Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Доторкнемося до традицій!

0000022862-DSC0949118 квітня 2012 року кафедра українознавства провела екскурсію до «Мамаєвої слободи». Студенти ознайомилися з культурною спадщиною України другої половини ХІХ - поч. ХХ ст., відкрили для себе архітектуру, музику, образотворче і декоративно-прикладне мистецтво тієї доби. Присутні також взяли участь у роботі «майстер-класу» з розписування писанок. Загалом, екскурсія стала відповіддю на виклики часу: чи стане українська культура надбанням сучасної молоді? Чи зможе вона зберегти свою ідентичність і протистояти масовій вестернізації?

І Міжнародна конференція з фізичного виховання

2311-13 квітня 2012 року на базі кафедри фізичного виховання була проведена І Міжнародна науково-практична конференція студентів і аспірантів «Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів». Співорганізаторами конференції виступили Санкт-Петербурзький державний політехнічний університет, а також Чебоксарський інститут економіки і менеджменту. Учасниками конференції стали 136 учасників, 23 з яких представляли спортивні центри й університети шести зарубіжних країн: Кіпру, Лівану, Казахстану, Японії, Росії, Німеччини. До початку роботи були видані програма і матеріали конференції, в яких свої тези надрукували 70 студентів і аспірантів. Загалом, проведена конференція свідчить про високий науковий, освітній і спортивний потенціал нашого університету. Сподіваємось, конференція стане традиційною та буде укріплювати міжнародний престиж університету.

Виставка стіннівок

0000022763-IMG_3321На кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбувся конкурс стіннівок, присвячених святу Великодня. Під час конкурсу студенти реалізували свої художні здібності та закріпили знання з англійської мови, шукаючи влучні англомовні вислови для підписів презентованих ними робіт. Переглянути виставку можна на 11-у поверсі 8-го корпусу. Будемо раді почути Ваші відгуки!

Опановуємо відкрите програмне забезпечення!

linuxВходження нашої держави у світовий освітній простір неможливе без дотримання прав інтелектуальної власності. Саме тому в Гуманітарному інституті започатковано Школу вивчення альтернативного програмного забезпечення, розробленого в рамках проекту Open Source. На першому занятті, яке відбулося 13 квітня, студенти і викладачі вивчали операційну систему з відкритим кодом Ubuntu 10.04 LTS сімейства LINUX. По завершенню, учасники відзначили інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розмаїття програмних продуктів та їх безкоштовність. Приємно здивував схожий із популярною системою Windows принцип управління, що робить перехід до нової системи комфортним і безболісним.

Екскурсія до Національного музею

TITLE_IMGНапередодні Великодня студенти та викладачі кафедри українознавства нашого інституту відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва, який розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Музей володіє найбільшою в Україні збіркою творів народного художника України Марії Примаченко, яка складає понад 500 казково-фантастичних композицій, а також живописними полотнами народного художника України Катерини Білокур. Творчість цих митців по праву належать до скарбниці світового мистецтва.

Переможці програми «Завтра.UA»

_Фінішував конкурс студентських наукових робіт, організований у рамках Стипендіальної програми «Завтра.UA» всеукраїнською благодійною організацією «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива». У конкурсі брали участь 1859 студентів з усіх ВУЗів України. За результатами конкурсного відбору 320 учасників стали стипендіатами. Серед них - студентка нашого інституту напряму «Філологія» Ольга Денисенко. Конкурсна робота Ольги була присвячена дослідженню у галузі прагматики та когнітивістики, принципам перекладу рекламних слоганів з позиції лінгвістики. Оля полюбляє грати на бандурі, співати, танцювати, читати, подорожувати. Нині планує вступати до магістратури, а потім мріє здобути другу освіту за кордоном. Вітаємо нашу студентку зі значним здобутком та бажаємо їй нових звершень!

День народження Гуманітарного інституту!

den-rozhdeniya-kompanii-2810 квітня 2003 року наказом ректора було створено Гуманітарний інститут, який очолив доктор філологічних наук, професор А.Г. Гудманян. За роки свого існування інститут пройшов нелегкий шлях становлення, результатом чого стало формування цілісного, високопрофесійного колективу однодумців, який з усією відповідальністю ставиться до справи підготовки молодих фахівців з філології, документознавства, соціології, психології, соціальної роботи. Не дивно, що на День народження інституту завітали як його випускники, так і колеги та партнери по науковій, освітній і виховній роботі. Гостей щиросердечно зустрічали викладачі та студенти інституту, які підготували цікаву програму святкування з вікторинами, танцювальними конкурсами, розіграшами подарунків тощо.

Birthday party GMI

thumb_y_5964e28611 квітня о 22:00. Нічний клуб «Forsage»
ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ГУМАНІТАРНОГО ІНСТИТУТУ

«С Широко Закрытыми Глазами» - це емоції
на рівні підсвідомості. Те, що людина бачить,
але не органами зору, сприймає, але не розумом,
а тільки тим, що лежить набагато глибше - своїм внутрішнім Я.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве