Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Подвійна перемога студентів нашого факультету на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

555Студентів Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Микиту Бойченко та Вероніку Синчук нагороджено дипломами І та ІІІ ступенів Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт у галузі «Педагогічна та вікова психологія», який проходив на базі Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського».

Мова та культура в просторі новітніх технологій

55516 квітня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Мова та культура в просторі новітніх технологій: проблеми сучасної комунікації». Конференцію традиційно проводить кафедра української мови та культури з метою обговорення актуальних питань розвитку мови і культури в умовах сучасних глобалізаційних процесів.

Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт!

555Студентка Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Анна Чалик посіла III місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Переклад». У II турі конкурсу, який відбувся у Львівському національному університеті імені Івана Франка, взяли участь 63 студенти із 32 закладів вищої освіти України.

Онлайн засідання Вченої ради ФЛСК

55515 квітня 2020 відбулося чергове засідання Вченої ради Факультету лінгвістки та соціальних комунікацій. Через відсутність питань, які передбачають проведення таємного голосування, засідання було проведено в режимі відеоконференції.

Соціальний проєкт ФЛСК – у громадському бюджеті Києва!

554Соціальний проєкт «ANTI-лайка» Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій успішно пройшов експертизу Громадського бюджету міста Києва!

20 років – одна команда!

55511 квітня 2020 року кафедра педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій святкує 20-річчя від дня заснування! Хоча 20 років – вік дуже короткий відносно людської цивілізації і навіть існування нашого славетного університету, проте кафедрі є чим пишатися.

Полікультурний калейдоскоп

55515 квітня 2020 кафедрою іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у рамках тижня кафедри «Полікультурний калейдоскоп» було проведено в дистанційному форматі низку творчих проектів та завдань, орієнтованих на формування та розширення міжкультурної толерантності в освітньому просторі.

Роль іноземних мов у становленні особистості

55514 квітня 2020 року кафедрою іноземної філології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у рамках ІІІ Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» у дистанційному форматі проведено ІІІ Всеукраїнський круглий стіл з міжнародною участю «Роль іноземних мов у соціокультурному становленні особистості».

Громадянська освіта: стратегія та практика реалізації

55513 квітня 2020 року доцент кафедри соціології та політології Інна Семенець-Орлова взяла участь у Всеукраїнському круглому столі “Громадянська освіта: державна стратегія та практика реалізації” (он-лайн засідання).

Про інноваційність як особистісну якість

55514 квітня 2020 року було проведено он-лайн годину корпоративної культури зі студентами-політологами 113 групи на тему "Як розвинути soft skill - інноваційність?". Куратор 113 групи І.Семенець-Орлова порадила студентам, як можна корисно провести час під час карантину, працюючи над вдосконаленням власних особистісних якостей.

Опанування космічного простору: Україна і світ

55514 квітня 2020 року у режимі відеоконференції у НАУ відбулася науково-практична конференція «Опанування космічного простору: Україна і світ» в межах третього Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Організатор – кафедра історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве