Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

НАУ носить вишиванку!

555Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки – чудове свято самобутньої, неповторної, барвистої української культури. Цьогоріч День вишиванки припав на 21 травня і саме цього святкового дня на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулися заходи, приурочені Всесвітньому дню вишиванки.

Зустріч із випускниками КІТЗ НАУ

55521 травня 2020 року на платформі Google Meet відбулася зустріч викладачів кафедри історії та документознавства, студентів спеціальності 029 з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладачем Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Антоніною Павлівною Богінською та випускниками КІТЗ НАУ спеціалізації «Діловодство».

Магістри опановують «Marketing strategy for startups»

55518 травня 2020 року доцент кафедри української мови та культури Кошетар У.П. та магістранти ФККПІ взяли участь у вебінарі «Marketing strategy for startups». Він був присвячений одному з найважливіших етапів під час створення стартапу – розробці маркетингової стратегії.

День відкритих дверей факультету!

55519 травня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету на платформі Google Meet відбувся День відкритих дверей. У Дні відкритих дверей ФЛСК взяли абітурієнти з усіх регіонів України, а також директори шкіл-партнерів факультету, студенти коледжів.

Дні науки ФЛСК – 2020

555З 15 по 19 травня 2020 року відбувалися заходи Днів науки факультету, присвячені Дню науки в Україні. Відкриваючи Дні науки факультету, декан С.М. Ягодзінський та заступник декана з наукової та міжнародної діяльності А.М. Кокарєва вказали на незаперечний факт проникнення науки, наукової творчості, наукового стилю мислення в усі соціальні практики інформаційного суспільства.

Круглий стіл «Сім’я – це серце України»

55515 травня відзначається Міжнародний день сім’ї (International Day of Families). Це свято було проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році. Цього дня на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій на платформі Google Meet відбувся круглий стіл «Сім’я – це серце України».

День відкритих дверей факультету!

55519 травня 2020 року з 16.00 до 17.30 Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету проводить День відкритих дверей.

Вчена рада ФЛСК в онлайн режимі

55613 травня 2020 року відбулося чергове засідання Вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.

Співпраця з Гете-інститутом триває

555Викладачі німецької мови кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, незважаючи на карантинні обмеження, активно співпрацюють з Гете-інститутом.

Хай мама почує…

555Викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Колісниченко Анна Віталіївна, Харицька Світлана Василівна, Пришупа Юлія Юріївна разом зі студентами факультету екологічної безпеки, інженерії та технологій до Дня матері (10 травня) підготували святковий подкаст "Хай мама почує...".

Досліджуємо творчість Тараса Шевченка

55512 травня 2020 року доцентка кафедри української мови та культури Н. Сенчило провела на платформі Hangouts Meet засідання студентського наукового гуртка на тему: «Українська національна ідея у творах Тараса Шевченка». У гуртку взяли участь студенти першого курсу ФАЕТ та АКФ. З тематичними доповідями виступили Грицай Карина та Стовбун Віталій.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве