гуртожитку № 5 НАУ Андріївські вечорниці, адже це одне з улюблених молодіжних свят українського календаря. 13 грудня вважається днем пам’яті апостола Андрія Первозваного, а в народі ще це свято називають Калита, і воно дивовижно поєднує язичницькі і християнські традиції.

Міс факультету-2020

55512 грудня 2019 року відбулося свято краси, грації та інтелекту Міс факультету-2020. У конкурсі взяли участь 9 студенток факультету – Копейченко Єлизавета, Карпенко Олександра, Луценко Анна, Шпаченко Катерина, Ракович Дарина, Унгарова Марина, Кваснюк Алла, Мельниченко Анна, Міклуха Катерина.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве