Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Вибори студентського активу 2020

555Студенти факультету реалізують своє право на вибір голів студентських організацій (НАУ. 8 корпус. 25 лютого 2020 року).

Співпраця в ім’я допомоги!

5555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій плідно співпрацює зі своїм стейколдером – компанією Inclusive camp, яка організовує курси для вожатих у літніх таборах. Минулого літа студенти факультету отримали досвід роботи з дітьми з інвалідністю в дитячих таборах, що сприяло поглибленню професіоналізації та стимулом внесення змін до навчальних планів деяких спеціальностей.

Готуємось до конференції «Політ – 2020»

55519 лютого 2020 року під керівництвом доцента кафедри історії та документознавства Світлани Литвинської відбулося засідання наукового студентського гуртка. Студенти обговорювали тематику доповідей для участі в XХ Міжнародній конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки», вчилися писати тези згідно з вимогами наукового видання.

Запрошуємо до участі в колективній монографії

555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ запрошує соціологів, філологів, психологів, фахівців із соціальних комунікацій, соціальної роботи та інформаційної діяльності, політологів, філософів до участі в монографії «Соціальні комунікації інформаційного суспільства: теоретичні та прикладні аспекти».
Збір матеріалів до 01.04.2020. Участь безкоштовна!

Політ – 2020. Гуманітарні науки

logopolit18онШановні студенти, молоді вчені, колеги. Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій оголошує початок прийому заявок на участь в XХ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки».

Курси турецької мови в НАУ!

55516 лютого 2020 року завідуюча кафедрою іноземних мов та прикладної лінгвістики ФЛСК Шостак О.Г. мала зустріч з повноважним Послом Турецької Республіки паном Ягмур Ахмет Гульдере з питань популяризації турецької мови в Україні. В ході зустрічі було досягнуто домовленості про відкриття курсів турецької мови. Курси зможуть відвідувати усі бажаючі студенти НАУ. Слідкуйте за новинами.

Пам’ятні знаки НАУ в музеї Будинку Уряду України

55520 лютого 2020 року студенти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» разом зі своїм наставником доцентом кафедри історії та документознавства Тетяною Клиніною відвідали з екскурсійною метою Будинок уряду України. До групи долучилися завідувач кафедри історії та документознавства Ірина Тюрменко та доценти Інна Шевчук та Ольга Юрченко.

Вітаємо кандидата наук!

55520 лютого 2020 у Спеціалізованій вченій раді Д 26.062.15 ФЛСК відбувся захист дисертаційного дослідження Радзівілової І. А. «Формування готовності майбутніх бортпровідників в авіаційних навчальних центрах до професійної діяльності».

Професійне зростання практичних психологів

55517 лютого 2020 року студенти групи ПП 226 ОП «Практична психологія» ФЛСК разом із наставником Оленою Дацун, у рамках вивчення курсу «Основи дефектології», відвідали дошкільний навчальний заклад для дітей з порушенням опорно-рухового апарату.

Профорієнтація для Дня рідної мови

55521 лютого 2020 року доцент Колісниченко А. В. відвідала Державний навчальний заклад «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну м. Києва».

Рейтинг за результатами зимової сесії 2019-2020 н.р.

555Вітаємо студентів факультету, які здобули право на отримання стипендії! Звертаємо увагу на те, що додаткові бали за активність у позанавчальній діяльності значно впливають на підсумкову позицію здобувачів у рейтингу. Беріть участь у житті університету та факультету, адже державі потрібні талановиті, розумні й активні громадяни. З питаннями щодо рейтингу звертайтесь у пн.-пт., каб 8.805 (8.00-17.00).

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве