Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Перше засідання Вченої ради факультету

55513 березня 2019 року відбулося перше засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Склад вченої ради: 26 осіб, з-поміж яких 19 осіб увійшли до складу за посадами, інші – виборні представники: 4 особи з числа працівників Факультету та 3 особи з числа студентів (обрані шляхом прямих таємних виборів). Вчена рада факультету утворена строком на 5 років.

Кубок ректора зі стренфлексу

5553 квітня 2019 року в спорткомплексі НАУ відбулись змагання зі стренфлексу за «Кубок Ректора НАУ». У змаганнях брали участь 27 учасників (14 хлопців та 13 дівчат). Головний суддя, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки – В. Хачатрян.

Освітній фестиваль управлінської майстерності “KyivEdFest”

555Професорсько-викладацький склад кафедри соціології та політології взяв участь у освітньому фестивалі управлінської майстерності “KyivEdFest”, який відбувся в Національному авіаційному університеті. Організатор - Центр обдарованої учнівської молоді Київська Мала академія наук, під керівництвом Департамента освіти і науки Київської міської державної адміністрації.

Командоутворення: корисні інструменти та кейси

5554 квітня 2019 року співробітники Навчально-наукової лабораторії педагогічної майстерності та моніторингу якості вищої освіти М. Патруль та А. Уманець провели психологічний тренінг з командоутворення «Об'єднання колективу»» для студентів 127 групи спеціалізації «Практична психологія» по запиту куратора групи.

Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі

5553 квітня 2019 року на кафедрі іноземної філології відбулося щорічне засідання секції «Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі», що проходило в рамках XIX Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ – 2019. Сучасні проблеми науки».

Свої серед своїх

55528-29 березня 2019 року викладачі кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Шостак О.Г. та Базова В.І. взяли участь у міжнародній науковій конференції «Тіло як текст та текст тіла: тіло/тілесність у художньому та літературознавчому дискурсах». Конференція відбулася у київському лінгвістичному університеті.

Шевченківська сесія в НАУ: перезавантаження

55530 березня 2019 року у NAU HUB відбувся фінальний акорд «Шевченківської сесії» в НАУ, що проходила на базі кафедри української мови та культури ФЛСК. З привітальним словом до присутніх звернулася Бурлакова Ірина Вікторівна, завідувач кафедри української мови та культури Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, яка підкреслила важливість нового погляду на вічне слово Кобзаря.

Співпрацюємо з коледжами

555Кафедра української мови та культури плідно співпрацює з багатьма коледжами міста Києва. Нещодавно старший викладач кафедри Чухліб Т.М. мала можливість поспілкуватися зі студентами Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну.

Tutor’s Forum. We will teach you!

55530 березня 2019 року викладачі кафедри ІМПЛ Каріна Сагратова та Леся Конопляник стали учасниками “Tutor’s Forum” конференції для викладачів іноземної мови. В ході форуму були обговорені питання, які постійно чує викладач мови: "А ви даєте гарантії?", "А через скільки часу я зможу говорити?", "А я здам залік\ екзамен з високим балом?".

Сучасні проблеми суспільства: соціологічний вимір

5552 та 4 квітня 2019 року в рамках ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулось засідання секції кафедри соціології та політології «Сучасні проблеми суспільства».

Психологічні аспекти людського фактору

5552 квітня 2019 року кафедра авіаційної психології радо вітала учасників XVII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів після Пленарного засідання на секції «Психологічні аспекти людського фактору у світі високих технологій».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве