Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вчена рада факультету

photo 2021-11-15 10-17-4311 листопада 2021 року відбулося планове засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На початку засідання декан факультету Наталія Віталіївна ЛАДОГУБЕЦЬ ознайомила присутніх з інформацією про забезпечення дотримання епідеміологічних вимог працівниками факультету відповідно до розпорядження ректора «Про організаційні заходи щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 у Національному авіаційному університеті» № 061/роз від 26.10.2021 р.

Вебінар «Містичний Сковорода»

711 листопада 2021 року доцент кафедри української мови та культури Уляна Кошетар провела вебінар присвячений творчості славетного українського філософа Григорія Сковороди. Захід, у якому взяли участь понад 60 студентів, мав назву «Містичний Григорій Сковорода».

Участь студентів у науковій конференції

Opera Снимок 2021-11-11 153257 meet.google.com11 листопада 2021 року студенти Національного авіаційного університету взяли участь у Всеукраїнській науковій інтернет-конференції «Лінгвістичні студії молодих дослідників», організованою Рівненським державним гуманітарним університетом спільно з Рівненською обласною державною адміністрацією, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Хмельницьким національним університетом. З вітальним словом до учасників звернувся ректор Рівненського державного гуманітарного університету, заслужений діяч науки і техніки України, професор Постоловський Руслан Михайлович.

Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації

IMG 2050Традиційно в рамках Днів української писемності та мови в Національному авіаційному університеті відбувається важлива наукова подія - Всеукраїнський науково-практичний семінар молодих науковців, студентів, аспірантів "Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації". Організатором заходу виступила кафедра української мови та культури НАУ, співорганізатор - кафедра української мови та літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Пишемо разом в НАУ!

РАДІОДИКТАНТ 2021 219 листопада 2021 року тисячі українців по всьому світу долучилися до написання традиційного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, приуроченого до Дня української писемності та мови.
Національний авіаційний університет не оминув традицію та усією дружньою командою долучився до написання радіодиктанту онлайн.

Вебінари для викладачів ЗВО від міжнародного освітньо-методичного Центру DINTERNAL EDUCATION

5Викладачі кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного інституту Анпілогова Тетяна Володимирівна, Денисенко Наталія Григорівна, Шульга Тетяна Валеріївна та інші долучилися до серії вебінарів для викладачів ЗВО від Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education під назвою ELT Perspectives in Higher Education .

Глибоко сумуємо...

139912350627 квітня 1968 - 04 листопада 2021

Глибоко сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашої колеги, ЯКОВЕНКО АЛЛИ КАЗИМИРІВНИ,
кандидата соціологічних наук,
доцента кафедри соціології та політології
Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій

Міжнародне стажування

111 вересня по 17 жовтня 2021 року викладачі кафедри педагогіки та психології професійної діяльності професор Балахтар Валентина Візіторівна, доцент Демченко Наталія Іванівна, доцент Гордієнко Наталія Василівна, доцент Проскурка Наталія Миколаївна приймали участь у міжнародному стажуванні «ФАНДРЕЙЗИНГ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЄКТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД» (Польща – Україна). За підтримки Фундації "Зустріч" (Польща), Ягеллонського Університету (Польща), ГО "Соборність" (Україна) та Луганського ІППО (Україна).

Актуальна розмова про сучасні архіви зі стейкхолдером

457 жовтня 2021 року відбулась зустріч студентів 1 курсу спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК НАУ із директоркою Державного архіву Київської області Каменєвою Софією Арсеніївною. Пані Софія є невтомним пропагандистом професії архівіста, її розповіді про архівні будні, проблеми і досягнення архівістів, інформаційний ресурс ДАКО завжди є актуальними і дуже професійними.

Інтерпретація Геловіну: традиція, обряди, маркетинг: науковий гурток».

aa3033f10280fc120dbec5f3877dbcfa31 жовтня в оналайн-режимі відбулось засідання наукового гуртка у форматі вебінар, присвяченого інтерпретації Геловіну у різних культурних середовищах. У роботі гуртка взяли участь студенти ФККПІ НАУ та Академії сучасних медіа. Модераторка заходу, доцентка кафедри української мови та культури Кошетар У.П. запропонувала прослухати музичні твори, переглянути історичні світлини та малюнки, присвячені Геловіну.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве