Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації

55514 листопада 2019 року пройшов Всеукраїнський науково-практичний семінар молодих науковців, аспірантів, студентів «Мова та культура як форми людського буття і свідомості нації». Захід організувала кафедра української мови та культури традиційно в рамках Днів української писемності та мови в НАУ. Модератор – к.філол.н., доц. Сібрук А.В.

Символи-коди української вишивки

555У рамках Днів української писемності та мови, організованих кафедрою української мови та культури, 14 листопада 2019 року на базі Навчальної лабораторії українознавчих студій кафедри відбувся майстер-клас «Символи-коди української вишивки».

Фаховий та художній переклад

555Кафедра англійської філології і перекладу ФЛСК запрошує взяти участь у ХIІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 3-4 квітня 2020 р. у Національному авіаційному університеті (м. Київ) за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8.

Фестиваль студентської творчості

55514 листопада 2019 року на ФЛСК До Міжнародного дня студентів відбувся Фестиваль студентської творчості- феєрія гумору, єдності, любові і поваги студентів та викладачів факультету!

Універсіада НАУ з жіночого волейболу

55512-14 листопада 2019 року в спорткомплексі НАУ відбулися змагання з волейболу серед жіночих команд за програмою Універсіади НАУ. У змаганнях взяли участь шість команд: АКФ, ЮФ, ФЛСК, ФЕБІТ, ФАБД, ФТМЛ та ФЕБА. Головний суддя, старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК – Скидан І. В.

Українсько-білоруські відносини за сто років

5558 листопада 2019 року професор, завідувач кафедри історії та документознавства ФЛСК Ірина Тюрменко та доцент кафедри Тетяни Клиніна стали доповідачами на міжнародній конференції, яка проходила в рамках форуму «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі» і була присвячена інституційній історії Українсько-білоруських відносин.

Кубок декана з шахів: підсумки

55507-12 листопада 2019 року на спорткомплексі НАУ проводився відкритий Чемпіонат на «Кубок Декана ФЛСК з шахів». Головний суддя змагань – суддя національної категорії І. Захарчук. Треба відзначити, що традиційно змагання з шахів проводилися в НАУ у командному форматі. Наш турнір – це перше змагання в індивідуальному розряді.

Вчена рада факультету (листопад 2019 року)

55513 листопада 2019 року відбулося засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ. На початку засідання декан факультету Сергій Ягодзінський подякував усім кафедрам за якісну роботу, перелічивши коротко заходи, які відбулися на факультеті протягом попереднього місяця.

Дні турецької культури в Україні

555У Києві розпочалися дні турецької культури, що присвячені 96-й річниці утворення Турецької республіки. Святкування розпочалися 31 жовтня 2019 року прийомом Черезвичайного і Повноважного посла Туреччини в Україні пана Ягмура А.Гюльдере і пані Седи Гюльдере у готелі Хілтон.

Гра, яка єднає інтелектуальну молодь НАУ

555З 7 по 9 листопада 2019 року в «ART-house» гуртожитку № 5 факультету лінгвістики та соціальних комунікацій вперше в університеті відбувся відкритий змагальний турнір «Mafia Tour 2019». Інтелектуально-психологічна гра «Мафія» стала традиційною у стінах факультету.

Схвальні відгуки роботодавців – основа іміджу

555Здобувачі вищої освіти ФЛСК 2-го курсу ОС «Магістр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» пройшли переддипломну практику на базах наших партнерів-роботодавців.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве