Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Нові горизонти

555Студентка-магістрантка Лаврик Вікторія спільно з доцентом кафедри англійської філології і перекладу О.М. Линтвар провела для студентів 2 курсу виховний захід «Знання мови відкриває нові горизонти».

Читай і пізнавай

55530 вересня 2019 року, у Всеукраїнський день бібліотек, в НТБ НАУ відбувся огляд сучасної літератури та відбірковий етап до організованого кафедрою української мови та культури стрім-театру «Моє».

Практичне заняття із народним депутатом України

55524 вересня 2019 року студенти-політологи 113 групи ФЛСК разом із доцентом кафедри соціології та політології Семенець-Орловою І.А. мали виїзне практичне заняття у парламенті України.

Науково-практичний семінар у Національному банку України

5553 жовтня 2019 року студенти факультету лінгвістики та соціальних комунікацій на чолі із завідувачем кафедри історії та документознавства І.І. Тюрменко та за участі доцентів кафедри – Л.В. Божук і О.А. Юрченко взяли участь у науково-практичному семінарі, який організувало Управління діловодства Департаменту забезпечення діяльності НБУ.

НАУ обираємо – про майбутнє дбаємо!

5553 жовтня 2019 року викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій С.С. Попадюк відвідав Київську спеціалізовану ЗОШ №291 у рамках профорієнтаційної роботи.

Запрошуємо на навчання до НАУ!

55523 вересня 2019 року студентка 6 курсу Гарбуз Анастасія разом з кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри англійської філології і перекладу Рудіною Мариною Володимирівною провели профорієнтаційну роботу серед учнів Чигиринської ЗОШ I-III ступенів №1.

Перспективи наукової діяльності студентів

55530 вересня 2019 року з метою популяризації студентської науки та залучення активної талановитої молоді до участі у науково-дослідній діяльності на кафедрі соціології та політології було проведено навчально-методичний семінар «Перспективи та напрямки студентської наукової діяльності в НАУ» для студентів-соціологів.

Ерудити філології

5554 жовтня 2019 року доцент кафедри англійської філології і перекладу Рудіна М.В., та старший викладач кафедри англійської філології і перекладу Білоус Н.П. провели інтерактивну гру «Поле чудес» для студентів І курсу спеціальності «Філологія». Студенти мали можливість розширити свій кругозір у англомовному, країнознавчому та культурологічному просторі.

Що далі?

555Після закінчення школи перед кожним абітурієнтом постає питання «А що робити далі?». Майже кожен вирішує продовжувати навчання у ВИШах. Та як обрати правильну стежку, правильну професію, яка б приносила задоволення та високий заробіток?

День кар'єри

5559 вересня 2019 року психолог навчально-наукової лабораторії психофізіології моніторингу професійної придатності льотного складу цивільної авіації кафедри авіаційної психології Юлія Кравченко взяла участь у заході «День кар'єри», що відбувся у КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей».

Дружня зустріч з майбутніми абітурієнтами

5554 жовтня 2019 року викладачі кафедри історії та документознавства, доценти Тетяна Клиніна та Леся Халецька зустрілися з учнями 10-А, 11-А та 11-Б класів середньої загальноосвітньої школи №221 м. Києва.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве