Новини Навчально-наукового гуманітарного інституту


 

Київ англійською

IMG_6392У жовтні студенти 401а, 402а кафедри англійської філології і перекладу разом з викладачем Оксаною Поляковою відвідали 2-часові екскурсії по історичним пам'яткам міста Києва. Під час екскурсій студенти виконували навчальний усний послідовний переклад, наближений до реальних умов роботи професійного перекладача. Екскурсії проводив Валерій Лисенко, екскурсовод Ліги екскурсоводів міста Києва.

Легкоатлетичне багатоборство

DSC08039
4 жовтня 2012 р. в нашому університеті відбулися змагання на першість НАУ з легкоатлетичного багатоборства. У змаганнях брали участь 151 студент з 10 інститутів НАУ. Змагання відбувалися з 4-х видів спорту: бігу на 100 м, стрибків у довжину з місця, підтягування на перекладені (чоловіки) та згинання і розгинання рук від платформи (жінки).

Підтримаємо своїх..

bda18941c17cdbd60d454c2524e981cdШановні колеги!

18 жовтня 2012 року о 21.20
на каналі ТРК Київ відбудеться
телевізійна передача за участю
Народного депутата України

М а к с и м а   Л у ц ь к о г о

Зазирніть у минуле медицини…

0000028223-_313 жовтня 2012 року студенти напрямку «Філологія» у супроводі викладача кафедри англійської філології і перекладу А. Раті відвідали Національний музей медицини. В музеї репрезентовано розвиток медицини в Україні зі стародавніх часів до сьогодення. Експозиції музею охоплюють фото, книги, медичні інструменти, анатомічні препарати, аптечні прилади, особисті речі видатних українських лікарів.

Приростаємо кандидатами наук!

images_2Науково-педагогічний склад кафедри англійської філології і перекладу поповнився двома кандидатами наук.
Диплом кандидата філологічних наук зі спеціальності 10.02.04 – германські мови одержала викладач Шахновська І.І., диплом  кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти – старший викладач Колодій І.А. Вітаємо колег з новим статусом, бажаємо плідної діяльності та подальших успіхів на науковому шляху!

Відомі телеведучі – гості англомовного клубу!

0000028155-__01011 жовтня 2012 року на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики відбулося чергове засідання студентського англомовного клубу, що вже понад два роки згуртовує студентів і викладачів. Цього року учасники клубу започаткували новий проект – серію зустрічей з відомими особистостями. Першою гостею клубу стала телеведуча каналів СТБ, 1+1, К1, знана психолог, астролог та консультант телепроектів Наталя Гайдай.

Осіннє натхнення!

1Справжня осінь не лише за вікном, але й в Гуманітарному інституті. Нещодавно для всіх академічних груп ГМІ був оголошений конкурс «Мозаїка осені», де студенти мали нагоду проявити всю свою творчість та креативність, підготувавши осінню композицію. І ось 11 жовтня 2012 р. настав час визначити кращі композиції. Як говорив Альберт Камю: «Осінь – це друга весна, коли кожен листок – квітка», –  саме за таким принципом діяли учасники конкурсу, перетворюючи кожен осінній листочок у щось особливе та незвичайне. Оригінальними були не лише роботи, але й їх назви: «Осіння зустріч», «Осінній домовик», «Краса небесна», «Цвіт сакури», «Солом’яна казка», «Ваза осені», «Осінь в НАУ», «Літак», «Осінні барви» та «Осінні дари», – саме так представили свої творіння студенти ГМІ. Дякуємо всім студентам, які взяли участь в осінньому конкурсі та бажаємо натхнення й успіху не лише у творчості, але й у навчанні.

автор: Сніжана Шпікіна

Студентський виклик

0000028105-IMG_11579 жовтня 2012 року кафедра української мови та культури запросила всіх охочих випробувати себе. Традиційні заходи для знавців української мови цього року вийшли за звичні межі: на студентів чекав квест! Пройти «@зъ-Буки Quest» зголосилися представники різних інститутів НАУ: від гуманітарних до технічних. Учасники продемонстрували знання з орфографії та пунктуації, складали словники професійних термінів та ділилися думками на тему: «Молодіжний сленг – за чи проти?» чи «Суржик – мова для убогих?». Вивчаємо мову, адже вона – наше обличчя!

Вивчаємо Україну разом

60000028059-__

6-7 жовтня 2012 року студенти ФЕП і ФМЛ разом з викладачами кафедри іноземних мов за фахом Гуманітарного інституту відвідали м. Вінницю, де познайомилися з музеєм-садибою М.І. Пирогова та стали учасниками лазерного шоу фонтану «Рошен».

Опановуємо проектну форму роботи

P9270005З метою впровадження проектної форми роботи  та повідомлення про Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив-2012» 10 жовтня 2012 року в Гуманітарному інституті відбулася зустріч студентів, які мають досвід у розробці проектів та мають бажання їх реалізувати. На зустріч завітали студенти-першокурсники, з якими був проведений  майстер-клас та тренінг. У дружній атмосфері всі виконували різноманітні креативні завдання та  вчилися планувати проекти. Сподіваємося, що першокурсники підтримають хвилю творчості та креативності при створені нових проектів ГМІ.

Справа бібліотеки живе!

IMG_24939-10 жовтня представники кафедри історії та документознавства професор Геращенко М.В. і доцент Литвинська С.В. були учасниками Міжнародної наукової конференції «Інноваційна модель наукової бібліотеки XXI ст.». Науковці розглядали проблемні питання інноваційних трансформацій бібліотечно-інформаційної діяльності, вивчали стратегії технологічної модернізації наукових бібліотек, новітні технології збереження бібліотечних фондів тощо.  У роботі конференції взяли участь  представники Російської державної бібліотеки, Бібліотеки ім. Врублевських Литовської академії наук, Національної бібліотеки Польщі, Бібліотеки з природничих наук РАН, Національної бібліотеки Білорусі. Особливий інтерес викликала  лекція професора Самнінського університету прикладних наук штату Міннесота США на тему «Барак Обама та Мітт Ромні: президентські вибори 2012 року».

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве