Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Підвищення кваліфікації викладачів факультету

Certificate dopyt Дацун page-0001Військовий стан вимагає від фахівців розвитку нових навичок, адаптації до нових умов. Нажаль, робота практичного психолога під час війни вимагає опанування новими, досить специфічними знаннями, що пов’язані із здійсненням військових злочинів.

День вишиванки в НАУ

для новинУ Національному авіаційному університеті відбувся захід до Дня вишиванки «Вишиванка – наша духовна броня». Організувала захід кафедра української мови та культури факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
Цього року День вишиванки набуває для українців особливого значення: у боротьбі за нашу незалежність важливим є те, що нас ідентифікує як націю, є невід’ємним атрибутом нашої державності, закодовує в собі силу, мужність і нескореність українського народу. Це наш національний одяг, наша вишиванка.

Традиційна участь кафедри історії та документознавства у міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація, суспільство»

image 6487327Вже традиційно, 9 рік поспіль, у другій половині травня колектив кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ бере участь у міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація, суспільство», яку організовує кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Політ-2022. Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації»

618 травня 2022 року на базі кафедри Іноземних мов та прикладної лінгвістики в онлайн форматі на платформі Google Meet відбулося засідання секції «Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації», яке проходило у рамках проведення XХІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

ПОЛІТ-2022. Європейський вибір вищої технічної освіти

519 травня 2022 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти було проведене засідання секції «Європейський вибір вищої технічної освіти» в межах науково-практичної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки» в онлайн-режимі.

Політ-2022. Фізичне виховання у сучасних контекстах

419 травня 2022 року на кафедрі фізичного виховання та спортивної підготовки відбулося засідання секції «Фізичне виховання у сучасних контекстах» у рамках ХХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Політ».

Політ-2022. Психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій

319 травня, у національне свято Дня вишиванки, відбулося засідання секції психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій ХХІІ Міжнародної науково-практично конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених Політ. Головувала на секції доктор психологічних наук, доцент Лич О.М, секретар Власова-Чмерук О.М.

Документознавці: ПОЛІТ-2022

219 травня 2022 року на кафедрі історії та документознавства було проведене засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі» в межах науково-практичної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки» в онлайн-режимі.

Відбулося засідання секції «Лінгвокульторологія»

118 травня 2022 року відбулося засідання секції «Лінгвокульторологія» ХXІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» (напрям – «Гуманітарні науки»). Роботу секції було організовано у двох підсекціях.

 

Академічна мобільність на кафедрі англійської філології і перекладу

фото2Академічна мобільність викладача - це завжди набуття нового досвіду та знань, які можна застосувати у своєму рідному університеті. Викладачі кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій завжди намагаються йти в ногу з часом та опановувати досвід зарубіжних колег.

Засідання наукового гуртка

изображение viber 2022-05-18 15-43-32-58218 травня 2022 року відбулося засідання наукового гуртка у 115 групі ФТМЛ, спеціальності «Логістика», яке провела старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Мазуренко Зоя Юріївна. Студенти зробили цікаві та змістовні доповіді англійською фаховою мовою з теми: “Logistics Associations” (Логістичні асоціації).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Любомира Гузара, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: flsc@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве