Новини Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій


 

Все, що ми є, створено нашими думками

DSCN07056 лютого 2013 року у студентській світлиці гуртожитку № 5 Гуманітарного інституту відбулася зустріч студентів Гуманітарного інституту з викладачами кафедри філософії Подою Т.А., Сідоркіною О.М. та Скибою О.П. Під час зустрічі студенти мали нагоду переглянути відеоролік «Будда Гаутама» та «Свідомість і її можливості». Після перегляду відбулося обговорення питання толерантного відношення до представників інших віросповідань. Дискусію викликало питання пошуку сучасною молоддю нематеріального сенсу свого життя, що вимагає від молодих людей значних інтелектуальних та духовних зусиль, до яких їхня свідомість, сформована на рівні «масової культури», часто ще не готова. Сподіваємося, що у своєму духовному пошуку, наші студенти, перш за все, наслідуватимуть загальноприйняті нормами людського буття, моралі та культури!

Передаємо досвід молоді

P20603646 лютого 2013 року для студентів 4 курсу спеціальності «Психологія» доцентом кафедри педагогіки та психології професійної освіти Л. Доценко була проведена відкрита проблемна лекція з навчальної дисципліни «Методика викладання психології» на тему: «Організація професійної діяльності викладача психології». У ході проведення інтерактивної лекції були використані такі активні технології як: «лекція-вдвох», «лекція-провокація» та «лекція з варіаціями відповідей», що викликало активізацію пізнавальної діяльності студентів. Таким чином було отримано відповідь на системо-утворювальний ланцюжок проблемної лекції «мета-результат». У результаті проведеної лекції студенти отримали нові знання про особливості професійної діяльності викладача психології, що, маємо надію, вплине на їх професійну свідомість.

Ми – за якість навчальної літератури!

books228577dtg3Підготовка якісних навчальних видань є невід’ємною складовою навчального процесу. Викладачі нашого інституту підтримують цю думку і плідно працюють над покращенням навчально-методичної літератури. Підтвердженням цього є надання Грифу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України на рукописи підручників і навчальних посібників, підготовлених викладачами ГМІ. Цього разу Гриф надано навчальному посібнику «Основи психогенетики» авторів О.М. Долгової , О.І. Западенко-Геменчук.

Вітаємо кафедру авіаційної психології з вагомим здобутком!

Відчути себе викладачем НАУ

006Як відомо, студенти-філологи освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» з кінця січня приступили до викладацької практики на кафедрі англійської філології і перекладу Гуманітарного інституту. Магістранти вдало проводять практичні заняття на молодших курсах, розбираються в тонкощах лексики, граматики та домашнього читання. Окрім педагогічної діяльності, завданням кожного з них є проведення виховної роботи зі студентами своєї групи. 4 лютого 2013 року магістрант Безсонова Євгенія провела «круглий стіл» у групі 201 на тему «Чому варто бути перекладачем?».

Здобуваємо практичний досвід

Изображение 0406 лютого 2013 р. доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти С. Романова провела майстер-клас «Метафоричні асоціативні карти в роботі психолога», де розглядався сучасний психологічний інструментарій для застосування у майбутній професійній діяльності психолога. Студентам було запропоновано ознайомитися та апробувати на практиці сучасні методи ведення консультаційної роботи. Майстер-клас супроводжувався тематичним відеоматеріалом. У результаті проведення заходу студенти отримала позитивний досвід щодо майбутньої професійної діяльності, виразивши побажання якомога частіше проводити подібні заходи.

Туристичні плани.. Приєднуйтесь!

wellcome6 лютого 2013 р. на кафедрі фізичного виховання Гуманітарного інституту відбулися загальні збори туристської секції НАУ під керівництвом доцента кафедри фізичного виховання Білецької В.В. Було підведено підсумки туристського сезону 2012 року та обговорено плани на 2013 рік. Традиційно на травневі свята планується спортивний туристський похід І категорії складності. Маршрут подорожі планується в районі Закарпаття найвищими горами хребта Боржава та Вулканічних Карпат в період з 30 квітня по 12 травня 2013 р.
Заявки на участь
приймаються до 1.03.2013 р. (спорткомплекс, кафедра фізичного виховання, каб.3).

Випускники коледжів – майбутні студенти НАУ

P10106256 лютого 2013 року у рамках проведення профорієнтаційної роботи на кафедрі історії та документознавства відбулася зустріч завідувача кафедри Тюрменко І.І. та викладачів з випускниками спеціальності «Діловодство» Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування. Випускники завітали до нас, щоб детальніше дізнатися про умови вступу на спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність». Тюрменко І.І. розповіла про систему Болонського процесу, за якою проводиться навчання в НАУ, про особливості перескладання академрізниці для прийому на 2 курс.

До 10-річчя Гуманітарного інституту

get_img

Кафедра української мови та культури
запрошує до участі у міжвузівському
науково-практичному семінарі:
“Українська мова і культура:
здобутки і перспективи”Детальніше у
розділі "Оголошення"

Релігійність в епоху технологій?!

balance-science-religion6 лютого 2013 року
у студентській світлиці гуртожитку № 5
відбудеться зустріч викладачів кафедри філософії
зі студентами Гуманітарного інституту.

Під час зустрічі планується перегляд відеоряду
про найпоширеніші світові релігії та обговорення
питання ролі релігійної етики у сучасному суспільстві.

Прийди і вислови свою думку!!

 

I love NAU

650
У І семестрі 2012-2013 н.р. студентська рада Гуманітарного інституту
проводила конкурс фото-колажів під назвою «I love NAU»

Лідерство – основа професійного успіху

SAM_049031 січня 2013 року в рамках наукового об'єднання студентів-соціологів відбувся семінар на тему «Проблеми лідерства в студентському середовищі: соціологічний вимір». Перед молодими фахівцями виступила Заслужений діяч науки і техніки України, доктор соціологічних наук Марія Пірен. На семінарі піднімались питання життєвих орієнтирів сучасного студентства, чинників і специфіки формування лідерства в студентському середовищі, факторів активності лідера, формального і неформального лідерства в студентській групі. Обговювані проблеми викликали неабиякий інтерес серед студентів і викладачів кафедри соціології. Сподіваємось, зустрічі наших студентів з провідними вченими України продовжаться.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве